Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Sase persoane, printre care si o femeie insarcinata, ranite intr-un accident in lant pe DN 1, intre Prahova si Ilfov

publicat 2017-10-07 16:15:08 (Romania-TV)
Sase persoane, printre care si o femeie insarcinata, ranite intr-un accident in lant pe DN 1, intre Prahova si Ilfov Sase persoane au fost ranite intr-un accident in lant pe DN 1, intre Prahova si Ilfov. Trei persoane, intre care o femeie insarcinata, au ramas incarcerate. ...continuare.

S-a suit pe un stalp dupa ce a petrecut cu prietenii si s-a zdrobit de pamant

publicat 2017-10-07 08:00:06 (ProTV)
Un gest necugetat a dus la un final tragic aseara, în cazul unui tânar de 26 de ani din Ilfov. ...continuare.

Fostul ministru Zsolt Nagy a fost eliberat din inchisoare

publicat 2017-10-04 22:45:02 (Antena3)
Fostul ministru Zsolt Nagy a fost eliberat din inchisoare Tribunalul Ilfov a decis definitiv, miercuri, ca fostul ministru al Comunicatiilor si Tehnologiei Informatiei Zsolt Nagy sa fie eliberat conditionat din închisoare, dupa ce acesta a executat efectiv doi ani... ...continuare.

PERCHIZITII la cel mai PERICULOS CLAN de INTERLOPI. Procurorii DIICOT au descins in forta

publicat 2017-10-04 13:15:05 (Evenimentul-Zilei)
PERCHIZITII la cel mai PERICULOS CLAN de INTERLOPI. Procurorii DIICOT au descins in forta In aceasta dimineata, procuroii DIICOT au facut peste 30 de perchizitii in Giurgiu si Ilfov, la unul dintre cele mai periculoase clanuri de interlopi. ...continuare.

Perchezitii la cel mai PERICULOS clan. Interlopii, ridicati de procurorii DIICOT

publicat 2017-10-04 13:00:02 (Click)
Perchezitii la cel mai PERICULOS clan. Interlopii, ridicati de procurorii DIICOT Perchezitii de amploare in aceasta dimineata la clanul de interlopi Butoane. Politistii impreuna cu procurorii DIICOT au facut 30 de perchezitii in Giurgiu si Ilfov. Citeste mai departe... ...continuare.

INCREDIBIL Ce TEZAUR au gasit trupele speciale acasa la PROXENEȚI: Pana si BNR ar fi invidioasa

publicat 2017-10-04 01:00:02 (Click)
INCREDIBIL Ce TEZAUR au gasit trupele speciale acasa la PROXENEȚI: Pana si BNR ar fi invidioasa Politistii au ridicat doua autoturisme, bijuterii, bani, ceasuri si telefoane mobile, in urma perchezitiilor efectuate, marti dimineata, in Bucuresti si Ilfov la persoane banuite de proxenetism si santaj. Citeste mai departe... ...continuare.

Ce a facut Dorin Cocos cu putin timp inainte de a iesi din inchisoare. Toti au fost uimiti

publicat 2017-10-03 23:45:01 (Antena3)
Ce a facut Dorin Cocos cu putin timp inainte de a iesi din inchisoare. Toti au fost uimiti Dorin Cocos a iesit din inchisoare, dupa ce judecatorii Tribunalului Ilfov i-au admis contestatia si au dispus eliberarea conditionata a acestuia. Inainte de a pleca din Penitenciar, omul de afacer... ...continuare.

Dorin Cocos va fi eliberat conditionat. Decizia este definitiva

publicat 2017-10-03 16:15:06 (ProTV)
Omul de afaceri Dorin Cocos - condamnat la doi ani si patru luni de închisoare în dosarul "Microsoft” - va fi eliberat conditionat, a decis, marti, Tribunalul Ilfov. ...continuare.

Perchezitii in Bucuresti si Ilfov. Vizate sunt mai multe persoane suspectate de proxenetism si santaj

publicat 2017-10-03 08:45:07 (Romania-TV)
Perchezitii in Bucuresti si Ilfov. Vizate sunt mai multe persoane suspectate de proxenetism si santaj Politistii fac perchezitii, marti dimineata, in Capitala si in judetul Ilfov, la persoane suspectate de proxenetism si santaj, care racolau tinere pe care le determinau sa se prostitueze, atat in tara, cat si in strainatate, obtinand astfel aproximativ un milion de euro. ...continuare.