Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




200 de persoane evacuate dintr-un bloc de garsoniere din Targu Neamt

publicat 2018-02-11 09:15:26 (ProTV)
200 de persoane evacuate dintr-un bloc de garsoniere din Targu Neamt Aproximativ 200 de persoane au fost evacuate, duminica dimineata, dintr-un bloc de garsoniere din Târgu Neamt, în urma unui incendiu, ...continuare.

INCENDIU intr-un bloc de locuinte din Targu Neamt. 200 de oameni, evacuati

publicat 2018-02-11 08:45:30 (Realitatea-TV)
INCENDIU intr-un bloc de locuinte din Targu Neamt. 200 de oameni, evacuati Aproximativ 200 de persoane au fost evacuate, duminica dimineata, dintr-un bloc de garsoniere din orasul Targu Neamt, in urma unui incendiu, a anuntat dispeceratul Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta Neamt. ...continuare.

Aproximativ 200 de persoane, evacuate dintr-un bloc de garsoniere din Targu Neamt dupa izbucnirea unui incendiu

publicat 2018-02-11 08:45:29 (Mediafax)
Aproximativ 200 de persoane, evacuate dintr-un bloc de garsoniere din Targu Neamt dupa izbucnirea unui incendiu Aproximativ 200 de persoane au fost evacuate dintr-un bloc din Targu Neamt, din cauza unui incendiu care a izbucnit duminica dimineata intr-o garsoniera. Proprietarul a fost dus la spital, cu arsuri, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

O minora a fost batuta in sediul Politiei din Piatra Neamt! Imaginile au ajuns pe internet! Fostul comisar sef, anchetat penal

publicat 2018-02-09 12:30:02 (CanCan)
O minora a fost batuta in sediul Politiei din Piatra Neamt! Imaginile au ajuns pe internet! Fostul comisar sef, anchetat penal O minora de 14 ani a fost batuta in sediul Politiei din Piatra Neamt de catre comisarul sef Cezar Filip. Barbatul este acuzat de purtare abuziva, dupa ce a lovit-o pe copila si imaginile au ajuns pe internet. Magistratii Tribunalului Neamt au dispus inceperea procesului. Educatie cu pumnii si cu picioarele! Fostul comisar sef Cezar Filip a batut o minora chiar in sediul politiei, iar ghinionul lui a fost ca imaginile au ajuns pe Internet. El este acuzat si de alterarea integritatii datelor... ...continuare.

O minora a fost batuta in sediul Politiei din Piatra Neamt. Fostul comisar sef va raspunde penal pentru faptele sale

publicat 2018-02-09 12:15:02 (Antena3)
O minora a fost batuta in sediul Politiei din Piatra Neamt. Fostul comisar sef va raspunde penal pentru faptele sale O minora de 14 ani a fost batuta in sediul Politiei din Piatra Neamt de catre comisarul sef, Cezar Filip. Acesta este acuzat ce purtare abuziva dupa ce a lovit-o pe copila si imaginile au ajuns pe internet.... ...continuare.

Un barbat din Neamt a fost ranit grav dupa explozia unei butelii

publicat 2018-02-07 22:00:26 (Libertatea)
Un barbat din Neamt a fost ranit grav dupa explozia unei butelii Un barbat din Neamt a fost ranit grav dupa explozia unei butelii, miercuri, ajungand la spital cu arsuri grave la nivelul mainilor. Explozia a avut loc miercuri seara, in satul Sagna, din judetul Neamt, si nu a fost urmata de incendiu, scrie Mediafax. Proprietarul casei a suferit, insa, arsuri grave la maini in urma deflagratiei. […] Post-ul Un barbat din Neamt a fost ranit grav dupa explozia unei butelii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un barbat din Neamt, ranit grav dupa explozia unei butelii

publicat 2018-02-07 20:00:25 (Mediafax)
Un barbat din Neamt, ranit grav dupa explozia unei butelii Un barbat din judetul Neamt a ajuns, miercuri seara, la spital, cu arsuri grave la nivelul mainilor, dupa ce a explodat butelia pe care o avea in bucataria casei, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

VICTORIE in Cupa Davis. Romania a CAȘTIGAT intalnirea cu nationala Luxemburgului

publicat 2018-02-04 20:15:04 (Evenimentul-Zilei)
VICTORIE in Cupa Davis. Romania a CAȘTIGAT intalnirea cu nationala Luxemburgului Nationala de Cupa Davis a Romaniei s-a impus in fata Luxemburgului, scor 3-1, intr-o intalnirea disputata la Piatra Neamt. ...continuare.

Copil isi face praf un coleg din Cupa Davis

publicat 2018-02-04 18:15:28 (OnlineSport)
Copil isi face praf un coleg din Cupa Davis Romania a castigat confruntarea cu Luxemburg, scor 4-1, dupa ce oaspetii meciului de la Piatra Neamt castigasera surprinzator primul meci de simplu. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA