Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




A. Nastase, despre incidentele cu Malin Bot la Romexpo: Organizatorii ar fi trebuit sa cheme Politia

publicat 2017-11-25 18:00:07 (Realitatea-TV)
A. Nastase, despre incidentele cu Malin Bot la Romexpo: Organizatorii ar fi trebuit sa cheme Politia Adrian Nastase a avut o reactie, pe blog, dupa ce Malin Bot a venit vineri, la Romexpo pentru a boicota lasarea sa de carte, dar si pe cea a lui Dan Voiculescu. Astfel, fostul premier considera ca organizatorii Romexpo ar fi trebuit sa sesizeze Politia, " in legatura cu actiunea lui Bot si a celor cativa huligani care l-au insotit". ...continuare.

DEZVALUIRI EXPLOZIVE: "SPARGEREA GASTII COLDEA a produs HAOS in SRI! GUNOIUL de vede de la o posta!"

publicat 2017-11-24 10:30:05 (Evenimentul-Zilei)
DEZVALUIRI EXPLOZIVE: SPARGEREA GASTII COLDEA a produs HAOS in SRI! GUNOIUL de vede de la o posta! Analistul si scriitorul Stelian Tanase sustine, pe blog, ca declaratiile generalului Dumitru Dumbrava, chemat recent in fata Comisiei pentru controlul SRI, demonstreaza ca "spargerea gastii Coldea" a produs haos in cadrul serviciului, astfel incat "se vede gunoiul de la o posta. ...continuare.

Daniel Dragomir vorbeste despre "reteaua" de magistrati a generalului SRI Dumitru Dumbrava. Primele nume: procuroarea Lancranjan care se ocupa de dosarul lui Dragnea si fostul consilier al lui Kovesi, judecatorul Selaru - FOTO, VIDEO

publicat 2017-11-22 19:00:05 (Mediafax)
Daniel Dragomir vorbeste despre reteaua de magistrati a generalului SRI Dumitru Dumbrava. Primele nume: procuroarea Lancranjan care se ocupa de dosarul lui Dragnea si fostul consilier al lui Kovesi, judecatorul Selaru  - FOTO, VIDEO Daniel Dragomir scrie pe blog despre "reteaua" de magistrati a generalului Dumitru Dumbrava, devenit cunoscut in urma declaratiei potrivit careia instantele constituie "camp tactic" pentru SRI, si arata legaturile cu fostul consilier al lui Kovesi sau procuroarea lui Liviu Dragnea, in dosarul Tel Drum. ...continuare.

Fostul colonel SRI Daniel Dragomir vorbeste despre "reteaua" de magistrati a lui Dumitru Dumbrava - FOTO, VIDEO

publicat 2017-11-22 18:45:06 (Mediafax)
Fostul colonel SRI Daniel Dragomir vorbeste despre reteaua de magistrati a lui Dumitru Dumbrava - FOTO, VIDEO Daniel Dragomir scrie pe blog despre "reteaua" de magistrati a generalului Dumitru Dumbrava, devenit cunoscut in urma declaratiei potrivit careia instantele constituie "camp tactic" pentru SRI, si arata legaturile cu fostul consilier al lui Kovesi sau procuroarea lui Liviu Dragnea, in dosarul Tel Drum. ...continuare.

CULISELE SCANDALUL din CASA REGALA. ACUZATII EXPLOZIVE: "Margareta, Duda si Nicolae sunt VINOVATI de MURDARIREA IMAGINII REGELUI!"

publicat 2017-11-21 10:45:04 (Evenimentul-Zilei)
CULISELE SCANDALUL din CASA REGALA. ACUZATII EXPLOZIVE: Margareta, Duda si Nicolae sunt VINOVATI de MURDARIREA IMAGINII REGELUI! Istoricul si scriitorul Stelian Tanase - vechi monarhist "mihaist" - lanseaza, pe blog, o critica acida la adresa cuplului Margareta-Duda, dar si a Principelui Nicolae, explicand faptul ca ambele tabere se fac raspunzatoare (in diferite proportii) pentru monstruosul scandal starnit la Aubonne, scandal care a permis "unor naimiti" sa murdareasca din nou imaginea Regelui Mihai. De asemenea, scriitorul sustine ca, dupa moartea Regelui (un veritabil simbol al modestiei, distinctiei si... ...continuare.

Analist politic, ipoteza incendiara privind viitorul lui Dragnea: 'Nu vor ezita sa il arunce peste bord '

publicat 2017-11-17 09:15:02 (Click)
Stelian Tanase a scris pe blog-ul sau despre acuzatiile de tradare lansate de liderii PSD in ultima perioada. "Sunt basme menite sa intretina vigilenta rindurilor proprii, sa tina mobilizati militantii, sa izoleze cadrele suspecte de infidelitate. Citeste mai departe... ...continuare.

Telekom Black Friday 2017 Live Blog. Telefoane pe care le poti lua cu 1 LEU

publicat 2017-11-17 08:15:07 (ProTV)
Telekom are în oferta de Black Friday 2017 telefoane reduse cu 99%, care costa în acest moment 1 leu. ...continuare.

Black Friday 2017. Cand incepe eMAG si ce "coc" celelalte magazine LIVE BLOG

publicat 2017-11-16 16:45:08 (Realitatea-TV)
Black Friday 2017. Cand incepe eMAG si ce coc celelalte magazine LIVE BLOG Black Friday 2017 a inceput deja, foarte multe magazine incepand cu cateva ore bune inainte de miezul noptii. Seara aduce in prim plan si cel mai mare magazin de fashion din online, iar eMAG va incepe in zori, iar noi cam intuim la ce ora. ...continuare.

Acuzatii BOMBA ale lui Daniel Dragomir: Cum ar fi dat Kovesi o masina de LUX pentru un denunt impotriva fostului colonel SRI - FOTO

publicat 2017-11-16 15:00:03 (Click)
Acuzatii BOMBA ale lui Daniel Dragomir: Cum ar fi dat Kovesi o masina de LUX pentru un denunt impotriva fostului colonel SRI - FOTO Daniel Dragomir, fostul subaltern al lui Florian Coldea, a declansat o noua serie de acuzatii la adresa sefei DNA. Fostul colonei SRI a povestit pe blog-ul sau cum i-ar fi dat Laura Codruta Kovesi unei martore un Porsche Cayenne pentru un denunt."Ieri am avut o zi plina. Citeste mai departe... ...continuare.

BLACK FRIDa 2017. LIVE BLOG. Magazinul care vinde Samsung S7 la 1.500 de lei

publicat 2017-11-16 13:00:08 (ProTV)
BLACK FRIDa 2017. LIVE BLOG. Magazinul care vinde Samsung S7 la 1.500 de lei ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA