Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Klaus Iohannis si comandantul suprem al fortelor aliate in Europa au discutat cum sa descurajeze si sa apere Flancul Estic al NATO Klaus Iohannis si comandantul suprem al fortelor aliate in Europa au discutat cum sa descurajeze si sa apere Flancul Estic al NATO De ce Putin nu va ramane fara aliati strategici: Rusia exporta cele mai multe reactoare nucleare si isi consolideaza astfel influenta geopolitica. Si-a construit capete de pod in Ungaria si Turcia si ar putea ajunge si in Cehia De ce Putin nu va ramane fara aliati strategici: Rusia exporta cele mai multe reactoare nucleare si isi consolideaza astfel influenta geopolitica. Si-a construit capete de pod in Ungaria si Turcia si ar putea ajunge si in Cehia BREAKING NEWS: Coliziune violenta intre doua autobuze la Satu Mare. S-a activat planul rosu de interventie BREAKING NEWS: Coliziune violenta intre doua autobuze la Satu Mare. S-a activat planul rosu de interventie A fost DAT AFARA din Politie: Klaus Iohannis a semnat ELIMINAREA fostului sef al DIPI, implicat in dosarul lui Gabriel Oprea A fost DAT AFARA din Politie: Klaus Iohannis a semnat ELIMINAREA fostului sef al DIPI, implicat in dosarul lui Gabriel Oprea Cel mai eficient si simplu remediu impotriva insomniei. Tu stiai asta? Cel mai eficient si simplu remediu impotriva insomniei. Tu stiai asta? ADIO, denunturi: Daca nu paraste in cel mult 6 luni, denuntatorul nu scapa de puscarie! Cine spune PENAL risca inchisoare, iar neglijenta in serviciu se abroga ADIO, denunturi: Daca nu paraste in cel mult 6 luni, denuntatorul nu scapa de puscarie! Cine spune PENAL risca inchisoare, iar neglijenta in serviciu se abroga Cutremur in fotbal, dupa victoria controversata a lui Burleanu. Gigi Becali anunta ca se retrage: Nu vreau sa fiu condus de Burleanu. Omul care va prelua conducerea FCSB Cutremur in fotbal, dupa victoria controversata a lui Burleanu. Gigi Becali anunta ca se retrage: "Nu vreau sa fiu condus de Burleanu". Omul care va prelua conducerea FCSB Dezvaluire EXPLOZIVA despre Dedeman! Cine a IMPIEDICAT gigantul sa faca mii de angajari Dezvaluire EXPLOZIVA despre Dedeman! Cine a IMPIEDICAT gigantul sa faca mii de angajari Donald Trump sustine ca va parasi discutiile cu Kim Jong-un daca acestea nu vor fi productive Donald Trump sustine ca va parasi discutiile cu Kim Jong-un daca acestea nu vor fi productive Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu: Regulamentul de sporuri in sanatate trebuie revizuit. Legea salarizarii nu se modifica Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu: Regulamentul de sporuri in sanatate trebuie revizuit. Legea salarizarii nu se modifica Nu mai avem primavara! Meteorologii anunta fenomene meteo periculoase in mai multe zone din tara Nu mai avem primavara! Meteorologii anunta fenomene meteo periculoase in mai multe zone din tara Venezuela anunta ca va relua relatiile diplomatice cu Spania Venezuela anunta ca va relua relatiile diplomatice cu Spania Oficial rus: Raspunsul Moscovei la sanctiunile impuse impotriva Rusiei va fi punctual si dureros Oficial rus: Raspunsul Moscovei la sanctiunile impuse impotriva Rusiei va fi punctual si dureros O tara din Europa a schimbat, peste noapte, sensurile de circulatie. Rezultatul este spectaculos O tara din Europa a schimbat, peste noapte, sensurile de circulatie. Rezultatul este spectaculos Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj. Politia a deschis ancheta Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj. Politia a deschis ancheta

Stiri locale




PERCHEZIȚII in BUCUREȘTI si TELEORMAN. Este vorba de SPALARE DE BANI si un PREJUDICIU IMENS

publicat 2018-04-04 13:15:05 (Evenimentul-Zilei)
PERCHEZIȚII in BUCUREȘTI si TELEORMAN. Este vorba de SPALARE DE BANI si un PREJUDICIU IMENS In cadrul acestor perchezitii sunt vizate mai multe persoane si firme suspectate de evaziune fiscala si spalare de bani, cu un prejudiciu de 1,5 milioane de euro. ...continuare.

Seful Finantelor Publice Teleorman a fost numit vicepresedinte al ANAF

publicat 2018-04-03 11:15:14 (Romania-TV)
Seful Finantelor Publice Teleorman a fost numit vicepresedinte al ANAF Andrei Nistor Serban, seful Administratiei Finantelor Publice Teleorman a fost numit vicepresedinte, cu rang de secretar de stat, la ANAF. El fusese transferat in Teleorman de la Giurgiu in aprilie 2017 si este considerat unul dintre apropiatii partidului de guvernare. Ionut Misa, fost ministru de finante, a fost numit saptamana trecuta in functia de presedinte al Agentiei Nationale de Administrare Fiscala. ...continuare.

ATENȚIE. Inundare controlata in TELEORMAN. RECOMANDARI pentru cei din jurul lacului SUHAIA

publicat 2018-04-02 21:30:04 (Evenimentul-Zilei)
ATENȚIE. Inundare controlata in TELEORMAN. RECOMANDARI pentru cei din jurul lacului SUHAIA Autoritatile din Teleorman au luat decizia deversarii unei cantitati de apa din lacul Suhaia, fiind inundata controlat o suprafata de teren agricol, masura fiind una de preventie in conditiile in care digul lacului risca sa se rupa. ...continuare.

Autoritatile din Teleorman au decis deversarea controlata a Lacului Suhaia, ale carui diguri risca sa cedeze

publicat 2018-04-02 21:30:03 (Bursa)
Autoritatile din Teleorman au decis deversarea controlata a Lacului Suhaia, ale carui diguri risca sa cedeze Autoritatile din Teleorman anunta ca exista riscul ruperii digului de vest al Lacului Suhaia si s-ar ajunge la inundarea a 3.000 de hectare de teren, iar din cauza cauza vantului puternic, valurile au peste un metru, informeaza News.ro. ...continuare.

Ponta: Banii IMPRUMUTATI de Romania si aruncati de guvernele Dragnea ajung la suma imprumutata de Basescu de la FMI

publicat 2018-04-02 21:00:14 (Puterea)
Ponta: Banii IMPRUMUTATI de Romania si aruncati de guvernele Dragnea ajung la suma imprumutata de Basescu de la FMI Banii imprumutati de Romania si aruncati de guvernele Dragnea ajung la suma imprumutata de Basescu de la FMI in 2010, sustine fostul premier Victor Ponta, intr-o postare pe Facebook. "V-ati intrebat vreodata de unde dam acesti bani inapoi? Vindem Lacul Belina, firma Teldrum, casele din Brazilia sau din Teleorman sau din Sinaia, fondurile de vanatoare? Nu cred - din pacate! Iar banii o sa ii dam inapoi din buzunar pentru ca nu sunt investiti in ceva productiv, ci doar in cumpararea unor sefi... ...continuare.

Ponta: Banii imprumutati de Romania si aruncati de guvernele Dragnea ajung la suma imprumutata de Basescu de la FMI. Suntem blestemati

publicat 2018-04-02 20:30:12 (Romania-TV)
Ponta: Banii imprumutati de Romania si aruncati de guvernele Dragnea ajung la suma imprumutata de Basescu de la FMI. Suntem blestemati "V-ati intrebat vreodata de unde dam acesti bani inapoi? Vindem Lacul Belina, firma Teldrum, casele din Brazilia sau din Teleorman sau din Sinaia, fondurile de vanatoare? Nu cred - din pacate! Iar banii o sa ii dam inapoi din buzunar pentru ca nu sunt investiti in ceva productiv, ci doar in cumpararea unor sefi de partid si unor jurnalisti care sa tina Sistemul de Putere al "Grupului de la Teleorman"! Noi suntem tinuti prizonieri la televizor cu tot felul de povesti despre TRECUT (azi s-a... ...continuare.

Denuntator din dosarul Referendumul, la DNA pentru a sustine o plangere impotriva primarului din Alexandria

publicat 2018-04-02 12:00:14 (Romania-TV)
Denuntator din dosarul Referendumul, la DNA pentru a sustine o plangere impotriva primarului din Alexandria "Am o citatie din partea Directiei Nationale Anticoruptie si trebuie sa aduc niste documente. (...) Este vorba despre niste judecatori, procurori din Teleorman, politisti si chiar oameni politici de acolo, dar nu nominalizez. Au aflat si dumnealor, cei de la DNA, ca exista chiar cum spune domnul Dragnea (Liviu Dragnea - n.r.) un stat paralel construit la nivelul judetului Teleorman. (...) Veti vedea prietenii dintre judecatori si procurori, ca am vazut ca se face mare tam-tam la toate... ...continuare.

Un primar din Teleorman si cativa magistrati, denuntati la DNA de "mortul lui Dragnea"

publicat 2018-04-02 11:00:17 (Libertatea)
Un primar din Teleorman si cativa magistrati, denuntati la DNA de mortul lui Dragnea Un primar din Teleorman, Victor Dragusin, si politisti si magistrati din judet, au fost denuntati la DNA pentru pretinse fapte de coruptie, de cel care l-a denuntat pe Liviu Dragnea in dosarul "Referendumul". Romica Parpalea, barbatul cunoscut drept "mortul lui Dragnea" s-a prezentat la DNA unde sustine denuntul depus cu documente dar si cu trei […] Post-ul Un primar din Teleorman si cativa magistrati, denuntati la DNA de "mortul lui Dragnea" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Barajul de la Suhaia, judetul Teleorman, e in pericol sa se rupa

publicat 2018-03-31 19:45:12 (Libertatea)
Barajul de la Suhaia, judetul Teleorman, e in pericol sa se rupa Barajul de la Suhaia, judetul Teleorman, e in pericol sa se rupa, iar mai multe autospeciale de tractare din mai multe judete actioneaza in zona, unde se efectueaza lucrari de consolidare a digului si evacuare apa, potrivit Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Teleorman. ”In localitatea Suhaia se actioneaza pentru consolidare dig si evacuare apa […] Post-ul Barajul de la Suhaia, judetul Teleorman, e in pericol sa se rupa apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Șeful Finantelor din Teleorman a fost numit vicepresedinte al ANAF

publicat 2018-03-31 15:00:02 (Antena3)
Șeful Finantelor din Teleorman a fost numit vicepresedinte al ANAF Andrei Nistor Șerban, seful Finantelor din Teleorman, a fost numit vicepresedinte al ANAF de catre premierul Viorica Dancila. Premierul Viorica Dancila l-a numit vineri in functia de vicepresedinte al... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro