Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Actualitate Companii - Unde calatoresc romanii si cine viziteaza Romania de sarbatorile de iarna

publicat 2016-12-12 00:00:06 (Curierul-National)
Italia, Germania si Marea Britanie sunt destinatiile externe preferate ale romanilor pentru sarbatorile de iarnaCele mai multe bilete de avion catre Romania, in aceasta perioada, au fost cumparate din Marea Britanie, Germania si Da ...continuare.

EXIT-POLL DIASPORA. Rezultatul votului dat de romanii din diaspora la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016

publicat 2016-12-11 20:00:02 (Antena3)
EXIT-POLL DIASPORA. Rezultatul votului dat de romanii din diaspora la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016 EXIT-POLL DIASPORA. Romanii din diaspora au fost primii care au votat la alegerile parlamentare din 2016. Aflati aici cine ne va conduce tara in urmatorii patru ani, conform rezultatelor finale ale... ...continuare.

EXIT-POLL ALBA. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Alba la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016

publicat 2016-12-11 20:00:02 (Antena3)
EXIT-POLL ALBA. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Alba la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016 EXIT-POLL ALBA. Romanii din diaspora au fost primii care au votat la alegerile parlamentare din 2016. Aflati aici cine ne va conduce tara in urmatorii patru ani, conform rezultatelor finale ale... ...continuare.

EXIT-POLL ARAD. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Arad la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016

publicat 2016-12-11 20:00:02 (Antena3)
EXIT-POLL ARAD. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Arad la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016 EXIT-POLL DIASPORA. Romanii din diaspora au fost primii care au votat la alegerile parlamentare din 2016. Aflati aici cine ne va conduce tara in urmatorii patru ani, conform rezultatelor finale ale... ...continuare.

EXIT-POLL BACAU. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Bacau la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016

publicat 2016-12-11 20:00:02 (Antena3)
EXIT-POLL BACAU. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Bacau la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016 EXIT-POLL BACAU. Duminica, 11 decembrie 2016, romanii si-au ales reprezentantii in Parlament pentru urmatorii patru ani. REZULTATUL VOTULUI il veti afla aici, pe... ...continuare.

EXIT-POLL BIHOR. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Bihor la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016

publicat 2016-12-11 20:00:02 (Antena3)
EXIT-POLL BIHOR. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Bihor la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016 EXIT-POLL BIHOR. Romanii din Bihor au votat la alegerile parlamentare din 2016. Aflati aici cine ne va conduce tara in urmatorii patru ani, conform rezultatelor finale ale votului. EXIT-POLL... ...continuare.

EXIT-POLL BISTRIȚA-NASAUD. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Bistrita-Nasaud la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016

publicat 2016-12-11 20:00:02 (Antena3)
EXIT-POLL BISTRIȚA-NASAUD. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Bistrita-Nasaud la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016 EXIT-POLL BISTRIȚA-NASAUD. Romanii din Bistrita Nasaud au votat la alegerile parlamentare din 2016. Aflati aici cine ne va conduce tara in urmatorii patru ani, conform rezultatelor finale ale... ...continuare.

EXIT-POLL BOTOȘANI. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Botosani la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016

publicat 2016-12-11 20:00:02 (Antena3)
EXIT-POLL BOTOȘANI. Rezultatul votului dat de romanii din judetul Botosani la ALEGERILE PARLAMENTARE 2016 EXIT-POLL DIASPORA. Romanii din diaspora au fost primii care au votat la alegerile parlamentare din 2016. Aflati aici cine ne va conduce tara in urmatorii patru ani, conform rezultatelor finale ale... ...continuare.