Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




PERICOL de EXPLOZIE pe sosea. Un TIR cu AZOTAT s-a RASTURNAT. E posibil un NOU DEZASTRU ca la Mihailesti

publicat 2017-11-20 13:45:03 (Evenimentul-Zilei)
PERICOL de EXPLOZIE pe sosea. Un TIR cu AZOTAT s-a RASTURNAT. E posibil un NOU DEZASTRU ca la Mihailesti Un camion incarcat cu azotat de amoniu s-a rasturnat in urma cu putin timp pe DN 2 C, langa localitatea Padina, la limita dintre judetele Buzau si Ialomita, ...continuare.

POVESTE EMOTIONANTA DE VIATA. Drama unor copii ramasi singuri pe LUME. Parintii lor au murit de cancer VIDEO

publicat 2017-11-19 16:45:14 (Romania-TV)
POVESTE EMOTIONANTA DE VIATA. Drama unor copii ramasi singuri pe LUME. Parintii lor au murit de cancer VIDEO Poveste de viata incredibila! Actorii principali sunt trei frati din judetul Ialomita, doi baieti si o fata, pe care viata i-a pedepsit crunt. Le-a luat cea mai de pret avere si bucurie! Parintii! Intai, s-a stins tatal. La trei luni distanta, a pierit si mama. Cancerul i-a rapus pe amandoi. Localnicii din satul lor si-au unit fortele si au luptat ca cei trei copii sa ramana impreuna in casa parinteasca. ...continuare.

Atentie cu cine va lasati copiii! Trei bebelusi au fost la un pas de moarte din cauza bonei

publicat 2017-11-18 09:15:08 (Romania-TV)
Atentie cu cine va lasati copiii! Trei bebelusi au fost la un pas de moarte din cauza bonei Trei bebelusi din judetul Ialomita au fost la un pas de moarte din cauza bonei. Copiii au ajuns in stare foarte grava la spital, cu jumatate din greutatea pe care ar fi trebuit sa o aiba la varsta lor. De vina este femeia care ar fi trebuit sa-i ingrijeasca in timp ce parintii sunt in strainatate. Femeia primea cate 500 de lei pentru fiecare copil. ...continuare.

BILANȚ TRAGIC. Inca un deces provocat de RUJEOLA. VICTIMA, un copil de un an si o luna

publicat 2017-11-17 23:45:03 (Evenimentul-Zilei)
BILANȚ TRAGIC. Inca un deces provocat de RUJEOLA. VICTIMA, un copil de un an si o luna Un copil de un an si o luna din judetul Ialomita, nevaccinat, a murit din cauza rujeolei, numarul deceselor cauzate de aceasta boala ajungand astfel la 36, potrivit reprezentantilor Institutului National pentru Sanatate Publica. ...continuare.

Un nou deces din cauza rujeolei, al 36-lea! Un copil de un an si o luna a murit

publicat 2017-11-17 23:30:01 (CanCan)
Un nou deces din cauza rujeolei, al 36-lea! Un copil de un an si o luna a murit Un copil de un an si o luna din judetul Ialomita, nevaccinat, a murit din cauza rujeolei, numarul deceselor cauzate de aceasta boala ajungand astfel la 36, informeaza Mediafax.Potrivit reprezentantilor Institutului National pentru Sanatate Publica, numarul total de cazuri confirmate cu rujeola in Romania raportate pana vineri era de 9.900, dintre care 35 de decese. Un al 36-lea deces cauzat de rujeola, confirmat serologic, a fost raportat astazi la un copil in varsta de 1 an si 1 luna,... ...continuare.

Un copil de un an si o luna a murit din cauza rujeolei. Numarul deceselor a ajuns la 36

publicat 2017-11-17 23:00:02 (Antena3)
Un copil de un an si o luna a murit din cauza rujeolei. Numarul deceselor a ajuns la 36 Un copil de un an si o luna din judetul Ialomita, nevaccinat, a murit din cauza rujeolei, numarul deceselor cauzate de aceasta boala ajungand astfel la 36, potrivit reprezentantilor Institutului National... ...continuare.

Rujeola mai face o victima! Un copil de 1 an si o luna s-a stins dupa ce parintii au refuzat sa il vaccineze

publicat 2017-11-17 20:15:01 (Antena-1)
Bilantul epidemiei de rujeola creste cu inca un deces. Al 36-lea. Un copil de 1 an si o luna, din localitatea Tandarei, judetul Ialomita, a luat boala si s-a stins dupa ce parintii au refuzat sa il vaccineze, in ciuda insistentelor medicilor de familie. ...continuare.

Rujeola face a 36-a victima: un copil de un an si o luna, care nu fusese vaccinat

publicat 2017-11-17 20:00:06 (ProTV)
Numarul persoanelor care au murit din cauza rujeolei a ajuns la 36, dupa ce un copil de un an si o luna, din judetul Ialomita, a decedat. Bebelusul era nevaccinat. ...continuare.

Un copil de un an si o luna a murit din cauza rujeolei, numarul deceselor a ajuns la 36

publicat 2017-11-17 19:00:06 (Mediafax)
Un copil de un an si o luna a murit din cauza rujeolei, numarul deceselor a ajuns la 36 Un copil de un an si o luna din judetul Ialomita, nevaccinat, a murit din cauza rujeolei, numarul deceselor cauzate de aceasta boala ajungand astfel la 36, potrivit reprezentantilor Institutului National pentru Sanatate Publica. ...continuare.

Inca un copil nevaccinat a murit din cauza rujolei in judetul Ialomita. Este al 36-lea deces provocat de aceasta boala

publicat 2017-11-17 19:00:04 (Libertatea)
Inca un copil nevaccinat a murit din cauza rujolei in judetul Ialomita. Este al 36-lea deces provocat de aceasta boala Inca un copil nevaccinat, in varsta de un an si o luna, a murit din cauza rujolei in judetul Ialomita. Acesta este al 36-lea deces provocat de aceasta boala. Centrul National de Supraveghere si Control al Bolilor Transmisibile a informat ca numarul total de cazuri confirmate cu rujeola in Romania, raportate pana la data de […] Post-ul Inca un copil nevaccinat a murit din cauza rujolei in judetul Ialomita. Este al 36-lea deces provocat de aceasta boala apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.