Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Noi detalii despre soferul care a batut un politist

publicat 2017-09-29 10:30:15 (Romania-TV)
Noi detalii despre soferul care a batut un politist Noi detalii despre soferul care a batut un politist in judetul Dolj. Acesta, impreuna cu un prieten, au jefuit un cazinou din Bals folosind amenintarule si violenta. Cei doi aveau asupra lor dispozitive care genereaza socuri electrice. Au reusit sa fure nu mai putin de 4.500 lei. ...continuare.

Doi oameni din Dolj au murit dupa ce au fost intepati de o viespe de padure

publicat 2017-09-27 09:30:09 (Romania-TV)
Doi oameni din Dolj au murit dupa ce au fost intepati de o viespe de padure Doi oameni dintr-o localitate din Dolj au murit dupa ce au fost intepati de niste insecte. Oamenii se tem acum sa mai iasa din case. ...continuare.

Insecte ucigase intr-o localitate din Dolj. Doi oameni au murit dupa ce au fost intepati

publicat 2017-09-26 17:45:07 (ProTV)
Insecte ucigase au adus panica într-o comunitate din judetul Dolj dupa ce un barbat a murit întepat de o viespe de padure. Este al doilea satean din acea comuna care moare dupa o asemenea întepatura. ...continuare.

Politistul lovit de un sofer beat spune adevarul despre ce s-a intamplat. Sorin Cepoi: "Pe strada, lucrurile nu sunt ca in filme"

publicat 2017-09-26 12:30:02 (Antena-1)
Politistul lovit de un sofer beat spune adevarul despre ce s-a intamplat. Sorin Cepoi: Pe strada, lucrurile nu sunt ca in filme "Eu sunt politistul injurat pe Facebook si criticat chiar de unii colegi, din pacate, pentru ca mi-am facut datoria". Asa isi incepe discursul Sorin Cepoi, politistul agresat in urma cu cateva zile intr-o altercatie in judetul Dolj ...continuare.

Incepe hemoragia PNL

publicat 2017-09-25 00:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Incepe hemoragia PNL Pe fondul nemultumirilor din partid, un vicepresedinte si un primar de la PNL Dolj au trecut la ALDE, unde au fost primiti cu bratele deschise ...continuare.

Plecari in masa de la PNL. In ce PARTID au "MIGRAT" oamenii de baza ai LIBERALILOR

publicat 2017-09-22 23:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Plecari in masa de la PNL. In ce PARTID au MIGRAT oamenii de baza ai LIBERALILOR Mai multi membrii PNL Dolj, pritre care un vicepresedinte, dar si un primar, au "migrat" in ALDE. Anuntul a fost facut chiat de presedintele ALDE Dolj. ...continuare.

PLECARI MASIVE din PNL, acuzatii GRAVE la adresa fostilor PDL-isti: ALDE a primit un nou lot de liberali

publicat 2017-09-22 23:30:02 (Click)
PLECARI MASIVE din PNL, acuzatii GRAVE la adresa fostilor PDL-isti: ALDE a primit un nou lot de liberali Mai multi membri PNL Dolj, printre care un vicepresedinte si un primar, au trecut la ALDE, a anuntat, vineri, deputatul Ion Cupa, presedintele ALDE Dolj. Citeste mai departe... ...continuare.

VIDEO. Un sofer baut i-a dat un cap in fata unui politist

publicat 2017-09-21 12:30:07 (Realitatea-TV)
VIDEO. Un sofer baut i-a dat un cap in fata unui politist Inca un politist lovit pe strada. Este vorba despre un agent din judetul Dolj, care a fost lovit de un sofer baut. Incidentul s-a intamplat la Pielesti, unde agresorul a intrat cu masina intr-un parapet. ...continuare.