Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 24 25 26 27 Pag. urm. »

DEZVALUIRE despre o importanta AUTOSTRADA din Romania!

publicat 2017-11-21 20:15:06 (Evenimentul-Zilei)
DEZVALUIRE despre o importanta AUTOSTRADA din Romania! Compania Nationala de Administrate a Infrastructurii Rutiere achita patru facturi. in valoare totala, de aproximativ 2 milioane euro pentru autostrada Sibiu-Pitesti. ...continuare.

Inca 2 milioane euro pentru studiul de fezabilitate "invizibil" al autostrazii Sibiu-Pitesti. Compania de Drumuri ar trebui sa anunte primii constructori

publicat 2017-11-21 01:00:02 (Capital)
Inca 2 milioane euro pentru studiul de fezabilitate invizibil al autostrazii Sibiu-Pitesti. Compania de Drumuri ar trebui sa anunte primii constructori Compania Nationala de Administrate a Infrastructurii Rutiere achita patru facturi. in valoare totala, de aproximativ 2 milioane euro pentru autostrada Sibiu-Pitesti. ...continuare.

A facut-o de oaie? PSD cere demisia presedintele CJ Sibiu pe motiv de telemea

publicat 2017-11-20 16:45:08 (Realitatea-TV)
A facut-o de oaie?  PSD cere demisia presedintele CJ Sibiu pe motiv de telemea Telemeaua de Sibiu a devenit motiv de disputa politica la nivel local. Organizatia judeteana a PSD a cerut demisia presedintelui Consiliului Judetean, de la PNL, pentru ca a lipsit la evenimentul "Telemea de Sibiu - Indicatie Geografica Protejata", ce a avut loc sambata, cu participarea ministrului Agriculturii, Petre Daea. ...continuare.

IMPORTANT pentru soferi. S-a redeschis podul de la Șoimus

publicat 2017-11-20 12:45:03 (Evenimentul-Zilei)
IMPORTANT pentru soferi. S-a redeschis podul de la Șoimus S-a redeschis podul de la Soimus, care face legatura intre autostrada Deva - Sibiu si DN 7. Calvarul s-a terminat, anunta drumarii. ...continuare.

LIBERTATEA TE AJUTA: Cine plateste, integral, reabilitarea termica a blocurilor

publicat 2017-11-19 23:45:05 (Libertatea)
LIBERTATEA TE AJUTA: Cine plateste, integral, reabilitarea termica a blocurilor Fiica mea detine o garsoniera in Sectorul 4 dar are, in prezent, serviciul si locuinta la Sibiu. Blocul din Bucuresti urmeaza sa intre in reabilitare termica. De la primaria de sector, mi s-a spus ca, deoarece are casa la Sibiu, fiica mea trebuie sa suporte toate costurile lucrarilor. Este legal? Cei aflati in situatia fiicei […] Post-ul LIBERTATEA TE AJUTA: Cine plateste, integral, reabilitarea termica a blocurilor apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident pe DN1, judetul Sibiu. O soferita a murit dupa ciocnirea cu un camion

publicat 2017-11-19 11:00:04 (Libertatea)
Accident pe DN1, judetul Sibiu. O soferita a murit dupa ciocnirea cu un camion Imagini infioratoare in urma unui accident pe DN1, judetul Sibiu. O femeie a murit, dupa ce masina pe care o conducea a fost izbita violent de un camion. Medicii chemati de urgenta n-au mai reusit sa o readuca la viata. Incidentul socant a avut loc pe DN1, in apropierea localitatii Fantanita Haiducului, judetul Sibiu. O […] Post-ul Accident pe DN1, judetul Sibiu. O soferita a murit dupa ciocnirea cu un camion apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Atentie soferi! DN1, blocat in apropiere de Sibiu

publicat 2017-11-19 09:00:07 (Realitatea-TV)
Atentie soferi! DN1, blocat in apropiere de Sibiu Circulatia rutiera este blocata, duminica dimineata, pe DN 1, la aproximativ 20 de kilometri de Sibu, din cauza unui accident rutier in care o femeie si-a pierdut viata, aunta centrul Infortrafic. . ...continuare.

Accident mortal pe DN1, in judetul Sibiu. O femeie si-a pierdut viata dupa ce masina in care se afla a intrat intr-un TIR

publicat 2017-11-19 08:45:07 (Romania-TV)
Accident mortal pe DN1, in judetul Sibiu. O femeie si-a pierdut viata dupa ce masina in care se afla a intrat intr-un TIR Un accident cumplit a avut loc duminica dimineata, pe DN1, in judetul Sibiu. O femeie si-a pierdut viata dupa ce un autoturism a intrat intr-un TIR. Din cauza accidentului, circulatia este blocata. ...continuare.

Accident grav pe DN1, in judetul Sibiu. O femeie a murit

publicat 2017-11-19 08:30:13 (ProTV)
Traficul este blocat pe DN 1, în urma unui accident rutier ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 24 25 26 27 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA