Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Explozie la un imobil din Arad. O femeie a fost grav ranita

publicat 2017-12-02 17:00:06 (Libertatea)
Explozie la un imobil din Arad, sambata, 2 decembrie. O femeie a suferit arsuri si a fost transportata de urgenta la spital. Explozia nu a fost urmata de incendiu. O explozie s-a produs, sambata dupa-amiaza, la o casa din localitatea Sebis, judetul Arad, iar in urma deflagaratiei o femeie de 60 de ani a suferit […] Post-ul Explozie la un imobil din Arad. O femeie a fost grav ranita apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Arad: Explozie la un imobil din localitatea Sebis, o femeie a fost ranita

publicat 2017-12-02 16:45:06 (Mediafax)
O explozie s-a produs, sambata dupa-amiaza, la o casa din localitatea Sebis, judetul Arad, iar in urma deflagaratiei o femeie de 60 de ani a suferit arsuri si a fost transportata la spital, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Tanarul care a provocat accidentul rutier de pe DN 79 a murit

publicat 2017-12-01 19:15:09 (Romania-TV)
Tanarul care a provocat accidentul rutier de pe DN 79 a murit Tanarul de 19 ani care a provocat accidentul rutier de joi seara de pe DN 79 Arad - Oradea a decedat vineri dimineata la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Arad, informeaza surse din unitatea medicala. ...continuare.

Autoturism spulberat de un TIR la Arad. Trei persoane si-au pierdut viata. DETALIUL aflat de politisti dupa PRODUCEREA TRAGEDIEI. Alerta!

publicat 2017-12-01 17:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Autoturism spulberat de un TIR la Arad. Trei persoane si-au pierdut viata. DETALIUL aflat de politisti dupa PRODUCEREA TRAGEDIEI. Alerta! Un tanar care avea avea permis de conducere doar de cateva luni a provocat un accident cumplit pe drumul Arad-Oradea. In urma imapctului, trei persoane si-au pierdut viata. ...continuare.

Accident cumplit in Arad. Trei persoane au murit dupa ce un TIR a spulberat un autoturism

publicat 2017-12-01 15:45:01 (Antena3)
Accident cumplit in Arad. Trei persoane au murit dupa ce un TIR a spulberat un autoturism Un tânar care avea avea permis de conducere doar de câteva luni a provocat un accident cumplit pe drumul Arad-Oradea. În urma imapctului, trei persoane si-au pierdut viata. Tânarul a... ...continuare.

Editie speciala "1 Romania". Gabriel Velcu: Mai avem speranta!

publicat 2017-12-01 12:15:01 (Antena3)
Editie speciala "1 Romania". Gabriel Velcu: Mai avem speranta! Gabriel Velcu are 29 de ani, este din Caracal, dar locuieste în Arad, acolo unde e profesor de geografie. Preda la 20 de clase. A terminat ca sef de promotie masteratul la Facultatea de Geografie a Universit... ...continuare.

Accident violent in Arad! Doi oameni au murit striviti, dupa ce masina lor a fost spulberata de un TIR. Imaginile sunt infioratoare

publicat 2017-11-30 19:00:02 (CanCan)
Accident violent in Arad! Doi oameni au murit striviti, dupa ce masina lor a fost spulberata de un TIR. Imaginile sunt infioratoare Doi oameni si-au pierdut viata, iar alti doi au fost grav raniti, dupa ce autoturismul in care erau a fost implicat intr-o coliziune cu un TIR. Incidentul violent a avut loc in aceasta seara, pe Drumul National 79 Arad-Oradea, aproape de intersectia cu Drumul Judetean 792C (Santana-Curtici). In urma accidentului teribil, traficul a fost blocat intre localitatile aradene Simand si Zimandu Nou.Imaginile surprinse la scurt timp dupa accidentul mortal arata cat de puternic a fost impactul. Masina... ...continuare.

Accident grav in judetul Arad: doi morti si doi raniti dupa ce o masina a intrat intr-un TIR | FOTO

publicat 2017-11-30 18:15:08 (Mediafax)
Accident grav in judetul Arad: doi morti si doi raniti dupa ce o masina a intrat intr-un TIR | FOTO Doua persoane si-au pierdut viata, iar alte doua au fost ranite, dintre care una grav, joi seara, in urma unui accident rutier produs pe un drum national din judetul Arad intre o masina si un TIR, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Accident grav intre Arad si Oradea. Doua persoane au murit

publicat 2017-11-30 18:00:06 (Libertatea)
Un accident grav a avut loc joi dupa-amiaza intre Arad si Oradea, doua persoane murind in urma impactului. Un accident grav s-a petrecut joi dupa-masa, in jurul orei 17, pe Drumul National 79 Arad-Oradea, in zona intersectiei cu Drumul Judetean 792C (Santana-Curtici). Din primele informatii de la fata locului se pare ca este vorba despre […] Post-ul Accident grav intre Arad si Oradea. Doua persoane au murit apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.