Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

RASTURNARE DE SITUATIE in cazul crimei comise de autostopistii din Calarasi

publicat 2017-12-02 11:30:08 (Romania-TV)
RASTURNARE DE SITUATIE in cazul crimei comise de autostopistii din Calarasi Au aparut informatii de ultima ora despre cei doi criminali din Calarasi, prinsi dupa o saptamana de cautari de amploare. ...continuare.

Detalii socante despre asasinatul comis la Calarasi. Tinerii planuise in detaliu crima

publicat 2017-12-02 11:30:02 (Antena3)
Detalii socante despre asasinatul comis la Calarasi. Tinerii planuise in detaliu crima Detalii socante au iesit in urma cu putin timp in cazul asasinatului comis la Calarasi. La exact o saptamana de la oribila fapta au fost prinsi. Conform unor surse din ancheta, presupus... ...continuare.

Criminalii din Calarasi au fost prinsi. Au 17 si 18 ani si au ucis cu sange rece. Victimele au murit in chinuri

publicat 2017-12-02 10:00:01 (Antena-1)
Autostopistii din Calarasi, acuzati ca l-au ucis pe soferul care i-a luat la ocazie si ca au ranit-o grav si pe sotia lui, au fost retinuti. Conform unor surse din ancheta, cei doi suspecti au 17, respectiv 18 ani. Amandoi vor fi dusi astazi in fata instantei cu propunere de arestare preventiva pentru omor deosebit de grav. ...continuare.

Caz socant. Criminalii autostopisti din Calarasi erau minori

publicat 2017-12-02 09:15:09 (Realitatea-TV)
Caz socant. Criminalii autostopisti din Calarasi erau minori Criminalii autostopisti de la Calarasi au fost identificati! Politistii spun ca sunt doi minori din judet pe care ii vor prezenta astazi judecatorilor pentru mandatul de arestare preventiva. ...continuare.

UPDATE Suspectii in cazul crimei din Calarasi au fost prinsi

publicat 2017-12-01 22:15:06 (Libertatea)
Suspectii in cazul crimei din Calarasi au fost prinsi, fiind vorba de doi adolesecensi de 16 si, respectiv 18 ani. UPDATE ora 22:00  Conform surselor Libertatea, tanarul de 18 ani implinise aceasta varsta zilele trecute si dorea sa isi cumpere o masina, iar minorul, in varsta de 16 ani, dorea sa faca rost de bani. Astfel, […] Post-ul UPDATE Suspectii in cazul crimei din Calarasi au fost prinsi apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ȘOCANT Cine sunt cei doi CRIMINALI care au injunghiat un cuplu, intr-o masina, la ocazie: Politia i-a prins

publicat 2017-12-01 21:15:03 (Click)
ȘOCANT Cine sunt cei doi CRIMINALI care au injunghiat un cuplu, intr-o masina, la ocazie: Politia i-a prins Politistii si procurorii din Calarasi audiaza, vineri seara, doi tineri suspectati ca sunt autostopistii care au injunghiat mortal un barbat si au ranit-o pe sotia acestuia. Citeste mai departe... ...continuare.

Suspectii in cazul crimei din Calarasi, prinsi

publicat 2017-12-01 20:00:07 (Mediafax)
Suspectii in cazul crimei din Calarasi, prinsi Politistii din judetul Calarasi au prins, vineri, doi adolescenti, suspectati ca sunt autorii crimei care a avut loc in urma cu o saptamana, cand doi soti au fost atacati cu cutitele de doi tineri pe care ii luasera cu autostopul. Barbatul a fost omorat pe loc. ...continuare.

UCIGAȘII de la Calarasi au fost PRINȘI. Ce se intampla cu cei doi in ACESTE MOMENTE. News Alert!

publicat 2017-12-01 20:00:03 (Evenimentul-Zilei)
UCIGAȘII de la Calarasi au fost PRINȘI. Ce se intampla cu cei doi in ACESTE MOMENTE. News Alert! Politistii i-au prins pe principalii suspecti in cazul crimei din Calarasi. Potrivit primelor informatii, este vorba despre doi minori. Acestia au fost dusi la audieri. ...continuare.

Cei doi autostopisti din Calarasi, care au ucis un barbat si au ranit-o pe sotia sa, au fost prinsi

publicat 2017-12-01 19:15:07 (ProTV)
Cei doi autostopisti din Calarasi, care au ucis un barbat de 58 de ani, iar pe sotia lui au ranit-o, au fost prinsi. Sunt doi minori din judet. ...continuare.

Suspectii in cazul crimei din Calarasi au fost prinsi

publicat 2017-12-01 18:45:02 (Antena3)
Suspectii in cazul crimei din Calarasi au fost prinsi Politistii i-au prins pe principalii suspecti în cazul crimei din Calarasi. Potrivit primelor informatii, este vorba despre doi minori. Acestia au fost dusi la audieri. Reamintim ca un barbat a fos... ...continuare.