Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident filmat in direct in Hunedoara! O masina a plonjat in Cerna VIDEO

publicat 2018-02-02 19:00:28 (Libertatea)
Accident filmat in direct in Hunedoara! O masina a plonjat in Cerna VIDEO Momentul in care o masina se prabuseste in raul Cerna a fost filmat de un alt sofer. Un barbat in varsta de 68 de ani a ajuns cu masina in raul Cerna, dupa ce a pierdut controlul directiei. Accidentul rutier a avut loc joi dupa-amiaza, pe Drumul Judetean 687 Hunedoara - Teliucu Inferior, la iesirea […] Post-ul Accident filmat in direct in Hunedoara! O masina a plonjat in Cerna VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Eroul zilei: Corneliu Baneasa, inventatorul husei-minune de masini

publicat 2018-02-02 12:15:02 (Antena3)
Eroul zilei: Corneliu Baneasa, inventatorul husei-minune de masini Studentii de la Facultatea de Inginerie Hunedoara, coordonati de inventatorul Corneliu Birtok Baneasa, uimesc din nou cu descoperirile menite sa le faca soferilor viata. Cea mai noua inventie se numeste... ...continuare.

Statuie pentru Klein, la Hunedoara

publicat 2018-02-02 00:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Statuie pentru Klein, la Hunedoara 25 de ani se implinesc, astazi, de la disparitia fulgeratoare a internationalului roman Michael Klein (foto). ...continuare.

Cinci persoane, intre care doi copii, ranite in accident pe DN 66, in Hunedoara

publicat 2018-02-01 09:30:26 (Ziarul-Financiar)
Cinci persoane, intre care doi copii, ranite in accident pe DN 66, in Hunedoara Cinci persoane, intre care doi copii, au fost ranite, joi dimineata, intr-un accident care a avut loc pe DN 66, in zona localitatii Banita, judetul Hunedoara, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Un microbuz plin cu pasageri s-a rasturnat pe DN 66. In masina erau si copii

publicat 2018-02-01 09:30:23 (ProTV)
Un microbuz plin cu pasageri s-a rasturnat pe DN 66. In masina erau si copii Accident grav în apropiere pe o sosea din judetul Hunedoara, în apropiere de Petrosani. ...continuare.

Cinci persoane, intre care doi copii, ranite in accident pe DN 66, in Hunedoara

publicat 2018-02-01 09:30:22 (Mediafax)
Cinci persoane, intre care doi copii, ranite in accident pe DN 66, in Hunedoara Cinci persoane, intre care doi copii, au fost ranite, joi dimineata, intr-un accident care a avut loc pe DN 66, in zona localitatii Banita, judetul Hunedoara, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Un microbuz cu pasageri, inclusiv copii, s-a rasturnat in Hunedoara

publicat 2018-02-01 09:00:26 (Realitatea-TV)
Un microbuz cu pasageri, inclusiv copii, s-a rasturnat in Hunedoara Un accident grav a avut loc, joi dimineata, pe drumul national 66, in judetul Hunedoara. Un microbuz in care se aflau mai multi adulti si doi copii s-a rasturnat din cauza vitezei neadaptate la conditiile de trafic. ...continuare.

Alerta in Hunedoara. Un barbat inarmat acuzat de viol este cautat de politisti

publicat 2018-01-31 17:45:28 (Romania-TV)
Alerta in Hunedoara. Un barbat inarmat acuzat de viol este cautat de politisti Alerta maxima in Hunedoara pentru prinderea unui barbat inarmat, extrem de periculos. Individul de 56 de ani este un violator in serie iar ultima sa victima este o femeie din Petrosani. ...continuare.

Incendiu puternic intr-un bloc din Hunedoara. Zeci de persoane evacuate

publicat 2018-01-30 18:15:02 (Antena3)
Incendiu puternic intr-un bloc din Hunedoara. Zeci de persoane evacuate Un numar de 35 de persoane, dintre care 20 sunt copii, au fost evacuate marti dupa-amiaza dintr-un bloc din orasul Vulcan, dupa ce un incendiu a izbucnit într-o garsoniera si s-a propagat la izolatia... ...continuare.

Incendiu puternic la o garsoniera din judetul Hunedoara. Zece persoane au fost duse la spital

publicat 2018-01-30 17:30:29 (Romania-TV)
Incendiu puternic la o garsoniera din judetul Hunedoara. Zece persoane au fost duse la spital Un incendiu puternic a izbucnit, marti dupa-amiaza, intr-o garsonieraa din municipiul Vulcan, judetul Hunedoara, iar din cauza fumului gros 35 de persoane, intre care 20 de copii, au fost evacuate. Pentru ca aveau simptomele unor intoxicari, sase copii si patru femei au fost dusi la spital. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA