publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

PSG salveaza in extremis remiza cu Marseille. Neymar, eliminat

publicat 2017-10-23 00:30:05 (OnlineSport)
Clasicul Frantei programat duminica seara pe Stade Velodrome din Marsilia s-a incheiat la egalitate, scor 2-2, intre OM si rivala din Capitala, PSG. ...continuare.

Clasamente actualizate in Formula 1. Mercedes, campioana la constructori

publicat 2017-10-23 00:15:09 (OnlineSport)
Echipa Mercedes a obtinut al patrulea titlu mondial consecutivi la constructori in Formula 1 dupa puncte aduse in Statele Unite de Lewis Hamilton si Valtteri Bottas. ...continuare.

Hamilton castiga in State, Raikkonen prinde podiumul la masa verde

publicat 2017-10-23 00:00:06 (OnlineSport)
Lewis Hamilton a mai facut un pas spre titlul mondial din acest an cu victoria obtinuta, duminica, in Marele Premiu de Formula 1 al Statelor Unite. ...continuare.

Gigi Becali: "Asa se joaca fotbal, asa joaca si Barcelona"

publicat 2017-10-22 23:15:06 (OnlineSport)
Patronul FCSB, Gigi Becali, s-a aratat multumit de atitudinea echipei sale la meciul castigat cu ACS Poli Timisoara, castigat cu 7-0. ...continuare.

FCSB face scorul campionatului cu ACS Poli Timisoara

publicat 2017-10-22 23:00:07 (OnlineSport)
Victorie cu 7-0 (3-0) pentru FCSB, duminica seara, contra celor de la ACS Poli Timisoara, intr-un meci din etapa a 15-a din Liga 1 Betano. Meciul a fost live text aici. ...continuare.

Ionut Popa: "Cel mai urat rezultat din cariera mea"

ACS Poli Timisoara a fost umilita de FCSB, scor 7-0, iar antrenorul Ionut Popa spune ca n-a mai trait un asemenea moment in intreaga sa cariera. ...continuare.

Dica, atitudine nemteasca la meciul cu Timisoara

Nicolae Dica a dezvaluit dupa meci ce le-a solicitat jucatorilor sai la pauza meciului cu ACS Poli Timisoara, cand tabela arata deja 3-0. ...continuare.

Niculescu: "Nu ne gandim inca la playoff"

publicat 2017-10-22 20:30:09 (OnlineSport)
FC Voluntari ajunge pe opt in clasament dupa victoria cu Astra Giurgiu, insa Claudiu Niculescu spune ca nu e cazul sa se faca deocamdata planuri pentru playoff. ...continuare.

Iordanescu acuza un arbitraj "smecheresc" la meciul cu Voluntariul

Edi Iordanescu, antrenorul celor de la Astra Giurgiu, a rabufnit dupa infrangerea suferita pe teren propriu cu FC Voluntari in etapa a 15-a din Liga 1 Betano. ...continuare.

FC Voluntari, victorie in deplasare cu Astra

publicat 2017-10-22 20:15:08 (OnlineSport)
Meci de cinci goluri, duminica seara, intre Astra Giurgiu si FC Voluntari, partida castigata de ilfoveni, cu 3-2, dupa ce la pauza se marcasera deja patru goluri. ...continuare.

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.