Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Romanii au talent. Adevarul despre relatia dintre Smiley si Pavel Bartos

publicat 2015-03-27 18:15:12 (Realitatea-TV)
Romanii au talent. Adevarul despre relatia dintre Smiley si Pavel Bartos Romanii au talent. Smiley si Pavel Bartos reprezinta una dintre cele mai apreciate perechi de prezentatori tv, iar glumele si farsele pe care si le pun la cale reciproc fac deliciul publicului de fiecare data cand sunt difuzate. ...continuare.

O drama romaneasca e subiect de carte in Italia. Dario Fo a scris povestea unui roman ars de viu de patronul italian

publicat 2015-03-27 14:30:01 (Antena3)
O drama romaneasca e subiect de carte in Italia. Un scriitor italian, laureat al premiului Nobel, isi va lansa o carte cutremuratoare despre un roman ars de viu de patronul italian in anul 2000. Scriitorul... ...continuare.

Stire uluitoare in presa din Italia. Arsenal Londra vrea un jucator de 15 ani, din Liga 1

publicat 2015-03-27 13:30:13 (Romania-TV)
Stire uluitoare in presa din Italia. Arsenal Londra vrea un jucator de 15 ani, din Liga 1 Ze Maria, antrenorul brazilian formatiei Ceahlaul Piatra Neamt, a vorbit in presa din Italia despre noua sa echipa, dezvaluind ca unul dintre jucatorii sai este curtat de gruparea Arsenal Londra. ...continuare.

POVESTE ADEVARATA. "Eram obligata SA FAC SEX pana la epuizare...."

publicat 2015-03-27 11:45:25 (Romania-TV)
POVESTE ADEVARATA. "Eram obligata SA FAC SEX pana la epuizare...." Desi am numai 25 de ani pot spune ca pana acum am trait cat pentru doua-trei vieti. La numai 14 ani, cand colegele mele de scoala intrau la liceu, eu eram vanduta ca o bucata de carne pe piata din Italia, unde plecasem increzatoare ca o sa-i cuceresc pe italieni cu picioarele mele frumoase. Picioare care stiau cel mai bine sa danseze, nu sa se desfaca in asteptarea clientului. Dar n-am dansat nici macar o noapte in Italia, acolo unde plecasem cu un tip, din dragoste. El a fost primul meu... ...continuare.

ROMANII AU TALENT LIVE: Surprizele pregatite de Mihaela Radulescu si compania

publicat 2015-03-27 09:30:23 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT LIVE: Surprizele pregatite de Mihaela Radulescu si compania ROMANII AU TALENT LIVE: Smiley si Pavel Bartos isi vor testa limitele in cea de-a treia editie Romanii au talent si isi vor arata calitatile de acrobati. Demonstratia se va incheia cu un mic accident al lui Pavel, in urma caruia isi va pierde partial dantura. Momentul va fi unul plin de umor, iar reactiile publicului si ale juratilor vor fi pe masura. ...continuare.

Ce posterior are aceasta fosta iubita a lui Balotelli (Fotografii HOT)

publicat 2015-03-26 19:30:01 (Antena3)
A venit din tara cafelei pentru a cuceri Italia si a reusit, iar acum reuseste fara mare greutate sa mentina treaza atentia fanilor. ...continuare.

O retea specializata in contrabanda cu motorina a fost anihilata in Italia. Se fac perchezitii si in Romania

publicat 2015-03-26 16:00:04 (Gandul)
O retea specializata in contrabanda cu motorina a fost anihilata in Italia. Se fac perchezitii si in Romania Autoritatile italiene au destructurat o retea infractionala care a comercializat ilegal 4.000 de tone de motorina in Italia, arestand opt suspecti si generand perchezitii in alte cinci state membre UE, inclusiv in Romania, informeaza site-ul TGcom.24. ...continuare.

Retea specializata in contrabanda cu motorina, anihilata in Italia. Perchezitii si in Romania

publicat 2015-03-26 15:45:21 (Mediafax)
Retea specializata in contrabanda cu motorina, anihilata in Italia. Perchezitii si in Romania Autoritatile italiene au destructurat o retea infractionala care a comercializat ilegal 4.000 de tone de motorina in Italia, arestand opt suspecti si generand perchezitii in alte cinci state membre UE, inclusiv in Romania, informeaza site-ul TGcom.24. ...continuare.

ROMANII AU TALENT. Larisa Bercea, dans la bara, miscari lascive si tinute incendiare VIDEO

publicat 2015-03-26 13:05:47 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT. Larisa Bercea, dans la bara, miscari lascive si tinute incendiare VIDEO ROMANII AU TALENT. Larisa Bercea s-a facut remarcata la Romanii au talent cu dansurile la bara, dar si prin frumusetea rapitoare pe care o poseda. Cel mai mult a reusit sa impresioneze cu dorinta atat de mare de a face din acest dans un sport care sa fie respectat. ...continuare.