Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Femeie din Alba gasita moarta in casa, cu arsuri grave. Suspiciunea anchetatorilor Femeie din Alba gasita moarta in casa, cu arsuri grave. Suspiciunea anchetatorilor A fost umilita de statul roman inainte sa fie injunghiata mortal! Ce i s-a intamplat actritei din „Las Fierbinti” in Romania Cod galben de vreme rea, in mai multe zone din tara. Meteorologii revin cu noi alerte de ninsori si viscol Cod galben de vreme rea, in mai multe zone din tara. Meteorologii revin cu noi alerte de ninsori si viscol Cum se calculeaza pensiile in Romania! Ce pensie vei avea la batranete in functie de salariul lunar Cum se calculeaza pensiile in Romania! Ce pensie vei avea la batranete in functie de salariul lunar Simona Halep, mesaj surprinzator pentru Ianis Hagi. Ce a comentat la o poza de pe Instagram FOTO Simona Halep, mesaj surprinzator pentru Ianis Hagi. Ce a comentat la o poza de pe Instagram FOTO Țara din UE in care locuitorii castiga mai multi bani decat pot cheltui angajeaza masiv straini Țara din UE in care locuitorii castiga mai multi bani decat pot cheltui angajeaza masiv straini Ministrul Justitiei, Tudorel Toadar, isi cauta PR. Candidatului trebuie sa aiba abilitati de gestionare a situatiile de conflict sau criza si rezistenta mare la stres Ministrul Justitiei, Tudorel Toadar, isi cauta PR. Candidatului trebuie sa aiba abilitati de gestionare a situatiile de conflict sau criza si rezistenta mare la stres (P) Beetoom - Primul mediu de tranzactionare care opereaza exclusiv in Bitcoin! (P) Beetoom - Primul mediu de tranzactionare care opereaza exclusiv in Bitcoin! Descoperire impresionanta: De ce apare, de fapt, cancerul. Medicii sunt socati Descoperire impresionanta: De ce apare, de fapt, cancerul. Medicii sunt socati AFECȚIUNI la care ne predispune statul prelungit la birou, intr-o pozitie vicioasa AFECȚIUNI la care ne predispune statul prelungit la birou, intr-o pozitie vicioasa Austria si Ungaria se bat pe gazele din Marea Neagra. Ce face Romania? Austria si Ungaria se bat pe gazele din Marea Neagra. Ce face Romania? Ei sunt cei mai inteligenti oameni din lume. Einstein e doar pe 2. Cine e pe primul loc Ei sunt cei mai inteligenti oameni din lume. Einstein e doar pe 2. Cine e pe primul loc Petrom propune o rata de distribuire din profitul net de 45%. Consiliul de Supraveghere si AGA vor da verdictul Petrom propune o rata de distribuire din profitul net de 45%. Consiliul de Supraveghere si AGA vor da verdictul Unde si cum sa va plasati banii. Interviu ZF cu directorul de investitii al UBS, bancherul care administreaza 670 mld. euro Unde si cum sa va plasati banii. Interviu ZF cu directorul de investitii al UBS, bancherul care administreaza 670 mld. euro Aglaia Gheorghe, Razvan Ionescu si Radu Boeru intr-un spectacol de neuitat, la Muzeul Storck. Horoscop Aglaia Gheorghe, Razvan Ionescu si Radu Boeru intr-un spectacol de neuitat, la Muzeul Storck. Horoscop

Stiri locale




CFR CLUJ - ASTRA LIVE VIDEO ONLINE DIGI SPORT. LIVE STREAMING TELEKOM LOOK TV: Derby in Gruia

publicat 2018-02-17 18:00:27 (Romania-TV)
CFR CLUJ - ASTRA LIVE VIDEO ONLINE DIGI SPORT. LIVE STREAMING TELEKOM LOOK TV: Derby in Gruia CFR CLUJ - ASTRA LIVE VIDEO ONLINE DIGI SPORT. LIVE STREAMING TELEKOM LOOK TV: Clujenii vor juca impotriva fostei campioane sambata, 17 februarie, de la ora 20:45. Meciul este live si pe . Ardelenii viseaza sa se desprinda de FCSB, giurgiuvenii sa-si asigure locul de play-off. ...continuare.

liveTEXT de la 20:45 » Meci tare in Liga 1! CFR Cluj primeste vizita Astrei lui Edi Iordanescu

publicat 2018-02-17 17:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 20:45 » Meci tare in Liga 1! CFR Cluj primeste vizita Astrei lui Edi Iordanescu Etapa cu numarul 25 din Liga 1 continua cu partida dintre CFR Cluj si Astra, doua dintre echipele cu pretentii ale campionatului. VEZI LIVETEXT PARTIDA! Fara înfrângere pe teren propriu, unde în 12 meciuri a obtinut 9 succese, CFR Cluj primeste vizita Astrei, o formatie care are probleme atunci când joaca în deplasare, doar 3 succese. ... ...continuare.

PROTEST in oglinda, in Cluj si Sibiu: "Curaj, DNA, vino si ii ia!"

publicat 2018-02-17 14:45:26 (Realitatea-TV)
PROTEST in oglinda, in Cluj si Sibiu: "Curaj, DNA, vino si ii ia!" Prostest antiguvernamental in oglinda, in Cluj Napoca si Sibiu. Conform anuntului de pe pagina de Facebook a evenimentului, denumit "Ne (-) am unit: Va vedem din Cluj si Sibiu", oamenii au protestat pentru "retragerea modificarilor legilor justitiei, pentru o justitie independenta si un cod penal care sa apere cetatenii". ...continuare.

