Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Surpare la Mina Lupeni: trei oameni blocati in subteran

publicat 2017-10-05 15:00:14 (Romania-TV)
Surpare la Mina Lupeni: trei oameni blocati in subteran Trei mineri au ramas blocati in Mina Lupeni, in judetul Hunedoara, in urma unei surpari. Deocamdata nu se stie care este starea celor prinsi in mina. ...continuare.

NEWS ALERT. MINA Lupeni s-a SURPAT. Mai multi MINERI sunt dati DISPARUTI

publicat 2017-10-05 15:00:05 (Evenimentul-Zilei)
NEWS ALERT. MINA Lupeni s-a SURPAT. Mai multi MINERI sunt dati DISPARUTI La mina Lupeni din judetul Hunedoara a avut loc o surpare masiva de teren. Este posibil ca mai multi mineri sa fie prinsi sub daramaturi. ...continuare.

O noua lovitura pentru fostul consilier judetean Hunedoara, aflat in inchisoare: Alin Simota a fost trimis in judecata de DNA

publicat 2017-10-05 13:00:04 (Click)
O noua lovitura pentru fostul consilier judetean Hunedoara, aflat in inchisoare: Alin Simota a fost trimis in judecata de DNA Procurorii din cadrul Directiei Nationale Anticoruptie - Serviciul Teritorial Bacau au dispus trimiterea in judecata a inculpatului SIMOTA ALIN, aflat in executarea unei pedepse privative de libertate, la data faptei consilier judetean in cadrul Consiliului Judetean Hunedoara, sub Citeste mai departe... ...continuare.

O noua lovitura pentru fostul patron al echipei Jiul Petrosani, fost lider PNL: Decizia luata de DNA

publicat 2017-10-05 13:00:04 (Click)
O noua lovitura pentru fostul patron al echipei Jiul Petrosani, fost lider PNL: Decizia luata de DNA Procurorii din cadrul Directiei Nationale Anticoruptie - Serviciul Teritorial Bacau au dispus trimiterea in judecata a inculpatului SIMOTA ALIN, aflat in executarea unei pedepse privative de libertate, la data faptei consilier judetean in cadrul Consiliului Judetean Hunedoara, sub Citeste mai departe... ...continuare.

Fratii Bursesc din Hunedoara, castigatori si mai aproape de visurile lor! "Am incercat sa-i implic si pe satenii mei, e ca-n Africa, pentru a creste un copil ai nevoie de un sat intreg!"

publicat 2017-10-04 21:30:02 (Antena-1)
Fratii Bursesc din Hunedoara au confruntat Marele Zid, au mizat pe fratie si complementaritate si impreuna au reusit! Probele nu le-au pus probleme majore si norocul au fost de partea lor. ...continuare.

Fratii Bursesc din Hunedoara, castigatori si mai aproape de visurile lor! "Am incercat sa-i implic si satenii mei, e ca-n Africa, pentru a creste un copil ai nevoie de un sat intreg!"

publicat 2017-10-04 21:15:02 (Antena-1)
Fratii Bursesc din Hunedoara au confruntat Marele Zid, au mizat pe fratie si complementaritate si impreuna au reusit! Probele nu le-au pus probleme majore si norocul au fost de partea lor. ...continuare.

GALERIE FOTO. Salvarea spectaculoasa a unei mame si a celor doi copii ai sai dupa un accident

publicat 2017-10-03 23:45:06 (Realitatea-TV)
GALERIE FOTO. Salvarea spectaculoasa a unei mame si a celor doi copii ai sai dupa un accident Pompierii din cadrul ISU Hunedoara au salvat doi copii si pe mama acestora dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat intr-o rapa de aproape 10 metri. ...continuare.

Pozele publicate de ISU dupa ce o masina a cazut intr-o rapa si s-a rostogolit de mai multe ori

publicat 2017-10-03 19:00:01 (Antena3)
Pozele publicate de ISU dupa ce o masina a cazut intr-o rapa si s-a rostogolit de mai multe ori Doi copii si mama acestora au fost salvati duminica de pompierii din cadrul ISU Hunedoara. Salvatorii au publicat fotografii pentru a arata importanta scaunelor auto pentru copii si a centurilor de... ...continuare.

Pozele publicate de ISU dupa ce o masina a cazut de la 10 metri si s-a rostogolit de mai multe ori

publicat 2017-10-03 12:15:18 (ProTV)
Doi copii si mama acestora au fost salvati duminica de pompierii din cadrul ISU Hunedoara. Salvatorii au publicat fotografii pentru a arata importanta scaunelor auto pentru copii si a centurilor de siguranta. ...continuare.

Complexul Energetic Hunedoara cumpara gaze in valoare de 22 de milioane de lei de la Romgaz

publicat 2017-10-03 00:15:02 (Bursa)
Complexul Energetic Hunedoara cumpara gaze in valoare de 22 de milioane de lei de la Romgaz Complexul Energetic Hunedoara va achizitiona gaze naturale in valoare de 22 de milioane de lei de la Romgaz, producatorul national de gaze, conform unui contract incheiat pe data de 29 septembrie, se arata intr-un raport transmis Bursei de Valori Bucuresti. ...continuare.