Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

INFORMAȚIILE DIMINEȚII vin de la politisti! Restrictii, drumuri inchise si blocaje in trafic. Ceata ingreuneaza CIRCULAȚIA -News alert!

publicat 2017-11-18 08:45:03 (Evenimentul-Zilei)
INFORMAȚIILE DIMINEȚII vin de la politisti! Restrictii, drumuri  inchise si blocaje in trafic. Ceata ingreuneaza CIRCULAȚIA -News alert! Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane ofera informattile diminetii cu privire la situatia traficului. Asadar, e bine de stiut ca pe autostrada A3 Turda - Gilau si pe mai multe artere rutiere din judetele Bihor si Cluj circulatia auto se desfasoara in conditii de ceata. ...continuare.

Atentiea pe sosele! E cod galben de ceata in mai multe judete

publicat 2017-11-18 08:30:10 (Realitatea-TV)
Atentiea pe sosele! E cod galben de ceata in mai multe judete Meteorologii au emis, sambata dimineata, mai multe avertizari nowcasting de ceata, in judetele Teleorman, Bihor si Cluj. ...continuare.

Avertizare de fenomene periculoase. Opt judete sunt sub cod galben de ceata

publicat 2017-11-17 08:45:02 (Antena3)
Avertizare de fenomene periculoase. Opt judete sunt sub cod galben de ceata Opt judete - Cluj, Salaj, Satu Mare, Bistrita-Nasaud, Maramures, Sibiu, Mures si Bihor - se afla sub avertizare cod galben de ceata, vineri dimineata, vizibilitatea scazând local sub 200 de metri si... ...continuare.

Atentie, soferi! Opt judete, sub cod galben de ceata

publicat 2017-11-17 08:00:02 (Antena3)
Atentie, soferi! Opt judete, sub cod galben de ceata Administratia Nationala de Meteorologie a emis vineri, 17 noiembrie, mai multe atentionari cod galben de ceata pentru opt judete. Atentionarile vizeaza judetele Bihor, Sibiu, Mures, Cluj, Salaj, Satu... ...continuare.

Cod galben de ceata in opt judete

publicat 2017-11-17 07:45:04 (Libertatea)
Cod galben de ceata in opt judete Administratia Nationala de Meteorologie a emis vineri, 17 noiembrie, mai multe atentionari cod galben de ceata pentru opt judete. Opt judete sunt, vineri dimineata, sub cod galben de ceata, potrivit unor atentionari ale ANM. Atentionarile vizeaza judetele Bihor, Sibiu, Mures, Cluj, Salaj, Satu Mare, Bistrita-Nasaud si Maramures si sunt valabile pana la ora 11.00, respectiv […] Post-ul Cod galben de ceata in opt judete apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Focar de hepatita A la o scoala din Bihor

publicat 2017-11-16 10:15:11 (Romania-TV)
Focar de hepatita A la o scoala din Bihor Mai multi elevi din Bihor au fost diagnosticati cu hepatita A. Institutia de invatamant la care ei invata a fost dezinfectata. La fel s-a intamplat si in Deva, unde un liceu a fost invadat de tantari. ...continuare.

Accident mortal in Bihor. O persoana a murit, o alta a fost ranita, dupa ce doua masini s-au lovit frontal

publicat 2017-11-15 20:30:10 (Romania-TV)
Accident mortal in Bihor. O persoana a murit, o alta a fost ranita, dupa ce doua masini s-au lovit frontal Un accident grav a avut loc, miercuri, in judetul Bihor. O persoana a murit, iar o alta a fost ranita, dupa ce doua masini s-au lovit frontal. ...continuare.

Amenda record pentru o firma de paza

publicat 2017-11-14 10:45:08 (Romania-TV)
Amenda record pentru o firma de paza O firma de paza din Bihor a primit o amenda record, dupa ce inspectorii de munca au descoperit mai multi angajati fara forme legale. Firma asigura securitatea trenurilor de marfa care tranziteaza judetul si care sunt frecvent calcate de hoti. ...continuare.

Accident grav in Bihor: trei victime, dupa un impact violent cu o caprioara

publicat 2017-11-13 18:30:07 (Realitatea-TV)
Accident grav in Bihor: trei victime, dupa un impact violent cu o caprioara Un accident rutier s-a soldat cu trei victime, luni dimineata, la Cefa, pe Dn79, dupa ce o caprioara a sarit pe carosabil. ...continuare.

Topul subventiilor agricole: Suceava si Dolj au cei mai multi beneficiari, Ilfov - cei mai putini

publicat 2017-11-13 07:15:08 (Mediafax)
Topul subventiilor agricole: Suceava si Dolj au cei mai multi beneficiari, Ilfov - cei mai putini Judetele cu cei mai multi fermieri care beneficiaza de subventiile agricole sunt Suceava, Dolj si Bihor, iar judetele cu cei mai putini beneficiari sunt Ilfov, Calarasi si Tulcea, reiese dintr-o comunicare a Agentiei de Plati si Interventie pentru Agricultura (APIA). ...continuare.