Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Apel la 112 08:30 Apel la 112

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 22 23 24 25 Pag. urm. »

Adrian Severin cere Judecatoriei Sectorului 5 eliberarea conditionata. Fostul europarlamentar: "Nu intentionez sa storc lacrimi"

publicat 2018-01-22 14:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Adrian Severin cere Judecatoriei Sectorului 5 eliberarea conditionata. Fostul europarlamentar: Nu intentionez sa storc lacrimi Fostul europarlamentar Adrian Severin, care executa o pedeapsa de patru ani de inchisoare, a cerut luni la Judecatoria Sectorului 5 eliberarea conditionata. ...continuare.

Fostul europarlamentar Adrian Severin vrea in libertate dupa ce a tinut "cursuri de analfabetizare" in penitenciar

publicat 2018-01-22 13:00:22 (Libertatea)
Fostul europarlamentar Adrian Severin vrea in libertate dupa ce a tinut cursuri de analfabetizare in penitenciar Fostul europarlamentar Adrian Severin cere la Judecatoria Sectorului 5 eliberarea conditionata dupa ce a executat o treime din pedeapsa de patru ani primita in 2016 pentru fapte de trafic de influenta savarsite in calitatea sa de trimis al Romaniei la Bruxelles fata de jurnalisti straini ce documentau un material cu camera ascunsa. Judecatoria Sectorului 5 a luat, […] Post-ul Fostul europarlamentar Adrian Severin vrea in libertate dupa ce a tinut "cursuri de analfabetizare" in... ...continuare.

Adrian Severin cere sa fie eliberat din inchisoare: Vreau sa ma duc la medic, apoi sa-mi reiau activitatea didactica

publicat 2018-01-22 12:15:24 (Romania-TV)
Adrian Severin cere sa fie eliberat din inchisoare: Vreau sa ma duc la medic, apoi sa-mi reiau activitatea didactica Judecatoria Sectorului 5 urmeaza sa se pronunta luni pe cererea fostului europarlamentar PSD, Adrian Severin, de eliberare conditionata. Politicianul a fost condamnat definitiv, in 16 noiembrie 2016, de instanta suprema, la patru ani de inchisoare cu executare. Adrian Severin le-a explicat magistratilor ca in perioada in care a fost inchis a muncit si a scris lucrari stiintifice. ...continuare.

Adrian Severin cere liberare conditionata: Am scris lucrari fara sa cer zile. La Rahova se moare

publicat 2018-01-22 12:00:24 (Mediafax)
Adrian Severin cere liberare conditionata: Am scris lucrari fara sa cer zile. La Rahova se moare Fostul europarlamentar Adrian Severin, condamnat la 4 ani de inchisoare pentru coruptie, a cerut, luni, magistratilor de la Judecatoria Sectorului 5, sa fie liberat conditionat, el subliniind ca a executat pedeapsa cu demnitate si nu a cerut zile castig, desi a scris numeroase lucrari stiintifice. ...continuare.

Emotii MARI pentru Adrian Severin! Fostul europarlamentar s-a razgandit: Vrea sa scape de inchisoare

publicat 2018-01-22 10:30:03 (Click)
Emotii MARI pentru Adrian Severin! Fostul europarlamentar s-a razgandit: Vrea sa scape de inchisoare La Judecatoria Sectorului 5 se discuta astazi cererea de liberare conditionata a fostului europarlamentar Adrian Severin, condamnat la 4 ani de inchisoare pentru savarsirea infractiunilor de luare de mita si trafic de influenta. Citeste mai departe... ...continuare.

22 de judete din vestul, centrul, sudul si estul tarii sunt sub cod galben de ninsori si vant

publicat 2018-01-22 09:30:26 (Ziarul-Financiar)
22 de judete din vestul, centrul, sudul si estul tarii sunt sub cod galben de ninsori si vant 22 de judete din vestul, centrul, sudul si estul tarii sunt sub cod galben de ninsori si vant. In mai multe judete se vor se inregistra rafale de vant de 75 de kilometri la ora.Judetele Caras-Severin, Arges, Teleorman, Olt, Dolj, Valcea si zona de munte a judetelor Mehedinti, Gorj, Hunedoara, Sibiu, Alba, Brasov, Dambovita si Prahova sunt, pana la ora 11, sub avertizare cod galben de ninsori. Local se vor depune straturi consistente de zapada.La randul lor, judetele Galati, Vrancea, Buzau,... ...continuare.

Adrian Severin ar putea fi eliberat. Fostul ministru de externe si europarlamentar primise 4 ani

publicat 2018-01-22 09:30:25 (ProTV)
Adrian Severin ar putea fi eliberat. Fostul ministru de externe si europarlamentar primise 4 ani Fostul europarlamentar Adrian Severin încearca sa obtina astazi biletul de iesire din închisoare. ...continuare.

Situatia traficului la aceasta ora. Sfaturile politistilor de la Rutiera

publicat 2018-01-22 08:00:25 (Libertatea)
Situatia traficului la aceasta ora. Sfaturile politistilor de la Rutiera Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca la aceasta ora nu sunt anuntate drumuri nationale sau autostrazi cu circulatia oprita din cauza vreunui eveniment rutier sau a vremii nefavorabile. La aceasta ora ninge pe mai multe sectoare de drumuri nationale si autostrazi de pe raza judetelor Dolj, Caras – Severin, Mehedinti, Olt, […] Post-ul Situatia traficului la aceasta ora. Sfaturile politistilor de la Rutiera apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 22 23 24 25 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro