Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 22 23 24 25 Pag. urm. »

S-a urcat la volan atat de beat incat a cazut in fata politistilor rutieri. Imagini uluitoare cu soferul din Suceava

publicat 2017-11-26 15:30:09 (ProTV)
Un sofer din Suceava s-a urcat la volan atât de beat, încât nu a fost în stare sa îsi pastreze echilibrul si a cazut, când a fost oprit de un echipaj de Politie Rutiera. ...continuare.

Politistii din Suceava au dat peste un caz cu adevarat special! Un sofer a fost prins prea baut ca sa mai sufle in etilotest!

publicat 2017-11-26 10:30:01 (Antena-1)
Politistii din Suceava au avut parte de o surpriza de proportii la un simplu control in trafic. Unul dintre soferii trasi pe dreapta era atat de baut incat nici in picioare nu s-a mai putut tine cand l-au pus sa sufle in etilotest. ...continuare.

Zborul Wizz Air de la Suceava la Londra Luton a fost anulat

publicat 2017-11-24 18:15:09 (Mediafax)
Zborul Wizz Air de la Suceava la Londra Luton a fost anulat Zborul Wizz Air de la Suceava la Londra Luton a fost anulat din cauza cetii, iar cursa de la Londra Luton la Suceava a fost redirectionata catre Iasi din cauza cetii dense din zona aeroportului de destinatie, potrivit unui comunicat transmis vineri de reprezentantii companiei. ...continuare.

Permise false emise in Ucraina, soferii le cumparau din diferite piete din Suceava. Vezi cat plateau pentru un permis

publicat 2017-11-23 11:45:08 (Romania-TV)
Permise false emise in Ucraina, soferii le cumparau din diferite piete din Suceava. Vezi cat plateau pentru un permis Situatie alarmanta in Suceava. Oamenii legii au oprit in trafic zeci de soferi cu permise de conducere false. Documentele sunt eliberate in Ucraina. Pentru a obtine un astfel de permis, soferii platesc pana la 800 de euro. ...continuare.

Mama barbatului care i-a luat viata unui politist in gara Suceava spune ca fiul ei nu s-a sinucis, ci a fost omorat

publicat 2017-11-22 18:45:07 (ProTV)
Mama lui Ioan Besa, barbatul care l-a ucis cu peste 40 de lovituri de cutit pe politistul Sorin Vezeteu, pe peronul garii Burdujeni, din Suceava, sustine ca fiul ei, decedat în Penitenciarul Botosani, nu s-a sinucis, ci ar fi fost omorât. ...continuare.

Un sofer din Suceava a intrat cu masina in cinci copii care se aflau in statia de autobuz! Care e starea minorilor

publicat 2017-11-21 15:30:03 (CanCan)
Un sofer din Suceava a intrat cu masina in cinci copii care se aflau in statia de autobuz! Care e starea minorilor Cinci copii care se aflau intr-o statie de autobuz in localitatea Liteni, din comuna Moara, au fost raniti dupa ce un autoturism a intrat in ei. Din fericire, copiii au scapat fara rani grave.Accidentul s-a produs in jurul pranzului, toti cei cinci copii fiind constienti si stabili hemodinamic. Acestia au fost transportati la Spitalul Judetean de Urgenta Suceava pentru investigatii suplimentare. De asemenea, politia a deschis o ancheta pentur a stabili circumstantele in care s-a produs... ...continuare.

Cinci copii loviti de o masina in Liteni, judetul Suceava. Au fost spulberati intr-o statie de autobuz

publicat 2017-11-21 14:45:09 (Libertatea)
Cinci copii loviti de o masina in Liteni, judetul Suceava. Au fost spulberati intr-o statie de autobuz Clipe de cosmar pentru cinci copii loviti de o masina in localitatea Liteni, judetul Suceava. Acestia au ajuns la spital, dupa ce au fost spulberati de soferul unui autoturism scapat de sub control. Cei cinci copii se aflau intr-o statie de autobuz din localitate Liteni, comuna Moara. Ei au fost raniti de soferul unui autoturism […] Post-ul Cinci copii loviti de o masina in Liteni, judetul Suceava. Au fost spulberati intr-o statie de autobuz apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cinci copii au fost loviti de o masina intr-o statie de autobuz din Suceava

publicat 2017-11-21 14:15:01 (Antena3)
Cinci copii au fost loviti de o masina intr-o statie de autobuz din Suceava Cinci copii care se aflau într-o statie de autobuz din satul Liteni, comuna Moara, din judetul Suceava, au fost loviti, marti dupa-amiaza, de un autoturism scapat de sub control. Conform... ...continuare.

Copii loviti de o masina cand asteptau autobuzul, pe o sosea din Suceava

publicat 2017-11-21 13:30:07 (ProTV)
Cinci copii au fost loviti de o masina în timp ce se aflau în statia de autobuz, într-o localitate din Suceava, si au ajuns la spital. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 22 23 24 25 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA