Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Crima suspecta in Satu Mare: Un barbat a fost gasit fara suflare

publicat 2017-11-29 22:00:09 (Realitatea-TV)
Crima suspecta in Satu Mare: Un barbat a fost gasit fara suflare Inca o crima s-a produs, marti dupa amiaza, in localitatea Certeze, judetul Satu Mare. ...continuare.

Criminalul de la APA, arestat preventiv. De ce si-a ucis Rentea intreaga familie.

publicat 2017-11-29 20:45:02 (CanCan)
Criminalul de la APA, arestat preventiv. De ce si-a ucis Rentea intreaga familie. Razan Rentea, principalul suspect al tripului asasinat din Satu Mare, a fost arestat pentru 30 de zile, in urma unei decizii a Tribunalul Satu Mare. Individul a pledat nevinovat in fata magistratilorEl este acuzat de uciderea parintilor si a bunicii sale si a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, au decis miercuri judecatorii de la Tribunalul Satu Mare. "Admite propunerea parchetului; Dispune arestarea preventiva a inculpatului R.R.M., in cursul urmaririi penale, pe o durata de 30 de zile... ...continuare.

Razan Rentea, principalul suspect al tripului asasinat din Satu Mare, arestat pentru 30 de zile

publicat 2017-11-29 20:00:08 (Libertatea)
Razan Rentea, principalul suspect al tripului asasinat din Satu Mare, a fost arestat pentru 30 de zile, in urma unei decizii a Tribunalul Satu Mare. Razvan Rentea, principalul suspect al tripului asasinat din Satu Mare, acuzat de uciderea parintilor si a bunicii sale, a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, au decis astazi judecatorii […] Post-ul Razan Rentea, principalul suspect al tripului asasinat din Satu Mare, arestat pentru 30 de zile apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Mari probleme pentru un club din Liga a 2-a! Echipa e aproape de colaps

publicat 2017-11-29 17:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
Mari probleme pentru un club din Liga a 2-a! Echipa e aproape de colaps Activitatea fotbalistica la Olimpia Satu Mare este pe punctul de a sucomba dupa ce divizionara secunda se chinuie, literalmente, de la o etapa la alta. Clubul se baza, pe ultima suta de metri, pe alocarea unor fonduri din partea Consiliului Judetean care ar fi deblocat, macar pâna în primavara, activitatea gruparii conduse, acum, de Istvan Merkli. Litigiile cu o serie de jucatori care nu si-au primit la timp banii au ajuns la final si urmeaza depunctarea. ... ...continuare.

Barbatul care si-ar fi ucis parintii si bunica, prins cu ajutorul unui caine politist. Ce facea barbatul de fiecare data cand animalul se apropia de el

publicat 2017-11-29 15:00:02 (Antena3)
Barbatul care si-ar fi ucis parintii si bunica, prins cu ajutorul unui caine politist. Ce facea barbatul de fiecare data cand animalul se apropia de el Detalii socante ies la iveala in cazul triplei crime din localitatea Apa, judetul Satu Mare. Suspectul principal este chiar fiul celor doi soti, Gheorghe si Niculina Rentea, care ar putea fi pus sub... ...continuare.

ALTA CRIMA la Satu Mare dupa cazul FIULUI UCIGAȘ. Un om a fost OMORAT

publicat 2017-11-29 14:45:04 (Evenimentul-Zilei)
ALTA CRIMA la Satu Mare dupa cazul FIULUI UCIGAȘ. Un om a fost OMORAT O alta crima zguduie judetul Satu Mare, la nici o saptamana dupa ce Razvan Mircea Rentea si-a ucis familia. In urma unui scandal, un satmarean de 50 de ani l-a ucis pe un consatean de 37, din comuna Certeze. ...continuare.

Barbatul care si-ar fi ucis parintii si bunica, prins cu ajutorul unui caine politist. Cine este Razvan Rentea

publicat 2017-11-29 11:30:07 (ProTV)
Detalii socante ies la iveala în cazul triplei crime din localitatea Apa, judetul Satu Mare. ...continuare.

Motivul halucinant al triplului asasinat de la Satu Mare! De ce si-a ucis Razvan Rentea parintii si bunica

publicat 2017-11-29 10:45:02 (CanCan)
Motivul halucinant al triplului asasinat de la Satu Mare! De ce si-a ucis Razvan Rentea parintii si bunica Razvan Rentea a fost retinut de autoritati, fiind acuzat ca si-ar fi ucis parintii, Gheorghe Rentea (59 de ani), mama - Niculina Rentea (56 de ani), si bunica - Viorica Apan (80 de ani). Anchetatorii au dezvaluit si motivul pentru care barbatul ar fi recurs la acest gest nebunesc.Razvan Rentea, barbatul retinut de politisti sub acuzatia ca si-ar fi ucis parintii si bunica, ar fi recurs la acest gest socant dupa ce a cazut prada dependentei. Anchetatorii sustin ca motivul triplului asasinat ar... ...continuare.

Motivul halucinant al triplei crime de la Satu Mare. Ce au descoperit anchetatorii

publicat 2017-11-29 10:30:01 (Antena3)
Motivul halucinant al triplei crime de la Satu Mare. Ce au descoperit anchetatorii Razvan Rentea a fost retinut pentru 24 de ore sub acuzatia ca si-ar fi ucis tatal, mama si bunica. Barbatul din Satu Mare a fost sergent major la Inspectoratul Judetean pentru Situatii de Urgenta, dar... ...continuare.

Rasturnare de situatie in cazul triplei crime din Satu Mare. Cine este principalul suspect

publicat 2017-11-29 10:15:08 (Realitatea-TV)
Rasturnare de situatie in cazul triplei crime din Satu Mare. Cine este principalul suspect Turnura neasteptata in cazul triplei crime din Satu Mare. Fiul sotilor ucisi a fost retinut ca principal suspect in dosar. A fost ridicat de politisti imediat dupa inmormantare. Anchetatorii il vor prezenta miercuri in fata judecatorilor cu propunere de arestare preventiva. ...continuare.