Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Doua cutremure in Romania in ultimele ore

publicat 2018-02-14 07:30:31 (Realitatea-TV)
Doua cutremure in Romania in ultimele ore Doua cutremure au avut loc noaptea trecuta in regiunea seismica Vrancea, primul imediat dupa miezul noptii, iar al doilea la ora 3,46. ...continuare.

Doua cutremure cu magnitudini de 2,6 si 2,8 s-au produs in judetele Buzau si Vrancea

publicat 2018-02-14 07:30:29 (Mediafax)
Doua cutremure cu magnitudini de 2,6 si 2,8 s-au produs in judetele Buzau si Vrancea Un cutremur cu magnitudinea de 2,8 grade pe scara Richter s-a produs in noaptea de marti spre miercuri, la ora 00.12, in judetul Vrancea, fiind urmat la de un alt seism, de 2,6 grade, in judetul Buzau, potrivit Institutului National pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Doua cutremure in Romania in aceasta dimineata. Seismele s-au produs in Vrancea si Buzau

publicat 2018-02-14 07:15:27 (Libertatea)
Doua cutremure in Romania in aceasta dimineata. Seismele s-au produs in Vrancea si Buzau Doua cutremure in Romania in aceasta dimineata. Anuntul a fost facut de  Institutul National de Cercetare – Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INFP) Primul seism a avut loc la ora 00:12, in Vrancea. A avut magnitudinea de 2.8 grade pe scara Richter si s-a produs la 137.6 kilometri adancime. Cel de-al doilea cutremur a avut loc […] Post-ul Doua cutremure in Romania in aceasta dimineata. Seismele s-au produs in Vrancea si Buzau apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Arestare cu scandal in Vrancea. Un tanar incatusat, bagat cu forta in masina Politiei. VIDEO

publicat 2018-02-11 11:15:26 (ProTV)
Arestare cu scandal in Vrancea. Un tanar incatusat, bagat cu forta in masina Politiei. VIDEO Un barbat din Vrancea a filmat momentul în care un tânar încatusat de doi politisti din Vrancea este dus cu forta la masina de politie. ...continuare.

Cutremur de 3,2 in Vrancea, noaptea trecuta

publicat 2018-02-11 08:30:30 (Realitatea-TV)
Cutremur de 3,2 in Vrancea, noaptea trecuta Un cutremur de 3,2 pe Richter a avut loc in noaptea de sambata spre duminica. ...continuare.

Cutremur in Romania la miezul noptii

publicat 2018-02-11 07:30:02 (Antena3)
Cutremur in Romania la miezul noptii Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 pe scara Richter s-a produs duminica, la miezul noptii, in zona seismica Vrancea, judetul Buzau, la ora locala 00:32, potrivit Institutului National de Cercetare-... ...continuare.

Batrana de 81 de ani din Vrancea, violata de doua ori de un consatean

publicat 2018-02-08 18:15:25 (ProTV)
Batrana de 81 de ani din Vrancea, violata de doua ori de un consatean Caz socant în comuna vrânceana Nistoresti. ...continuare.

Masuri stricte impuse in spitalele din Vrancea pentru vizitatori si pentru personalul medical din cauza gripei

publicat 2018-02-08 17:30:30 (Libertatea)
Autoritatile sanitare din Vrancea au impus masuri stricte in spitalele din judet atat pentru vizitatori, cat si pentru personalul medical, din cauza inmultirii cazurilor de gripa. Analizele de laborator au confirmat deja unul dintre cele 12 cazuri de gripa diagnosticate clinic si inregistrate in ultima saptamana in judetul Vrancea. Din cauza exploziei de boli respiratorii, […] Post-ul Masuri stricte impuse in spitalele din Vrancea pentru vizitatori si pentru personalul medical din cauza... ...continuare.

Ninsorile fac deja probleme in Romania! Zeci de masini sunt blocata in zapada

publicat 2018-02-08 15:15:01 (Antena-1)
Ninsorile fac deja probleme in Romania! Zeci de masini sunt blocata in zapada Zapada cazuta in ultimele ore a ingreunat circulatia rutiera pe DN2D, in Vrancea. Mai multe masini au ramas inzapezite intre Gresu si Ojdula, iar unul dintre soferi a sunat la 112 si a cerut ajutor.  ...continuare.

Masini blocate in zapada in judetul Vrancea

publicat 2018-02-08 14:45:26 (Romania-TV)
Masini blocate in zapada in judetul Vrancea Zapada cazuta in ultimele ore a ingreunat circulatia rutiera pe DN2D, in Vrancea. Mai multe masini au ramas inzapezite intre Gresu si Ojdula, iar unul dintre soferi a sunat la 112 si a cerut ajutor. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA