Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




CUTREMUR in Vrancea la o adancime de doar 7 kilometri

publicat 2017-10-31 06:45:06 (Romania-TV)
CUTREMUR in Vrancea la o adancime de doar 7 kilometri Un cutremur cu magnitudine 3 a avut loc in Romania. ...continuare.

CUTREMUR in Vrancea. Evenimentul a avut loc la SUPRAFAȚA

publicat 2017-10-30 22:00:05 (Evenimentul-Zilei)
CUTREMUR in Vrancea. Evenimentul a avut loc la SUPRAFAȚA Vrancea a fost, in cursul zilei de luni, epicentrul unui cutremur cu magnitudinea de 2 grade pe scara Richter. ...continuare.

Record de infractiuni pentru soferul care a provocat un accident in Urechesti, Vrancea. Beat fiind si cu permisul suspendat, barbatul a ranit o tanara si a fugit de la fata locului

publicat 2017-10-30 20:45:06 (Libertatea)
Record de infractiuni pentru soferul care a provocat un accident in Urechesti, Vrancea. Beat fiind si cu permisul suspendat, barbatul a ranit o tanara si a fugit de la fata locului Record de infractiuni pentru soferul care a provocat un accident in Urechesti, Vrancea. Barbatul din Ramnicu Sarat a ranit  o soferita, dupa ce a facut slalom printre masini in trafic si a izbit violent masina condusa de tanara de 23 de ani. Fara sa-i pese, omul a demarat in tromba, insa a fost prins de […] Post-ul Record de infractiuni pentru soferul care a provocat un accident in Urechesti, Vrancea. Beat fiind si cu permisul suspendat, barbatul a ranit o tanara si a fugit de la fata... ...continuare.

Cutremur in Romania. Ce magnitudine a avut si la ce adancime s-a produs

publicat 2017-10-30 20:15:07 (Romania-TV)
Cutremur in Romania. Ce magnitudine a avut si la ce adancime s-a produs Institutul National de Cercetare si Dezvoltare pentru Fizica Pamantului a inregistrat, luni seara, un cutremur, in zona Vrancea. ...continuare.

SEISM IN VRANCEA: Ce magnitudine a avut

publicat 2017-10-30 19:00:07 (Realitatea-TV)
SEISM IN VRANCEA: Ce magnitudine a avut Un seims s-a produs luni seara, la ora 18:09:19, in regiunea Vrancea, potrivit site-ului EarthBot. ...continuare.

ALERTA! Doua CUTREMURE in mai putin de 24 de ore

publicat 2017-10-28 17:45:04 (Evenimentul-Zilei)
ALERTA! Doua CUTREMURE in mai putin de 24 de ore Cutremur in Vrancea! Informatia a fost transmisa de Institutul National de Fizica Pamantului. Cutremurul a avut magnitudinea de 4.1 pe scara Richter. Reamintim ca Vrancea a fost zguduita si vineri de un seism cu o o maginitudine de 2.3 pe scara Richter. ...continuare.

Cutremur in Romania! Ce magnitudine a avut

publicat 2017-10-28 17:45:02 (CanCan)
Cutremur in Romania! Ce magnitudine a avut Un cutremur cu magnitudinea 4.1 pe scara Richter s-a produs sambata la ora 16:56 in zona seismica Vrancea, transmite Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP).Seismul s-a produs la adancimea de 120km, in judetul Buzau. Cele mai apropiate orase de epicentrul cutremurului sunt Nehoiu (aflat la 18 kilometri), Covasna (la 39 km), Intorsura Buzaului (la 43km), Targu Secuiesc (la 53 km) si Valenii de Munte (la 55 km).Pe 1 august s-a produs, tot in zona seismica... ...continuare.

ALERTA! Vrancea s-a cutremurat din nou!

publicat 2017-10-28 17:30:04 (Evenimentul-Zilei)
ALERTA! Vrancea s-a cutremurat din nou! Cutremur in Vrancea! Informatia a fost transmisa de iNstitutul National de Fizica Pamantului. Cutremurul a avut magnitudinea de 4.1 pe scara Richter. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 4,1, sambata dupa amiaza, in Romania

publicat 2017-10-28 17:15:08 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudinea 4,1 s-a înregistrat sâmbata dupa amiaza, la ora 16:56, în zona seismica Vrancea, judetul Buzau. ...continuare.

Cutremur de 4,1 grade, in Romania, in urma cu putin timp

publicat 2017-10-28 17:15:08 (Realitatea-TV)
Cutremur de 4,1 grade, in Romania, in urma cu putin timp Un cutremur cu magnitudinea 4.1 pe scara Richter s-a produs la ora 16:56 in zona seismica Vrancea, transmite Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP), potrivit Mediafax. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA