Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ce pun romanii din strainatate in coletele pe care le trimit acasa

publicat 2015-01-08 14:00:27 (Libertatea)
Romanii care lucreaza peste granita au trimis, anul trecut, aproape 12.000 de tone de pachete,... ...continuare.

Ajutor pentru romanii cu rate mari la banci: BNR va discuta cu bancile pentru a le usura povara

publicat 2015-01-08 11:15:43 (Romania-TV)
Ajutor pentru romanii cu rate mari la banci: BNR va discuta cu bancile pentru a le usura povara Veste buna pentru romanii care isi platesc cu greu ratele la banci. Banca Nationala a Romaniei (BNR) vrea sa discute cu bancile ca sa le usureze povara. ...continuare.

Romani cheltuie de 20 de ori mai multi bani pe bautura si tigari decat pe educatie

publicat 2015-01-08 11:15:42 (Realitatea-TV)
Romani cheltuie de 20 de ori mai multi bani pe bautura si tigari decat pe educatie Romanii s-au obisnuit sa traiasca pe deficit bugetar de la o luna la alta. In lipsa banilor necesari supravietuirii, nu e de mirare ca romanii nu mai gasesc bani in portofel pentru educatie si autoeducare, nici pentru cultura. Surpriza este ca aloca totusi 7% din buget pe bautura si tigari. ...continuare.

RAMONA BAMBOLA a innebunit Italia cu SANII ei, dar ACUM s-a facut FEMEIE de CASA! Cat de MARI si FRUMOASE s-au FACUT GEMENELE BLONDEI | FOTO

publicat 2015-01-08 11:15:25 (Libertatea)
RAMONA BAMBOLA a innebunit Italia cu SANII ei, dar ACUM s-a facut FEMEIE de CASA! Cat de MARI si FRUMOASE s-au FACUT GEMENELE BLONDEI | FOTO Romanca a facut furori in randul italienilor cu formele ei mai mult decat apetisante. Sanii ei i-au bagat in boala pe multi reprezentanti ai sexului tare. Astazi, insa, Ramona Bambola, este o femeie asezata la casa ei si mamica a doua fetite superbe. Romanca Ramona Bambola este celebra in Italia Publicitate Sanii ei imensi si formele mai mult decat voluptuoase i-au asigurat romancei Ramona Bambola, pe numele ei real Ramona Chorleu, succesul in Italia. A facut furori in "Cizma" cu aparitiile... ...continuare.

MESAJ DUR, pe un container din Italia: "Uciderea unui roman nu e o crima, ci un lucru bun!"

publicat 2015-01-08 10:15:15 (Libertatea)
MESAJ DUR, pe un container din Italia: Uciderea unui roman nu e o crima, ci un lucru bun!" Nici nu inceput bine 2015 si romanii care traiesc in afara tarii sunt atacati miseleste de tot felul de asa-zisi nationalisti. Astfel pe 2 ianuarie 2015, pe un container dintr-o localitate din apropierea Romei a fost descoperit un mesaj extrem de dur la adresa romanilor: "Uciderea unui roman nu e o crima, ci un lucru bun!". ...continuare.

Pe ce arunca romanii cu banii! Vezi "topul cumparaturilor" in 2014

publicat 2015-01-08 10:00:24 (Libertatea)
Romanii au prins din nou curaj sa-si cheltuiasca banii prin magazine. Datele oficiale arata ca, in... ...continuare.

Violator in serie roman, arestat in Italia

publicat 2015-01-08 09:30:33 (Romania-TV)
Violator in serie roman, arestat in Italia Un violator in serie roman a fost arestat in Italia. Constantin Cristian Cumpasanu, in varsta de 32 de ani, isi acosta victimele in tren. ...continuare.

Topul celor mai exportate produse agroalimentare romanesti: tigarete in Italia, oi in Libia, castraveti in Cehia si nuci in China

publicat 2015-01-08 09:01:04 (Ziarul-Financiar)
Topul celor mai exportate produse agroalimentare romanesti: tigarete in Italia, oi in Libia, castraveti in Cehia si nuci in China Citeste si: Ce produse agroalimentare importa si exporta Romania Exporturile agroalimentare sunt dependente de vasele pentru cereale si animale intrucat industria de profil nu poate inghiti toata productia stransa de pe camp de fermieri Romanii cheltuie anual 1 mld. Euro in pietele agroalimentare, unde ajung in cautarea de produse bio de provenienta locala Tigarete de 360 mil. euro in Italia, grau de 345 mil. euro in Egipt, sroturi de soia de 27 mil. euro in Bulgaria, floarea-soarelui de 24... ...continuare.

Calendarul noilor destinatii de pe harta aeroporturilor din Romania

publicat 2015-01-08 07:15:55 (Ziarul-Financiar)
Calendarul noilor destinatii de pe harta aeroporturilor din Romania Citeste si: Ce companii aeriene zboara la New York cu tarife mai mici de 600 de euro? Reducerea TVA va trimite mai multi romani in vacante in tara, iar numarul de rute externe creste Wizz Air a lansat o noua ruta din Cluj spre Nuremberg, Germania In acest an de pe aeroportul Henri Coanda (Otopeni), cel mai mare din tara, pasagerii vor putea ajunge in destinatii noi, precum Florenta (Italia), Heraklion (Grecia), Stockholm (Suedia) si Pescara (Italia), potrivit programului de zbor anuntat de... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

scala mancare subventii players party bate columbeanu andi moisescu astrolo ifrs consultant cata detentie geraldo alves conduct giurgiu dilema veche palestinian programul prima casa promulgarea bugetului compa catalin morosan electric tana agentia de plati cursa judetul ialomita agroland examen adrian volintiru cabana belga certificate verzi fratii ministru pensiile militare florescu proba scrisa furturi de masini cena model facias strada bucuresti wowbiz walter zenga cuvinte ansa moldovenesc evacuare hugh laurie jurnalul national