Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Vitezomanul Cristian Pomohaci risca sa ramana pieton! A pierdut procesul cu Politia Rutiera

publicat 2018-02-07 09:45:02 (CanCan)
Vitezomanul Cristian Pomohaci risca sa ramana pieton! A pierdut procesul cu Politia Rutiera Cristian Pomohaci a pierdut procesul cu Politia Rutiera din Dambovita. Fostul preot este nevoit sa plateasca amenda contraventionala pe care a primit-o in luna iunie a anului trecut. El a pierdut procesul pe care il intentase agentilor de la IPJ Dambovita, dupa ce a fost prins gonind cu viteza peste limita legala. Pomohaci nu a facut apel in 30 de zile, iar decizia judecatorilor din Targoviste a ramas astfel definitiva.Nu amenda este cea mai mare problema a lui Cristian Pomohaci, ci punctele... ...continuare.

Meteorologii avertizeaza. Fenomene periculoase in mai multe judete din tara

publicat 2018-02-07 08:15:01 (Antena3)
Meteorologii avertizeaza. Fenomene periculoase in mai multe judete din tara Sapte judete - Caras-Severin, Timis, Sibiu, Brasov, Prahova, Arges si Dambovita - sunt sub cod galben de vant puternic pentru zona de munte. Pentru judetele Timis si Caras-Severin, atentionarea emisa... ...continuare.

VIDEO. Zeci de familii din Dambovita, obligate sa mearga zilnic 1,5 kilometri prin noroi. Nici ambulantele nu pot ajunge aici

publicat 2018-02-06 17:30:02 (CanCan)
VIDEO. Zeci de familii din Dambovita, obligate sa mearga zilnic 1,5 kilometri prin noroi. Nici ambulantele nu pot ajunge aici Zeci de familii din Dambovita inoata in mocirla in fiecare zi. Se intampla in satul Vulcana de Sus, din comuna Vulcana Bai. Oamenii au cerut ajutor la primarie, insa pana acum nimeni nu a luat nicio masura. Pe drumul de noroi sunt nevoiti sa mearga toti pentru a ajunge acasa, iar copiii se impleticesc zi de zi, spre scoala si inapoi. (VEZI SI: Situatie revoltatoare la Vaslui! Bolnavii sunt adusi la spital cu caruta)Cizmele de cauciuc sunt accesoriu nelipsit atat pentru parinti, cat si pentru... ...continuare.

S-a intors de la munca din strainatate si a snopit-o in bataie pe sotia lui. Motivul halucinant pentru care un roman a facut acest lucru

publicat 2018-02-06 12:15:02 (Antena3)
S-a intors de la munca din strainatate si a snopit-o in bataie pe sotia lui. Motivul halucinant pentru care un roman a facut acest lucru Caz halucinant in judetul Dambovita. O femeie de 28 de ani si-a reclamat la politie sotul, dupa ce acesta a snopit-o in bataie. Barbatul a recunoscut ca si-a batut sotia, insa le-a spus agentilor... ...continuare.

INCIDENT GRAV pe Splaiul Unirii din Capitala: Un barbat s-a ARUNCAT in raul Dambovita / UPDATE

publicat 2018-02-06 10:30:04 (Click)
INCIDENT GRAV pe Splaiul Unirii din Capitala: Un barbat s-a ARUNCAT in raul Dambovita / UPDATE UPDATEMedicii au reusit sa-l stabilizeze, iar barbatul va fi transportat la Spitalul Bagdasar-Arseni, potrivit ISU.*Un incident grav a avut loc la intersectia pe Splaiul Unirii din Capitala, in zona podului Timpuri noi. Citeste mai departe... ...continuare.

Un barbat s-a aruncat cu masina in Dambovita

publicat 2018-02-06 09:30:27 (Romania-TV)
Un barbat s-a aruncat cu masina in Dambovita U barbat s-a aruncat cu masina in Dambovita, in zona Timpuri Noi din Capitala. La fata locului au fost trimise o ambulanta SMURD si echipaje de scafandri, potrivit ISU Bucuresti. ...continuare.

Un barbat a intrat in raul Dambovita. Aceasta a fost scos de scafandri si va fi transportat la spital

publicat 2018-02-06 09:30:26 (Mediafax)
Un barbat a intrat in raul Dambovita. Aceasta a fost scos de scafandri si va fi transportat la spital Pompierii au fost alertati printr-un apel la 112 ca un barbat a intrat in raul Dambovita, acestia deplasandu-se la fata locului. Scafandrii l-au scos pe barbat, iar acesta este inconstient. Victima va fi transportata la spital. ...continuare.

Interventie in Capitala. Un barbat care a intrat in raul Dambovita este resucitat

publicat 2018-02-06 09:00:22 (Libertatea)
Interventie in Capitala. Un barbat care a intrat in raul Dambovita este resucitat Un barbat care a intrat in raul Dambovita este resucitat la aceasta ora de echipajele medicale.  Scafandrii au intervenit marti dimineata dupa ce s-a sesizat, printr-un apel la serviciul de urgenta 112, ca un barbat a intrat in raul Dambovita, pe Splaiul Unirii, in zona podului Timpuri Noi. Scafandrii au intrat in apa si au […] Post-ul Interventie in Capitala. Un barbat care a intrat in raul Dambovita este resucitat apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Incident grav in Capitala. Medicii incearca sa salveze un barbat care s-a aruncat in raul Dambovita

publicat 2018-02-06 09:00:02 (Antena3)
Incident grav in Capitala. Medicii incearca sa salveze un barbat care s-a aruncat in raul Dambovita Un barbat care a intrat in raul Dambovita este resucitat la aceasta ora de echipajele medicale.  Scafandrii au intervenit marti dimineata dupa ce s-a sesizat, printr-un apel la serviciul de urgenta... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA