Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Transfagarasanul, inchis pentru deszapezire

publicat 2017-10-28 11:15:02 (Capital)
Transfagarasanul, inchis pentru deszapezire Stratul de zapada atinge 15 centimetri in zona montana a judetului Arges, circulatia pe DN 7C - Transfagarasan urmand sa fie inchisa, sambata, pentru deszapezire. ...continuare.

Prognoza meteo in weekend: Cod galben de vant si ninsoare in sapte judete din tara

publicat 2017-10-28 09:15:01 (CanCan)
Prognoza meteo in weekend: Cod galben de vant si ninsoare in sapte judete din tara Administratia Nationala de Meteorologie a emis, sambata dimineata, o avertizare cod galben de vant puternic si ninsoare pentru sapte judete.Vreme rea in acest weekend! Avertizarea de cod galben vizeaza judetele Valcea, Prahova, Arges, Dambovita, Caras-Severin, Mehedinti si Gorj si este valabila pana la ora 11.00 in Valcea, Prahova, Arges si Dambovita, iar pana la ora 9.00 in restul judetelor. In acest interval, in zona de munte a acestor judete, la altitudini de peste 1700 de metri, vor fi... ...continuare.

Avertizare de fenomene meteo periculoase. E cod galben!

publicat 2017-10-26 08:45:01 (Antena3)
Avertizare de fenomene meteo periculoase. E cod galben! Administratia Nationala de Meteorologie a emis, joi dimineata, o atentionare nowcasting Cod galben de ceata, valabila in urmatoarele ore, in localitati din judetele Arges, Prahova si... ...continuare.

CUPA ROMANIEI | FC Arges - CSM Poli Iasi 0-0, meciul care deschide 16-imile. Programul partidelor de marti

publicat 2017-10-24 17:00:06 (Mediafax)
CUPA ROMANIEI | FC Arges - CSM Poli Iasi 0-0, meciul care deschide 16-imile. Programul partidelor de marti 16-imile Cupei Romaniei debuteaza astazi cu patru meciuri din totalul de 16 care se vor desfasura pe durata a trei zile, de marti pana joi seara. De la ora 16:00, la Pitesti, FC Arges si CSM Politehnica Iasi deschid competitia din care fac parte in acest moment 14 echipe de Liga 1, 12 de Liga 2 si 6 de Liga 3. ...continuare.

Proteste la adresa Guvernului. Sindicalistii ameninta cu un miting cu mii de oameni, daca nu le sunt ascultate cererile

publicat 2017-10-24 11:00:02 (Antena3)
Proteste la adresa Guvernului. Sindicalistii ameninta cu un miting cu mii de oameni, daca nu le sunt ascultate cererile Aproximativ 250 de oameni au protestat în fata Prefecturii Arges, nemultumiti de masurile de impozitare ale angajatilor si pentru ca nu se demareaza lucrarile la autostrada... ...continuare.

liveTEXT de la ora 16:00 » Incep 16-imile Cupei Romaniei » Azi joaca Petrolul, FC Arges, U Cluj si CSU Craiova

publicat 2017-10-24 10:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la ora 16:00 » Incep 16-imile Cupei Romaniei » Azi joaca Petrolul, FC Arges, U Cluj si CSU Craiova Astazi, de la ora 16:00, încep meciurile din 16-imile Cupei României, si se vor juca patru partide. Poli Iasi, CSU Craiova si Sepsi Sf. Gheorghe sunt cele trei echipe din Liga 1 care vor juca astazi. În plus, echipe de traditie, precum FC Arges si U Cluj vor avea si ele meciuri în aceasta faza. ... ...continuare.

METEO 24 OCTOMBRIE: Cod galben de ploi in mai multe judete

publicat 2017-10-24 07:30:02 (CanCan)
METEO 24 OCTOMBRIE: Cod galben de ploi in mai multe judete Meteorologii au emis o avertizare de tip cod portocaliu de ploi abundente, care va intra in vigoare luni, 23 octombrie, de la ora 12:00, si este valabila pana marti, 24 octombrie, ora 18:00. Afectate sunt zona deluroasa si montana a judetelor Mehedinti, Gorj, Valcea, Arges si Dambovita. In zona deluroasa si montana a judetelor Mehedinti, Gorj, Valcea, Arges si Dambovita cantitatile de apa vor depasi pe arii extinse 50...60 l/mp si izolat 80 l/mp. O alta avertizare, de tip cod galben, intra in... ...continuare.

Autospeciala ISU, lovita de TIR dupa ce intervenise la un accident

publicat 2017-10-23 14:15:10 (ProTV)
Accident bizar în Arges, în care a fost implicata o masina a pompierilor din Pitesti. ...continuare.

Accident grav in judetul Arges. Masina de descarcerare, ciocnire cu un autoturism

publicat 2017-10-23 13:45:07 (Realitatea-TV)
Accident grav in judetul Arges. Masina de descarcerare, ciocnire cu un autoturism Un accident rutier grav s-a produs luni dupa-amiaza pe DN7, pe raza comunei argesene Moraresti. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA