Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

ROMANII AU TALENT. Andra, cucerita de VOCEA unei concurente: DA...Ii vreau pe cei mai buni in etapa urmatoare

publicat 2015-04-24 23:00:14 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT. Andra, cucerita de VOCEA unei concurente: DA...Ii vreau pe cei mai buni in etapa urmatoare ROMANII AU TALENT. Vineri, 24 aprilie, are loc a opta editie a show-ului "Romanii au talent", din noul sezon. ...continuare.

Ea e concurenta de la Masterchef care a primit patru de DA de la Romanii au Talent! A fost la un pas de moarte!

publicat 2015-04-24 22:45:03 (CanCan)
Ea e concurenta de la Masterchef care a primit patru de DA de la Romanii au Talent! A fost la un pas de moarte! Alexandra, blonda sexy de la Masterchef, a participat in aceasta seara la "Romanii au Talent", alaturi de partenerul sau, Teodor. Dupa un numar spectaculos de dans, frumoasa blondina a primit patru de DA. ...continuare.

Cel mai TALENTAT dansator la ROMANII AU TALENT: Daca eram la Vocea Romaniei spuneam ca te vreau in echipa mea

publicat 2015-04-24 22:15:22 (Romania-TV)
Cel mai TALENTAT dansator la ROMANII AU TALENT: Daca eram la Vocea Romaniei spuneam ca te vreau in echipa mea ROMANII AU TALENT. Vineri, 24 aprilie, are loc a opta editie a show-ului "Romanii au talent", din noul sezon. ...continuare.

ROMANII AU TALENT.O fetita a cucerit inimile juratilor cu vocea sa. Andrei i s-a facut din nou pielea de gaina

publicat 2015-04-24 21:45:12 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT.O fetita a cucerit inimile juratilor cu vocea sa. Andrei i s-a facut din nou pielea de gaina ROMANII AU TALENT. Vineri, 24 aprilie, are loc a opta editie a show-ului "Romanii au talent", din noul sezon. ...continuare.

ROMANII AU TALENT, SEZONUL 5. Momente inedite, surprize si reactii savuroase in cea de-a opta editie, imediat, la PRO TV

publicat 2015-04-24 20:30:09 (ProTV)
ROMANII AU TALENT, SEZONUL 5. Momente inedite, surprize si reactii savuroase in cea de-a opta editie, imediat, la PRO TV Talentele diverse revin astazi la PRO TV, de la 20:30, in cea de-a opta editie a noului sezon Romanii au talent. ...continuare.

SONDAJ CSCI: Romanii vor sa manance produse autohtone si doresc pedepse mai mari pentru corupti

publicat 2015-04-24 20:00:14 (Romania-TV)
SONDAJ CSCI: Romanii vor sa manance produse autohtone si doresc pedepse mai mari pentru corupti Romanii vor sa manance produse autohtone si sunt dispusi sa dea mai mult pentru ele. Dar nu suporta bogatii si vor pedepse mai mari pentru corupti. Cel putin asta releva ultimul sondaj de opinie realizat de CSCI. ...continuare.

Ponta: Dintre toti romanii, doar eu si presedintele nu putem critica ceva ce nu ne place in justitie

publicat 2015-04-24 17:45:09 (Mediafax)
Ponta: Dintre toti romanii, doar eu si presedintele nu putem critica ceva ce nu ne place in justitie Premierul Victor Ponta a declarat, vineri, ca, dintre toti romanii, doar seful statului si seful Executivului nu au voie sa critice in mod direct justitia sau sa vorbeasca despre anumite cazuri, pentru ca orice declaratie din functiile lor ar avea conotatie politica. ...continuare.

Ponta: Dintre toti romanii, doar eu si presedintele nu putem critica ceva ce nu ne place in justitie

publicat 2015-04-24 17:30:04 (Gandul)
Ponta: Dintre toti romanii, doar eu si presedintele nu putem critica ceva ce nu ne place in justitie Premierul Victor Ponta a declarat, vineri, ca, dintre toti romanii, doar seful statului si seful Executivului nu au voie sa critice in mod direct justitia sau sa vorbeasca despre anumite cazuri, pentru ca orice declaratie din functiile lor ar avea conotatie politica. ...continuare.

ROMANII AU TALENT 23 APRILIE: Momente ELECTRIZANTE sub ochii Mihaelei Radulescu. VIDEO

publicat 2015-04-24 17:00:13 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT 23 APRILIE: Momente ELECTRIZANTE sub ochii Mihaelei Radulescu. VIDEO ROMANII AU TALENT 23 APRILIE. Talentele diverse revin astazi la PRO TV, de la 20:30, in cea de-a opta editie a noului sezon Romanii au talent. ...continuare.

Atentat la adresa Papei, dejucat in Italia! Teroristi afiliati Al-Qaeda, arestati

publicat 2015-04-24 14:30:14 (Realitatea-TV)
Atentat la adresa Papei, dejucat in Italia! Teroristi afiliati Al-Qaeda, arestati 20 de persoane au fost arestate in Italia. Un atentat la adresa Papei a fost dejucat. ...continuare.