Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



REPORTAJ. Romanii, la MUNCA in Grecia: PIERDUT VIS, il declar NUL

publicat 2014-06-28 01:00:42 (Realitatea-TV)
REPORTAJ. Romanii, la MUNCA in Grecia: PIERDUT VIS, il declar NUL Alungati de somaj si cu afacerile pe butuci, romanii care au muncit ani buni in strainatate se intorc in tara, la familiile lor. Mai mult de jumatate dintre cei care au lucrat in Spania, Grecia sau Italia au revenit acasa. Au ramas acolo doar cei care s-au adaptat. Veti vedea cum reusesc romanii sa treaca peste criza care i-a lasat pe cei mai multi fara serviciu, intr-un reportaj , realizat de Carmen Constantin si Vasile Grajdeanu. Romanii care lucreaza in strainatate fac sacrificii enorme ca... ...continuare.

Un cunoscut violonist roman este implicat intr-un scandal-monstru in Italia, dupa ce s-a insurat! Vezi detaliile fabuloase!

publicat 2014-06-27 19:45:03 (CanCan)
Un cunoscut violonist roman este implicat intr-un scandal-monstru in Italia, dupa ce s-a insurat! Vezi detaliile fabuloase! Inca un scandal in care este implicat un roman zguduie Italia. Un violinist celebru si-ar fi bagat sotia, mult mai in varsta decat el, intr-un scaun cu rotile, dupa ce i-a administrat medicamente periculoase! ...continuare.

CE FACE ANTONIA PENTRU A-SI VEDEA FETITA! Micuta Maya se bucura de fiecare data | FOTO IN ARTICOL

publicat 2014-06-27 16:45:26 (Libertatea)
CE FACE ANTONIA PENTRU A-SI VEDEA FETITA! Micuta Maya se bucura de fiecare data | FOTO IN ARTICOL Ochii Antoniei sunt din ce in ce mai tristi in ultima vreme, pentru ca distanta dintre ea si fiica ei Maya o macina permanent. Micuta Maya locuieste in Italia cu tatal ei, iar ea reuseste sa o vada foarte rar. Se pare ca dupa ce s-a ferit o vreme sa dea frau liber sentimentelor, artista nu isi mai poate ascunde suferinta si nu mai poate suporta sa isi vada fiica atat de rar, micuta locuind in Italia, impreuna cu tatal ei. Antonia a postat recent pe o retea de socializare o fotografie facuta... ...continuare.

Romanii sunt cei mai muncitori europeni

publicat 2014-06-27 15:30:38 (Money.ro)
Romanii sunt cei mai muncitori europeni Romanii sunt cei mai muncitori angajati din Europa, reiese din studiul Coe-Rexecode, realizat de o firma de cercetare din Paris, ce a luat in calcul numarul de ore lucrate de angajatii europeni in ultimii 4 ani, potrivit EUobserver.com. Asadar, poporul nostru lucreaza mai mult decat nemtii, britanicii sau francezii. Potrivit studiului, in 2013 angajatii romanii cu norma intreaga au lucrat in medie 2.099 de ore, cel mai mult dintre toti salariatii din Europa. In acest clasament, grecii sunt pe... ...continuare.

BANCUL ZILEI. Nicu Titirez

publicat 2014-06-27 02:00:21 (Romania-TV)
BANCUL ZILEI. Nicu Titirez Romanii nu si-au pierdut simtul umorului. ...continuare.

Fosta concurenta de la "Romanii au talent", show erotic intr-un club. Vezi ce a putut sa le faca Larisa celor prezenti!

publicat 2014-06-26 11:45:03 (CanCan)
Fosta concurenta de la Romanii au talent, show erotic intr-un club. Vezi ce a putut sa le faca Larisa celor prezenti! Larisa Bercea, dansatoarea la bara care a impresionat juriul la "Romanii au talent", este o prezenta incendiara in cluburile din Bucuresti. ...continuare.

Spania si Italia nu ii mai atrag pe romanii care viseaza la un trai mai bun. Unde cauta ai nostri de lucru acum

publicat 2014-06-26 11:15:26 (ProTV)
Spania si Italia nu ii mai atrag pe romanii care viseaza la un trai mai bun. Unde cauta ai nostri de lucru acum Ai nostri cauta acum de lucru mai ales in tarile nordice, unde criza n-a lasat urme atat de adanci. ...continuare.

Presedintele Traian Basescu: Romanii trebuie sa pretuiasca si sa cinsteasca Tricolorul

publicat 2014-06-26 10:15:34 (Romania-TV)
Presedintele Traian Basescu: Romanii trebuie sa pretuiasca si sa cinsteasca Tricolorul Presedintele Traian Basescu a transmis joi un mesaj cu prilejul Zilei Drapelului National, in care sustine ca romanii trebuie sa pretuiasca si sa cinsteasca Tricolorul Romaniei, transmite Agerpres. ...continuare.

Nava americana Cape Ray a plecat catre Italia pentru a distruge armament chimic sirian

publicat 2014-06-26 09:15:38 (Mediafax)
Nava americana Cape Ray a plecat catre Italia pentru a distruge armament chimic sirian Nava americana MV Cape Ray a plecat miercuri dimineata din portul spaniol Rota catre Gioia Tauro (Italia), de unde va imbarca arme si produse chimice siriene pe care urmeaza sa le distruga in mare, a anuntat Pentagonul. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

dambovita pruncu antreprenori outsourcing film dan fischer teleorman poarta alba transmisii brasov mahu alba iulia accident la vaslui monter delon picioarele goale bistrita nasaud anul nasteri partid ministerul invatamantului cartoon network biel cioaba constanta botosani motociclist mort rezulat mihaita piticu roland garros ospatari deprecierea dolarului flashmob mariana birica mure horoscop cablu accident tragic bacalaureat harghita unitatea militara strazi michael jackson omega3 dobrisan pro motor canta manele mures arges camelia patrascanu fundatia orange