Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Doi romani, sot si sotie, au murit intr-un accident in Italia. Femeie era insarcinata in luna a patra

publicat 2016-04-05 23:15:16 (ProTV)
Doi romani, sot si sotie, au murit intr-un accident in Italia. Femeie era insarcinata in luna a patra Doi tineri romani, sot si sotie, au murit in Italia, ntr-un accident de circulatie, aproape de Verona. Potrivit presei italiene, oboseala sau neatentia l-a facut pe sofer sa ajunga pe celalalt sens de mers, unde a izbit in plin un camion. ...continuare.

Italia. Ajutor de la UE

publicat 2016-04-05 18:30:22 (Puterea)
EXTERNE Italia. Ajutor de la UE D.E. | 2016-04-05 18:10 ...continuare.

#JesuisBegu! Romanii se solidarizeaza pe retelele de socializare, dupa jignirea Irinei Begu

publicat 2016-04-05 14:45:30 (Realitatea-TV)
#JesuisBegu! Romanii se solidarizeaza pe retelele de socializare, dupa jignirea Irinei Begu Romanii nu au trecut cu vederea episodul in care Caroline Garcia a jignit-o pe Camelia Begu si au luat cu asalt paginile frantuzoaicei unde i-au dat diferite replici. ...continuare.

Romanii vor avea un nou post tv cu filme

publicat 2016-04-04 16:00:36 (Puterea)
TIMP LIBER Romanii vor avea un nou post tv cu filme E.S. | 2016-04-04 15:44 ...continuare.

ITALIA ARE TALENT. Dansul care a lasat juriul cu GURA CASCATA, la propriu VIDEO

publicat 2016-04-03 18:45:17 (Romania-TV)
ITALIA ARE TALENT. Dansul care a lasat juriul cu GURA CASCATA, la propriu VIDEO Un cuplu de italieni a lasat juriul de la "Italia are talent" cu gura cascata cu un numar senzual. ...continuare.

Austria intentioneaza sa desfasoare militari in pasul Brenner, la frontiera cu Italia

publicat 2016-04-02 17:45:02 (Bursa)
Austria intentioneaza sa desfasoare militari la frontiera cu Italia, in pasul Brenner, pentru a preveni un potential aflux de migranti spre nordul Europei in perioada urmatoare, a declarat ministrul apararii Minister Hans Peter Doskozil, pentru editia de sambata a publicatiei germane Die Welt. ...continuare.

Austria va desfasura militari la frontiera cu Italia

publicat 2016-04-02 17:15:02 (Antena3)
Austria va desfasura militari la frontiera cu Italia Austria intentioneaza sa desfasoare militari la frontiera cu Italia, în pasul Brenner, pentru a preveni un potential aflux de migranti spre nordul Europei în perioada urmatoare, a declarat ministrul... ...continuare.