Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Detalii halucinante despre tanarul care a fost injunghiat in judetul Gorj! Ce s-a intamplat in locul tragediei

publicat 2018-02-08 23:00:02 (Antena3)
Detalii halucinante despre tanarul care a fost injunghiat in judetul Gorj! Ce s-a intamplat in locul tragediei Detalii halucinante au iesit la iveala la cateva zile dupa ce un tanar din judetul Gorj a fost injunghiat de un alt barbat. Se pare ca Iulian a fost injunghiat din senin, in plina strada, de catre un... ...continuare.

Noi detalii in cazul tanarului injunghiat in Gorj. Scena s-a produs in locul in care tatal sau ar fi comis o crima

publicat 2018-02-08 22:00:02 (Antena3)
Noi detalii in cazul tanarului injunghiat in Gorj. Scena s-a produs in locul in care tatal sau ar fi comis o crima Noi detalii ies la iveala in cazul tanarului din Gorj internat in stare grava, dupa ce a fost injunghiat de un alt barbat. Iulian a fost injunghiat in locul in care, acum doua decenii, tatal sau ar fi... ...continuare.

Doliu. A murit un fost lider PNL

publicat 2018-02-08 18:00:31 (Realitatea-TV)
Doliu. A murit un fost lider PNL Ion Craciunescu, fost lider al PNL Gorj, a decedat! Organizatia din care a facut parte si-a exprimat regretul fata de disparitia acestuia. ...continuare.

Un fost lider al PNL a decedat!

publicat 2018-02-08 17:15:02 (CanCan)
Un fost lider al PNL a decedat! Ion Craciunescu, fost lider al PNL Gorj, a decedat! Organizatia din care a facut parte si-a exprimat regretul fata de disparitia acestuia. Ion Craciunescu, fost vicepresedinte al PNL Gorj si consilier judetean in mandatul 2008-2012, s-a stins din viata.Organizatia judeteana Gorj a Partidului National Liberal isi exprima profundul regret si transmite condoleante familiei indurerate, scrie igj.ro. Citeste despre:pnl, lider pnl, ion craciunescu ...continuare.

Un primar din Gorj a ridicat calculatoarele angajatelor care l-ar barfi pe Facebook. "Raspund de toate bunurile Primariei"

publicat 2018-02-08 16:00:23 (Libertatea)
Un primar din Gorj a ridicat calculatoarele angajatelor care l-ar barfi pe Facebook. Raspund de toate bunurile Primariei Un primar din Gorj a ridicat calculatoarele angajatelor care l-ar barfi pe Facebook. Edilul Ionut Stan din comuna Albeni a aflat ca doua angajate si-ar fi creat conturi false pe retelele de socializare, pe care le-ar accesa in timpul programului de lucru. In cazul in care va fi depusa o plangere, edilul ar putea fi […] Post-ul Un primar din Gorj a ridicat calculatoarele angajatelor care l-ar barfi pe Facebook. "Raspund de toate bunurile Primariei" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un fost lider din PNL Gorj a murit

publicat 2018-02-08 15:45:01 (Antena3)
Un fost lider din PNL Gorj a murit Ion Craciunescu, fost vicepresedinte al PNL Gorj si consilier judetean in mandatul 2008-2012, s-a stins din viata. Organizatia judeteana Gorj a Partidului National Liberal isi exprima profundul regret... ...continuare.

Confesiunea acestei tinere din Gorj. "Am facut trei luni videochat de acasa". Ce a patit apoi e cumplit! "Eram devastata si plangeam mereu" - VIDEO

publicat 2018-02-08 15:30:02 (Antena3)
Confesiunea acestei tinere din Gorj. Am facut trei luni videochat de acasa. Ce a patit apoi e cumplit! Eram devastata si plangeam mereu - VIDEO O tanara de 20 de ani, din Gorj, studenta in anul I la Facultatea de Administratie si Afaceri din cadrul Universitatii Bucuresti, a povestit pe vlogul personal de pe YouTube motivul pentru a ales sa faca... ...continuare.

Un primar a ridicat calculatoarele a 2 angajate, ca sa verifice daca stau pe Facebook. Ce a gasit

publicat 2018-02-08 13:00:28 (Realitatea-TV)
Un primar a ridicat calculatoarele a 2 angajate, ca sa verifice daca stau pe Facebook. Ce a gasit Primarul comunei Albeni din Gorj a ridicat calculatoarele a 2 angajate, pentru a vedea daca intra pe retele de socializare. "Am gasit ca 4-5 ore din programul de lucru stateau pe Facebook. Si-a luat masina si se uita cum se parcheaza, cum se franeaza", spune edilul. Prefectura verifica situatia, scrie Mediafax. ...continuare.

Un primar a ridicat calculatoarele a doua angajate, ca sa verifice daca stau pe Facebook. Ce a fost gasit la scurt timp

publicat 2018-02-08 13:00:02 (Antena3)
Un primar a ridicat calculatoarele a doua angajate, ca sa verifice daca stau pe Facebook. Ce a fost gasit la scurt timp Primarul comunei Albeni din Gorj a ridicat calculatoarele a doua angajate, pentru a vedea daca intra pe retele de socializare. "Am gasit ca 4-5 ore din programul de lucru stateau pe Facebook. Si-a luat... ...continuare.

Scandal la o primarie din Gorj | Edilul este acuzat ca a ridicat doua calculatoare ale angajatilor, pentru a vedea daca intra pe Facebook

publicat 2018-02-08 12:30:25 (Mediafax)
Scandal la o primarie din Gorj | Edilul este acuzat ca a ridicat doua calculatoare ale angajatilor, pentru a vedea daca intra pe Facebook Primarul comunei Albeni din Gorj a ridicat calculatoarele a 2 angajate, pentru a vedea daca intra pe retele de socializare. "Am gasit ca 4-5 ore din programul de lucru stateau pe Facebook. Si-a luat masina si se uita cum se parcheaza, cum se franeaza", spune edilul. Prefectura verifica situatia. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA