Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Romanul "smecher" care ne-a facut de ras in Italia a SOCAT clientii unei piscine din Bucuresti

publicat 2015-06-16 09:00:13 (Romania-TV)
Romanul "smecher" care ne-a facut de ras in Italia a SOCAT clientii unei piscine din Bucuresti Romanul care s-a filmat in timp ce jignea si umilea straini intr-un orasel din Italia socheaza din nou. El a mers cu iubita sa insarcinata la o piscina din Capitala si a luat cu el o baioneta cu care s-a fotografiat de zor, spre disperarea clientilor. ...continuare.

Videanu, lasat de instanta sa plece in Italia dupa marmura

publicat 2015-06-16 00:30:13 (Realitatea-TV)
Videanu, lasat de instanta sa plece in Italia dupa marmura Adriean Videanu, judecat sub control judiciar in dosarul "Bica 2", a primit, luni, incuviintarea instantei supreme de a parasi tara, in perioada 17 - 22 iunie, pentru a se deplasa la Targul International de Marmura de la Carrara, Italia. ...continuare.

Adrian Videanu, liber sa plece in Italia

publicat 2015-06-15 23:45:04 (Gandul)
Adrian Videanu, liber sa plece in Italia Adriean Videanu, judecat sub control judiciar in dosarul "Bica 2", a primit, luni, incuviintarea instantei supreme de a parasi tara, in perioada 17 - 22 iunie, pentru a se deplasa la Targul International de Marmura de la Carrara, Italia. ...continuare.

Videanu poate pleca in Italia la un targ de marmura, intre 17 si 22 iunie

publicat 2015-06-15 23:15:09 (Mediafax)
Videanu poate pleca in Italia la un targ de marmura, intre 17 si 22 iunie Adriean Videanu, judecat sub control judiciar in dosarul "Bica 2", a primit, luni, incuviintarea instantei supreme de a parasi tara, in perioada 17 - 22 iunie, pentru a se deplasa la Targul International de Marmura de la Carrara, Italia. ...continuare.

Adevarul nestiut despre ultimii invingatori de la "Romanii au Talent"! Cine i-a facut de fapt castigatori

publicat 2015-06-15 17:15:02 (CanCan)
Adevarul nestiut despre ultimii invingatori de la Romanii au Talent! Cine i-a facut de fapt castigatori Marele castigator "Romanii au Talent", sezonul 5, a fost trupa SPEEDCUBING, formata din trei tineri foarte talentati si inteligenti: Cristian Leana, Flavian Glont si Martin Fronescu. In spatele lor a mai fost cineva, creierul din spatele creierelor! ...continuare.

Sindicatul Romanilor din Italia face plangere la CNCD privind declaratiile lui Ioan Rus

publicat 2015-06-15 16:15:34 (Gandul)
Sindicatul Romanilor din Italia face plangere la CNCD privind declaratiile lui Ioan Rus Sindicatul Romanilor din Italia a inaintat Consiliului National pentru Combaterea Discriminarii (CNCD) o plangere privind declaratiile lui Ioan Rus referitoare la romanii care muncesc in strainatate, institutia inregistrand pana acum patru astfel de plangeri. ...continuare.

Adevarul despre noua iubita a lui Smiley! Cum a ramas cu buza umflata partenerul ei de la "Romanii au Talent"

publicat 2015-06-14 23:45:01 (CanCan)
Adevarul despre noua iubita a lui Smiley! Cum a ramas cu buza umflata partenerul ei de la Romanii au Talent Dupa trei ani de pauza sentimentala, Smiley iubeste din nou. Din cate se pare, cantaretul este implicat intr-o relatie cu Oana Zara, cea mai frumoasa concurenta din cadrul ultimei editii a show-ului "Romanii au Talent". ...continuare.

Handbalul, disciplina unde ne permitem sa umilim Italia

publicat 2015-06-14 20:45:13 (OnlineSport)
Sportul romanesc a gasit o disciplina de echipa unde isi permite sa priveasca de sus la Italia, natiune care de altfel ne domina copios la majoritatea sporturilor de echipa. ...continuare.

Un nou cuplu de senzatie in showbizul romanesc. Smiley, combinat cu o finalista de la Romanii au Talent

publicat 2015-06-14 17:15:13 (Romania-TV)
Un nou cuplu de senzatie in showbizul romanesc. Smiley, combinat cu o finalista de la Romanii au Talent Un nou cuplu de senzatie pare sa se fi format in showbiz-ul autohton. Gurile rele spun ca Smiley, unul dintre cei mai eligibili burlaci de la noi, a pus ochii pe Oana Zara, una dintre finalistele ultimului sezon "Romanii au Talent". ...continuare.

135 de ani de relatii diplomatice SUA - Romania - Ambasada SUA: Dorim ca toti romanii sa se bucure de pace si securitate, protejati de statul de drept

publicat 2015-06-14 13:30:27 (Mediafax)
135 de ani de relatii diplomatice SUA - Romania - Ambasada SUA: Dorim ca toti romanii sa se bucure de pace si securitate, protejati de statul de drept Ne dorim ca toti romanii sa se bucure de pace si securitate, protejati de statul de drept, care inseamna justitie egala pentru toti, precizeaza Ambasadei SUA, la 135 de ani de relatii bilaterale, subliniind ca SUA si Romania vor coopera pentru a fi protejate de flagelul criminalitatii transfrontaliere. ...continuare.