Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cum au murit cei 9 barbati in accidentul din Neamt. Ce scrie in certificatele medico-legale

publicat 2018-04-12 10:30:07 (Libertatea)
Cum au murit cei 9 barbati in accidentul din Neamt. Ce scrie in certificatele medico-legale Procurorii Parchetului de pe linga Judecatoria Piatra-Neamt au spus cum au murit cei 9 barbati in accidentul din Viisoara, Neamt. Astfel, verdictul dat releva faptul ca toti si-au pierdut viata in acelasi mod. “Conform certificatelor medico-legale constatatoare emise de Serviciul de Medicina Legala Neamt, cauza decesului a fost aceeasi in toate cele noua cazuri si […] Post-ul Cum au murit cei 9 barbati in accidentul din Neamt. Ce scrie in certificatele medico-legale apare prima... ...continuare.

Familiile victimelor accidentului din Neamt vor primi ajutoare financiare si materiale

publicat 2018-04-12 09:15:05 (Libertatea)
Familiile victimelor accidentului din Neamt vor primi ajutoare financiare si materiale Familiile victimelor accidentului din Neamt vor primi ajutoare financiare si materiale de la Crucea Rosie si de la Directia Silvica. Familiile celor noua victimetr decedate in accidentul rutier produs joia trecuta, in localitatea Viisoara, vor primi ajutoare financiare si materiale, a declarat, joi, purtatorul de cuvant al Prefecturii Neamt, Adrian Nita. Acesta a precizat ca […] Post-ul Familiile victimelor accidentului din Neamt vor primi ajutoare financiare si materiale apare prima... ...continuare.

Tanar de 19 ani, acuzat ca a violat si ucis o batrana de 89 de ani, arestat dupa 2 luni

publicat 2018-04-12 07:30:15 (ProTV)
Un individ acuzat ca a violat si ucis o batrâna din Neamt, în urma cu mai bine de doua luni, a fost arestat preventiv pentru 30 de zile. ...continuare.

Verdictul dat de medicii legisti in cazul celor noua muncitori care si-au pierdut viata in urma accidentului din Neamt

publicat 2018-04-11 20:00:02 (Antena3)
Verdictul dat de medicii legisti in cazul celor noua muncitori care si-au pierdut viata in urma accidentului din Neamt Medicii legisti au stabilit ca toti cei noua barbati cazuti cu duba in Bistrita au murit din aceeasi cauza.  "Conform certificatelor medico-legale constatatoare emise de Serviciul de Medicina... ...continuare.

Imagini superbe cu o turma de zimbri intr-un parc natural din Romania - VIDEO

publicat 2018-04-11 17:00:03 (Antena3)
Imagini superbe cu o turma de zimbri intr-un parc natural din Romania - VIDEO O turma de 14 zimbri, adulti si vitei de anul trecut, a fost filmata in Parcul Natural Vanatori Neamt, singurul loc din Europa in care exista zimbri in libertate. Romsilva a postat, miercuri, pe pagina de... ...continuare.

S-a dus cu familia in Pestera Polovragi, unde a facut mai multe poze. Cand a ajuns acasa si s-a uitat la ele, barbatului din Piatra Neamt nu i-a venit sa creada ce vede. "Este de-a dreptul socant! Cred ca traiesc un cosmar!"

publicat 2018-04-10 10:45:02 (Antena3)
S-a dus cu familia in Pestera Polovragi, unde a facut mai multe poze. Cand a ajuns acasa si s-a uitat la ele, barbatului din Piatra Neamt nu i-a venit sa creada ce vede. Este de-a dreptul socant! Cred ca traiesc un cosmar! Un barbat din Piatra Neamt s-a dus cu familia in Pestera Polovragi din Muntii Capatana, unde a facut mai multe poze cu telefonul mobil. Cand a ajuns acasa sa descarce fotografiile pe calculator, barbatul... ...continuare.

Atentie la asa-zisul vin bulgaresc! Ce contine de fapt

publicat 2018-04-10 10:15:13 (Realitatea-TV)
Atentie la asa-zisul vin bulgaresc! Ce contine de fapt Ministerul Agriculturi a depistat, in urma unor controale tematice, ca unele loturi de vin provenite chipurile din Bulgaria erau falsuri. Loturile au fost gasite in depozitele unor distribuitori de vin din judetele Buzau, Galati si Neamt, informeaza Mnisterul Agriculturii. ...continuare.

Ipoteza halucinanta in cazul tragediei din Neamt! Accidentul ar fi fost premeditat. Motivul e plauzibil

publicat 2018-04-07 14:45:02 (CanCan)
Politia din Neamt ia in calcul ipoteza unei maini criminale in cazul tragediei cu 9 morti din Neamt. Un articol din presa locala arata, de asemenea, ca este foarte posibil ca aceasta varianta cutremuratoare sa fie plauzibila. Citeste si: Poza cutremuratoare facuta cu jumatate de ora inainte de tragedie de unul dintre cei 9 muncitori […] The post Ipoteza halucinanta in cazul tragediei din Neamt! Accidentul ar fi fost premeditat. Motivul e plauzibil appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Victimele accidentului din Neamt au fost inmormantate in Sambata Mare. Rudele acuza autoritatile locale

publicat 2018-04-07 14:00:12 (Libertatea)
Victimele accidentului din Neamt au fost inmormantate in Sambata Mare. Rudele acuza autoritatile locale Victimele accidentului din Neamt au fost inmormantate in Sambata Mare. Rudele acuza autoritatile locale nu le-au oferit najutor de inmormantare. Rudele l-au acuzat pe primar ca nu i-a ajutat cu nimic. Oamenii care au pregatit totul pentru inmormantarea muncitorilor s-au plans ca nimeni nu i-a ajutat si au folosit chiar banii gasiti in buzunarele mortilor pentru […] Post-ul Victimele accidentului din Neamt au fost inmormantate in Sambata Mare. Rudele acuza autoritatile locale apare... ...continuare.

Rasturnare de situatie in cazul accidentului din Neamt. Anchetatorii iau in calcul o mana criminala

publicat 2018-04-07 13:15:02 (Antena3)
Rasturnare de situatie in cazul accidentului din Neamt. Anchetatorii iau in calcul o mana criminala Politistii vor efectua o expertiza criminalistica in cazul teribilului accident din Neamt, fiind luata in calcul si ipoteza unei maini cirminale, care ar fi putut slabi prezoanele, fapt care a dus la... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro