Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




VIDEO/ Atentie, imagini socante! Bataie cu scaune la un hotel de fite din Romania, in noaptea de Revelion

publicat 2018-01-02 10:45:20 (Libertatea)
Noul an a inceput cu scandal intr-un restaurant din Valcea, unde petrecaretii au inceput sa se ia la bataie si au aruncat cu scaune unii in altii. Incidentul a avut loc in noaptea dintre ani, in jurul orei 04.00, in restaurantul unui hotel din Valcea. Petrecaretii au fost nemultumiti de muzica pregatita de organizatorii si […] Post-ul VIDEO/ Atentie, imagini socante! Bataie cu scaune la un hotel de fite din Romania, in noaptea de Revelion apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

BATAIE cu scaune la un restaurant in noaptea de Revelion. Mascatii au intervenit de urgenta VIDEO

publicat 2018-01-02 10:30:24 (Romania-TV)
BATAIE cu scaune la un restaurant in noaptea de Revelion. Mascatii au intervenit de urgenta VIDEO Ceea ce trebuia sa fie o noapte de distractie pentru sute de valceni, organizata la restaurantul unui hotel din municipiul Ramnicu Valcea, s-a transformat intr-un cosmar. Asta pentru ca petrecerea a fost stricata la un moment dat de o incaierare intre mai multe persoane. ...continuare.

Revelion 2018. Ce petreceri in aer liber ii asteapta pe romani, in marile orase. Program complet

publicat 2017-12-31 10:45:22 (Realitatea-TV)
Revelion 2018. Ce petreceri in aer liber ii asteapta pe romani, in marile orase. Program complet Primariile mai multor orase mari organizeaza Revelion in aer liber, cu concerte si focuri de artificii, mii de oameni fiind asteptati sa petreaca momentul trecerii in noul an in pietele centrale din Galati, Sibiu, Cluj-Napoca, Ploiesti, Ramnicu Valcea, Timisoara, Brasov, Constanta, etc. ...continuare.

Un sofer ar fi ars de viu in masina in urma unui accident care a avut loc in apropiere de Ramnicu Valcea

publicat 2017-12-30 09:45:27 (Romania-TV)
Un sofer ar fi ars de viu in masina in urma unui accident care a avut loc in apropiere de Ramnicu Valcea Un accident grav a avut loc, sambata dimineata, pe E81, la cativa kilometri de Ramnicu Valcea. U ...continuare.

Accident grav in apropiere de Ramnicu Valcea. Un sofer ar fi ars de viu in masina

publicat 2017-12-30 08:00:22 (ProTV)
Accident grav în noaptea de vineri spre sâmbata pe E81, în zona localitatii Malu Vârtop. ...continuare.

Masina facuta scrum pe Dealu Neagru

publicat 2017-12-28 18:15:26 (Romania-TV)
Masina facuta scrum pe Dealu Neagru Masina in flacari, pe Dealu Neagru, in judetul Valcea. Soferul a vazut cum, de sub capata iese fum. A tras imediat pe dreapta si a asistat neputincios cum masina i se face scrum. ...continuare.

Meciuri amicale de handbal feminin. Zalaul a castigat turneul de la Valcea! Braila a trecut de doua ori echipa de pe locul trei din Ucraina

publicat 2017-12-26 07:45:21 (Libertatea)
Meciuri amicale de handbal feminin. Sunt patru turnee pana la reluarea sezonului. Sezonul 2017/2018 se reia in mai putin de o luna, pe 10 ianuarie, atunci cand este programata etapa a 11-a a Ligii Florilor. Handbalvolei.ro ne tine la curent cu toate meciurile de verificare pe care formatiile din primul esalon le vor sustine in […] Post-ul Meciuri amicale de handbal feminin. Zalaul a castigat turneul de la Valcea! Braila a trecut de doua ori echipa de pe locul trei din Ucraina apare... ...continuare.

Accident grav in judetul Valcea. Opt persoane au fost ranite

publicat 2017-12-25 15:15:02 (Antena3)
Accident grav in judetul Valcea. Opt persoane au fost ranite Opt persoane au fost ranite într-un accident rutier, produs în noaptea de duminica spre luni, în localitatea vâlceana Frâncesti. Potrivit purtatorului de cuvânt al IPJ... ...continuare.

Piftie ca la mama acasa! Cea mai delicioasa reteta vine de la o gospodina din Valcea

publicat 2017-12-24 14:00:02 (Antena3)
Piftie ca la mama acasa! Cea mai delicioasa reteta vine de la o gospodina din Valcea Se fac ultimele pregatiri pentru masa de Craciun. Cine n-a terminat sarmalele, cârnatii sau caltabosi, azi are treaba. Totusi, dupa atâta carne de porc, parca merge niste piftie de gaina. Cea mai... ...continuare.

Cod galben de vant si ninsori. Ce zone sunt vizate

publicat 2017-12-24 09:45:02 (Antena3)
Cod galben de vant si ninsori. Ce zone sunt vizate Meteorologii au emis duminica avertizari cod galben de ninsori si vant puternic pentru zonele de munte ale judetelor Mehedinti, Gorj, Valcea, Neamt, Suceava, Bistrita Nasaud, Maramures, Buzau,... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA