Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

REZULTATE REZIDENTIAT 2017 CAROL DAVILA: Care a fost cel mai mare punctaj dupa recorectarea lucrarilor LISTA ADMISI BUCURESTI REZULTATE REZIDENTIAT 2017 CAROL DAVILA: Care a fost cel mai mare punctaj dupa recorectarea lucrarilor LISTA ADMISI BUCURESTI HOROSCOP 22 NOIEMBRIE Zi cu planuri si idei bune HOROSCOP 22 NOIEMBRIE Zi cu planuri si idei bune Horoscop, miercuri, 22 noiembrie 2017. Capricornii isi revizuiesc atitudinea fata de unii apropiati pe care i-au neglijat sau respins Presedintele zimbabwian Robert Mugabe a DEMISIONAT Presedintele zimbabwian Robert Mugabe a DEMISIONAT Alegerea Amsterdamului si a Parisului pentru gazduirea agentiilor UE din Londra: un branci dat Europei egalilor promisa esticilor de Juncker Alegerea Amsterdamului si a Parisului pentru gazduirea agentiilor UE din Londra: un branci dat "Europei egalilor" promisa esticilor de Juncker Compania de distributie Aquila din Ploiesti merge spre 1 mld. lei dupa un avans de 20% in primul semestru Bitdefender a mutat din China in Satu Mare productia echipamentului Bitdefender Box. Florin Talpes: Este un vis, o ambitie personala sa putem demonstra ca putem face in Romania lucruri de calitate Desi companiile din indicele BET au raportat un profit total cu aproape 50% mai mare, piata bursiera ramane anesteziata Reteaua de magazine Agroland din Timisoara a ajuns la 250 de unitati si afaceri de 27 mil. euro. "Vrem sa crestem numarul de clienti" CRITICI DURE, indreptate catre Razvan Burleanu. Este un om fals, lipsit de idei proprii. Cred ca se pregateste pentru altceva CRITICI DURE, indreptate catre Razvan Burleanu. "Este un om fals, lipsit de idei proprii. Cred ca se pregateste pentru altceva" Horoscop  Uriasii erau pe pamant in vremurile acelea - Geneza, 6:4 Horoscop "Uriasii erau pe pamant in vremurile acelea" - Geneza, 6:4 Ministrul britanic de Externe urmeaza sa intreprinda o vizita la Moscova in luna decembrie-diplomat rus Ministrul britanic de Externe urmeaza sa intreprinda o vizita la Moscova in luna decembrie-diplomat rus Saad Hariri a revenit la Beirut pentru prima data dupa demisia din functia de premier al Libanului Saad Hariri a revenit la Beirut pentru prima data dupa demisia din functia de premier al Libanului Detalii absolut ridicole aparute din greseala in filme Detalii absolut ridicole aparute din greseala in filme Robotii si smartphone-ul vor rezolva problemele soferilor Robotii si smartphone-ul vor rezolva problemele soferilor

Stiri locale




Golofca, cale intoarsa la FC Botosani? Gigi Becali: Ii dau lui Iftime 100.000 de euro sa-l ia inapoi!

publicat 2017-08-28 15:15:02 (CanCan)
Golofca, cale intoarsa la FC Botosani? Gigi Becali: Ii dau lui Iftime 100.000 de euro sa-l ia inapoi! Zilele atacantului Catalin Golofca la FCSB sunt numarate. Fotbalistul sucevean, ar putea face zilele urmatoare cale intoarsa la Botosani, cazand in dizgratia lui Gigi Becali.Ba mai mult, finantatorul FCSB a ajuntat ca ii va da si 100.000 de euro lui Valeriu Iftime, finantatorul FC Botosani, numai sa-l primeasca inapoi la echipa pe fotbalist."Trei jucatori jucatori nu vor mai fi titulari: Golofca, Ovidiu Popescu si Larie. Pe Golofca l-am scos din concurenta cu Tanase. N-are cum sa-l scoata din... ...continuare.

VIDEO Momente dureroase pentru un fan stelist aflat la meciul cu FC Botosani

publicat 2017-08-28 15:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Momente dureroase pentru un fan stelist aflat la meciul cu FC Botosani Aseara, în timpul meciului dintre FCSB si FC Botosani (2-0), a avut loc o faza în care unul dintre suporterii prezenti pe Arena Nationala a avut serios de suferit. Mihai Bordeianu sutat de la marginea careului, însa a trimis mult peste poarta si balonul a fost deviat de unul dintre suporteri. Mingea însa s-a oprit însa în zona sensibila a unui alt fan stelist, aflat pe scarile peluzei. ...continuare.

Trei dintre titularii cu Botosani scosi din primul 11 la Steaua

publicat 2017-08-28 12:45:09 (OnlineSport)
Gigi Becali, patronul Stelei, s-a aratat nemultumit de jocul a trei dintre titularii trimisi in teren de Nicolae Dica la partida cu FC Botosani. ...continuare.

Becali il trage de urechi pe Dica din cauza lui Dennis Man

publicat 2017-08-28 11:45:02 (CanCan)
Becali il trage de urechi pe Dica din cauza lui Dennis Man La finalul meciului castigat de FCSB in fata lui FC Botosani, scor 2-0, Gigi Becali a tinut sa-l traga de urechi pe Nicolae Dica. Finantatorul FCSB s-a aratat nemultumit de faptul ca Dica nu a inceput cu Man titular si ca l-a introdus pe teren abia pe finalul primei reprize in locul lui Golofca. "Avem timp sa-l vedem si pe Coman in teren, dar imi pare rau ca Man nu a intrat de la inceput. Vor mai veni inca trei jucatori", a declarat Gigi Becali.Dennis Man a inceput contra FC Botosani din... ...continuare.

Cornel Sfaiter: FCSB nu m-a impresionat cu nimic!

publicat 2017-08-28 11:45:02 (CanCan)
Cornel Sfaiter: FCSB nu m-a impresionat cu nimic! Presedintele FC Botosani, Cornel Sfaiter a declarat ca desi a castigat cu 2-0 meciul de pe National Arena, FCSB nu l-a impresionat cu nimic. Oficialul moldovenilor a afirmat ca Dinamo, echipa pe care FC Botosani a invins-o cu 1-0 in acest tur pe National Arena a fost ca joc peste FCSB si a pus mai multe probleme fotbalistilor lui Enache. "FCSB nu m-a impresionat ca joc, nu m-a impresionat chiar cu nimic. Dinamo ne-a pus mari probleme dar am avut alta atitudine, determinare. Am avut si noi... ...continuare.

Dica, fericit dupa ce i-a batut pe moldoveni!

publicat 2017-08-28 11:45:02 (CanCan)
Dica, fericit dupa ce i-a batut pe moldoveni! Tehnicianul FCSB, Nicolae Dica, exulta dupa ce echipa sa s-a apropiat la un punct de liderul campionatului, CFR Cluj.Dica a spus ca s-a temut de FC Botosani si a afirmat ca moldovenii au pus probleme echipei sale pe National Arena. "Ma asteptam un meci greu. Am incercat sa le oprim contraatacurile. In prima repriza ne-au pus mai multe probleme, dar in mare zic ca am controlat jocul. Pentru moralul jucatorilor era important sa castigam acest meci", a declarat Nicolae Dica.FCSB a invins cu 2-0... ...continuare.

Gigi Becali, in al noualea cer dupa victoria cu FC Botosani!

publicat 2017-08-28 11:45:02 (CanCan)
Gigi Becali, in al noualea cer dupa victoria cu FC Botosani! Gigi Becali este in al noualea cer dupa victoria cu 2-0 obtinuta de FCSB contra FC Botosani.Finantatorul ros-albastrilor a declarat ca meciul cu moldovenii, o echipa care joaca fotbal, a fost un test adevarat pentru Nicolae Dica. "Fotbalul e frumos cand ai fotbalisti de valoare in teren! Era un test, ca jucam cu echipa de pe locul 3, o echipa care am vazut ca joaca fotbal. Mingea a fost doar la noi, adversarul nu poate sa ia mingea", a declarat Gigi Becali.FCSB a invins cu 2-0 FC Botosani pe... ...continuare.

Golofca pedepsit de Dica impotriva fostei echipe!

publicat 2017-08-28 11:45:02 (CanCan)
Golofca pedepsit de Dica impotriva fostei echipe! Nicolae Dica nu i-a dat decat 40 de minute de joc lui Catalin Golofca in meciul contra fostei sale formatii, FC Botosani. Nemultumit de jocului lui Glofca, Dica l-a schimbat pe acesta cu cinci minute inaintea pauzei iar la final a explicat motivele schimbarile cu Dennis Man."Ma asteptam la mai mult de la el. A avut cateva oportunitati in care a ajuns unu contra unu cu un adversar si m-a dezamagit ca nu a driblat. De aceea l-am introdus pe Man. Nu a dat randamentul pe care-l asteptam eu de la... ...continuare.

Nu toti au stralucit » Evolutii dezamagitoare pentru doi stelisti in meciul cu FC Botosani: notele meciului

publicat 2017-08-28 09:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
Nu toti au stralucit » Evolutii dezamagitoare pentru doi stelisti in meciul cu FC Botosani: notele meciului FCSB s-a impus cu 2-0 în meciul cu FC Botosani de pe Arena Nationala, dar au fost doi fotbalisti în tabara ros-albastrilor cu evolutii dezamagitoare, lucru reflectat si în notele primite de acestia în Gazeta Sporturilor. Ovidiu Popescu si Catalin Golofca au primit nota 4 din partea Gazetei, iar Dica nu a asteptat nici macar pauza pentru a-l schimba pe mijlocasul venit în aceasta vara chiar de la Botosani. ... ...continuare.

LIGA I. FCSB, VICTORIE lejera cu FC Botosani. Lui Gigi Becali i-a revenit entuziasmul: "Fotbalul e frumos cand ai fotbalisti de valoare"

publicat 2017-08-28 00:30:02 (Evenimentul-Zilei)
LIGA I. FCSB, VICTORIE lejera cu FC Botosani. Lui Gigi Becali i-a revenit entuziasmul: Fotbalul e frumos cand ai fotbalisti de valoare FCSB s-a impus cu 2-0 in partida jucata, duminica, pe "Arena Nationala", impotriva celor de la FC Botosani, in etapa a 8-a a campionatului intern. ...continuare.