Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Situatia la zi a WC-urilor publice din TULCEA comunicata de ORGANELE COMPETENTE. Un succes marca USR

publicat 2017-10-13 14:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Situatia la zi a WC-urilor publice din TULCEA comunicata de ORGANELE COMPETENTE. Un succes marca USR In urma unei solicitari a partidului Uniunea Salvati Romania, Directia Intretinere si Administrare Patrimoniu a Consiliului Local Tulcea, cu sediul pe strada Pacii, nr. 20, a dat publicitatii lista locatiilor din municipiu unde sunt amplasate wc-uri publice. ...continuare.

Doi barbati, unul fiind cetatean englez, arestati preventiv dupa ce au infiintat o cultura de canabis

publicat 2017-10-12 16:30:08 (Romania-TV)
Doi barbati, unul fiind cetatean englez, arestati preventiv dupa ce au infiintat o cultura de canabis Doi barbati, unul fiind cetatean englez, au fost arestati preventiv de Tribunalul Tulcea, pentru 30 de zile, dupa ce procurorii DIICOT au descoperit ca acestia au infiintat in vara acestui an o cultura de cannabis indoor, anchetatorii descoperind ca aceasta era compusa din peste 50 de plante, in diferite stadii de dezvoltare. ...continuare.

Cod galben de inundatii pentru mai multe rauri din tara

publicat 2017-10-07 18:15:06 (Romania-TV)
Cod galben de inundatii pentru mai multe rauri din tara Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis sambata o atentionare Cod galben de inundatii pentru rauri din judetele Dambovita, Prahova, Ilfov, Ialomita, Buzau, Braila, Vaslui, Galati, Constanta si Tulcea, valabila pana luni, 9 octombrie, la ora 09.00. ...continuare.

Cod GALBEN emis de hidrologi pentru scurgeri pe versanti

publicat 2017-10-07 09:45:06 (Realitatea-TV)
Cod GALBEN emis de hidrologi pentru scurgeri pe versanti Hidrologii au emis o avertizare cod galben de scurgeri pe versanti, torenti si viituri rapide pe rauri din judetele Constanta si Tulcea, in vigoare de sambata de la ora 16.00 pana duminica la ora 24.00. ...continuare.

Cod galben de inundatii pe raurile din Dobrogea

publicat 2017-10-07 09:45:01 (Antena3)
Cod galben de inundatii pe raurile din Dobrogea Hidrologii au emis o avertizare cod galben de scurgeri pe versanti, torenti si viituri rapide pe râuri din judetele Constanta si Tulcea, în vigoare de sâmbata de la ora 16.00 pâna... ...continuare.

Cod Galben de inundatii in Dobrogea

publicat 2017-10-06 16:00:07 (Romania-TV)
Cod Galben de inundatii in Dobrogea Ca urmare a avetizarilor meteorologice cod portocaliu si galben de ploi insemnate cantitativ, valabile pentru zilele de 7 si 8 octombrie, hidrologii au emis si ei atentionari cod galben de inundatii pentru judetele Constanta si Tulcea. ...continuare.

Situatie disperata pentru 200 de romani care lucreaza in Olanda. Angajatorul da vina pe statul roman

publicat 2017-10-04 13:00:22 (ProTV)
Situatie disperata pentru 200 de români din Tulcea, detasati în Olanda, ca muncitori într-o fabrica. ...continuare.

Accident teribil in Tulcea! O femeie a fost salvata de trei pompieri aflati in timpul liber

publicat 2017-10-04 10:45:19 (Realitatea-TV)
Accident teribil in Tulcea! O femeie a fost salvata de trei pompieri aflati in timpul liber Accident grav, miercuri dimineata, in judetul Tulcea. O femeie aflata la volanul unui Matiz a intrat intr-un copac si a fost salvata de trei pompieri. ...continuare.