Protest tacut in fata sediilor PSD din Sibiu si Cluj VIDEO

publicat 2018-02-17 13:45:28 (Romania-TV)
Protest tacut in fata sediilor PSD din Sibiu si Cluj VIDEO Un protest tacut sincron a avut loc, sambata la pranz, in fata sediilor PSD din Sibiu si Cluj-Napoca, in ambele orase participand cateva zeci de persoane. ...continuare.

Liga 1, etapa 25. CFR Cluj – Astra Giurgiu (ora 20.45, Digi Sport, Telekomsport, Look). Ardelenii viseaza sa se desprinda de FCSB, giurgiuvenii sa-si asigure locul de play-off

publicat 2018-02-17 11:30:25 (Libertatea)
Liga 1, etapa 25. CFR Cluj – Astra Giurgiu (ora 20.45, Digi Sport, Telekomsport, Look). Ardelenii viseaza sa se desprinda de FCSB, giurgiuvenii sa-si asigure locul de play-off Liga 1, etapa 25. CFR Cluj – Astra Giurgiu (ora 20.45, Digi Sport, Telekomsport, Look). Ardelenii viseaza sa se desprinda de FCSB, giurgiuvenii sa-si asigure locul de play-off. CFR Cluj are 54 de puncte, cu 2 peste FCSB, iar o victorie ar duce trupa lui Dan Petrescu la 5 puncte avans. Astra Giurgiu are, la […] Post-ul Liga 1, etapa 25. CFR Cluj – Astra Giurgiu (ora 20.45, Digi Sport, Telekomsport, Look). Ardelenii viseaza sa se desprinda de FCSB, giurgiuvenii sa-si asigure... ...continuare.

EXCLUSIV Edi Iordanescu inaintea duelului cu CFR Cluj: "Accept ideea asta"

publicat 2018-02-17 10:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Edi Iordanescu inaintea duelului cu CFR Cluj: Accept ideea asta În aceasta seara de la 20:45 în Gruia are loc derby-ul zilei, al doilea cel mai important meci al etapei. Liderul CFR Cluj primeste vizita Astrei, echipa care e la un pas de a avea asigurat locul care o duce in playoff-ul ligii 1. Antrenorul Astrei, Edward Iordanescu, a vorbit în exclusivitate pentru GSP.ro despre partida din aceasta seara de la Cluj. "Ne asteapta un meci infernal. ... ...continuare.

Oficial » FRT a anuntat unde se va disputa intalnirea de Fed Cup dintre Romania si Elvetia

publicat 2018-02-16 18:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Oficial » FRT a anuntat unde se va disputa intalnirea de Fed Cup dintre Romania si Elvetia Federatia Româna de Tenis a decis ca meciul România - Elvetia, din play-off-ul primei Grupe Mondiale a Fed Cup, sa se joace la Cluj-Napoca în zilele de 21 si 22 aprilie 2018. "Astfel, dupa consultari cu componentele echipei de Fed Cup a României, precum si cu Florin Segarceanu, capitanul-nejucator, s-a stabilit ca meciul sa aiba loc în Sala Polivalenta din Cluj-Napoca, cea care a gazduit, pâna acum, alte trei întâlniri ale ... ...continuare.

ROMANIA - ELVETIA, barajul pentru Grupa Mondiala I din FED CUP, se va juca Cluj-Napoca

publicat 2018-02-16 14:30:29 (Romania-TV)
ROMANIA - ELVETIA, barajul pentru Grupa Mondiala I din FED CUP, se va juca Cluj-Napoca ROMANIA ELVETIA FED CUP. Intalnirea de Fed Cup Romania - Elvetia, programata pe 21 si 22 aprilie, in barajul pentru Grupa Mondiala I, va avea loc in Sala Polivalenta din Cluj-Napoca, anunta ITF. ...continuare.

"CARTIȚA" de la DNA Cluj, din nou in PRIM-PLAN. Fostul ȘEF de cabinet al lui IOAN RUS, trimis in judecata pentru CORUPȚIE

publicat 2018-02-16 11:00:04 (Evenimentul-Zilei)
CARTIȚA de la DNA Cluj, din nou in PRIM-PLAN. Fostul ȘEF de cabinet al lui IOAN RUS, trimis in judecata pentru CORUPȚIE Fostul ministru de Interne, Ioan Rus, a urmarit, probabil, cu foarte mare interes acuzatiile care i se aduc fostului sau sef de cabinet. Procurorii DNA l-au trimis in judecata pe Ioachim Daniel Rusu pentru coruptie. Procurorii arata ca exista o legatura intre acuzat si "cartita" de la DNA Cluj, Valentin Tatar. ...continuare.

Andreea Esca isi face hotel de 4 stele la Cluj

publicat 2018-02-16 10:45:28 (Romania-TV)
Andreea Esca isi face hotel de 4 stele la Cluj Au investit in Bucuresti, la Lehliu-Gara si acum la Cluj. Andreea Esca si sotul ei, Alexandre Eram, vor sa construiasca in buricul targului, in zona ultracentrala a municipiului Cluj-Napoca, un hotel de patru stele, pe locul unei cladiri istorice. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA