Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Un POLIȚIST a fost gasit MORT chiar in SECȚIA DE POLIȚIE

publicat 2018-04-03 12:30:11 (Evenimentul-Zilei)
Un POLIȚIST a fost gasit MORT chiar in SECȚIA DE POLIȚIE Un politist din Tulcea a fost gasit mort chiar in sectia de politie unde lucra. Cea care i-a descoperit trupul neinsufletit a fost chiar o colega de serviciu. ...continuare.

Un politist a fost gasit mort in judetul Tulcea. Barbatul avea 33 de ani

publicat 2018-04-03 11:45:02 (Antena3)
Un politist a fost gasit mort in judetul Tulcea. Barbatul avea 33 de ani Agentul de politie David Luchean, in varsta de 33 de ani, a fost gasit decedat de o colega in sediul postului de politie ...continuare.

Un sat din Tulcea a fost acoperit de ape. Oamenii se deplaseaza cu barcile - VIDEO

publicat 2018-04-03 10:45:02 (Antena3)
Un sat din Tulcea a fost acoperit de ape. Oamenii se deplaseaza cu barcile - VIDEO Inundatiile fac ravagii in sud-estul tarii. In Alexandria, digul unui lac e pe punctul de a ceda, iar un sat din Tulcea a fost acoperit de ape. Locuitorii din Patlageanca nu mai pot merge pe strada decat cu... ...continuare.

Duminica cu ploi si vant puternic. Porturi maritime inchise. Ce judete sunt lovite

publicat 2018-04-01 10:30:19 (Realitatea-TV)
Duminica cu ploi si vant puternic. Porturi maritime inchise. Ce judete sunt lovite Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, duminica, o atentionare cod galben de vant pentru judetele Constanta si Tulcea, valabila pana la ora 13.00. In paralel este valabila o atentionare de vant si ploi, valabila pentru mare parte a tarii. ...continuare.

Porturi inchise si sporturi extreme pe litoral. E cod galben de vant

publicat 2018-04-01 10:30:10 (Evenimentul-Zilei)
Porturi inchise si sporturi extreme pe litoral. E cod galben de vant Porturile maritime Constanta Nord si Constanta Sud sunt inchise din cauza vantului puternic de pe litoral. ANM a emis o atentionare cod galben de vant pentru judetele Constanta si Tulcea, valabila pana la ora 13.00. ...continuare.

Meteorologii avertizeaza! Cod galben de vant puternic in mai multe judete din tara

publicat 2018-04-01 09:15:02 (Antena3)
Meteorologii avertizeaza! Cod galben de vant puternic in mai multe judete din tara Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis duminica dimineata o atentionare nowcasting Cod galben de vant puternic pentru judetele Constanta si Tulcea, valabila in urmatoarele... ...continuare.

Cod galben de vant in doua judete din Romania

publicat 2018-04-01 08:45:14 (Mediafax)
Cod galben de vant in doua judete din Romania Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, duminica, o atentionare cod galben de vant pentru judetele Constanta si Tulcea, valabila pana la ora 13.00. ...continuare.

Dunarea a DISTRUS un JUDEȚ intreg. Cifrele OFICIALE ale unui dezastru APOCALIPTIC

publicat 2018-03-26 13:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Dunarea a DISTRUS un JUDEȚ intreg. Cifrele OFICIALE ale unui dezastru APOCALIPTIC Inundatiile de la sfarsitul saptamanii au facut prapad in toata tara, iar autoritatile din Tulcea au anuntat niste cifre apocaliptice. Peste 300 de hectare au fost devastate de cresterea nivelului Dunarii. ...continuare.

Restrictii de tonaj, pe drumuri nationale din Buzau si Tulcea. Cum se circula pe autostrazi

publicat 2018-03-26 07:45:29 (Libertatea)
Restrictii de tonaj, pe drumuri nationale din Buzau si Tulcea. Cum se circula pe autostrazi Restrictii de tonaj, pe drumuri nationale din Buzau si Tulcea. Centrul Infotrafic din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca in dimineata zilei de luni, 26 martie, nu mai era niciun drum national sau autostrada cu circulatia oprita din cauza vremii nefavorabile si nici accidente rutiere care sa impuna restrictii de circulatie pe aceste artere. […] Post-ul Restrictii de tonaj, pe drumuri nationale din Buzau si Tulcea. Cum se circula pe autostrazi apare prima data in... ...continuare.

ACCIDENT TERIBIL! Zece persoane au fost implicate. Se intervine cu un ELICOPTER SMURD

publicat 2018-03-25 22:30:04 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT TERIBIL! Zece persoane au fost implicate. Se intervine cu un ELICOPTER SMURD Accident teribil, duminica seara, in Tulcea. Zece persoane au fost implicate in accidentul care a rezultat in urma coliziunii unui autoturism cu un microbuz. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro