Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Unde se traieste cel mai rau in Romania

publicat 2017-11-27 12:00:13 (Realitatea-TV)
Unde se traieste cel mai rau in Romania Orasele desemnate ca fiind cele mai dezavantajoase din punct de vedere al costului vietii sunt Resita, Alexandria, Vaslui, Focsani, Piatra-Neamt, Satu-Mare, Tulcea, Calarasi, Botosani si Braila, potrivit unui studiu realizat de platforma de imobiliare Storia.ro si agentia D&D Research. ...continuare.

Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau

publicat 2017-11-27 11:30:02 (Antena3)
Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau Orasele desemnate ca fiind cele mai dezavantajoase din punct de vedere al costului vietii sunt Resita, Alexandria, Vaslui, Focsani, Piatra-Neamt, Satu-Mare, Tulcea, Calarasi, Botosani si Braila, potrivit... ...continuare.

Explozie in Piatra Neamt! O persoana a fost ranita

publicat 2017-11-26 11:30:02 (CanCan)
Explozie in Piatra Neamt! O persoana a fost ranita O explozie a avut loc duminica dimineata intr-un bloc din Piatra Neamt, o persoana fiind ranita, informeaza Mediafax.Explozia a avut loc intr-un apartament din Piatra Neamt, pe strada Bistritei, au informat reprezentantii ISU Neamt."La locul evenimentului a fost gasita o victima, constienta, cu arsuri de gradele II si III la nivelul membrelor inferioare si superioare, pe fata si gat", a anuntat ISU Neamt.La locul exploziei s-au deplasat doua autospeciale de stingere, o autospeciala de... ...continuare.

EXPLOZIE la Piatra Neamt. Imobilul a fost EVACUAT, zeci de persoane in strada

publicat 2017-11-26 11:15:04 (Evenimentul-Zilei)
EXPLOZIE la Piatra Neamt. Imobilul a fost EVACUAT, zeci de persoane in strada O puternica explozie a avut loc duminica dimineata la Piatra Neamt. Deflagratia s-a soldat cu cel putin un ranit si evacuarea a circa 20 de persoane din imobil. ...continuare.

Explozie in Piatra Neamt. O persoana a fost ranita. Are arsuri de gradul II si III

publicat 2017-11-26 10:45:08 (Realitatea-TV)
Explozie in Piatra Neamt. O persoana a fost ranita. Are arsuri de gradul II si III O persoana a fost ranita grav si a fost dusa la spital cu arsuri de gradele II si III in urma unei explozii care a avut loc duminica dimineata intr-un bloc din Piatra Neamt, scrie Mediafax. ...continuare.

Explozie puternica intr-un bloc din Piatra Neamt: 20 de persoane au fost evacuate

publicat 2017-11-26 10:45:08 (Romania-TV)
O explozie puternica a avut loc duminica, la ora 8:36, la un apartament de pe strada Bistritei, Piatra Neamt. O persoana a suferit arsuri pe corp, 20 de oameni au fost evacuati din bloc. ...continuare.

Explozie intr-un bloc din Piatra Neamt: peste 20 de persoane au fost evacuate

publicat 2017-11-26 10:45:07 (ProTV)
O explozie s-a produs, duminica dimineata, într-un bloc din Piatra Neamt, din cauza unei butelii. Cel putin 20 de persoane au fost evacuate din bloc. ...continuare.

Explozie in Piatra Neamt | O persoana a fost ranita

publicat 2017-11-26 10:00:06 (Mediafax)
Explozie in Piatra Neamt | O persoana a fost ranita O persoana a fost ranita grav si a fost dusa la spital cu arsuri de gradele II si III in urma unei explozii care a avut loc duminica dimineata intr-un bloc din Piatra Neamt, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Explozie intr-un bloc din Piatra Neamt. 20 de locatari au fost evacuati. O persoana a ajuns la spital

publicat 2017-11-26 10:00:05 (Libertatea)
O explozie a avut loc duminica dimineata intr-un bloc din Piatra Neamt. Deflagratia nu a fost urmata de un incendiu. O persoana a ajuns la spital.  Apelul la 112 a fost dat la ora 8:36. Dispeceratul Integrat ISU - Ambulanta al judetului Neamt a fost anuntat cu privire la producerea explozii la un apartament de pe strada […] Post-ul Explozie intr-un bloc din Piatra Neamt. 20 de locatari au fost evacuati. O persoana a ajuns la spital apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Primarita din Romania, condamnata la 3 ani deinchisoare cu executare

publicat 2017-11-24 10:30:10 (ProTV)
Primarul comunei Gîrcina din judetul Neamt, Aurora Lazar Balan, a fost condamnat la închisoare cu executare. ...continuare.