Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Audierile in dosarul "TelDrum" continua. Teodor Nitulescu, fost prefect de Teleorman, la DNA

publicat 2017-12-05 11:00:10 (ProTV)
Fostul prefect al judetului Teleorman Teodor Nitulescu s-a prezentat marti la Directia Nationala Anticoruptie. ...continuare.

BREAKING NEWS: Audieri bomba in dosarul Tel Drum. Denuntatorul lui Dragnea, in fata procurorilor DNA

publicat 2017-12-05 11:00:10 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: Audieri bomba in dosarul Tel Drum. Denuntatorul lui Dragnea, in fata procurorilor DNA Fostul prefect al judetului Teleorman Teodor Nitulescu s-a prezentat marti la Directia Nationala Anticoruptie, pentru a fi audiat in dosarul TelDrum. Surse judiciare afirma ca el este denuntator in dosarul "Tel Drum". Acesta s-a prezentat pentru a dat mai multe detalii in acest caz. ...continuare.

Denuntatorul lui Dragnea, fostul prefect de Teleorman, audiat la DNA in dosarul Tel Drum

publicat 2017-12-05 10:45:10 (Romania-TV)
Denuntatorul lui Dragnea, fostul prefect de Teleorman, audiat la DNA in dosarul Tel Drum Denuntatorul lui Liviu Dragnea, Teodor Nitulescu, fost prefect din Teleorman, a ajuns marti dimineata la DNA, unde va fi audiat de procurori in dosarul Tel Drum. ...continuare.

Denuntatorul lui Dragnea, audiat la DNA in dosarul Tel Drum

publicat 2017-12-05 10:45:01 (Antena3)
Denuntatorul lui Dragnea, audiat la DNA in dosarul Tel Drum Denuntatorul lui Liviu Dragnea, Teodor Nitulescu, fost prefect din Teleorman, a ajuns marti dimineata la DNA, unde va fi audiat de procurori in dosarul Tel Drum. Aceasta este a patra oara cand... ...continuare.

Anchete in Teleorman dupa ce mai multi elevi si-au batut si umilit profesoara de Cultura Civica

publicat 2017-12-04 19:15:05 (Libertatea)
Conducerea scolii din Teleorman unde mai multi elevi de clasa a opta si-au batut si umilit profesoara nu a ramas impasibila dupa ce a aflat despre revoltatorul incident. In unitatea de invatamant s-a constituit o comisie de cercetare, iar parintii copiilor care au participat sau asistat la scenele incredibile in care profesoara e pur si […] Post-ul Anchete in Teleorman dupa ce mai multi elevi si-au batut si umilit profesoara de Cultura Civica apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cazul care socheaza Romania! Cativa elevi au batut si filmat o profesoara chiar in timpul orei

publicat 2017-12-04 16:30:02 (Antena-1)
Incident socant intr-o scoala din Teleorman. O profesoara a fost batuta de copii chiar in clasa. La sfarsitul orei de cultura civica, elevii au incuiat usa si au inceput sa ii vorbeasca urat femeii.  ...continuare.

Sindicalistii din invatamant cer masuri de protectie pentru profesori, dupa ce o profesoara din teleorman a fost lovita de un elev

publicat 2017-12-04 11:15:06 (Mediafax)
Sindicalistii din invatamant cer masuri de protectie pentru profesori, dupa ce o profesoara din teleorman a fost lovita de un elev Federatia Sindicatelor Libere din Invatamant (FSLI) cere Guvernului masuri de protectie pentru profesori, dupa cazul din Teleorman, unde o profesoara a fost batjocorita si lovita de un elev. Peste 19.000 de cazuri de violenta s-au inregistrat intr-un singur an in scoli. ...continuare.

REVOLTATOR! O profesoara este SNOPITA in bataie de un elev, intr-o scoala din Teleorman

publicat 2017-12-02 17:45:08 (Realitatea-TV)
REVOLTATOR! O profesoara este SNOPITA in bataie de un elev, intr-o scoala din Teleorman Imaginile sunt surprinse la Școala Gimnaziala din comuna Poroschia, judetul Teleorman. Scandalul ar fi inceput la sfarsitul orei de educatie civica, noteaza observator.tv. Mai multi elevi din clasa a VIII-a au impiedicat-o pe profesoara sa iasa din sala. Mai apoi, au inceput sa o bata si sa o injure. ...continuare.

Profesoara batuta si injurata de elevi in Teleorman. Scena revoltatoare a fost filmata

publicat 2017-12-01 08:15:05 (Libertatea)
Imagini socante cu o profesoara batuta si injurata de elevi in Teleorman au starnit controverse cu privire la problemele din scolile din Romania. Violentele au au avut loc in timpul orei, cand mai multi elevi au agresat-o si batjocorit-o pe cea care le preda cursul de educatie civica. Incidentul a fost filmat chiar de unul […] Post-ul Profesoara batuta si injurata de elevi in Teleorman. Scena revoltatoare a fost filmata apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Profesoara palmuita pe fund si injurata de elevi in ora, in Teleorman

publicat 2017-11-30 23:00:10 (ProTV)
Inspectoratul Scolar al Judetului Teleorman va demara o ancheta la Scoala din comuna Poroschia, dupa ce au aparut imagini în care o profesoara este palmuita, înjurata si umilita de catre elevi. ...continuare.