Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Mugur Isarescu: Avem un necesar enorm de mare de infrastructura. Nu este nevoie doar de Pitesti-Sibiu, ci si de Iasi-Targu Mures

publicat 2017-10-10 17:30:09 (Romania-TV)
Mugur Isarescu: Avem un necesar enorm de mare de infrastructura. Nu este nevoie doar de Pitesti-Sibiu, ci si de Iasi-Targu Mures Autostrazile Romaniei trebuie sa traverseze muntii Carpati, insa nu doar de la nord la sud, ci si de la est la vest, astfel ca nu este nevoie doar de autostrada Pitesti-Sibiu, ci si de autostrada Iasi-Targu Mures, a declarat, marti, guvernatorul Bancii Nationale a Romaniei, Mugur Isarescu, intr-un discurs sustinut cu ocazia evenimentului Ernst and Young Romania - 25 de ani. ...continuare.

Panica la un meci de fotbal din Romania! Un jucator a ramas nemiscat pe teren

publicat 2017-10-09 22:15:06 (Realitatea-TV)
Panica la un meci de fotbal din Romania! Un jucator a ramas nemiscat pe teren Momente de panica, luni seara, in tipul partidei dintre CS Mioveni si ASA Targu Mures. ...continuare.

ACCIDENT GRAV in Mures. O persoana a murit, alte doua au fost ranite

publicat 2017-10-09 09:15:07 (Romania-TV)
ACCIDENT GRAV in Mures. O persoana a murit, alte doua au fost ranite O persoana si-a pierdut viata si alte doua sunt in stare grava in urma unui accident rutier petrecut luni dimineata pe Drumul National 13 E 60, intre localitatile Vanatori si Mureni. ...continuare.

Accident INFIORATOR in jud. Mures: un mort, doi raniti grav. Traficul rutier, blocat

publicat 2017-10-09 09:00:08 (Realitatea-TV)
Accident INFIORATOR in jud. Mures: un mort, doi raniti grav. Traficul rutier, blocat Un grav accident s-a petrecut, luni dimineata, in judetul Mures. ...continuare.

Dezvaluiri din dosarul DNA care a infuriat Ungaria: Ponta, acuzat de presiuni. Doi ministri au fost audiati

publicat 2017-10-09 01:15:02 (Click)
Dezvaluiri din dosarul DNA care a infuriat Ungaria: Ponta, acuzat de presiuni. Doi ministri au fost audiati Apar informatii interesante din dosarul infiintarii Liceului Romano-Catolic din Targu Mures, recent trimis in instanta de DNA. Potrivit rechizitoriului intrat in posesia STIRIPESURSE. Citeste mai departe... ...continuare.

Impact intre o masina si un autocar cu turisti canadieni: 2 morti

publicat 2017-10-07 20:00:06 (ProTV)
Un accident rutier grav a avut loc sâmbata seara pe drumul national 13, la iesirea din Brasov spre Târgu Mures. ...continuare.

Dispozitive asemanatoare unor capcane, montate in padurile din Mures, Harghita si Neamt pentru ursi. Ce rol au

publicat 2017-10-04 10:15:09 (ProTV)
Dispozitive asemanatoare unor capcane au fost montate în padurile din Mures, Harghita si Neamt. ...continuare.

NOAPTEA ALBA a Galeriilor 2017: Ce surprize au pregatit organizatorii in acest an

publicat 2017-10-04 10:00:22 (Romania-TV)
NOAPTEA ALBA a Galeriilor 2017: Ce surprize au pregatit organizatorii in acest an O noua editie a Noaptii Albe a Galeriilor (NAG) va avea loc vineri, 6 octombrie, la Bucuresti, Arad, Baia Mare, Brasov, Cluj Napoca, Craiova, Iasi, Petrila, Resita, Sibiu, Targu Mures si Timisoara. ...continuare.

Maurer Imobiliare investeste 27 de milioane de euro in 3.500 de locuinte la Targu Mures

publicat 2017-10-03 00:15:02 (Bursa)
Dezvoltatorul brasovean Maurer Imobiliare, controlat de omul de afaceri Simon Maurer, va demara, anul viitor, constructia unui ansamblu rezidential de 3.500 de locuinte in Targu Mures. ...continuare.