Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Romanii au GRAVE PROBLEME de GREUTATE. Mai mult de jumatate sunt supraponderali si obezi

publicat 2017-04-04 17:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Romanii au GRAVE PROBLEME de GREUTATE. Mai mult de jumatate sunt supraponderali si obezi Romanii au serioase probleme de greutate. Un sondaj de opinie recent realizat la nivel national de compania de cercetare de piata ISRA Center a relevat faptul ca doar 44% dintre persoanele de peste 18 ani sunt normoponderale. ...continuare.

Studiu: Doar 44% dintre romanii cu varste peste 18 ani sunt normoponderali

publicat 2017-04-04 16:00:06 (Romania-TV)
Studiu: Doar 44% dintre romanii cu varste peste 18 ani sunt normoponderali Mai putin de jumatate (44%) dintre romanii cu varste peste 18 ani sunt normoponderali, in timp ce 33% sunt supraponderali, 15% obezi si 5% subponderali, releva un sondaj de opinie recent realizat la nivel national de compania de cercetare de piata ISRA Center, potrivit Agerpres. ...continuare.

Veste excelenta pentru toti romanii. Se apropie o minivacanta de 5 zile!

publicat 2017-04-04 11:30:06 (Realitatea-TV)
Veste excelenta pentru toti romanii. Se apropie o minivacanta de 5 zile! Romanii ar putea avea o minivacanta de 5 zile in luna iunie. Incepand cu acest an, 1 iunie, cand se sarbatoreste Ziua Copilului, va fi libera, iar imediat dupa ea urmeaza Rusaliile, de asemenea sarbatoare legala. ...continuare.

DIICOT: Atacuri tip phishing impotriva unor institutii bancare din Romania si Italia si a unor firme din SUA

publicat 2017-04-03 16:00:04 (Evenimentul-Zilei)
DIICOT: Atacuri tip phishing impotriva unor institutii bancare din Romania si Italia si a unor firme din SUA Procurorii DIICOT si politistii au depistat o grupare care ar fi lansat atacuri tip phishing (inselaciune electronica) impotriva unor institutii bancare din Romania, din Italia si a unor companii din SUA. O persoana a fost arestata in urma a sapte perchezitii efectuate saptamana trecuta. ...continuare.

Ce si-au cumparat romanii in 2016 prin imprumut la banci?

publicat 2017-04-03 11:00:02 (Antena-1)
Ce si-au cumparat romanii in 2016 prin imprumut la banci? Romanii s-au imprumutat anul trecut pentru a-ti cumpara bunuri de folosinta indelungata si pentru a-si amenaja casa. Putini dintre ei s-au indatorat la banca pentru a-si achizitiona o locuinta. Iata pe ce au dat romanii bani in 2016: ...continuare.

Cinci ROMANI au furat 200.000 de euro in ITALIA!

publicat 2017-04-02 14:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Cinci ROMANI au furat 200.000 de euro in ITALIA! Cinci romani din Bistrita-Nasaud au furat echipamente sportive in valoare de 200.000 de euro dintr-un magazin din Italia. ...continuare.

Mircea Geoana, despre ce se va intampla cu romanii din Marea Britanie dupa Brexit. Ce categorie va fi cea mai afectata

publicat 2017-04-02 14:00:02 (Antena3)
Mircea Geoana, despre ce se va intampla cu romanii din Marea Britanie dupa Brexit. Ce categorie va fi cea mai afectata Mircea Geoana a comentat in emisiunea News Magazine ce se va intampla cu romanii din Marea Britanie dupa Brexit. Fostul ministru de Externe crede ca romanii cu studii medii vor fi cei... ...continuare.

Romanii au cumparat vechime in munca in valoare de 56 milioane lei

publicat 2017-04-02 12:15:09 (Romania-TV)
Romanii au cumparat vechime in munca in valoare de 56 milioane lei Romanii au incheiat contracte de asigurare sociala in baza Legii 186/2016 in valoare de 56 milioane de lei, arata datele Casei Nationale de Pensii Publice. ...continuare.

Romanii si-au cumparat vechimea in munca pentru 56 milioane de lei

publicat 2017-04-02 12:00:01 (Antena3)
Romanii si-au cumparat vechimea in munca pentru 56 milioane de lei Romanii au incheiat contracte de asigurare sociala in baza Legii 186/2016 in valoare de 56 milioane de lei, arata datele Casei Nationale de Pensii Publice furnizate la solicitarea... ...continuare.