Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

VIDEO / Imagini revoltatoare in Bistrita-Nasaud! Un copil a fost umilit de un barbat deghizat in Mos Nicolae

publicat 2017-12-08 13:15:01 (CanCan)
VIDEO / Imagini revoltatoare in Bistrita-Nasaud! Un copil a fost umilit de un barbat deghizat in Mos Nicolae Un clip in care un baietel de cinci ani este umilit si terorizat de un barbat deghizat in Mos Nicolae, dar si de mama lui a starnit revolta pe internet. Copilul este pus la perete si agresat atat fizic, cat si verbal de cel care ar fi trebuit sa-i aduca daruri, nu sa il traumatizeze. Inregistrarea a ajuns si la tatal micutului, originar din judetul Constanta, care este plecat la munca in strainatate si care a decis sa ia masuri. Autoritatile s-au sesizat, iar acum se face o ancheta... ...continuare.

Caz revoltator | O femeie si-ar fi traumatizat copilul cu ajutorul unui barbat deghizat in Mos Nicolae

publicat 2017-12-08 12:45:11 (Mediafax)
Politia si Protectia Copilului din Bistrita-Nasaud au declansat, vineri, anchete, dupa ce in mediul online au aparut imagini cu o femeie care si-ar fi traumatizat copilul cu ajutorul lui Mos Nicolae. Un barbat deghizat in Mos Nicolae l-a pus pe copil sa stea in genunchi si l-a atins cu nuiaua. ...continuare.

VIDEO|Copil de cinci ani, terorizat de catre mama sa de Mos Nicolae cu ajutorul unui barbat deghizat

publicat 2017-12-08 12:15:06 (Libertatea)
Imagini socante cu un copil de aproximativ cinci ani, terorizat de catre mama sa in timpul oferirii darurilor de Mos Nicolae. Intr-un filmulet postat pe internet se poate vedea cum un barbat deghizat in Mos Nicolae a pus un baietel de cinci ani din Bistrita-Nasaud sa stea in genunchi si il cearta punandu-l sa promita […] Post-ul VIDEO|Copil de cinci ani, terorizat de catre mama sa de Mos Nicolae cu ajutorul unui barbat deghizat apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un traficant de droguri dat in urmarire internationala, prins de politisti in Bistrita

publicat 2017-12-07 14:15:02 (Antena3)
Un traficant de droguri dat in urmarire internationala, prins de politisti in Bistrita Un roman de 44 de ani, dat in urmarire internationala pentru comiterea infractiunii de trafic de droguri pe teritoriul Germaniei, a fost arestat de politisti in municipiul... ...continuare.

El este cel mai ravnit model masculin din Romania. Cum arata adolescentul de 17 ani cautat de marile case de moda din lume - FOTO

publicat 2017-12-07 14:15:01 (Antena3)
El este cel mai ravnit model masculin din Romania. Cum arata adolescentul de 17 ani cautat de marile case de moda din lume - FOTO Andrei Dobrin, un adolescent de 17 ani din Bistrita, a fost desemnat pentru al doilea an consecutiv modelul masculin al anului. Tanarul a reusit in ultimii doi ani sa urce pe podiumurile celor mai... ...continuare.

Traficant international de droguri, arestat in Bistrita

publicat 2017-12-07 13:00:11 (ProTV)
Politistii au arestat un temut traficant, dat în urmarire de autoritatile germane. ...continuare.

VIDEO / Grav accident langa Dej, cu o intreaga familie! Masina s-a facut praf!

publicat 2017-12-03 16:00:01 (CanCan)
VIDEO / Grav accident langa Dej, cu o intreaga familie! Masina s-a facut praf! Mama, tatal si o fetita de doar 7 ani au fost grav raniti, dupa ce masina s-a rasturnat, in localitatea Manasturel. Toti cei trei membri ai familiei au ajuns in stare grava la spital.Din primele informatii, soferul autoturismului Audi, inmatriculat in Bistrita-Nasaud, ar fi incercat sa fereasca o alta masina. Autoturismul a fost scapat de sub control, a derapat si a patruns pe contrasens, unde a rupt balustrada metalica si s-a rasturnat in sant in afara carosabilului.In urma impactului,... ...continuare.

Veste MARE de la VICEPREMIERUL Stanescu pentru ROMANI

publicat 2017-12-03 11:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Veste MARE de la VICEPREMIERUL Stanescu pentru ROMANI Guvernul a alocat, din bugetul pentru anul viitor, 30 de miliarde de lei pentru partea a doua a Programului National de Dezvoltare Locala, a declarat, sambata, la Bistrita, vicepremierul Paul Stanescu ...continuare.

Doi frati si-au pierdut casa, la care muncisera 10 ani, in urma unui incendiu

publicat 2017-12-03 08:45:10 (ProTV)
Tragediile au lovit crunt - de doua ori într-o saptamâna - într-o familie din Bistrita Nasaud. ...continuare.

'Anul viitor, investitiile vor reprezenta 4,2% din PIB'

publicat 2017-12-03 00:15:02 (Bursa)
'Anul viitor, investitiile vor reprezenta 4,2% din PIB' Investitiile vor reprezenta 4,2% din PIB, potrivit proiectului de buget pe anul 2018, iar tara noastra va avea parte de 'un boom economic', a afirmat, ieri, la Bistrita, vicepremierul Paul Stanescu, ministru al Dezvoltarii Regionale. ...continuare.