Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Florian Bodog, recompensat de PSD

publicat 2018-02-02 12:45:28 (Puterea)
Florian Bodog, recompensat de PSD Fostul ministru al Sanatatii, senatorul PSD de Bihor Florian Bodog, a fost recompensat dupa ce s-a retras din cursa pentru un no ...continuare.

Scene de cosmar in Bihor! Un echipaj medical, aflat in misiune, a fost atacat si jefuit de un individ

publicat 2018-02-02 11:00:02 (Antena3)
Scene de cosmar in Bihor! Un echipaj medical, aflat in misiune, a fost atacat si jefuit de un individ Un echipaj al Serviciului de Ambulanta, din Bihor, ar fi fost atacat si jefuit de un individ. Echipajul medical a fost chemat la o interventie, iar atunci cand au ajuns la destinatie, un membru al familie l-a... ...continuare.

Caz socant in Bihor. Un barbat a atacat si jefuit o ambulanta

publicat 2018-02-01 22:45:03 (Antena3)
Caz socant in Bihor. Un barbat a atacat si jefuit o ambulanta Un barbat a atacat o ambulanta si a furat o tablet a asistentei prin care aceasta sinea legatura cu medicii coordonatori. Echipajul se deplasa la Diosig ca sa ajute un bebelus de doar o luna, care nu se... ...continuare.

Ambulanta atacata si jefuita de un rom in Bihor. A furat tableta asistentei

publicat 2018-02-01 22:30:24 (Libertatea)
Ambulanta atacata si jefuita de un rom in Bihor. A furat tableta asistentei Un rom a atacat o ambulanta si a furat o tablet a asistentei prin care aceasta sinea legatura cu medicii coordonatori. Miercuri seara, in jurul orei 18:00, un echipaj de tip B2 cu asistenta de la Marghita, a fost atacat si jefuit de un rom din colonia Diosig. Echipajul s-a deplasat la Diosig ca sa […] Post-ul Ambulanta atacata si jefuita de un rom in Bihor. A furat tableta asistentei apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un cioban din Bihor nu-si poate inmatricula Dacia pe care i-a vandut-o ANAF

publicat 2018-02-01 14:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Un cioban din Bihor nu-si poate inmatricula Dacia pe care i-a vandut-o ANAF Un oier din comuna bihoreana Remetea, dupa ce a cumparat o masina scoasa la licitatie de "statul roman", a ajuns in situatia ca tot "statul roman" sa nu-i permita s-o foloseasca desi, culmea, tot statul il pune sa plateasca impozit pe ea ...continuare.

Primaria Oradea vrea sa investeasca 7,7 mil. euro intr-un centru de antreprenoriat

publicat 2018-01-30 17:45:31 (Ziarul-Financiar)
Primaria Oradea vrea sa investeasca 7,7 mil. euro intr-un centru de antreprenoriat Primaria Oradea in parteneriat cu Agentia de Dezvoltare Durabila a judetului Bihor, primaria Hajdsböszörmény din Ungaria si Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Bihor au in plan un proiect de investitii de aproximativ 7,7 mil. euro, pentru construirea unui centru de antreprenoriat.Construirea centrului de antreprenoriat piata Cetate in municipiul Oradea face parte din proiectul ''Imbunatatirea ocuparii fortei de munca in judetul Bihor, Oradea si Hajdsböszörmény prin... ...continuare.

Accident cumplit in judetul Bihor! Un sofer fara permis si-a pierdut viata

publicat 2018-01-25 00:00:02 (Antena3)
Accident cumplit in judetul Bihor! Un sofer fara permis si-a pierdut viata Un sofer de 41 de ani, care nu avea carnet de conducere, a murit miercuri seara înn urma unui accident rutier ce a avut loc în judetul Bihor. Acesta mai era în masina cu  un tânar,... ...continuare.

Un sofer fara permis a murit dupa ce s-a izbit intr-un cap de pod, in Bihor

publicat 2018-01-24 23:30:25 (ProTV)
Un sofer fara permis a murit dupa ce s-a izbit intr-un cap de pod, in Bihor Un barbat de 41 de ani a murit, miercuri seara, dupa ce s-a izbit cu masina într-un cap de pod, în judetul Bihor. Pasagerul sau, un tânar de 28 de ani, a ajuns la spital, prezentând mai multe rani. ...continuare.

Inca un scandal sexual zguduie Politia Romana. Un agent acuzat de hartuire sexuala continua sa profeseze

publicat 2018-01-23 12:16:10 (Romania-TV)
Inca un scandal sexual zguduie Politia Romana. Un agent acuzat de hartuire sexuala continua sa profeseze Un nou scandal sexual zguduie politia. Un agent din Bihor acuzat de hartuire sexuala continua sa profeseze. Se pare ca unele dintre victime nu l-au denuntat pe agent, iar celelalte si-au retras plangerile. ...continuare.

Accident socant in Bihor. O persoana a murit, dupa ce un tren a spulberat o masina

publicat 2018-01-22 16:45:26 (Realitatea-TV)
Accident socant in Bihor. O persoana a murit, dupa ce un tren a spulberat o masina Accident mortal la trecerea la nivel cu calea ferata din localitatea Osorhei. O masina a fost izbita, luni, de un tren. In urma impactului, o persoana a murit. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA