Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Povestea INFIORATOARE a CANIBALULUI-VAMPIR din Sfantu Gheorghe! ATENȚIE!, informatii care va pot afecta emotional!

publicat 2017-11-29 13:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Povestea INFIORATOARE a CANIBALULUI-VAMPIR din Sfantu Gheorghe! ATENȚIE!, informatii care va pot afecta emotional! Sub un pod de la marginea orasului Sfantu Gheorghe, din judetul Covasna, s-a consumat una dintre mai groaznice crime din scurta, dar destul de incarcata, noastra istorie a criminalisticii. ...continuare.

Caz socant de canibalism la Sfantu Gheorghe. Criminalul a baut din sangele victimei sale

publicat 2017-11-29 11:45:08 (ProTV)
Caz de canibalism în Covasna. Ancheta procurorilor în cazul crimei de sub podul din Sfântu Gheorghe de saptamâna trecuta scoate la iveala detalii tulburatoare. ...continuare.

Caz socant in Covasna. Tanar acuzat de crima si canibalism

publicat 2017-11-29 11:30:02 (Antena3)
Caz socant in Covasna. Tanar acuzat de crima si canibalism Ancheta desfasurata de procurori în cazul crimei produse, saptamâna trecuta, la Sfântu Gheorghe, a scos la iveala ca adolescentul în vârsta de 16 ani, suspectat de comiterea... ...continuare.

Canibalism in Sfantu Gheorghe. Un adolescent ar fi mancat din cadavrul victimei ucise

publicat 2017-11-29 09:15:05 (Libertatea)
Caz socant de canibalism in Sfantu Gheorghe, judetul Covasna. Ancheta desfasurata de procurori in cazul unei crime comise saptamana trecuta a scos la iveala faptul ca un adolescent de 16 ani, banuit de comiterea faptei, ar fi mancat bucati din corpul victimei. Tanarul a recunoscut in fata anchetatorilor ca este consumator de substante volatile, respectiv […] Post-ul Canibalism in Sfantu Gheorghe. Un adolescent ar fi mancat din cadavrul victimei ucise apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

CAZ SOCANT in Covasna. Un adolescent de 16 ani a UCIS un tanar si i-a MANCAT cadavrul

publicat 2017-11-28 21:45:23 (Romania-TV)
CAZ SOCANT in Covasna. Un adolescent de 16 ani a UCIS un tanar si i-a MANCAT cadavrul Ancheta desfasurata de procurori in cazul crimei petrecute saptamana trecuta la Sfantu Gheorghe a scos la iveala ca adolescentul in varsta de 16 ani, suspectat de comiterea faptei, ar fi mancat bucati din corpul victimei. ...continuare.

Caz uluitor in Romania! Acuzat de omor si de canibalism!

publicat 2017-11-28 21:15:02 (CanCan)
Caz uluitor in Romania! Acuzat de omor si de canibalism! Ancheta desfasurata de procurori in cazul crimei petrecute saptamana trecuta la Sfantu Gheorghe a scos la iveala ca adolescentul in varsta de 16 ani, suspectat de comiterea faptei, ar fi mancat bucati din corpul victimei.Procurorul Andrian Baciu, din cadrul Parchetului de pe langa Tribunalul Covasna, a declarat marti, pentru AGERPRES, ca tanarul a recunoscut ca este consumator de substante volatile, respectiv Prenandez, de la varsta de 7 ani, precum si faptul ca a lovit victima cu un bolovan,... ...continuare.

CRIMA CARE A ȘOCAT ROMANIA! Un adolescent a UCIS o persoana si a MANCAT bucati din CADAVRU

publicat 2017-11-28 21:00:03 (Evenimentul-Zilei)
CRIMA CARE A ȘOCAT ROMANIA! Un adolescent a UCIS o persoana si a MANCAT bucati din CADAVRU Detalii socante ies la iveala in legatura cu crima petrecuta saptamana trecuta in judetul Covasna. Adolescentul de 16 ani, suspecat de comiterea faptei se pare ca ar fi mancat bucati din cadavru. ...continuare.

Vantul a facut ravagii in tara ti in Capitala! In Bucuresti se intervine pentru indepartarea unui copac cazut pe cinci masini

publicat 2017-11-28 09:45:01 (Antena-1)
Vantul a facut ravagii in tara ti in Capitala! In Bucuresti se intervine pentru indepartarea unui copac cazut pe cinci masini Vremea nefavorabila a produs efecte, in ultimele 24 de ore, in zece localitati din judetele Brasov, Calarasi, Covasna, Dambovita, Prahova, Mures si Sibiu. La ora transmiterii acestei stiri, 33 de localitati sunt nealimentate cu energie electrica, iar in municipiul Bucuresti echipajele intervin pentru indepartarea unui copac care a cazut pe cinci autoturisme. ...continuare.

A venit iarna mai devreme! Romania, sub COD PORTOCALIU de ninsori si VISCOL

publicat 2017-11-28 08:15:02 (Antena-1)
Sunt vizate Brasov, Covasna, Vrancea, Buzau, Prahova, Dambovita si Arges. Pana diseara mai este valabil si un cod galben de ninsori si viscol care vizeaza sudul si estul Transilvaniei, dar si vestul Moldovei. In fata furtunilor violente, autoritatile se pregatesc pentru ce este mai rau. ...continuare.