Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




GOLUL ANULUI s-a marcat in SERIE A. Atacantul ironizat de Gigi Becali a reusit o executie extraterestra VIDEO

publicat 2018-03-11 20:30:30 (Romania-TV)
GOLUL ANULUI s-a marcat in SERIE A. Atacantul ironizat de Gigi Becali a reusit o executie extraterestra VIDEO Ciro Immobile a marcat in ultimele momente ale partidei, cand gazdele conduceau cu 2-1. Atacantul a reluat incredibil, cu calcaiul, de la 16 metri, si a trimis mingea perfect, fara nicio sansa pentru portarul Cragno. Atacantul de 28 de ani cotat la 35 de milioane de euro a marcat astfel al 24-lea gol in acest sezon de Serie A, acolo unde si-a mai trecut in cont si 9 pase decisive. La acestea, se adauga alte 10 reusite in celelalte competitii, dar si un assist. "Eu l-am vazut pe Immobile cat... ...continuare.

O infirmiera romaca, MAESTRA in FURT. Ce s-a intamplat intr-un spital din Italia

publicat 2018-03-11 17:00:04 (Evenimentul-Zilei)
O infirmiera romaca, MAESTRA in FURT. Ce s-a intamplat intr-un spital din Italia O femeie de origine romana, care lucra ca infirmiera in Italia, a fost arestata pentru ca ii fura pe pacienti. Si nu era deloc o amatoare. ...continuare.

Asta este cea mai cautata piesa de pe Shazam. Romanii au facut deja o obsesie! Tu nu i-ai dat play inca? O vei avea pe REPEAT!

publicat 2018-03-11 10:45:01 (Antena-1)
Asta este cea mai cautata piesa de pe Shazam. Romanii au facut deja o obsesie! Tu nu i-ai dat play inca? O vei avea pe REPEAT! In cazul in care te-ai saturat deja de Maluma si Ed Sheeran, avem pentru tine o veste buna. Dupa cateva luni, s-a schimbat liderul in topul cautarilor pe Shazam. Romanii au facut deja o obsesie pentru Maitre Gims - Mi Gna ft. Super Sako, Hayko. ...continuare.

Romanca, prinsa in flagrant dupa ce a furat cardul unui pacient din Italia. Ar fi furat peste 40.000 de euro

publicat 2018-03-10 19:00:27 (Libertatea)
Romanca, prinsa in flagrant dupa ce a furat cardul unui pacient din Italia. Ar fi furat peste 40.000 de euro Anca Viorica Petrehus, o romanca, prinsa in flagrant dupa ce a furat cardul unui pacient din Italia, a fost arestata de politisti. Asistenta medicala este acuzata ca ar fi sustras peste 40.000 de euro din conturile oamenilor pe care-i ingrijea. Presa italiana scrie ca Anca Viorica Petrehus este asistenta medicala la sectia de Ortopedie a […] Post-ul Romanca, prinsa in flagrant dupa ce a furat cardul unui pacient din Italia. Ar fi furat peste 40.000 de euro apare prima data in... ...continuare.

Un barbat din Constanta a fost ucis in Italia de colegul sau de apartament. Suspectul e tot un roman

publicat 2018-03-10 17:00:27 (Libertatea)
Un barbat din Constanta a fost ucis in Italia de colegul sau de apartament. Suspectul e tot un roman Gheorghe Suta, un barbat din Constanta, a fost ucis in Italia de colegul sau de apartament, care i-a taiat gatul cu un cutit. Cel suspectat de comiterea crimei din Mira Taglio, o localitate din apropiere de Venetia, este tot un roman. Barbatul, in varsta de 36 de ani, a fost atacat vineri de colegul sau […] Post-ul Un barbat din Constanta a fost ucis in Italia de colegul sau de apartament. Suspectul e tot un roman apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Florin Calinescu, criticat dur dupa ce a dat Golden Buzz la “Romanii au talent”. "Patetic"

publicat 2018-03-10 13:45:41 (Libertatea)
Florin Calinescu, criticat dur dupa ce a dat Golden Buzz la “Romanii au talent”. Patetic Florin Calinescu, criticat dur dupa ce a dat Golden Buzz la Romanii au talent, editia de vineri, 9 martie. Pe contul de socializare al juratului de la Pro tv au aparut reactii neasteptate, multi dintre fanii acestuia considerand ca momentul nu a meritat sa fie trimis direct in semifinale. Fara sa stea prea mult pe […] Post-ul Florin Calinescu, criticat dur dupa ce a dat Golden Buzz la “Romanii au talent”. "Patetic" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ROMANII AU TALENT 9 MARTIE. E scandal! Decizia lui Florin Calinescu de a da Golden Buzz i-a pus pe jar pe fani. "Patetic!"

publicat 2018-03-10 13:30:03 (CanCan)
ROMANII AU TALENT 9 MARTIE. Florin Calinescu a dat "Golden Buzz", vineri seara, la "Romanii au talent", iar gestul sau a fost starnit un val de reactii in mediul on-line. Laura Bisog si Grigore Luca au primit din partea actorului "Golden Buzz", desi momentul lor nu i-a satisfacut deloc pe fanii show-ului de televiziune. „Butonul […] The post ROMANII AU TALENT 9 MARTIE. E scandal! Decizia lui Florin Calinescu de a da Golden Buzz i-a pus pe jar pe fani. "Patetic!" appeared first on... ...continuare.

Ministrul britanic pentru Brexit, mesaj DE AMPLOARE pentru romanii din Regatul Unit: 'Vrem sa fie, in continuare, bine tratati, nu chiar la fel ca pana acum'

publicat 2018-03-10 10:30:04 (Click)
Ministrul britanic pentru Brexit, mesaj DE AMPLOARE pentru romanii din Regatul Unit: 'Vrem sa fie, in continuare, bine tratati, nu chiar la fel ca pana acum' Ministrul britanic pentru Brexit a precizat pentru Digi24 ca romanii vor fi tratati "cu generozitate" in procesul de iesire a Marii Britanii din Uniunea Europeana. "Aveti incredere ca va vom trata bine. Apreciem contributia voastra pentru Marea Britanie. Citeste mai departe... ...continuare.

O profesoara i-a uimit pe juratii Romanii au talent. A interpretat excelent o melodie Fado

publicat 2018-03-10 00:30:27 (Libertatea)
O profesoara i-a uimit pe juratii Romanii au talent. A interpretat excelent o melodie Fado O profesoara i-a uimit pe juratii Romanii au talent dupa ce a interpretat excelent o melodie Fado care a trimis-o, cu patru de "Da", in etapa urmatoare a concursului. Vineri seara, in cea de-a patra editie a showului Romanii au talent, care a ajuns la al optulea sezon, unul care se desfasoara sub spectrul "Marea […] Post-ul O profesoara i-a uimit pe juratii Romanii au talent. A interpretat excelent o melodie Fado apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ROMANII AU TALENT 2018. Primul Golden Buzz al sezonului. E incredibil cine l-a dat!

publicat 2018-03-09 23:00:03 (CanCan)
ROMANII AU TALENT 2018. Laura Bisog si Grigore Luca au cantat o piesa romaneasca din anii 90 in duet, in stilul Mirabelei Dauer si al lui Dan Spataru. Rezultatul a fost…un ropot de aplauze si un Golden Buzz care i-a trimis direct in semifinale! A apasat pe buton insa exact juratul la care nimeni nu […] The post ROMANII AU TALENT 2018. Primul Golden Buzz al sezonului. E incredibil cine l-a dat! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro