Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




EXPLOZIE Botosani. Blocul prezinta risc ridicat de prabusire

publicat 2017-09-27 10:00:09 (Romania-TV)
EXPLOZIE Botosani. Blocul prezinta risc ridicat de prabusire Expertul care a evaluat structura de rezistenta a blocului din municipiul Botosani, grav afectat de explozia care a avut loc in 15 septembrie, a stabilit ca imobilul prezinta un risc ridicat de prabusire. Locatarii nu se mai pot intoarce in apartamente pana la finalizarea reparatiilor. ...continuare.

Barbatul care a macelarit un politist pe peronul garii din Suceava s-a sinucis. El a fost gasit fara suflare in celula din Penitenciarul Botosani

publicat 2017-09-27 07:30:02 (Adevarul)
Barbatul care a macelarit un politist pe peronul garii din Suceava s-a sinucis. El a fost gasit fara suflare in celula din Penitenciarul
Botosani Ioan Besa, individul care l-a omorat cu 40 de lovituri de cutit pe politistul Sorin Vezeteu, a fost gasit mort in celula sa din Penitenciarul Botosani. ...continuare.

Criminalul politistului din Suceava a fost gasit mort in celula sa din Penitenciarul Botosani

publicat 2017-09-26 23:30:02 (Antena3)
Criminalul politistului din Suceava a fost gasit mort in celula sa din Penitenciarul Botosani Ioan Besa, barbatul care l-a omorât cu 40 de lovituri de cutit pe politistul Sorin Vezeteu, pe peronul unei gari din Suceava, a fost gasit mort în celula sa din Penitenciarul Botosani.... ...continuare.

ȘOCANT Individul care a OMORAT un politist intr-o gara din Suceava s-a SINUCIS, in PUȘCARIE

publicat 2017-09-26 23:30:02 (Click)
ȘOCANT Individul care a OMORAT un politist intr-o gara din Suceava s-a SINUCIS, in PUȘCARIE Tanarul de 23 de ani care, in luna iulie, a ucis un politist pe peronul Garii Burdujeni din municipiul Suceava s-a sinucis in Penitenciarul Botosani, a declarat, pentru AGERPRES, purtatorul de cuvant al Parchetului de pe langa Tribunalul Botosani, Valeriu Iulian Chihaia. Citeste mai departe... ...continuare.

Ucigasul politistului Vezeteu S-A OMORAT. Tanarul a fost gasit spanzurat in propria celula!

publicat 2017-09-26 23:30:01 (Antena-1)
Ucigasul politistului Vezeteu S-A OMORAT. Tanarul a fost gasit spanzurat in propria celula! Tanarul de 23 de ani care, in luna iulie, a ucis un politist pe peronul Garii Burdujeni din municipiul Suceava s-a sinucis in Penitenciarul Botosani, a declarat, pentru AGERPRES, purtatorul de cuvant al Parchetului de pe langa Tribunalul Botosani, Valeriu Iulian Chihaia ...continuare.

Asasinul politistului Sorin Vezeteu s-a sinucis in celula din Penitenciarul Botosani

publicat 2017-09-26 23:15:05 (ProTV)
Ion Besa, tânarul de 23 de ani care în urma cu doua luni a înjunghiat mortal un politist în gara Burdujeni, din Suceava, s-a sinucis marti seara, în penitenciarul Botosani. ...continuare.

Bebelus mort, descoperit intr-un canal de colectare din Botosani. O tanara a fost audiata

publicat 2017-09-26 21:45:07 (ProTV)
Descoperire macabra marti seara la marginea orasului Botosani. Politistii au descoperit cadavrul unui bebelus, abandonat într-un rucsac si acoperit cu o patura, într-un canal de colectare. ...continuare.

Caz socant in Botosani! Nou-nascut ucis de mama la marginea orasului. Femeia le-a aratat politistilor locul unde l-a aruncat

publicat 2017-09-26 20:00:01 (Antena3)
Caz socant in Botosani! Nou-nascut ucis de mama la marginea orasului. Femeia le-a aratat politistilor locul unde l-a aruncat O tânara mama din Botosani a recunoscut în fata politistilor ca si-a aruncat nou-nascutul într-un canal la câteva zile dupa ce l-a adus pe lume. În aceeasi zi în care a... ...continuare.

Caz socant in Botosani! Nou-nascut aruncat in canal la cateva minute dupa iesirea din maternitate

publicat 2017-09-26 19:00:07 (Realitatea-TV)
Caz socant in Botosani! Nou-nascut aruncat in canal la cateva minute dupa iesirea din maternitate Caz terifiant in judetul Botosani, dupa ce o tanara mama a recunoscut in fata oamenilor legii ca si-a aruncat nou-nascutul intr-un canal la cateva zile dupa ce l-a adus pe lume. ...continuare.

Un tanar din Botosani si-a anuntat moartea pe Facebook. A fost gasit dupa 2 luni

publicat 2017-09-26 17:45:07 (ProTV)
La aproape doua luni dupa ce a fost dat disparut de parintii sai, un tânar de 24 de ani din judetul Botosani a fost gasit mort în liziera unei paduri, la câtiva kilometri departare de sat, într-un loc greu accesibil. ...continuare.