Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Ce rol are bucata alba de cauciuc din varful tenisilor. Te-ai fi gandit la asta?

publicat 2017-12-10 18:45:05 (Libertatea)
Cu totii purtam tenisi, dar nu sunt multi cei care stiu la ce foloseste bucata alba din cauciuc din varful acestora. Tenisii sunt ultra purtati in zilele noastre. Sunt cele mai comode tipuri de incaltaminte. Indiferent de culoare si de firma care ii produce, multi tenisi au in partea din fata, in zona degetelor, o […] Post-ul Ce rol are bucata alba de cauciuc din varful tenisilor. Te-ai fi gandit la asta? apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cum au primit-o rudele lui Salman Khan pe Iulia Vantur in casa lor! A fost petrecere mare

publicat 2017-12-10 10:00:02 (CanCan)
Cum au primit-o rudele lui Salman Khan pe Iulia Vantur in casa lor! A fost petrecere mare A fost aniversare mare in familia lui Salman Khan! Matusa starului de la Bollywood si-a sarbatorit ziua de nastere si si-a invitat toate rudele. Nu a lipsit nici Iulia Vantur, care pare ca se simte foarte bine in prezenta rudelor lui Salman Khan.Iulia Vantur e deja parte din familie! Se simte foarte bine printre rudele lui Salman, iar ori de cate ori vorbeste despre cei apropiati starului de la Bollywood ii numeste "familia mea". Sentimentul este reciproc, acest lucru e clar. Nu de putine ori... ...continuare.

Iulia Vantur e topita dupa tatal ei. Ce i-a transmis de la mii de kilometri departare

publicat 2017-12-08 16:00:06 (Libertatea)
Vedeta de televiziune Iulia Vantur este cu gandul la parintii ei, chiar daca se afla foarte departe de meleagruile natale. Iulia Vantur s-a intors de curand in India, dupa ce a petrecut cateva saptamani in Romania. De altfel, in ultimii ani, Iulia Vantur locuieste mai mult in tara iubitului ei, starul bollywoodian Salman Khan. Chiar […] Post-ul Iulia Vantur e topita dupa tatal ei. Ce i-a transmis de la mii de kilometri departare apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ATACURILE DURE ale unui europarlamentar roman: "PSD-ALDE joaca alba-neagra cu bugetul"

publicat 2017-12-08 14:45:05 (Evenimentul-Zilei)
ATACURILE DURE ale unui europarlamentar roman: PSD-ALDE joaca alba-neagra cu bugetul Coalitia de guvernare PSD-ALDE, condusa de Liviu Dragnea si Calin Popescu Tariceanu, joaca alba-neagra cu bugetul Romaniei si vor sa-l adopte fara o dezbatere reala pentru ca nu se pot tine de promisiuni, acuza europarlamentarul PPE, Siegfried Muresan, cel care a fost negociatorul-sef al Bugetului UE pentru anul viitor. ...continuare.

Șantaj la Guvernul Romaniei. Morti contra taxa de clawback! Dedesubturile crizei imunoglobulinelor

publicat 2017-12-08 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Șantaj la Guvernul Romaniei. Morti contra taxa de clawback! Dedesubturile crizei imunoglobulinelor Scandalul imunoglobulinelor, izbucnit in urma decesului unei femei de 69 de ani, survenit sambata, la Alba Iulia, a fost provocat de firmele producatoare de medicamente si este un test pentru a vedea care este rezistenta Guvernului in privinta sustinerii taxei de clawback ...continuare.

Alba Iulia: Carte de condoleante in memoria Regelui Mihai I deschisa in Sala Unirii| FOTO/VIDEO

publicat 2017-12-07 19:00:12 (Libertatea)
Autoritatile din Alba Iulia au deschis, joi, la Sala Unirii, o carte de condoleante in memoria Regelui Mihai I, iar zeci de persoane, politicieni, istorici, monarhisti sau oameni simpli au scris deja mesajele lor prin care si-au luat ramas bun de la fostul suveran. Cartea de condoleante a fost realizata special de Consiliul Judetean si […] Post-ul Alba Iulia: Carte de condoleante in memoria Regelui Mihai I deschisa in Sala Unirii| FOTO/VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Polonezii s-au infiltrat la Casa Alba de peste 20 de ani. PRIMESC ȘI BANI, culmea!

publicat 2017-12-07 16:30:07 (Evenimentul-Zilei)
Polonezii s-au infiltrat la Casa Alba de peste 20 de ani. PRIMESC ȘI BANI, culmea! V-ati intrebat vreodata de unde sunt aduse ornamentele care impodobesc cele mai semnificate si mai importante locuri din lumea intreaga? Ei bine, globuletele de Craciun fabricate intr-un orasel din Polonia impodobesc Casa Alba, resedinta Reginei Elizabeta a II-a sau Turnul Eiffel. Acolo, mesterii confectioneaza jucarii de diferite forme si dimensiuni. ...continuare.

O carte de condoleante in memoria Regelui Mihai a fost deschisa la Sala Unirii din Alba Iulia. Aceasta va fi inmanata Casei Regale in semn de omagiu

publicat 2017-12-07 15:45:09 (Mediafax)
O carte de condoleante in memoria Regelui Mihai a fost deschisa la Sala Unirii din Alba Iulia. Aceasta va fi inmanata Casei Regale in semn de omagiu O carte de condoleante a fost deschisa, joi, la Sala Unirii din Alba Iulia, in memoria Regelui Mihai, iar in ea pot scrie pana in data de 16 decembrie toti cei care vor sa-si ia ramas bun. Apoi, cartea va fi inmanata Casei Regale in semn de omagiu, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.