Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Incendiu in judetul Covasna, la un centru de colectare a fierului vechi

publicat 2018-01-11 11:00:22 (Libertatea)
Incendiu in judetul Covasna, la un centru de colectare a fierului vechi Incendiu in Covasna, la un centru de colectare fier vechi. Pompierii din cadrul Detasamentului de pompieri Sfantu Gheorghe, judetul Covasna, au intervenit , in aceasta dimineata, la un incendiu izbucnit in curtea unui operator economic, ce se ocupa cu reciclarea materialelor refolosibile si deseuri feroase. Doua echipaje de pompieri, cu doua autospeciale cu apa si […] Post-ul Incendiu in judetul Covasna, la un centru de colectare a fierului vechi apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Atentie mare, soferi! Meteorologii au emis COD GALBEN de ceata pentru jumatate din tara

publicat 2018-01-09 07:45:01 (Antena-1)
Atentie mare, soferi! Meteorologii au emis COD GALBEN de ceata pentru jumatate din tara 15 judete - Maramures, Cluj, Salaj, Bistrita-Nasaud, Brasov, Harghita, Covasna, Satu Mare, Gorj, Olt, Dolj, Arges, Mehedinti, Valcea si Dambovita - se afla marti dimineata sub atentionare cod galben de ceata emisa de Administratia Nationala de Meteorologie. ...continuare.

Atentie, soferi! Meteorologii au emis COD GALBEN de ceata. Zonele afectate

publicat 2018-01-08 08:00:01 (Antena-1)
Atentie, soferi! Meteorologii au emis COD GALBEN de ceata. Zonele afectate 11 judete - Alba, Sibiu, Covasna, Olt, Dolj, Braila, Ialomita, Teleorman, Giurgiu, Iasi si Vaslui - se afla luni dimineata sub atentionare cod galben de ceata. ...continuare.

Peste 200 km de drumuri din Brasov, Covasna, Mures, Sibiu si Vaslui vor fi reabilitate cu fonduri UE

publicat 2018-01-04 07:15:22 (Mediafax)
Peste 200 km de drumuri din Brasov, Covasna, Mures, Sibiu si Vaslui vor fi reabilitate cu fonduri UE Ministerul Dezvoltarii Regionale, Administratiei Publice si Fondurilor Europene (MDRAPFE) anunta semnarea a 6 proiecte, valorand peste 800 de milioane lei de (670 de milioane de lei fonduri europene), prin care se vor reabilita 230 km de drumuri in judetele Brasov, Covasna, Mures, Sibiu si Vaslui. ...continuare.

800 milioane de lei pentru reabilitarea a 230 kilometri de drumuri judetene

publicat 2018-01-03 18:30:02 (Capital)
800 milioane de lei pentru reabilitarea a 230 kilometri de drumuri judetene Ministerul Dezvoltarii Regionale, Administratiei Publice si Fondurilor Europene (MDRAPFE) anunta semnarea a sase proiecte in valoare totala de peste 800 de milioane de lei, din care 670 de milioane de lei fonduri europene, pentru reabilitarea a circa 230 de kilometri de drumuri in judetele Brasov, Covasna, Mures, Sibiu si Vaslui. ...continuare.

Fonduri europene de 670 milioane lei pentru reabilitarea a circa 230 de kilometri de drumuri judetene

publicat 2018-01-03 16:15:02 (Bursa)
Fonduri europene de 670 milioane lei pentru reabilitarea a circa 230 de kilometri de drumuri judetene Ministerul Dezvoltarii Regionale, Administratiei Publice si Fondurilor Europene (MDRAPFE) anunta semnarea a sase proiecte in valoare totala de peste 800 de milioane de lei, din care 670 de milioane de lei fonduri europene, pentru reabilitarea a circa 230 de kilometri de drumuri in judetele Brasov, Covasna, Mures, Sibiu si Vaslui. ...continuare.

In sfarsit: Peste 200 km de drumuri din Brasov, Covasna, Mures, Sibiu si Vaslui vor fi reabilitate cu fonduri UE

publicat 2018-01-03 15:15:24 (Ziarul-Financiar)
In sfarsit: Peste 200 km de drumuri din Brasov, Covasna, Mures, Sibiu si Vaslui vor fi reabilitate cu fonduri UE Ministerul Dezvoltarii Regionale, Administratiei Publice si Fondurilor Europene (MDRAPFE) anunta semnarea a 6 proiecte, valorand peste 800 de milioane lei de (670 de milioane de lei fonduri europene), prin care se vor reabilita 230 km de drumuri in judetele Brasov, Covasna, Mures, Sibiu si Vaslui. ...continuare.

ACCIDENT TERIBL in judetul Covasna. O persoana a murit, iar cinci au fost grav ranite

publicat 2018-01-02 09:30:04 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT TERIBL in judetul Covasna. O persoana a murit, iar cinci au fost grav ranite Un barbat a decedat, iar alte cinci persoane au fost grav ranite, intr-un accident care a avut loc in judetul Covasna, pe DN 11. ...continuare.

Accident grav in Covasna! O persoana a murit, iar alte cinci au fost ranite

publicat 2018-01-01 17:00:02 (CanCan)
Accident grav in Covasna! O persoana a murit, iar alte cinci au fost ranite Un barbat a murit, iar alte cinci persoane sunt ranite, in urma unui accident grav produs in judetul Covasna, pe DN 11, informeaza Mediafax. Un sofer a intrat pe contrasens si s-a ciocnit frontal cu masina care circula din sensul opus. In urma accidentului, traficul a fost blocat."Traficul rutier este blocat pe ambele sensuri pe DN11 la iesire din localitatea Ozun spre Santionlunca, din cauza unui accident rutier in care au fost implicate doua autoturisme. Accidentul s-a produs din cauza unui... ...continuare.

Accident grav in Covasna. O persoana decedata si alte cinci ranite

publicat 2018-01-01 16:15:23 (ProTV)
O persoana a murit si alte cinci au fost ranite într-un accident rutier petrecut luni dupa-amiaza pe DN11 Brasov-Bacau, la iesirea din localitatea Ozun. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA