Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cod galben de vant in sase judete. Avertizarea, valabila cateva ore

publicat 2017-10-05 11:00:13 (Ziarul-Financiar)
Cod galben de vant in sase judete. Avertizarea, valabila cateva ore Meteorologii au emis atentionari cod galben de vant pentru zonele de munte din judetele Cluj, Bistrita-Nasaud, Maramures, Bacau, Neamt si Suceava. ...continuare.

Incendiu urias la o gospodarie din Neamt

publicat 2017-10-04 22:15:07 (ProTV)
Un incendiu puternic a mistuit miercuri seara casa unei femei din comuna Alexandru Cel Bun  - judetul Neamt ...continuare.

Dispozitive asemanatoare unor capcane, montate in padurile din Mures, Harghita si Neamt pentru ursi. Ce rol au

publicat 2017-10-04 10:15:09 (ProTV)
Dispozitive asemanatoare unor capcane au fost montate în padurile din Mures, Harghita si Neamt. ...continuare.

Accident grav in Neamt. O adolescenta a fost spulberata pe trecerea de pietoni

publicat 2017-10-03 09:15:09 (Romania-TV)
Accident grav in Neamt. O adolescenta a fost spulberata pe trecerea de pietoni Accident cumplit in Neamt. O eleva de 17 ani a fost suplberata de o masina chiar pe trecerea de pietoni. Totul a fost surprins de o camera de supraveghere din zona. ...continuare.

News alert - PERCHEZIȚII in MAFIA TRANSPORTURILOR si a CONSTRUCȚIILOR

publicat 2017-10-03 09:15:03 (Evenimentul-Zilei)
News alert - PERCHEZIȚII in MAFIA TRANSPORTURILOR si a CONSTRUCȚIILOR Politisti din cadrul Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti, sub supravegherea Parchetului de pe langa Tribunalul Bucuresti, pun in aplicare marti sase mandate de perchezitie domiciliara in municipiul Bucuresti si in judetele Ilfov, Neamt si Iasi si 2 mandate de aducere, intr-un dosar de evaziune fiscala in domeniul constructiilor si transporturilor rutiere de marfuri. ...continuare.

Tanara de 17 ani, lovita de o masina pe trecerea de pietoni. Starea in care a ajuns la spital

publicat 2017-10-03 08:00:07 (ProTV)
S-au derulat imagini socante pe o trecere de pietoni din localitatea Savinesti, judetul Neamt. O fata de 17 ani a fost lovita de o masina în timp ce traversa pe zebra. ...continuare.

Poveste halucinanta in Germania. Un barbat a otravit mancare pentru bebelusi

publicat 2017-10-01 09:15:07 (ProTV)
Un neamt de 53 de ani a recunoscut ca a otravit mâncare pentru bebelusi si a trimis amenintari mai multor magazine din Europa, în încercarea de a obtine bani. ...continuare.

Declaratia sfasietoare a bunicului care si-a pierdut nepotul in accidentul de tren: "I-am zis sa se culce. Cand m-am intors, era mort!"

publicat 2017-09-30 17:45:02 (CanCan)
Moarte cumplita pentru un copil de doar patru ani si jumatate, care si-a gasit sfarsitul pe calea ferata. Bunicul lui a povestit cum a avut loc cumplita tragedie din Targu Neamt. ...continuare.

Declaratia dureroasa a bunicului care si-a pierdut nepotul in accidentul de tren din Neamt! "Culca-te, tataie, i-am zis! Cand m-am intors, l-am luat in brate, era mort"

publicat 2017-09-29 09:00:02 (Antena-1)
Declaratia dureroasa a bunicului care si-a pierdut nepotul in accidentul de tren din Neamt! Culca-te, tataie, i-am zis! Cand m-am intors, l-am luat in brate, era mort Moarte cumplita pentru un copil de doar patru ani si jumatate, care si-a gasit sfarsitul pe calea ferata. S-a intamplat in Targu Neamt, scrie publicatia locala ziarpiatraneamt.ro, pentru care bunicul copilului decedat a declarat ca l-a lasat in caruta sa doarma, cat timp el s-a dus sa culeaga niste macese. ...continuare.

Romania are cel mai tare impresar din lume: povestea barbatului care s-a facut neamt, s-a ferit de romani si a ajuns mare

publicat 2017-09-29 08:00:01 (Adevarul)
Romania are cel mai tare impresar din lume: povestea barbatului care s-a facut neamt, s-a ferit de romani si a ajuns mare Cine e bun in domeniul sau de activitate, de obicei, pleaca din Romania! Acest trend e valabil nu doar in cazul medicilor si al inginerilor, ci, cum se vede, si in lumea impresarilor. ...continuare.