Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Caz socant in Salaj: un tanar a fost gasit carbonizat in spatele casei chiar de mama lui

publicat 2017-11-15 19:30:06 (Realitatea-TV)
Caz socant in Salaj: un tanar a fost gasit carbonizat in spatele casei chiar de mama lui O femeie din Șimleu Silvaniei, judetul Salaj, si-a gasit, marti dupa-amiaza, propriul copil, in varsta de 20 de ani, carbonizat in spatele casei. ...continuare.

Scandal de proportii la un meci din Liga 4-a: "M-a lovit in cap, m-a tras de capison si mi-a dat «perversa!»" » Fost arbitru de Liga 1 implicat

publicat 2017-11-10 15:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
Scandal de proportii la un meci din Liga 4-a: M-a lovit in cap, m-a tras de capison si mi-a dat «perversa!» » Fost arbitru de Liga 1 implicat Un scandal de proportii a avut loc pe 5 noiembrie, la finalul meciului dintre Real Criseni si Silvania Cehu Silvaniei, 5-2, din Liga 4-a Salaj. Oficialii oaspetilor, în frunte cu presedintele Horatiu Bogar, au acuzat în termeni duri maniera de arbitraj a lui Paul Unimatan, iar, la finalul meciului, au navalit la vestiare pentru a-i cere explicatie fostului central de Liga 1, anunta sportulsalajean.ro. ... ...continuare.

Doi elevi ELIMINATI de la BACALAUREAT si-au facut dreptate in instanta. Acum sunt STUDENTI

publicat 2017-11-06 21:30:09 (Realitatea-TV)
Doi elevi ELIMINATI de la BACALAUREAT si-au facut dreptate in instanta. Acum sunt STUDENTI Doi absolventi ai Colegiului Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau eliminati de la Bacalaureatul din aceasta vara pe motiv ca ar fi incercat sa copieze au dat in judecata Inspectoratul Scolar Judetean Salaj, cerand anularea proceselor verbale prin care au fost sanctionati pentru fraudarea examenului. ...continuare.

Le-au fugit copiii de acasa, dar erau prea beti ca sa le explice politistilor. Cum au fost gasiti

publicat 2017-11-06 14:45:08 (ProTV)
Caz dramatic într-un sat din Salaj, unde trei frati au fugit de acasa, satui, se pare, de scandalurile din familie. ...continuare.

Peste 500.000 de tranzactii imobiliare in primele 10 luni, Capitala este cea mai efervescenta piata

publicat 2017-11-06 14:00:11 (Ziarul-Financiar)
Peste 500.000 de tranzactii imobiliare in primele 10 luni, Capitala este cea mai efervescenta piata In primele 10 luni ale anului 2017 au fost inregistrate, in toata tara, 512.935 de vanzari de proprietati, cele mai multe fiind consemnate in Bucuresti si Cluj, iar cele mai putine in Teleorman si Salaj, arata datele comunicate luni de Agentia Nationala de Cadastru si Publicitate Imobiliara (ANCPI). ...continuare.

Peste 500.000 de tranzactii imobiliare in primele 10 luni, Capitala, cea mai efervescenta piata. La polul opus, Teleorman

publicat 2017-11-06 14:00:09 (Mediafax)
Peste 500.000 de tranzactii imobiliare in primele 10 luni, Capitala, cea mai efervescenta piata. La polul opus, Teleorman In primele 10 luni ale anului 2017 au fost inregistrate, in toata tara, 512.935 de vanzari de proprietati, cele mai multe fiind consemnate in Bucuresti si Cluj, iar cele mai putine in Teleorman si Salaj, arata datele comunicate luni de Agentia Nationala de Cadastru si Publicitate Imobiliara (ANCPI). ...continuare.

Inculpat pentru trafic international de droguri, retinut de DIICOT

publicat 2017-11-04 11:30:01 (Bursa)
Inculpat pentru trafic international de droguri, retinut de DIICOT Procurorii Directiei de Investigare a Infractiunilor de Criminalitate Organizata si Terorism (DIICOT) - Biroul Teritorial Salaj au dispus retinerea pentru o perioada de 24 de ore a unei persoane inculpate pentru savarsirea infractiunilor de trafic international de droguri, trafic de droguri in forma continuata si introducerea, in mod ilegal, in Romania de droguri de risc. ...continuare.

Un club tare al Europei someaza o echipa din Romania sa-si schimbe numele: "Am crezut initial ca e o gluma"

publicat 2017-11-01 18:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
Un club tare al Europei someaza o echipa din Romania sa-si schimbe numele: Am crezut initial ca e o gluma Dupa ce Barcelona a obligat-o pe Otelul în urma cu câtiva ani sa-si schimbe forma siglei, care semana mult cu cea a clubului catalan, acum a venit rândul celor de la Benfica sa someze un club din România. Clubul lusitan a luat legatura cu o casa de avocatura si someaza clubul Benfica Ileanda, din Liga a 4-a Salaj, sa-si schimbe denumirea. ... ...continuare.

Un mare club al Europei someaza o echipa din Romania sa-si schimbe numele!

publicat 2017-11-01 18:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
Un mare club al Europei someaza o echipa din Romania sa-si schimbe numele! Dupa ce Barcelona a obligat-o pe Otelul în urma cu câtiva ani sa-si schimbe forma siglei, care semana mult cu a clubului catalan, acum a venit rândul celor de la Benfica sa someze un club din România, dar pentru a-si schimba numele. Clubul lusitan a luat legatura cu o casa de avocatura si someaza clubul Benfica Ileanda, din Liga a 4-a Salaj, sa-si schimbe denumirea. ... ...continuare.