Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




O soferita a derapat pe o sosea uda din Dambovita si a provocat un dezastru

publicat 2017-12-04 07:45:06 (ProTV)
O soferita de 41 de ani din Dâmbovita a fost ranita dupa ce a pierdut controlul asupra volanului si a intrat într-un autoturism parcat în fata unei curti. ...continuare.

Un sofer din Dambovita a facut dezastru dupa ce a adormit la volan

publicat 2017-12-03 08:15:06 (ProTV)
Accident grav provocat de un tânar de 21 de ani ...continuare.

Accident spectaculos la Gura Ocnitei. Un sofer s-a urcat cu masina pe un autoturism aflat pe trotuar VIDEO

publicat 2017-12-02 19:15:06 (Romania-TV)
Accident spectaculos la Gura Ocnitei. Un sofer s-a urcat cu masina pe un autoturism aflat pe trotuar VIDEO Un accident grav s-a produs sambara in comuna Gura Ocnitei, din judetul Dambovita. O persoana a fost ranita dupa ce un autoturism a intrat in coliziune cu o alta masina parcata. ...continuare.

ACCIDENT in Dambovita! O familia a CAZUT intr-o RAPA de 15 metri

publicat 2017-12-01 20:30:04 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT in Dambovita! O familia a CAZUT intr-o RAPA de 15 metri Din cauza faptului ca nu s-a adaptat cu masina la conditiile vitrege de pe drum, un sofer si-a aruncat familia intr-o ripa de 15 metri. ...continuare.

S-a dat alarma in Persinari, satul natal al lui Ion Dolanescu. Au crezut ca este atac terorist

publicat 2017-12-01 12:30:02 (Antena-1)
S-a dat alarma in Persinari, satul natal al lui Ion Dolanescu. Au crezut ca este atac terorist Ieri, a fost alerta terorista la primaria din Persinari-Dambovita, acolo unde s-a nascut celebrul Ion Dolanescu. ...continuare.

Alerta cu bomba la o primarie din Dambovita

publicat 2017-11-30 23:15:02 (Antena3)
Alerta cu bomba la o primarie din Dambovita O alerta cu bomba a avut loc, joi dupa-amiaza, la Primaria Persinari, dupa un apel la 112, iar dupa câteva ore de cautari prezenta explozibilului nu s-a confirmat, a declarat, pentru AGERPRES,... ...continuare.

Liviu Dragnea isi pregateste DEMISIA: 'Și-a fixat doi adversari, pe Florian Coldea si Laura Codruta Kovesi'

publicat 2017-11-30 21:15:03 (Click)
Liviu Dragnea isi pregateste DEMISIA: 'Și-a fixat doi adversari, pe Florian Coldea si Laura Codruta Kovesi' Deputatul PNL de Dambovita, Cezar Preda, a declarat, joi, intr-o conferinta de presa, la Targoviste, ca, in opinia sa, intr-o perioada foarte scurta, Liviu Dragnea va demisiona de la sefia Camerei Deputatilor.''Cred ca drumul domnului Dragnea este inchis. Citeste mai departe... ...continuare.

'Cred ca, intr-o perioada foarte scurta, Dragnea va demisiona'

publicat 2017-11-30 16:45:02 (Bursa)
'Cred ca, intr-o perioada foarte scurta, Dragnea va demisiona' Deputatul PNL de Dambovita Cezar Preda a declarat, astazi, intr-o conferinta de presa, la Targoviste, ca, in opinia sa, intr-o perioada foarte scurta, Liviu Dragnea va demisiona de la sefia Camerei Deputatilor. ...continuare.

Un fost politist din Dambovita, ridicat pentru proxenetism! In trecut, barbatul a inghitit banii luati ca mita pentru a ascunde dovada

publicat 2017-11-28 14:15:02 (CanCan)
Un fost politist din Dambovita, ridicat pentru proxenetism! In trecut, barbatul a inghitit banii luati ca mita pentru a ascunde dovada Procurorii DIICOT au efectuat sase prechezitii in judetele Dambovita, Olt si Teleorman, la suspectii banuiti de trafic de persoane, spalare de bani si proxenetism. Acestia racolau tinere din Dambovita, Cluj, Teleorman si Olt pe care le-ar fi exploatat prin practicarea prostitutiei in Spania. Pnrintre cie trei suspecti retinuti pentru 24 de ore si Chita Catalin Marius, potrivit mditv.ro. Polisistul dambovitean, de 45 de ani, a lucrat la Politia Rutiera pana in anul 2008, cand a fost prins in... ...continuare.

Retea de proxeneti din Dambovita, destructurata. Mai multe fete, obligate sa se prostitueze in Spania

publicat 2017-11-28 08:15:08 (ProTV)
Trei barbati Dâmbovita, printre care si un fost politist, au fost retinuti, luni seara, pentru proxenetism si spalare de bani. ...continuare.