Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Rezultate BAC 2017 sesiunea de toamna Buzau. Lista completa a notelor

publicat 2017-09-01 15:30:01 (CanCan)
Rezultate BAC 2017 sesiunea de toamna Buzau. Lista completa a notelor Rezultate BAC 2017 sesiunea de toamna Buzau. Aproape 40.000 de elevi s-au inscris la examenul de Bacalaureat, sesiunea de toamna. Iata care au fost notele pe care le-au obtinut.Rezultate BAC 2017 sesiunea de toamna Buzau. Rezultatele complete le puteti vedea - AICI. Ministerul Educatiei anunta ca pentru cea de-a doua sesiune a examenului de bacalaureat s-au inscris 39.435 de absolventi de liceu. Dintre acestia, 24.690 sunt din promotia curenta, iar 14.745 din seriile anterioare.A fost ultima... ...continuare.

Penitenciar nou in Buzau, pe un teren de 15 hectare. Unde va fi amplasat

publicat 2017-08-31 22:30:06 (ProTV)
Penitenciar nou in Buzau, pe un teren de 15 hectare. Unde va fi amplasat Vicepremierul Marcel Ciolacu a anuntat, joi, la Buzau, unde a fost însotit de ministrul Justitiei, Tudorel Toader, ca în localitatea Unguriu urmeaza sa se construiasca cel mai mare penitenciar din regiune. ...continuare.

Rezultate BAC 2017, sesiunea de toamna - Judetul Buzau - Consulta online, pe edu.ro, notele

publicat 2017-08-31 22:00:08 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2017, sesiunea de toamna - Judetul Buzau - Consulta online, pe edu.ro, notele Rezultate BAC 2017, sesiunea de toamna - Judetul Buzau - Apar primele informatii si note ale elevilor care au sustinut examenul de Bacalaureat in cea de-a doua sesiune a anului. ...continuare.

La Buzau se va face puscarie. Penitenciarul va fi construit pe structura unor fosta cazarmi militare

publicat 2017-08-31 20:15:23 (Romania-TV)
La Buzau se va face puscarie. Penitenciarul va fi construit pe structura unor fosta cazarmi militare Vicepremierul Marcel Ciolacu a anuntat, joi, la Buzau, unde a fost insotit de ministrul Justitiei, Tudorel Toader, ca in localitatea Unguriu urmeaza sa se construiasca cel mai mare penitenciar din regiune. Inchisoarea ar urma sa se ridice pe structura a doua unitati militare dezafectate, pe un teren de 15 hectare. ...continuare.

O batrana din Buzau a murit la scurt timp dupa ce a fost intepata de un tantar

publicat 2017-08-31 16:45:01 (Antena3)
O batrana din Buzau a murit la scurt timp dupa ce a fost intepata de un tantar Un numar de 16 cazuri de meningite si meningo-encefalite cu virus West Nile au fost confirmate, la nivel national, in perioada 9 mai - 30 august 2017, fiind inregistrate sase decese. Una dintre... ...continuare.

Romanca de 100 de ani care a UIMIT intreaga lume. PARTICULARITATEA gasita doar la batranica, CETACEE si DELFINI - VIDEO

publicat 2017-08-31 08:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Romanca de 100 de ani care a UIMIT intreaga lume. PARTICULARITATEA gasita doar la batranica, CETACEE si DELFINI - VIDEO O femeie in varsta de 100 de ani are o poveste demna de un roman. Și asta din simplul motiv ca batranica din Buzau nu doarme de peste 7 decenii! ...continuare.

Șase suspecti din Buzau, banuiti ca au cultivat si comercializat canabis

publicat 2017-08-31 08:15:07 (ProTV)
Șase suspecti din Buzau, banuiti ca au cultivat si comercializat canabis O retea de traficanti de droguri a fost destructurata de politistii de la Crima Organizata din judetul Buzau. ...continuare.

Sfarsit tragic pentru un barbat din Buzau. A fost calcat de tren in timp ce se ducea spre casa

publicat 2017-08-30 16:00:09 (Realitatea-TV)
Sfarsit tragic pentru un barbat din Buzau. A fost calcat de tren in timp ce se ducea spre casa Un barbat in varsta 43 de ani a decedat, marti seara, in timp ce traversa calea ferata, prin zona Depoului CFR, din judetul Buzau. ...continuare.

Si-a cumparat o casa si a facut o descoperire uimitoare. Ce a gasit in peretele unui grajd

publicat 2017-08-30 14:00:14 (Realitatea-TV)
Si-a cumparat o casa si a facut o descoperire uimitoare. Ce a gasit in peretele unui grajd Un localnic din Bradeanu, Buzau, a descoperit, in peretele unui grajd, o arma foarte bine conservata. ...continuare.

Barbat spulberat de tren. Oamenii legii nu stiu inca daca e vorba de un accident sau de sinucidere

publicat 2017-08-30 10:00:10 (Realitatea-TV)
Barbat spulberat de tren. Oamenii legii nu stiu inca daca e vorba de un accident sau de sinucidere Un barbat de 43 de ani si-a gasit sfarsitul, marti seara, lovit de tren, in timp ce traversa calea ferata, catre casa, prin zona Depoului CFR, din Buzau. ...continuare.