Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Elevii unui liceu din Cluj, trimisi acasa pentru ca aveau parul lung sau barba

publicat 2017-10-17 15:30:24 (Romania-TV)
Elevii unui liceu din Cluj, trimisi acasa pentru ca aveau parul lung sau barba Mai multi elevi de clasele a 11-a si a 12- de la Liceul Greco-Catolic "Inochentie Micu" Cluj-Napoca au fost scosi, marti, din clasa si din scoala de catre director, pe motiv ca aveau parul lung sau barba. Ei au fost trimisi sa se tunda sau sa se barbiereasca. ...continuare.

ABUZ INCREDIBIL la Cluj. Doar COMUNIȘTII mai FACEAU AȘA CEVA! Un director i-a DAT AFARA pe elevii cu plete sau barba

publicat 2017-10-17 14:15:03 (Evenimentul-Zilei)
ABUZ INCREDIBIL la Cluj. Doar COMUNIȘTII mai FACEAU AȘA CEVA! Un director i-a DAT AFARA pe elevii cu plete sau barba Un adolescent din Cluj-Napoca a avut parte de un eveniment care ne aduce aminte de vremurile comuniste, atunci cand in scoli elevii erau obligati sa aiba o tinuta standard. ...continuare.

Mesajul unui elev din Cluj: "Am fost dat afara de la ore din cauza parului indecent de lung"

publicat 2017-10-17 13:30:09 (ProTV)
Incident scandalos relatat de un elev din Cluj-Napoca pe Facebook. Baiatul sustine într-o postare ca a fost dat afara de la ora de chimie din cauza parului "indecent de lung". ...continuare.

A fost stabilita data amicalului Romania - Turcia! Conditiile in care meciul se va juca pe noul stadion din Craiova

publicat 2017-10-17 13:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
A fost stabilita data amicalului Romania - Turcia! Conditiile in care meciul se va juca pe noul stadion din Craiova Meciul amical dintre România si Turcia, selectionata antrenata de Mircea Lucescu, va avea loc pe data de 9 noiembrie la Craiova, informeaza TV Telekom Sport. Singura conditie pentru ca partida sa se joace pe noua arena din Banie este ca oltenii sa inaugureze stadionul pâna la acea data, mai informeaza sursa citata. Daca asta nu se va întâmpla, meciul va fi mutat la Cluj-Napoca, pe Cluj Arena. ... ...continuare.

Sting concerteaza pentru prima data in Cluj-Napoca: Reguli pentru acces

publicat 2017-10-17 11:45:24 (Romania-TV)
Sting concerteaza pentru prima data in Cluj-Napoca: Reguli pentru acces Sting va sustine, in seara de marti, un concert la Cluj-Napoca, biletele puse in vanzare pentru evenimentul muzical fiind aproape epuizate. ...continuare.

Barbatul a venit la Urgente cu dureri de nesuportat. Cand au vazut medicii ce facuse, au ramas fara cuvinte

publicat 2017-10-17 09:30:02 (Antena3)
Barbatul a venit la Urgente cu dureri de nesuportat. Cand au vazut medicii ce facuse, au ramas fara cuvinte Caz mai putin obisnuit în Cluj, acolo unde medicii au ramas fara cuvinte în fata unui pacient. Un barbat de 41 de ani din Turda, judetul Cluj, s-a prezentat în Unitatea de Primiri Urgente a... ...continuare.

Chiriile din Bucuresti, Cluj si Iasi au explodat fata de lunile de vara

publicat 2017-10-16 18:30:04 (Income-Magazine)
Chiriile din Bucuresti, Cluj si Iasi au explodat fata de lunile de vara Chiriile din Bucuresti, Cluj, Iasi, Timisoara, Constanta, Sibiu, Brasov au înregistrat, în perioada 15 august - 15 septembrie a.c., o crestere de 20-25% fata de lunile de vara, arata datele platformei imobiliare Wizmo.ro. ...continuare.

Miza unei lupte pe viata si pe moarte la Aeroportul Cluj: cumnata lui Alin Tise, seful judetului Cluj! S-a ajuns deja Tribunal

publicat 2017-10-16 18:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Miza unei lupte pe viata si pe moarte la Aeroportul Cluj: cumnata lui Alin Tise, seful judetului Cluj! S-a ajuns deja Tribunal Prefectul de Cluj intervine in scandalul de la Aeroportul International Cluj Napoca si il acuza pe liberalul Alin Tise (foto), presedintele Consiliului Judetean Cluj de conflict de interese. ...continuare.

Adevarul nestiut din spatele mutarii lui Ciprian Nistor la penitenciarul din Cluj! Este vorba despre o alta femeie, in afara de Laurette

publicat 2017-10-16 17:15:04 (CanCan)
La aproape o luna de cand s-a spus ca sotul lui Laurette a fost mutat intr-un penitenciar din Cluj, pentru ca ar fi fost agresiv, mulatra a spus tot adevarul. Nu orice femeie ar accepta aceasta situatie daca ar fi in locul vedetei. ...continuare.

A fost publicat programul saisprezecimilor de finala din Cupa Romaniei » Cand vor juca FCSB, Dinamo si CFR Cluj

publicat 2017-10-16 16:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
A fost publicat programul saisprezecimilor de finala din Cupa Romaniei » Cand vor juca FCSB, Dinamo si CFR Cluj Meciurile din saisprezecimile de finala ale Cupei României, unde vor evolua si formatii din Liga 1, se vor juca în perioada 24-26 octombrie, conform programului publicat de FRF. FCSB va întâlni în deplasare Sanatatea Cluj miercuri, 25 octombrie, de la ora 20:30, în timp ce Dinamo si CFR Cluj vor evolua joi, 26 octombrie: clujenii de la ora 18:00, iar "câinii" de la ora 21:00. ... ...continuare.