Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Convocari simultane la DNA in dosarele Belina si Tel Drum

publicat 2017-10-12 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Convocari simultane la DNA in dosarele Belina si Tel Drum Sevil Shhaideh si fostul sef al CJ Teleorman au fost citati in dosarul Belina, iar Eugen Teodorovici si Dan Sova s-au prezentat pentru audieri in dosarul Tel Drum ...continuare.

Procurorii DNA au descins la Belina. Ce au cautat anchetatorii?

publicat 2017-10-11 15:45:02 (Evenimentul-Zilei)
Procurorii DNA au descins la Belina. Ce au cautat anchetatorii? Avocata Maria Vasii a sustinut astazi ca la Belina au descins procurii in cursul acestei dimineti. De asemenea, aceasta a afirmat caau fost ridicate documented la Consiliul Judetean Teleorman. ...continuare.

Fostul presedinte al CJ Teleorman, la DNA: "Doamne, ajuta! Nu am niciun motiv sa ma tem"

publicat 2017-10-11 14:00:01 (Antena3)
Fostul presedinte al CJ Teleorman, la DNA: Doamne, ajuta! Nu am niciun motiv sa ma tem Fostul presedinte al Consiliului Judetean (CJ) Teleorman, Adrian Gadea, s-a prezentat, miercuri, la sediul DNA, precizand la intrare ca nu stie exact motivul pentru care a fost chemat la... ...continuare.

Zi grea pentru Sevil Shhaideh! Vicepremierul se afla in fata procurorilor DNA. Adina Anghelescu: Exista varianta retinerii

publicat 2017-10-11 14:00:01 (Antena3)
Zi grea pentru Sevil Shhaideh! Vicepremierul se afla in fata procurorilor DNA. Adina Anghelescu: Exista varianta retinerii UPDATE 13.55 - DNA a facut miercuri mai multe perchezitii, la institutii implicate în trecerea insulei Belina din patrimoniul statului în cel al Consiliului Judetean Teleorman. Vicepremierul Sevil... ...continuare.

CAZUL BELINA. DNA ridica documente de la CJ Teleorman

publicat 2017-10-11 13:45:07 (Realitatea-TV)
CAZUL BELINA. DNA ridica documente de la CJ Teleorman DNA ridica documente de la Consiliul Judetean Teleorman in cazul Belina. ...continuare.

Drama pentru o familie, si-a gasit bebelusul de cinci luni mort in pat

publicat 2017-10-10 09:30:10 (Romania-TV)
Drama pentru o familie, si-a gasit bebelusul de cinci luni mort in pat Drama intr-o familie din judetul Teleorman. O mama si-a gasit bebelusul de numai cinci luni fara suflare in pat! ...continuare.

Tel Drum a castigat contractul pentru deszapezire in Teleorman. Cati bani va incasa, in 4 ani

publicat 2017-10-09 12:15:07 (Realitatea-TV)
Tel Drum a castigat contractul pentru deszapezire in Teleorman. Cati bani va incasa, in 4 ani Tel Drum a castigat contractul pentru deszapezirea drumurilor din Teleorman in urmatorii patru ani, scrie Jurnalul National in editia de luni, citat de Hotnews.ro. La licitatie, nicio alta firma nu a facut concurenta. ...continuare.

In plina ancheta a DNA, Tel Drum a castigat contractul pentru deszapezirea drumurilor din Teleorman. Cati bani va incasa firma pana in 2021

publicat 2017-10-09 08:45:01 (Antena3)
In plina ancheta a DNA, Tel Drum a castigat contractul pentru deszapezirea drumurilor din Teleorman. Cati bani va incasa firma pana in 2021 Tel Drum a câstigat contractul pentru deszapezirea drumurilor din Teleorman în urmatorii patru ani, scrie Jurnalul National în editia de luni. La licitatie, nicio alta firma nu a facut... ...continuare.

PARCHETUL GENERAL, ANUNȚ de ultima ora despre dosarul fermei de porci din Teleorman. Este FARA PRECEDENT!

publicat 2017-10-06 17:30:03 (Evenimentul-Zilei)
PARCHETUL GENERAL, ANUNȚ de ultima ora despre dosarul fermei de porci din Teleorman. Este FARA PRECEDENT! Controversatul dosar al fermei de porci din Teleorman- reamintim ca zilele trecute Maria Vasii, avocatul administratorului fermei de porci, Liviu Ilie Dragne, a spus ca dosarul s-ar fi clasat, fiind contrazisa de Parchetul General-i-a determinat astazipe oficiali din cadrul Parchetului de pe langa Inalta Curte de Casatie si Justitie sa faca un anunt in care sa ofere mai multe expplicatii legate de aceasta speta intens mediatizata. Reamintim ca, in urma perchezitiilor facute in luna august la... ...continuare.