Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Incendiu la un depozit de instalatii electrice din Ramnicu Valcea

publicat 2017-10-17 21:00:28 (Romania-TV)
Incendiu la un depozit de instalatii electrice din Ramnicu Valcea Un incendiu a izbucnit marti dupa-amiaza la acoperisul unui depozit de instalatii electrice din cartierul Raureni din Ramnicu Valcea. Mai multe echipaje de pompieri au intervenit pentru stingerea flacarilor. ...continuare.

Incendiu de proportii la un depozit de instalatii electrice

publicat 2017-10-17 21:00:02 (Antena3)
Incendiu de proportii la un depozit de instalatii electrice Un incendiu a izbucnit la acoperisul unui depozit de instalatii electrice din cartierul Raureni din Ramnicu Valcea, mai multe echipaje de pompieri intervenind pentru stingerea flacarilor, potrivit... ...continuare.

Incendiu puternic la un depozit de instalatii electrice

publicat 2017-10-17 20:45:06 (Realitatea-TV)
Incendiu puternic la un depozit de instalatii electrice Un incendiu a izbucnit marti dupa-amiaza la acoperisul unui depozit de instalatii electrice din cartierul Raureni din Ramnicu Valcea, mai multe echipaje de pompieri intervenind pentru stingerea flacarilor, potrivit purtatorului de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Valcea, Catalin Popescu. ...continuare.

Au oprit un sofer in trafic, dar cand au aflat cine era au avut un ȘOC! Ce facuse barbatul

publicat 2017-10-17 14:45:06 (Realitatea-TV)
Au oprit un sofer in trafic, dar cand au aflat cine era au avut un ȘOC! Ce facuse barbatul Politistii din Suceava i-au intocmit dosar penal unui barbat din Valcea, oprit de un echipaj rutier, pentru nu mai putin de sase infractiuni. ...continuare.

Accident grav in Valcea! Impact devastator intre o masina si un TIR: o victima

publicat 2017-10-16 15:45:06 (Realitatea-TV)
Accident grav in Valcea! Impact devastator intre o masina si un TIR: o victima Traficul rutier este intrerupt pe DN7 Pitesti - Ramnicu Valcea, in zona localitatii Milcoiu, din cauza unui accident rutier in care au fost implicate un autotren si un autoturism. ...continuare.

Amenda de 2.500 de lei pentru un gest pe care il faci si tu pe strada. Legea care ii va arde la portofel pe romani

publicat 2017-10-16 13:00:13 (Antena-1)
Amenda de 2.500 de lei pentru un gest pe care il faci si tu pe strada. Legea care ii va arde la portofel pe romani La Ramnicu Valcea, autoritatile locale au declarat razboi cetatenilor certati cu bunul simt. Localnicii care sunt prinsi ca scuipa sau arunca gunoaie pe jos trebuie sa scoata din buzunare 2.500 de lei. ...continuare.

ISU a declansat CODUL de URGENȚA! ALARMA intr-o statiune. 200 de oameni, EVACUAȚI

publicat 2017-10-15 17:45:03 (Evenimentul-Zilei)
ISU a declansat CODUL de URGENȚA! ALARMA intr-o statiune. 200 de oameni, EVACUAȚI Peste 200 de persoane care se aflau intr-un hotel din Olanesti, o statiune cunoscuta din Valcea, au fost evacuati dupa ce un foc a cuprins acoperisul cladirii. ...continuare.

INCENDIU la un hotel din Olanesti! 200 de persoane, evacuate

publicat 2017-10-15 17:15:11 (Realitatea-TV)
INCENDIU la un hotel din Olanesti! 200 de persoane, evacuate Acoperisul unui hotel din statiunea valceana Olanesti arde de aproximativ o ora si jumatate, iar cele 200 de persoane aflate in cladire au fost evacuate de angajatii unitatii ori au iesit singure, au anuntat, duminica dupa-amiaza, reprezentantii Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Valcea. ...continuare.

PANICA generala intr-o statiune cunoscuta. Pompierii se LUPTA cu flacarile de DOUA ORE. Peste 200 de persoane, EVACUATE

publicat 2017-10-15 17:15:03 (Evenimentul-Zilei)
PANICA generala intr-o statiune cunoscuta. Pompierii se LUPTA cu flacarile de DOUA ORE. Peste 200 de persoane, EVACUATE Peste 200 de persoane care se aflau intr-un hotel din Olanesti, o statiune cunoscuta din Valcea, au fost evacuati dupa ce un foc a cuprins acoperisul cladirii. ...continuare.

TERIFIANT! O masina a politiei a trecut peste un cadavru

publicat 2017-10-14 14:45:03 (Evenimentul-Zilei)
TERIFIANT! O masina a politiei a trecut peste un cadavru O masina a Politiei din Valcea, care se afla in misiune de patrulare, a trecut peste un barbat intins pe asfalt. Omul legii care conducea vehicolul a declarat, ulterior, ca nu a observat si ca a simtit ca s-a intamplat ceva dupa ce rotile masinii au trecut peste corpul barbatului. ...continuare.