Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 27 28 29 30 Pag. urm. »

Trei dintre cei sapte violatori din Vaslui se pregatesc de eliberare conditionata

publicat 2018-01-23 09:00:23 (ProTV)
Trei dintre cei sapte violatori din Vaslui se pregatesc de eliberare conditionata Cei sapte violatori din Vaslui, protagonistii unui caz din 2015 care a stârnit indignarea generala, se afla printre beneficiarii recursului comensatoriu. ...continuare.

Trei dintre cei sapte violatori din Vaslui se pregatesc de liberare conditionata, cu ajutorul recursului compensatoriu

publicat 2018-01-23 08:00:01 (Adevarul)
Trei dintre cei sapte violatori din Vaslui se pregatesc de liberare conditionata, cu ajutorul recursului compensatoriu Cei sapte violatori din Vaslui care au scadalizat opinia publica in 2015 se numara printre beneficiarii recursului comensatoriu, trei dintre ei pregatindu-se de liberarea conditionata. Cei sapte tineri au fost condamnati in 2015 la pedepse cuprinse intre 6 si 10 ani de inchisoare. ...continuare.

O femeie din judetul Vaslui a nascut in zapada, pentru ca nu a mai avut rabdare sa astepte ambulanta. Starea bebelusului este buna!

publicat 2018-01-22 16:45:02 (Antena-1)
In zapada, pe drum, putin dupa ora 4 dimineata! Asa a venit pe lume un baietel din Vaslui. Si ca prin minune e teafar. La fel si mama lui. Bebelusul s-a nascut inainte de termen, de aceea, initial, mama nu s-a alarmat cand au inceput durerile. Ulterior, insa, a chemat ambulanta si, insotita de tatal copilasului, au iesit in intampinarea medicilor. Au apucat sa mearga doar cateva sute de metri. ...continuare.

Cazurile de rujeola se inmultesc. Care sunt judetele cele mai afectate

publicat 2018-01-22 15:00:40 (Realitatea-TV)
Cazurile de rujeola se inmultesc. Care sunt judetele cele mai afectate Mai mult de 80 de noi cazuri de rujeola s-au inregistrat saptamana trecuta, iar aproape jumatate dintre acestea in judetele Vaslui si Prahova. ...continuare.

Accident grav in Vaslui. Trei persoane au fost ranite

publicat 2018-01-21 17:00:30 (Romania-TV)
Un accident grav a avut loc in judetul Vaslui. Trei persoane au fost ranite in urma impactului dintre doua masini. Politistii fac cercetari pentru a stabili cu exactitate imprejurarile in care a avut loc accidentul. ...continuare.

Noua metoda de inselatorie la Vaslui: escrocherie cu "mortul" viu

publicat 2018-01-21 16:00:20 (Libertatea)
Noua metoda de inselatorie la Vaslui: escrocherie cu mortul viu Escrocherie cu "mortul" viu la Vaslui, acolo unde un barbat a strans bani de la vecini sub prtextul ca nu are bani sa isi inmor,anteze sotia. Mai multe persoane din Vaslui au fost, zilele trecute, victimele unei escrocherii. Un barbat de etnie roma le-a batut la usa, dandu-se drept un vecin de la o scara […] Post-ul Noua metoda de inselatorie la Vaslui: escrocherie cu "mortul" viu apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

O femeie din Vaslui a nascut in zapada, in fata portii: "Mamica s-a dezbracat de haina si..."

publicat 2018-01-21 16:00:02 (CanCan)
O femeie din Vaslui a nascut in zapada, in fata portii: "Mamica s-a dezbracat de haina si..." O femeie de 21 de ani din Vaslui a nascut in zapada, pe marginea drumului, informeaza vremeanoua.ro. Din pricina conditiilor meteo nefavorabile, ambulanta a intarziat putin, iar bebelusul a venit pe lume cu doua minute inaintea echipajului medical.Femeia de 21 de ani din comuna Puscasi (judetul Vaslui) a sunat la 112 sambata, la ora 4:00, iar la ceva vreme de la apelul telefonic catre Serviciul de Urgenta a iesit la poarta casei pentru a astepta ambulanta. Baietelul ei a fost grabit si a... ...continuare.

O femeie din Vaslui a nascut in zapada, in fata portii. "Copilul s-a grabit"

publicat 2018-01-21 14:00:26 (ProTV)
O femeie de 21 de ani, din Vaslui, a nascut în zapada, pe marginea drumului. Din cauza conditiilor meteo nefavorabile, ambulanta a avut o mica întârziere, însa bebelusul a fost mai grabit si a venit pe lume cu 2 minute înaintea echipajului medical. ...continuare.

Bebelus nascut in zapada, mamica nu a mai asteptat ambulanta si a iesit din casa

publicat 2018-01-21 10:45:25 (Romania-TV)
Bebelus nascut in zapada, mamica nu a mai asteptat ambulanta si a iesit din casa Un bebelus s-a grabit sa vina pe lume si s-a nascut pe marginea drumului, in zapada. S-a intamplat in judetul Vaslui si doar o minune a facut ca micutul sa nu inghete de frig. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 27 28 29 30 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro