Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

S-a prefacut ca este ginerele ei si i-a furat o multime de bani

publicat 2017-11-29 22:45:02 (Antena3)
S-a prefacut ca este ginerele ei si i-a furat o multime de bani O femeie de 77 de ani din Hunedoara a fost mintita de catre un barbat, care s-a dat drept ginerele ei, si a facut-o sa renunte la circa 10.000 de lei.  Barbatul a sunat-o sa-i spuna ca are niste... ...continuare.

Grav accident in judetul Hunedoara: doi morti, circulatie blocata

publicat 2017-11-29 18:00:10 (Realitatea-TV)
Grav accident in judetul Hunedoara: doi morti, circulatie blocata Doi oameni au murit, miercuri dupa-amiaza, in urma unui accident care a avut loc pe DN 76, in zona localitatii hunedorene Brotuna, transmite Centrul Infotrafic. ...continuare.

Circa 10.000 de pelerini la Manastirea Prislop, la 28 de ani de la moartea parintelui Arsenie Boca

publicat 2017-11-28 18:30:07 (Mediafax)
Circa 10.000 de pelerini la Manastirea Prislop, la 28 de ani de la moartea parintelui Arsenie Boca Aproximativ 10.000 de pelerini s-au rugat, marti, la Manastirea Prislop, din judetul Hunedoara, unde este inmormantat parintele Arsenie Boca. Credinciosii au participat la ceremoniile oficiate pentru a marca 28 de ani de la moartea acestuia, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

A sunat la 112 si a anuntat ca e rapita, iar politistii au intrat in alerta.Deznodamantul, nefericit

publicat 2017-11-28 16:30:07 (Realitatea-TV)
A sunat la 112 si a anuntat ca e rapita, iar politistii au intrat in alerta.Deznodamantul, nefericit O femeie din Hunedoara a fost sanctionata cu 1.500 de lei dupa ce a anuntat prin 112 ca a fost rapita. ...continuare.

Romanul din munti care traieste ca un vraci dac. Cunoaste secretele plantelor vindecatoare ale stramosilor si are doar fete... Multe fete!

publicat 2017-11-28 08:00:03 (Antena3)
Romanul din munti care traieste ca un vraci dac. Cunoaste secretele plantelor vindecatoare ale stramosilor si are doar fete... Multe fete! Ruben Stanila este un adevarat vraci printre oamenii din Pojoga, un sat mic si izolat, aflat la granita judetelor Hunedoara si Arad, un loc împartit între Ardeal si Banat. Fostul padurar,... ...continuare.

Peste 300.000 de pelerini merg anual la Manastirea Prislop, la mormantul lui Arsenie Boca

publicat 2017-11-24 19:15:07 (Romania-TV)
Peste 300.000 de pelerini merg anual la Manastirea Prislop, la mormantul lui Arsenie Boca Pelerinii care au in plan sa ajunga la Manastirea Prislop, din judetul Hunedoara, pentru a se ruga la mormantul parintelui Arsenie Boca, vor putea circula mult mai usor pe drumul care duce spre lacasul de cult, dupa ce carosabilul a fost largit si asfaltat in cadrul unui proiect de modernizare finantat de Consiliul Judetean (CJ) Hunedoara. ...continuare.

Caz socant in Hunedoara. O fetita de sase ani a fost supusa la perversiuni sexuale de prietenii sai mai mari

publicat 2017-11-22 16:45:02 (Antena3)
Caz socant in Hunedoara. O fetita de sase ani a fost supusa la perversiuni sexuale de prietenii sai mai mari Anchetatorii hunedoreni au în atentie un caz neobisnuit, cu  trei copii cu vârste între sase si 12 ani care au fost prinsi facându-si sex oral în curtea fostei exploatari... ...continuare.

Accident pe DN 7 intre un autocar, un autoturism si un trailer: 2 raniti

publicat 2017-11-22 11:30:11 (ProTV)
Traficul rutier pe Drumul National 7, în judetul Hunedoara, este complet blocat, miercuri, dupa ce un autocar cu 18 pasageri, un autoturism si un trailer s-au ciocnit în localitatea Vetel. ...continuare.

Accident in Hunedoara. Un autocar, un autoturism si un autocamion s-au lovit

publicat 2017-11-22 11:15:12 (Romania-TV)
Accident in Hunedoara. Un autocar, un autoturism si un autocamion s-au lovit Traficul rutier a fost oprit pe DN7, in localitatea Vetel din judetul Hunedoara, in urma unui accident in care au fost implicate un autocar, un autoturism si un autocamion, soldat cu doi raniti grav. ...continuare.

Accident in Hunedoara. Un autocar, un autoturim si un autocamion s-au lovit

publicat 2017-11-22 11:00:19 (Romania-TV)
Accident in Hunedoara. Un autocar, un autoturim si un autocamion s-au lovit Traficul rutier a fost oprit pe DN7, in localitatea Vetel din judetul Hunedoara, in urma unui accident in care au fost implicate un autocar, un autoturism si un autocamion, soldat cu doi raniti grav. ...continuare.