Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Carmen Dan, despre cazul politistului lovit la Tulcea: „Cine a decis sa actioneze singur?”

publicat 2017-12-05 01:45:07 (Libertatea)
Ministrul de Interne, Carmen Dan, a reactionat luni seara, in cazul politistului lovit la Tulcea si cere sa i se explice de ce agentul de politie a actionat singur si cine a luat aceasta decizie. Carmen Dan a scris pe Facebook, luni seara, ca a vazut imaginile in care politistul din Tulcea este agresat, in […] Post-ul Carmen Dan, despre cazul politistului lovit la Tulcea: „Cine a decis sa actioneze singur?” apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Tulcea: Barbatul care a agresat un politist, ARESTAT

publicat 2017-12-04 19:00:32 (Realitatea-TV)
Tulcea: Barbatul care a agresat un politist, ARESTAT Tribunalul Tulcea a admis, luni, cererea procurorilor de a emite mandat de arestare preventiva pe numele barbatului care, saptamana trecuta, a palmuit un politist aflat in misiune. ...continuare.

Barbatul care a lovit un politist aflat in misiune la Tulcea, arestat preventiv

publicat 2017-12-04 17:45:08 (ProTV)
Tribunalul Tulcea a admis luni cererea procurorilor de a emite mandat de arestare preventiva pentru o perioada de 30 de zile pe numele barbatului care, la sfârsitul saptamânii trecute, a agresat un politist aflat în misiune. ...continuare.

POLIȚISTUL care s-a aparat cu pistolul, ANCHETAT de ai lui si LAUDAT de SINDICATE. Cine are dreptate?

publicat 2017-12-04 15:45:03 (Evenimentul-Zilei)
POLIȚISTUL care s-a aparat cu pistolul, ANCHETAT de ai lui si LAUDAT de SINDICATE. Cine are dreptate? Inspectoratul de Politie Judetean Tulcea a deschis o ancheta interna cu privire la un eveniment care a avut loc sambata in localitatea Niculitel in care a fost implicat un politist. In incidentul filmat si postat pe facebook, se observa cum, inconjurat de oameni furiosi si amenintatori, unul dintre ei lovindu-l pe fata, politistul scoate pistolul pentru a se apara sau, eventual, a-i intimida pe agresori. ...continuare.

Apel al USR Tulcea catre parlamentari si cetateni pe legile Justitiei

publicat 2017-12-04 12:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Apel al USR Tulcea catre parlamentari si cetateni pe legile Justitiei Organizatia judeteana a USR Tulcea le solicita parlamentarilor din judet sa-si declare public pozitia fata de legile Justitiei si cere sprijinul populatiei "ingrijorate" in legatura cu modificarile facute in pachetul de legi privind Justitia sa trimita cate o scrisoare de protest in acest sens reprezentantilor judetului in forul legislativ, informeaza AGERPRES. ...continuare.

VIDEO / Caz revoltator, la Tulcea! Un politist a fost palmuit, injurat si imbrancit, dupa ce a incercat sa retina un sofer recalcitrant. A fost nevoit sa scoata arma

publicat 2017-12-03 18:15:02 (Antena-1)
VIDEO / Caz revoltator, la Tulcea! Un politist a fost palmuit, injurat si imbrancit, dupa ce a incercat sa retina un sofer recalcitrant. A fost nevoit sa scoata arma Un politist care incerca sa retina un sofer recalcitrant a fost atacat de martorii evenimentului. Omul legii, care era singur in misiune, a folosit spray-ul lacrimogen pentru a-l putea imobiliza, dar barbatul a inceput sa se simta rau. ...continuare.

VIDEO / Caz revoltator, la Tulcea! Un politist a fost palmuit, injurat si imbrancit, dupa ce a incercat sa retina un sofer recalcitrant. A fost nevoit sca scoata arma

publicat 2017-12-03 18:00:02 (Antena-1)
VIDEO / Caz revoltator, la Tulcea! Un politist a fost palmuit, injurat si imbrancit, dupa ce a incercat sa retina un sofer recalcitrant. A fost nevoit sca scoata arma Un politist care incerca sa retina un sofer recalcitrant a fost atacat de martorii evenimentului. Omul legii, care era singur in misiune, a folosit spray-ul lacrimogen pentru a-l putea imobiliza, dar barbatul a inceput sa se simta rau. ...continuare.

Marian Godina ia apararea politistului luat la palme in Tulcea: Sper ca agresorul sa ajunga in arest

publicat 2017-12-03 16:15:10 (Realitatea-TV)
Marian Godina ia apararea politistului luat la palme in Tulcea: Sper ca agresorul sa ajunga in arest Politistul Marian Godina a comentat situatia politistului agresat in Tulcea, dupa ce a incercat sa incatuseze un sofer. ...continuare.

Porturile Constanta Nord si Constanta Sud, inchise din cauza cetii

publicat 2017-12-03 16:00:06 (Mediafax)
Porturile Constanta Nord si Constanta Sud, inchise din cauza cetii Operatiunile portuare au fost sistate, duminica, in porturile Constanta Nord si Constanta Sud, din cauza cetii dense. Judetele Constanta si Tulcea se afla, pana la ora 18.00, sub cod galben de ceata. ...continuare.

Politist agresat de localnici in Tulcea, in timp ce incatusa un individ. A fost palmuit si injurat

publicat 2017-12-03 14:15:10 (Libertatea)
Imagini socante cu un politist agresat de localnici in Tulcea au starnit controverse pe retelele de socializare. Agentul a fost injurat si palmuit in timp ce voia sa bage in masina de serviciu un barbat care opune rezistenta. Pentru ca actiona singur, omul legii a fost nevoit sa foloseasca spray-ul paralizant si sa-si scoata pistolul […] Post-ul Politist agresat de localnici in Tulcea, in timp ce incatusa un individ. A fost palmuit si injurat apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.