Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



RomaniaTV: Veste BOMBA pentru romanii cu studii superioare. Ce se intampla cu salariile. Anuntul e OFICIAL

publicat 2015-07-08 17:15:11 (Libertatea)
RomaniaTV: Veste BOMBA pentru romanii cu studii superioare. Ce se intampla cu salariile. Anuntul e OFICIAL RomaniaTV: Veste BOMBA pentru romanii cu studii superioare. Ce se intampla cu salariile. Anuntul e OFICIAL Publicitate Citeste mai departe pe romaniatv.net ...continuare.

Ce a declarat secretarul de stat in Ministerul Culturii, Bogdan Stanoevici, despre romanii care doresc sa revina in tara

publicat 2015-07-08 17:00:03 (Antena3)
Secretarul de stat in Ministerul Culturii Bogdan Stanoevici a declarat, miercuri, ca salariul nu este o problema pentru romanii care doresc sa revina in tara, explicand ca acestia au acasa mult mai multe... ...continuare.

Cum isi pot salva romanii Pavilionul de la Milano

publicat 2015-07-08 16:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Cum isi pot salva romanii Pavilionul de la Milano Evenimentul zilei a prezentat in luna iunie starea de nemultumire care domneste printre cei care au vizitat Pavilionul Romaniei de la Expo Milano 2015. Romanii au reactionat. ...continuare.

Victor Ponta are un mesaj pentru romanii care l-au sustinut. Vezi prima fotografie cu premierul in spitalul din Istanbul

publicat 2015-07-08 14:00:02 (Antena3)
La doua ore de la aparitia publica, premierul Victor Ponta a postat pe Facebook un mesaj pentru romanii care l-au sustinut cat a fost internat, dar si pentru medicii turci care l-au ingrijit."Multumesc tuturor... ...continuare.

S-a aflat motivul mortii instructorului de pizza de la Romanii au talent. Ce scrie pe certificatul de deces

publicat 2015-07-08 13:45:33 (Libertatea)
Claudiu Toader, tanarul care participat la sezonul doi al show-ului "Romanii au talent" si care a... ...continuare.

ROMANII AU TALENT. Lui Claudiu Toader i-a fost scris sa moara la 32 de ani

publicat 2015-07-08 11:00:16 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT. Lui Claudiu Toader i-a fost scris sa moara la 32 de ani A avut zilele numarate, spune o vorba din batrani. Asa a fost si in cazul lui Claudiu Toader, cel care ne-a incantat la "Romanii au talent" cu jongleriile sale cu blatul de pizza. Acum doua saptamani a trecut pe langa moarte dupa ce s-a lovit cu capul de piscina. Dar Doamna cu coasa nu l-a iertat. ...continuare.

Gest macabru facut de prietenii concurentului de la Romanii au Talent care a fost gasit mort in cada!

publicat 2015-07-08 09:30:02 (CanCan)
Gest macabru facut de prietenii concurentului de la Romanii au Talent care a fost gasit mort in cada! Prietenii lui Claudiu Constantin Toader, fostul concurent de la Romanii au Talent, au facut in memoria acestuia un gest extrem de ciudat! Vezi despre ce este vorba! ...continuare.

Darius are nevoie de 1.400 Euro! | Baietelul operat de retinopatie trebuie sa ajunga in Italia, la control

publicat 2015-07-08 00:00:26 (Libertatea)
Darius are nevoie de 1.400 Euro! | Baietelul operat de retinopatie trebuie sa ajunga in Italia, la control Pentru Darius Cristea, de cand se stie, curcubeul a fost mereu doar negru, el nascandu-se practic orb. Dar, dupa operatia din SUA, in primavara lui 2013, primele raze de lumina au aparut si pentru privirea lui. Insa Darius are nevoie sa continue controalele regulate ce au loc in Italia, acolo unde merg, pentru pacientii din Europa, doctorii americani care i-au operat. Iar pentru asta e nevoie de 1.400 de euro. Darius are nevoie sa pastreze "stropul" de lumina pe care l-a castigat in urma... ...continuare.

Eveniment - Remorca furata din Italia, descoperita la frontiera

publicat 2015-07-08 00:00:09 (Curierul-National)
Eveniment - Remorca furata din Italia, descoperita la frontiera Politistii de frontiera din cadrul Punctului de Trecere a Frontierei Oancea au intocmit lucrare penala unui tanar, care conducea un microbuz la care avea atasata o remorca, care figura ca fiind declarata furata din Italia. În data de 6 iulie a.c ...continuare.

IT&C - Ce feluri de mancare isi comanda romanii pe internet

publicat 2015-07-08 00:00:09 (Curierul-National)
Pizza, mancarea chinezeasca si mancarea de fast-food sunt printre preferatele romanilorÎn timpul verii, romanii cresc si cererea de salate, in special clientii femei, care incearca sa abordeze diete de sez ...continuare.