Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

A fost ingropat sub ruine, in urma cutremurului din Italia, dar doi barbati l-au salvat cu mainile goale. "Nu puteam respira"

publicat 2016-08-25 15:00:06 (ProTV)
A fost ingropat sub ruine, in urma cutremurului din Italia, dar doi barbati l-au salvat cu mainile goale. Nu puteam respira Unul dintre supravietuitorii cutremurului din Italia a povestit, pe patul de spital, pentu postul TV sky Italia, clipele de groaza prin care a trecut. ...continuare.

Vlad Voiculescu: O catastrofa similara celei din Italia ar fi o provocare majora pentru sistemul sanitar. Am inceput evaluarea spitalelor la risc seismic

publicat 2016-08-25 14:45:01 (Antena3)
Vlad Voiculescu: O catastrofa similara celei din Italia ar fi o provocare majora pentru sistemul sanitar. Am inceput evaluarea spitalelor la risc seismic O catastrofa de genul celei din Italia ar fi o provocare majora pentru sistemul sanitar din România, spune ministrul Sanatatii, Vlad Voiculescu, într-un interviu pentru News.ro, el precizând ca... ...continuare.

Mesajul presedintelui Klaus Iohannis, pentru familiile romanilor morti in urma cutremurului din Italia

publicat 2016-08-25 14:30:01 (Antena-1)
Presedintele Klaus Iohannis a transmis, joi, un mesaj de condoleante familiilor romanilor decedati sau raniti in cutremurul devastator din Italia. ...continuare.

Klaus Iohannis, mesaj de condoleante pentru familiile romanilor morti in cutremurul din Italia

publicat 2016-08-25 14:15:13 (Romania-TV)
Klaus Iohannis, mesaj de condoleante pentru familiile romanilor morti in cutremurul din Italia Presedintele Klaus Iohannis a transmis un mesaj de condoleante familiilor romanilor decedati in cutremurul devastator din Italia. ...continuare.

CUTREMUR ITALIA. Aceasta romanca este data disparuta. Marturia infioratoare facuta de sora sa

publicat 2016-08-25 13:15:10 (Realitatea-TV)
CUTREMUR ITALIA. Aceasta romanca este data disparuta. Marturia infioratoare facuta de sora sa Cutremurul de miercuri dimineata din Italia a ucis si romani, datele oficiale vorbind de cel putin doua pepersoane decedate de la noi din tara. ...continuare.

Cutremurul din Italia. Povesti si imagini CUTREMURATOARE ale supravietuitorilor tragediei. Casele au devenit morminte FOTO si VIDEO

publicat 2016-08-25 13:15:10 (Romania-TV)
Cutremurul din Italia. Povesti si imagini CUTREMURATOARE ale supravietuitorilor tragediei. Casele au devenit morminte FOTO si VIDEO Dramele victimelor incep sa iasa la iveala, la mai bine de 24 de ore de la cutremurul care a ras de pe fata pamantului trei localitati din Italia. Imagini si povesti cutremuratoare dupa seismul care a luat pana acum 247 de vieti in cateva secunde, potrivit unui bilant al victimelor realizat joi. ...continuare.

O cladire s-a prabusit in spatele unui reporter CNN care relata LIVE pe Facebook despre tragedia care a lovit Italia. VIDEO

publicat 2016-08-25 12:45:14 (ProTV)
O cladire s-a prabusit in spatele unui reporter CNN care relata LIVE pe Facebook despre tragedia care a lovit Italia. VIDEO O cladire s-a prabusit in direct in timp ce un reporter al postului CNN relata din Italia despre cutremurul produs in urma cu o zi. ...continuare.

Povestea dramatica a AURELIEI DOGARU, romanca ucisa de cutremur in Italia! Familia a aflat de pe Internet ca ea a decedat!

publicat 2016-08-25 12:45:01 (CanCan)
Povestea dramatica a AURELIEI DOGARU, romanca ucisa de cutremur in Italia! Familia a aflat de pe Internet ca ea a decedat! Unul dintre romanii morti in urma cutremurului din centrul Italiei este doljeanca Aurelia Dogaru, in varsta de 36 de ani, mama acesteia afland de pe internet ca ea a decedat. Trupul femeii a fost descoperit alaturi de cel al sotului, cetatean italian, copilul acestora, in varsta de 11 ani, fiind salvat de pompieri si dus la spital. Rudele Aureliei Dogaru, care locuiesc la 20 de kilometri de Craiova, in comuna Malu Mare, spun ca au aflat de pe internet ca aceasta a decedat in urma cutremurului... ...continuare.

Imaginile care fac inconjurul lumii. O fetita de 4 ani, scoasa de sub daramaturi la 17 ore dupa seismul din Italia

publicat 2016-08-25 12:30:11 (ProTV)
Imaginile care fac inconjurul lumii. O fetita de 4 ani, scoasa de sub daramaturi la 17 ore dupa seismul din Italia O fetita de 10 ani a scoasa in viata de sub daramaturi, la cateva ore dupa seismul din Italia. ...continuare.