Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Meteorologii avertizeaza! Cod galben de viscol in mai multe judete

publicat 2017-12-06 09:15:02 (Antena3)
Meteorologii avertizeaza! Cod galben de viscol in mai multe judete Administratia Nationala de Meteorologie a emis, miercuri, doua atentionari nowcasting de viscol valabile în orele urmatoare în zona de munte a judetelor Buzau, Prahova, Arges, Dâmbovita si... ...continuare.

Perchezitii in Prahova la persoane suspectate de furturi din societati comerciale

publicat 2017-12-06 09:00:10 (Romania-TV)
Perchezitii in Prahova la persoane suspectate de furturi din societati comerciale Politistii din Prahova si ai Directiei Operatiuni Speciale a Politiei Romane fac, miercuri, 11 perchezitii la persoane banuite de furturi din societati comerciale. Zece persoane vor fi duse la sediul Politiei, pentru audieri. ...continuare.

Ministerul Sanatatii: Livrarea vaccinului antigripal a inceput luni. Cele mai multe doze ajung la Constanta si Prahova

publicat 2017-12-04 15:00:06 (Mediafax)
Ministerul Sanatatii: Livrarea vaccinului antigripal a inceput luni. Cele mai multe doze ajung la Constanta si Prahova Luni a inceput livrarea celor un milion de doze de vaccin antigripal, conform anuntului furnizorului de vaccin catre Ministerul Sanatatii (MS), cele mai multe bucati urmand sa ajunga la Constanta, Prahova si Buzau, anunta MS. ...continuare.

Un copil si mama sa au murit in urma unui accident rutier in Prahova. Alte doua persoane, in stare grava

publicat 2017-12-03 21:30:08 (Mediafax)
Un copil de 5 ani si mama sa au murit, duminica seara, in urma coliziunii dintre masina in care se aflau si un camion incarcat cu var, pe DN 72, in localitatea Bratasanca, in judetul Prahova. Alte doua persoane, intre care tatal copilului, sunt in stare grava, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

ACCIDENT PE DN1! Traficul este RESTRICȚIONAT. Autoritatile sunt in ALERTA

publicat 2017-12-03 19:00:04 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT PE DN1! Traficul este RESTRICȚIONAT. Autoritatile sunt in ALERTA Se circula doar pe o banda pe DN1, duminica seara, dupa ce un accident rutier s-a petrecut in zona comunei Nistoresti, judetul Prahova. ...continuare.

Traficul pe DN1, in localitatea Nistoresti, judetul Prahova, restrictionat din cauza unui accident

publicat 2017-12-03 18:30:07 (Mediafax)
Traficul pe DN1, in localitatea Nistoresti, judetul Prahova, restrictionat din cauza unui accident Circulatia pe Drumul National 1, in localitatea Nistoresti, judetul Prahova, este restrictionata, duminica, pe sensul spre Capitala, din cauza unui accident cu trei masini in urma caruia o persoana a fost ranita, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Cod galben de viscol! Ninsoarea va determina vizibilitate scazuta. Vantul va sufla cu 70-80 km/h

publicat 2017-12-02 10:45:02 (Antena-1)
Cod galben de viscol! Ninsoarea va determina vizibilitate scazuta. Vantul va sufla cu 70-80 km/h Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, sambata, o avertizare nowcasting Cod galben de viscol, valabila in zona montana a judetului Prahova, pe durata urmatoarelor ore. ...continuare.

Steag tricolor urias, de 400 de metri, pe DN1

publicat 2017-12-01 11:45:08 (Realitatea-TV)
Steag tricolor urias, de 400 de metri, pe DN1 Localitatea Magurele din judetul Prahova a imbracat astazi, de 1 Decembrie, haine de sarbatoare. Aici, de-a lungul DN1, cu ajutorul localnicilor, a fost intins un steag de peste 400 de metri. ...continuare.

Doua persoane au fost ranite in urma unui incendiu in judetul Prahova | FOTO, VIDEO

publicat 2017-12-01 00:30:07 (Mediafax)
Doua persoane au fost ranite, joi seara, in urma unui incendiu care a izbucnit la trei locuinte din comuna Gornet Cricov, in judetul Prahova, pompierii intervenind cu mai multe autospeciale intrucat incendiul se manifesta pe o suprafata de 600 de metri patrati, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Doua persoane au fost ranite in urma unui incendiu in judetul Prahova

publicat 2017-12-01 00:15:08 (Mediafax)
Doua persoane au fost ranite in urma unui incendiu in judetul Prahova Doua persoane au fost ranite, joi seara, in urma unui incendiu care a izbucnit la trei locuinte din comuna Gornet Cricov, in judetul Prahova, pompierii intervenind cu mai multe autospeciale intrucat incendiul se manifesta pe o suprafata de 600 de metri patrati, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.