Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Acccident grav in Harghita. Doi morti si 7 raniti dupa ce un microbuz s-a rasturnat. A fost activat PLANUL ROȘU! News Alert!

publicat 2017-12-10 08:30:22 (Evenimentul-Zilei)
Un autocar s-a rasturnat in aceasta dimineata in Harghita, pe drumul dintre Borsec si Tulghes. Din primele informati, doua persoane si-au pierdut viata si morti si mai multe sunt ranite dupa ce au microbuz s-a rasturnat. ...continuare.

Carnagiu pe o sosea! Accident rutier grav in judetul Harghita - doua persoane au murit, alte sapte au fost ranite. a fost declansat Planul rosu de interventie

publicat 2017-12-10 08:30:03 (Antena-1)
Doua persoane au murit, iar alte sapte, intre care un copil, au fost ranite, intr-un accident rutier produs duminica dimineata pe DN 15, in judetul Harghita. ...continuare.

Accident grav in Harghita: Doi morti si mai multi raniti, dupa ce un microbuz   s-a rasturnat. A fost activat Planul rosu de interventie

publicat 2017-12-10 08:30:02 (Adevarul)
Doua persoane si-au pierdut viata, duminica dimineata, dupa ce soferul unui microbuz a pierdut controlul asupra volanului si s-a rasturnat. Accidentul s-a petrecut intre Borsec si Tulghes, in judetul Harghita. ...continuare.

Accident grav, dupa ce un microbuz s-a rasturnat: Sunt doi morti si sapte raniti. A fost activat Planul rosu

publicat 2017-12-10 08:15:01 (Antena3)
Accident rutier grav, duminica dimineata, la Harghita, soldat cu doi morti si sapte raniti, din primele informatii. Microbuzul circula pe ruta Praga-Republica Moldova si s-a rasturnat la Harghita, pe DN 15.... ...continuare.

Accident auto in Harghita, din cauza vitezei si a poleiului: Un mort si patru raniti

publicat 2017-12-09 10:45:07 (Libertatea)
Accident auto in Harghita, cu un mort si patru raniti. Un tanar a murit si patru adolescenti au fost grav raniti in noaptea de vineri spre sambata, dupa ce masina in care se aflau s-a izbit de temelia de beton a unui gard, pe fondul vitezei excesive neadaptate la drumul acoperit cu polei. „Un tanar […] Post-ul Accident auto in Harghita, din cauza vitezei si a poleiului: Un mort si patru raniti apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un tanar a murit si 4 adolescenti au fost raniti intr-un grav accident provocat de viteza, in Harghita

publicat 2017-12-09 10:30:06 (ProTV)
Un tânar a murit si patru adolescenti au fost grav raniti în noaptea de vineri spre sâmbata, dupa ce masina în care se aflau s-a izbit de temelia de beton a unui gard, pe fondul vitezei excesive neadaptate la drumul acoperit cu polei. ...continuare.

Tragedie in Harghita: un mort si 4 raniti dupa ce o masina s-a izbit de un gard de beton

publicat 2017-12-09 10:15:06 (Realitatea-TV)
Tragedie in Harghita: un mort si 4 raniti dupa ce o masina s-a izbit de un gard de beton Un barbat a murit, iar alte patru au fost ranite, intre care trei minori, dupa ce masina in care se aflau s-a izbit, in noaptea de vineri spre sambata, de gardul de beton al unei case, pe DJ 126, in comuna harghiteana Joseni. ...continuare.

Din cauza poleiului, o masina s-a izbit de un gard de beton, in Harghita. O persoana a murit si alte patru au fost ranite

publicat 2017-12-09 10:00:07 (Mediafax)
Un barbat a murit, iar alte patru au fost ranite, intre care trei minori, dupa ce masina in care se aflau s-a izbit, in noaptea de vineri spre sambata, de gardul de beton al unei case, pe DJ 126, in comuna harghiteana Joseni, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Noi scene violente la scoala. O profesoara din Miercurea Ciuc, lovita de un elev in timpul orelor

publicat 2017-12-08 14:45:09 (ProTV)
Alt caz de lovire a unui profesor într-o scoala. Dupa elevul de 16 ani din Teleorman care si-a palmuit si înjurat profesoara, episodul s-a repetat în Harghita. ...continuare.

Rares Bogdan, extrem de SUPARAT pe autoritatile din Harghita: " Zona secuiasca a fost, este si va fi ROMANIA!"

publicat 2017-12-01 16:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Rares Bogdan, extrem de SUPARAT pe autoritatile din Harghita:  Zona secuiasca a fost, este si va fi ROMANIA! Rares Bogdan a avut o reactie foarte dura vis-a-vis de autoritatile din Harghita. Motivul este ca de Ziua Nationala a Romaniei, in Miercurea Ciuc nu a fost arborat niciun steag national. ...continuare.