Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Barbat condamnat la inchisoare, intr-un caz de inselaciune cu masini de lux

publicat 2017-10-21 17:15:07 (ProTV)
Un barbat din Alba Iulia a fost condamnat la cinci ani si trei luni de închisoare cu executare, într-un dosar de înselaciune, dupa ce a cumparat mai multe masini în leasing, fara sa le mai plateasca ratele. ...continuare.

FOTO VIDEO Atacuri cu arma alba la München. Cinci oameni au fost raniti in apropiere de centrul orasului. Politia a retinut un suspect

publicat 2017-10-21 17:15:01 (Adevarul)
FOTO VIDEO Atacuri cu arma alba la München. Cinci oameni au fost raniti in apropiere de centrul orasului. Politia a retinut un suspect Cinci persoane au fost ranite sambata dimineata, in zona Rosenheimer Platz din centrul orasului München din Germania, in urma mai multor atacuri cu arma alba. Politia a retinut un suspect. Motivele atacului nu sunt cunoscute deocamdata. Viata niciuneia dintre victime nu este in pericol, potrivit autoritatilor. ...continuare.

Un avion de mici dimensiuni a aterizat fortat pe un camp de langa Alba Iulia

publicat 2017-10-21 15:15:12 (Realitatea-TV)
Un avion de mici dimensiuni a aterizat fortat pe un camp de langa Alba Iulia O persoana a fost ranita dupa ce un avion de mici dimensiuni a aterizat fortat, pe un camp, sambata dupa-amiaza, in apropiere de Alba Iulia, zona Vintu de Jos - Lutsch 2000. La fata locului s-au deplasat mai multe echipaje de asistenta medicala. ...continuare.

Accident aviatic in Alba. Un avion a aterizat fortat in urma cu putin timp

publicat 2017-10-21 15:15:07 (Libertatea)
Accident aviatic in Alba. Un avion a aterizat fortat in urma cu putin timp Accident aviatic in Alba. Un accident ultrausor de mici dimensiuni a aterizat fortat in camp deschis in urma cu putin timp, in apropierea localitatii Vintu de Jos, judetul Alba. "In apropierea localitatii Vintu de Jos, un avion de mici dimensiuni a aterizat fortat pe un camp deschis. La fata locului s-au deplasat o autospeciala de […] Post-ul Accident aviatic in Alba. Un avion a aterizat fortat in urma cu putin timp apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Incident aviatic. Un avion de mici dimensiuni a aterizat fortat la Alba, pilotul este ranit

publicat 2017-10-21 15:15:02 (Antena3)
Incident aviatic. Un avion de mici dimensiuni a aterizat fortat la Alba, pilotul este ranit Un avion de mici dimensiuni a aterizat fortat sâmbata, pe un câmp deschis, în apropierea localitatii Vintu de Jos din judetul Alba. La fata locului s-au deplasat o autospeciala de stingere... ...continuare.

INCIDENT AVIATIC: Un avion de mici dimensiuni a aterizat fortat in Alba

publicat 2017-10-21 15:00:07 (Mediafax)
INCIDENT AVIATIC: Un avion de mici dimensiuni a aterizat fortat in Alba Un avion de mici dimensiuni a aterizat fortat pe un camp deschis, in apropierea localitatii Vintu de Jos din judetul Alba. ...continuare.

Sute de credinciosi s-au inchinat la moastele Sfintei Filofteia, in Alba Iulia

publicat 2017-10-21 08:30:06 (ProTV)
Alba Iulia a devenit zilele acestea loc de pelerinaj. ...continuare.

Declaratii in exclusivitate. Iulia Vantur a revenit in Romania...Ne-a aratat inelul si a vorbit prima oara despre sarcina!

publicat 2017-10-20 23:30:02 (CanCan)
Declaratii in exclusivitate. Iulia Vantur a revenit in Romania...Ne-a aratat inelul si a vorbit prima oara despre sarcina! De luni bune, Iulia Vantur a stat mai mult peste hotare, in India. Dincolo de iubirea pentru cultura acestei tari, dar si de dorinta de a-si construi acolo o cariera de succes in muzica, pe fosta prezentatoare TV o leaga de acele meleaguri si relatia cu faimosul actor bollywoodian Salman Khan. Zilele acestea, Iulia s-a intors in Romania, alimentand, fara voia ei, zvonurile care anuntau sfarsitul relatiei cu starul filmelor indiene. (Tinuta vedetei este comentata CHIAR AICI, pe VERDICT.RO,... ...continuare.