Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident grav: doua TIR-uri s-au ciocnit frontal

publicat 2017-10-15 17:30:06 (Realitatea-TV)
Accident grav: doua TIR-uri s-au ciocnit frontal Doua tiruri s-au ciocnit frontal, duminica, pe Drumul National 6 din judetul Caras-Severin, unul dintre soferi fiind transportat in stare grava la spital. ...continuare.

Doua TIR-uri bulgaresti s-au ciocnit in judetul Caras- Severin, unul dintre soferi fiind grav ranit

publicat 2017-10-15 15:30:21 (Romania-TV)
Doua TIR-uri bulgaresti s-au ciocnit in judetul Caras- Severin, unul dintre soferi fiind grav ranit Doua TIR-uri din Bulgaria au fost implicate, duminica, intr-un accident rutier in apropiere de Caransebes, judetul Caras- Severin, unul dintre soferi fiind grav ranit, dupa ce a intrat intr-o depasire neregulamentara. Politistii au deschis dosar penal pentru vatamare corporala din culpa. ...continuare.

Acuzatii de crima in cazul copilului gasit spanzurat intr-un centru de plasament din Caras-Severin

publicat 2017-10-15 09:45:06 (Romania-TV)
Acuzatii de crima in cazul copilului gasit spanzurat intr-un centru de plasament din Caras-Severin Un copil in varsta de 13 ani- Adelin Stoica, aflat in Centru de aproximativ un an, a fost gasit spanzurat. Motivele nu sunt clare si nici cunoscute, dar celor care il cunosc pe Adelin, nu le vine sa creada ca s-a intamplat asa ceva. Toti cer interventia politistilor si a procurorilor pentru a se afla adevarul. Familia baiatului ia in calcul crima mai ales ca in ultima perioada, minorul era tot mai abatut si se plangea ca este agresat de colegii mai mari. ...continuare.

Tulburator! Scafandrii au gasit fetita decedata in masina prabusita in Dunare

publicat 2017-10-14 19:15:01 (CanCan)
Trupul neinsufletit al fetitei de trei ani care se afla in masina ce a plonjat in Dunare, in urma cu o saptamana, a fost gasit de pescari, care au alertat autoritatile. Urmeaza sa i se faca autopsia la Moldova Noua. Doar trei dintre ramasitele victimelor fusesera gasite pana acum, dupa accidentul care aavut loc acum o saptamana.Purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie al judetului Caras- Severin, Cecilia Danet, a declarat, sambata, pentru News.ro ca, trupul neinsufletit al fetitei... ...continuare.

Traficantii din Columbia ar fi INVIDIOȘI: Captura ISTORICA, masurata in TONE, facuta de DIICOT de la traficantii din doua judete

publicat 2017-10-14 00:00:03 (Click)
Traficantii din Columbia ar fi INVIDIOȘI: Captura ISTORICA, masurata in TONE, facuta de DIICOT de la traficantii din doua judete Cele 2,5 tone de cannabis gasite joi de procurorii DIICOT in mai multe culturi amplasate la limita dintre judetele Timis si Caras-Severin au o valoare de piata de 4 milioane euro. Citeste mai departe... ...continuare.

Baiat de 11 ani, gasit spanzurat de tocul usii!

publicat 2017-10-12 21:15:02 (CanCan)
Tragedie la un centru de plasament din judetul Caras-Severin.Un copil de 11 ani si-a pus capat zilelor, relateaza News.ro. El s-a spanzurat de tocul usii, cu sireturile. In pofida manevrelor de resuscitare facute de echipajul medical sosit la centrul de plasament, baiatul nu a putut fi salvat. Politistii au efectuat cercetarile si u deschis dosar penal. Copilul a fost gasit spanzurat pe 10 octombrie, a precizat purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie al judetului Caras- Severin,... ...continuare.

Fiica cea mare a celor doi soti care au cazut cu masina in Dunare, mesaj cutremurator. Cum si-a visat parintii

publicat 2017-10-12 19:45:07 (Romania-TV)
Fiica cea mare a celor doi soti care au cazut cu masina in Dunare, mesaj cutremurator. Cum si-a visat parintii Fiica cea mare a celor doi soti care au cazut cu masina in Dunare este sfasiata de durere si povesteste ca si-a visat parintii. O masina in care se aflau cinci persoane, intre care un copil, a cazut, sambata la amiaza, in Dunare, pe raza localitatii Coronini din judetul Caras-Severin. ...continuare.

TRAGIC! Un copil S-A SPANZURAT de tocul usii, intr-un centru de plasament

publicat 2017-10-12 19:30:03 (Evenimentul-Zilei)
TRAGIC! Un copil S-A SPANZURAT de tocul usii, intr-un centru de plasament Un copil in varsta de 11 ani s-a spanzurat de tocul unei usi, folosindu-se de sireturile pe care le avea. Incidentul tragis s-a petrecut in Centrul de Plasament din localitatea Zagujeni din judetul Caras- Severin. ...continuare.

Tragedie in judetul Caras-Severin. Un copil a fost gasit spanzurat intr-un centru de plasament

publicat 2017-10-12 16:15:01 (Antena3)
Tragedie in judetul Caras-Severin. Un copil a fost gasit spanzurat intr-un centru de plasament Un baiat în vârsta de 11 ani a fost gasit spânzurat într-un centru de plasament din judetul Caras-Severin. Politistii au deschis un dosar penal pentru ucidere din culpa. "Am fost... ...continuare.

Un copil de 11 ani, gasit spanzurat intr-un centru de plasament

publicat 2017-10-12 16:00:08 (Romania-TV)
Un copil de 11 ani, gasit spanzurat intr-un centru de plasament Un baiat in varsta de 11 ani a fost gasit spanzurat, cu sireturile, de tocul unei usi, in Centrul de Plasament din localitatea Zagujeni din judetul Caras- Severin. Politistii au deschis dosar penal. ...continuare.