Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice



ROMANII AU TALENT: O MIREASA in SANII GOI a facut SENZATIE pe scena. Vezi cum a reactionat Mihai Petre

publicat 2014-03-21 22:00:19 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT: O MIREASA in SANII GOI a facut SENZATIE pe scena. Vezi cum a reactionat Mihai Petre Romanii au talent. O concurenta a facut senzatie cu opera pe care a adus-o pe scena in editia de vineri a emisiunii Romanii au talent. Cornelia face body painting si a venit insotita si de cateva domnisoare extrem de atragatoare. ...continuare.

SCANDAL la "Romanii au talent"! Fernando de la Caransebes a sarit sa-l bata pe Mihai Petre: "Ai tupeu mult in tine!"

publicat 2014-03-21 22:00:03 (CanCan)
SCANDAL la Romanii au talent! Fernando de la Caransebes a sarit sa-l bata pe Mihai Petre: Ai tupeu mult in tine! Moment de-a dreptul inspaimantator vineri seara, la "Romanii au talent". Protagonist? Faimosul Fernando de la Caransebes care, enervat de faptul ca a fost trimis acasa, si-a varsat nervii pe Mihai Petre, fiind cat pe ce sa il ia la bataie. ...continuare.

ROMANII AU TALENT. Texanul maramuresean i-a intaratat pe jurati. Andra l-a pus la punct pe Mihai Petre

publicat 2014-03-21 21:45:15 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT. Texanul maramuresean i-a intaratat pe jurati. Andra l-a pus la punct pe Mihai Petre ROMANII AU TALENT. Liviu Bora are 18 ani, este student la actorie si are o mare pasiune pentru muzica country. El a aparut pe scena la Romanii au Talent in postura de "texan", cucerindu-le pe toate fetele din sala. ...continuare.

ROMANII AU TALENT | MOMENT INCREDIBIL! Fernando de la Caransebes l-a atacat pe Mihai Petre! Vezi cum a reactionat JURATUL!

publicat 2014-03-21 21:45:08 (Libertatea)
ROMANII AU TALENT | MOMENT INCREDIBIL! Fernando de la Caransebes l-a atacat pe Mihai Petre! Vezi cum a reactionat JURATUL! Romanii au talent. Fernando de la Caransebes a urcat pe scena cu chef de cantat, insa nu i-.a placut deloc reactia juriului. Asa ca s-a luat de cel mai aspru membru, Mihai Petre, caruia si-a propus sa-i scoata tupeul din cap. Asa ca a mers la el cu microfonul, hotarat sa-l loveasca. Romanii au talent. Fernando de la Caransebes Asa ca Fernando si-a varsat nervii pe cel mai temult dintre jurati, Mihai Petre, caruia si-a propus sa-i scoata tupeul din cap: "Ai mult tupeu. Lasa ca ti-l scot eu",... ...continuare.

ROMANII AU TALENT: Comedie sau parodie? Concurentul care i-a debusolat pe jurati si a speriat-o pe Andra

publicat 2014-03-21 21:30:26 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT: Comedie sau parodie? Concurentul care i-a debusolat pe jurati si a speriat-o pe Andra Luiz i-a debusolat pe juratii de la "Romanii au talent", in editia de vineri seara. El a incercat sa cante melodia "Unchain my heart". Ce a iesit, nu prea a semanat insa cu originalul. ...continuare.

ROMANII AU TALENT. Pictorul cu mistrie a facut un desen care l-a extaziat pe Mihai Petre

publicat 2014-03-21 21:30:26 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT. Pictorul cu mistrie a facut un desen care l-a extaziat pe Mihai Petre ROMANII AU TALENT. Spectatorii si juratii de la Romanii au Talent au crezut la inceput ca au de-a face cu un farsor, dar la final au ramas cu gura cascata cand au vazut ce a iesit din mana pictorului cu mistrie. ...continuare.

ROMANII AU TALENT | A cantat si s-a imbracat ca in Texas, dar este din Maramures. El le-a facut pe toate DOMNISOARELE sa suspine!

publicat 2014-03-21 21:30:22 (Libertatea)
ROMANII AU TALENT | A cantat si s-a imbracat ca in Texas, dar este din Maramures. El le-a facut pe toate DOMNISOARELE sa suspine! Romanii au talent. Liviu Bora este un student in varsta de 18 ani care a cucerit domnisoarele din sala, cand a inceput sa cante. Imbracat ca in Texas, tanarul originar din Viseul de Sus, a interpretat dumnezeiste o piesa country. Romanii au talent. Timbrul vocii lui Liviu si melodia lui Ryan Binghamm, "The Weary Kind", le-au facut pe domnisoare sa suspine si pe Andra sa ii acorde un "da". Andra a fost prima care a dat verdictul. Mihai nu a ramas fara replica la intepaturile Andrei.... ...continuare.

Moment de SPAIMA la "Romanii au talent"! Andra a inlemnit: "Uita-te in oglinda!"

publicat 2014-03-21 21:30:04 (CanCan)
Moment de SPAIMA la Romanii au talent! Andra a inlemnit: Uita-te in oglinda! Andra nu a mai avut pielea de gaina, ci parul maciuca vineri seara, in editia a sasea a show-ului "Romanii au talent" de la PRO TV. Motivul? Un concurent cat se poate de... special! ...continuare.

ROMANII AU TALENT | Prima data JURATII cu crezut ca face O MAZGALEALA! FINALUL a fost SPECTACOL TOTAL

publicat 2014-03-21 21:15:10 (Libertatea)
ROMANII AU TALENT | Prima data JURATII cu crezut ca face O MAZGALEALA! FINALUL a fost SPECTACOL TOTAL Romanii au talent. Andreas Bu a venit cu niste vopseluri, un chevalet si o mistrie si a inceput sa mazgaleasca ceva pe hartie, motiv pentru care juratii au fost extrem de reticenti, la inceput. Rezultatul final insa, o pictura cu chipul lui Bob Marley, i-a lasat fara cuvinte. Romanii au talent. Andreas Bu a lasat masca o sala intreaga atunci cand, doar ajutat de mistrie si cateva vopseluri, a facut o adevarata opera de arta. Desi initial juratii au privit circumspecti evolutia actului... ...continuare.

ROMANII AU TALENT. Doi concurenti au ridicat sala in picioare. Asa voci nu s-au mai auzit

publicat 2014-03-21 21:00:18 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT. Doi concurenti au ridicat sala in picioare. Asa voci nu s-au mai auzit ROMANII AU TALENT. Presectiile continua cu o noua serie de concurenti la show-ul Romanii au Talent, emisiunea de vineri seara fiind deschisa de doi tineri ale caror voci au starnit emotia spectatorilor. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

traian vuia kaboul iaurt hristos a inviat braila un constantean calcularea mihaela si dani horatiu gurghiu george hora accident bunu tiriac cangurul gruiu elene neti sandu a divortat grigore ghica papusa tion manuela harabor goga paszkany satu mare globo fort filme xxx mihaela radulescu valcea fulger japan raluka fosti calarasi campania electorala forza zu snooker forever neamt bihor burcea ana maria prodan dincolo de nisipuri versuri fara vize iasi etaj tauro