Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Tragedie intr-o familie din Arges. Doi copii au murit intoxicati cu fum, in urma unui incendiu

publicat 2017-10-09 22:45:01 (Antena3)
Tragedie intr-o familie din Arges. Doi copii au murit intoxicati cu fum, in urma unui incendiu O mama din judetul Arges si-a gasit fara suflare cei doi fii, cu vârste de doi si patru ani. Femeia a sunat disperata la 112, însa a fost prea târziu. Potrivit libertatea.ro, incidentul... ...continuare.

Tragedie intr-o familie din Arges. Doi copii au murit intoxicati cu monoxid de carbon

publicat 2017-10-09 22:30:07 (Romania-TV)
Tragedie intr-o familie din Arges. Doi copii au murit intoxicati cu monoxid de carbon Doi frati cu varste de doi si patru ani din comuna argeseana Uda au murit, luni seara, intoxicati cu monoxid de carbon dupa ce au fost lasati singuri in casa, iar mai multe obiecte s-au aprins de la focul din soba. ...continuare.

Prapad pe Transfagarasan: Stratul de zapada este de aproape 1 metru!

publicat 2017-10-09 13:00:11 (Realitatea-TV)
Prapad pe Transfagarasan: Stratul de zapada este de aproape 1 metru! Stratul de zapada a ajuns de aproape un metru pe Transfagarasan, in judetul Arges, la altitudini de peste 1600 de metri. Cinci tineri au ramas blocati din cauza viscolului. ...continuare.

INCENDIU in Arges. O casa a fost mistuita de flacari

publicat 2017-10-09 09:00:08 (Romania-TV)
INCENDIU in Arges. O casa a fost mistuita de flacari O casa a fost mistuita de flacari, duminica noaptea, in localitatea Bascov din judetul Arges. Pompierii au intervenit de urgenta. Interventia a fost una dificila din cauza drumului ingust, informeaza . ...continuare.

BLOCATI cu masina in nameti, la Balea. Cosmar pentru 5 tineri din Arges

publicat 2017-10-09 07:30:07 (Realitatea-TV)
BLOCATI cu masina in nameti, la Balea. Cosmar pentru 5 tineri din Arges Blocati pe munte, din cauza zapezii. Este aventura extrema prin care au trecut cinci tineri din Arges, cu varste cuprinse intre 18 si 22 de ani. ...continuare.

Masina de politie rasturnata, in timp ce se afla in misiune

publicat 2017-10-08 14:45:08 (Romania-TV)
Masina de politie rasturnata, in timp ce se afla in misiune Momente de groaza pentru un politist din Arges: in timp ce ancheta un accident, a fost lovit in plin de un sofer! Impactul a fost atat de puternic incat masina de politie s-a rasturnat, iar agentul a fost ranit. ...continuare.

Tragedie la Curtea de Arges. O mama si fiul ei au murit dupa ce s-au intoxicat cu fum

publicat 2017-10-07 19:30:06 (Romania-TV)
Tragedie la Curtea de Arges. O mama si fiul ei au murit dupa ce s-au intoxicat cu fum O femeie si copilul ei au murit intoxicati cu fum de la soba din casa. Potrivit , tatal, care se afla si el in locuinta, se zbate intre viata si moarte. ...continuare.

Autospeciala a ISU Arges s-a rasturnat in timp ce mergea la o interventie

publicat 2017-10-05 09:00:01 (Bursa)
Autospeciala a ISU Arges s-a rasturnat in timp ce mergea la o interventie O autospeciala de interventie in caz de incendiu a Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Arges s-a rasturnat, astazi, in timp ce se deplasa pentru stingerea unui incendiu in municipiul Pitesti. ...continuare.