Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




VESTE despre o AUTOSTRADA din ROMANIA!

publicat 2017-10-28 10:45:03 (Evenimentul-Zilei)
VESTE despre o AUTOSTRADA din ROMANIA! Noi probleme pe Sibiu - Orastie, lotul 3, construit de Salini Impregilo sectiune de autostrada inchisa dupa numai 10 luni de la inaugurare. ...continuare.

CNAIR a primit opt oferte pentru sectiunea 5 a autostrazii Sibiu-Pitesti, contract de 1,83 miliarde lei fara TVA

publicat 2017-10-27 20:15:07 (Romania-TV)
CNAIR a primit opt oferte pentru sectiunea 5 a autostrazii Sibiu-Pitesti, contract de 1,83 miliarde lei fara TVA Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR) a anuntat vineri seara ca a primit opt oferte pentru proiectarea si executia sectiunii 5 a autostrazii Sibiu - Pitesti, cuprinsa intre Curtea de Arges si Pitesti (km 92+600 - 122+950), proiect cu o valoare estimata la 1,83 miliarde lei fara TVA. ...continuare.

CNAIR: Au fost depuse opt oferte pentru sectiunea 5 a autostrazii Sibiu-Pitesti

publicat 2017-10-27 19:30:01 (Bursa)
CNAIR: Au fost depuse opt oferte pentru sectiunea 5 a autostrazii Sibiu-Pitesti Un numa de opt oferte au fost depuse pentru proiectarea si executia sectiunii 5 a autostrazii Sibiu - Pitesti, cuprinsa intre localitatea Curtea de Arges si si actuala centura a municipiului Pitesti, astazi incheindu-se perioada in care puteau fi depuse ofertele, informeaza un comunicat al Companiei Nationale de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR). ...continuare.

P Cei mai multi romani aleg semineele de la Sibiu – locul expertilor  in seminee!

publicat 2017-10-27 17:30:07 (Libertatea)
P Cei mai multi romani aleg semineele de la Sibiu – locul expertilor  in seminee! Unul dintre principalele lucruri pe care oamenii din ziua de azi il urmaresc in momentul in care sunt pusi inaintea deciziei de a achizitiona sau nu un anumit bun, produs sau serviciu, este raportul calitate/pret. Calitate cat mai mare la un pret cat mai accesibil este un ideal pentru fiecare dintre noi. Acelasi principiu se […] Post-ul P Cei mai multi romani aleg semineele de la Sibiu – locul expertilor  in seminee! apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cum te poti bucura de lux si de natura daca stai in Sibiu

publicat 2017-10-27 16:30:07 (Libertatea)
Cum te poti bucura de lux si de natura daca stai in Sibiu Sibienii aflati in cautarea unor locuinte noi care vor, in plus, sa aduca natura mai aproape de casele lor, nu trebuie sa se indeparteze prea mult de centrul orasului pentru a bifa toate cerintele pe care le au de la apartamentul ideal. Astfel de proprietati care iti permit sa te bucuri de natura se dezvolta, […] Post-ul Cum te poti bucura de lux si de natura daca stai in Sibiu apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cine sunt constructorii care au depus oferte pentru prima sectiune a Autostrazii Sibiu-Pitesti

publicat 2017-10-27 15:00:08 (Mediafax)
Cine sunt constructorii care au depus oferte pentru prima sectiune a Autostrazii Sibiu-Pitesti Pentru proiectarea si executia primei sectiuni a autostrazii Sibiu-Pitesti, cuprinsa intre Sibiu si Boita, au fost depuse 9 oferte, anunta Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR). ...continuare.

Noi probleme pe autostrada Sibiu-Orastie. Asfaltul s-a stricat pe o banda de mers

publicat 2017-10-27 12:15:09 (ProTV)
Pe sensul Sibiu-Sebes al autostrazii Sibiu-Orastie au aparut fisuri, crapaturi si denivelari ale carosabilului pe o lungime de 70 de metri, fiind impusa restrictie de viteza de 60 de kilometri la ora. ...continuare.

Sunt sanse mari sa se inchida iar autostrada demolata

publicat 2017-10-27 08:30:17 (Capital)
Sunt sanse mari sa se inchida iar autostrada demolata Noi probleme pe Sibiu - Orastie, lotul 3, construit de Salini Impregilo sectiune de autostrada inchisa dupa numai 10 luni de la inaugurare. ...continuare.

Fierbe CNAIR! Autostrada Sibiu-Orastie, un EȘEC! Au aparut noi CRAPATURI si FISURI. Vineri, sedinta de URGENȚA

publicat 2017-10-26 23:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Fierbe CNAIR! Autostrada Sibiu-Orastie, un EȘEC! Au aparut noi CRAPATURI si FISURI. Vineri, sedinta de URGENȚA Toate persoanele implicate in derularea proiectului care priveste autostrada Sibiu-Orastie au fost chemati la CNAIR. ...continuare.

Probleme noi pe Autostrada 1. Asfaltul s-a crapat si s-au creat denivelari intre Sibiu si Orastie

publicat 2017-10-26 20:45:07 (Romania-TV)
Probleme noi pe Autostrada 1. Asfaltul s-a crapat si s-au creat denivelari intre Sibiu si Orastie Pe Autostrada 1, pe sensul de mers Sibiu-Sebes (276+100 - 276+170) au aparut fisuri, crapaturi si denivelari ale carosabilului pe o lungime de 70 de m. Potrivit unui comunicat al CNAIR, ca urmare a acestei situatii a fost impusa restrictie de viteza de 60 km/h, pe un segment de drum de 200 de metri traficul a fost deviat pe banda 2. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA