Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Poveste adevarata: "Sunt indragostita de fiul meu vitreg". Ce s-a intamplat imediat dupa ce a recunoscut asta

publicat 2017-09-19 13:00:02 (Antena3)
Poveste adevarata: "Sunt indragostita de fiul meu vitreg". Ce s-a intamplat imediat dupa ce a recunoscut asta O femeie în vârsta de 40 de ani a povestit pe un blog despre drama pe care o traieste din punct de vedere emotional. Aceasta spune ca a ajuns sa fie indragostita lulea de fiul ei vitreg, din cauza ca... ...continuare.

MARIA GHEORGHIU, femeia care a prezis incendiul de la Colectiv:"Un cutremur... "

publicat 2017-09-15 08:30:03 (CanCan)
MARIA GHEORGHIU, femeia care a prezis incendiul de la Colectiv:Un cutremur... Maria Gheorghiu, femeia care a prezis incendiul de la Colectiv face un nou anunt, in care prevede ca se va petrece o tragedie in Romania. Femeia a spus ca va incepe un razboi, iar tara va pierde o buna bucata de stat, partea vestica."Din 12 septembrie 2017, in timp ce scriam pe blog, vedeam harta Romaniei deasupra mea, care la partea vestica era zdretuita, parca ar fi fost muscata de un rechin, atat de mult lipsea, ca si cum curgea carnea de pe un om. Ne putem astepta la un razboi, la ce e... ...continuare.

Adrian Nastase, documentul care face lumina cu privire la istoria DNA: "Monica Macovei a politizat Justitia"

publicat 2017-09-07 16:45:01 (Antena3)
Adrian Nastase, documentul care face lumina cu privire la istoria DNA: Monica Macovei a politizat Justitia Adrian Nastase publica, pe blog, un document care dezvaluie cum a luat nastere Parchetul National Anticoruptie (PNA), care functioneaza in prezent sub denumirea de DNA, in 2002, argumentand,... ...continuare.

Adrian Nastase, documentul care dezvaluie cum a luat nastere DNA: "Monica Macovei a politizat Justitia"

publicat 2017-09-07 16:30:01 (Antena3)
Adrian Nastase, documentul care dezvaluie cum a luat nastere DNA: Monica Macovei a politizat Justitia Adrian Nastase publica, pe blog, un document care dezvaluie cum a luat nastere Parchetul National Anticoruptie (PNA), care functioneaza in prezent sub denumirea de DNA, in 2002, argumentand,... ...continuare.

Are doar 25 de ani si castiga zeci de mii de euro dintr-un blog culinar. Cum a ajuns o tanara sa aiba o afacere de succes

publicat 2017-09-05 13:30:01 (Antena3)
Are doar 25 de ani si castiga zeci de mii de euro dintr-un blog culinar. Cum a ajuns o tanara sa aiba o afacere de succes Ruxandra Micu este o tânara în vârsta de 25 de ani, care se numara deja printre cei care au mizat pe antreprenoriat.  Dupa primul an de activitate, fata se asteapa la rulaje de circa 50.... ...continuare.

Cine e misteriosul vlogger "Militianul", care a starnit scandal cu clipul filmat la Kaufland Odorheiu Secuiesc

publicat 2017-09-01 18:15:01 (Adevarul)
Cine e misteriosul vlogger Militianul, care a starnit scandal cu clipul filmat la Kaufland Odorheiu Secuiesc Vloggerul care se mediatizeaza sub pseudonimul "Militianul" a publicat un film care a starnit dezbateri intense in Romania legate de relatiile intre cetatenii romani si etnicii maghiari in Tinutul Secuiesc. "Militianul" foloseste pentru a-si distribui filmarile trei instrumente - un canal Youtube, un blog si o pagina de Facebook - insa pe niciuna dintre ele nu exista indicii legate de identitatea reala a persoanei. ...continuare.

Radu Tudor, intrebare-cheie dupa comparatia surprinzatoare facuta de premierul Romaniei

publicat 2017-08-30 10:30:02 (Antena3)
Radu Tudor, intrebare-cheie dupa comparatia surprinzatoare facuta de premierul Romaniei Radu Tudor îsi întreaba cititorii, pe blog, cum comenteaza comparatia facuta de premierul Mihai Tudose, între bancile din România si celebrul hot Terente, în contextul... ...continuare.

Adrian Nastase, despre minunea de la Maglavit: Am aflat ca se reinfiinteaza departamentele PSD

publicat 2017-08-27 13:00:11 (Romania-TV)
Adrian Nastase, despre minunea de la Maglavit: Am aflat ca se reinfiinteaza departamentele PSD Adrian Nastase comenteaza ironic, intr-o postare pe blog, faptul ca actuala conducere a PSD ar intentiona sa reinfiinteze departamentele partidului. ...continuare.

De la BNR se anunta APOCALIPSA: 'Ne apropiem de o noua criza'

publicat 2017-08-26 06:45:03 (Click)
De la BNR se anunta APOCALIPSA: 'Ne apropiem de o noua criza' Omul lui Mugur Isarescu, guvernatorul Bancii Nationale Romane (BNR) face un anunt apocaliptic pentru Romania. Economistul Lucian Croitoru, consilier pe probleme de politica monetara al guvernatorului BNR, scrie pe propriul blog despre riscul unei noi crize care va afecta si tara Citeste mai departe... ...continuare.

Dan Voiculescu rupe tacerea dupa ce a fost eliberat: " A fost o grea incercare la care au fost supusi oameni nevinovati"

publicat 2017-08-24 11:45:02 (CanCan)
Dan Voiculescu rupe tacerea dupa ce a fost eliberat:  A fost o grea incercare la care au fost supusi oameni nevinovati Fondatorul trustului Intact, Dan Voiculescu, vorbeste, intr-o postare pe blog, despre experientele dureroase prin care a trecut in ultima vreme."Am stat departe de blog in ultima vreme. A fost o perioada complicata pentru mine. Zilele lungi, termenele de liberare, asteptarea, spitalul, problemele de sanatate - pe care, in curand, voi merge sa le rezolv, iesirea din spital si, mai ales, reintalnirea cu familia. Multe dintre detalii le voi pastra pentru mine. Alte experiente sau ganduri, cu... ...continuare.