Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cine este IOANA BRAN, ministrul propus al Tineretului si Sportului. Ce realizari are in CV la varsta de 31 de ani FOTOGALERIE

publicat 2018-01-26 17:30:29 (Romania-TV)
Ioana Bran, 31 de ani, ministrul propus al Tineretului si Sportului, este fiica unui om de afaceri din Satu Mare, care se ocupa cu producerea si comercializarea de palinca. ...continuare.

BIOGRAFIE / Cine este Ioana Bran, propusa ministru al Tineretului si Sporturilor. Fratele sau, condamnare intr-un dosar DNA

publicat 2018-01-26 17:00:30 (Libertatea)
BIOGRAFIE / Cine este Ioana Bran,  propusa ministru al Tineretului si Sporturilor. Fratele sau, condamnare intr-un dosar DNA Ioana Bran a fost propusa ca ministru al Tineretului si Sportului in guvernul condus de Viorica Dancila. Deputatul PSD de Satu Mare este fiica cea mica a milionarului Ioan Bran, cel care detine Distileriile Bran. Totodata, fratele ei a fost condamnat intr-un dosar de trafic de influenta. Ioana Bran, in varsta de 31 de ani, […] Post-ul BIOGRAFIE / Cine este Ioana Bran, propusa ministru al Tineretului si Sporturilor. Fratele sau, condamnare intr-un dosar DNA apare prima data in... ...continuare.

Cine este Ioana Bran, viitorul ministru al Tineretului si Sportului

publicat 2018-01-26 17:00:02 (Antena3)
Cine este Ioana Bran, viitorul ministru al Tineretului si Sportului Ioana Bran s-a nascut la 31 octombrie 1986, la Satu Mare. Este absolventa a Facultatii de Stiinte Economice din cadrul Universitatii "Babes-Bolyai" din Cluj-Napoca, potrivit www.cdep.ro. Detine un... ...continuare.

Cine este Ioana Bran, propunerea PSD pentru Ministerul Tineretului si Sportului - Biografie

publicat 2018-01-26 14:45:02 (Antena3)
Cine este Ioana Bran, propunerea PSD pentru Ministerul Tineretului si Sportului - Biografie Ioana Bran, favorita pentru Ministerul Tineretului si Sportului, dupa demisia lui Marius Dunca, are 31 de ani si este fiica unui om de afaceri din Satu Mare. Ioana Bran, nascuta pe 31 octombrie 1986, este un... ...continuare.

O milionara sexy, favorita pentru functia de ministru al Tineretului si Sportului, dupa ce Marius Dunca a demisionat. Cine este bruneta de 31 de ani

publicat 2018-01-26 11:45:02 (CanCan)
O milionara sexy, favorita pentru functia de ministru al Tineretului si Sportului, dupa ce Marius Dunca a demisionat. Cine este bruneta de 31 de ani Ministrul Tineretului si Sportului a anuntat, in aceasta dimineata ca demisioneaza din functie. Marius Dunca a subliniat faptul ca s-a consultat si cu presedintele PSD, Liviu Dragnea. In cursul zilei de azi, Viorica Dancila va decide cine vor fi ministri care vor forma noul Guvern. La carma Ministerul Tineretului si Sportului, spun sursele, e favorita o tanara milionara de 31 de ani, dar si Gabriela Szabo.Presasm a titrat ca portofoliul va fi preluat de fiica unui om de afaceri din Satu Mare.... ...continuare.

Milionara sexy care ar putea fi numita ministru al Tineretului si Sportului

publicat 2018-01-26 08:15:21 (Libertatea)
Milionara sexy care ar putea fi numita ministru al Tineretului si Sportului Ioana Bran ar putea fi numita ministru al Tineretului si Sportului in Guvernul condus de Viorica Dancila. Deputatul PSD de Satu Mare s-ar numara printre echipa de ministri care va forma noul Executiv, in situatia in care Marius Dunca, actualul ministru al Tineretului si Sportului, s-ar numara printre cei vizati de remaniere. Surse citate de […] Post-ul Milionara sexy care ar putea fi numita ministru al Tineretului si Sportului apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

A lucrat in mina, dar scena l-a facut cunoscut! Povestea minerului-actor

publicat 2018-01-25 23:15:02 (CanCan)
A lucrat in mina, dar scena l-a facut cunoscut! Povestea minerului-actor Cu parul nins si barba alba, actorul Carol Erdos este o aparitie indragita in toate spectacolele Teatrului de Nord Satu Mare, facand cadou publicului satmarean satisfactia unui act actoricesc reusit, in spatele caruia stau multa daruire, munca si experienta. De 40 de ani este nelipsit de pe scena Teatrului de Nord din Satu Mare adancindu-se in sufletele oamenilor la fel cum o facea in tinerete in adancul minei de carbune de la Petrila. Atunci scotea din munte miezul lui, iar acum scoate din... ...continuare.

Politist condamnat la inchisoare pentru trafic de influenta, incarcerat la Penitenciarul din oras

publicat 2018-01-25 20:45:26 (Romania-TV)
Politist condamnat la inchisoare pentru trafic de influenta, incarcerat la Penitenciarul din oras Un politist din judetul Satu Mare, trimis in judecata de DNA pentru trafic de influenta si luare de mita si care a fost condamnat la trei ani si opt luni de inchisoare cu executare, a fost incarcerat, joi, la Penitenciarul din oras. ...continuare.

Risc de avalansa pe Vf. Pietroasa. Iata avertismentul salvamontistilor!

publicat 2018-01-25 17:30:25 (Realitatea-TV)
Risc de avalansa pe Vf. Pietroasa. Iata avertismentul salvamontistilor! Serviciul Public Judetean Salvamont Satu Mare aduce in atentia montaniarzilor doua aspecte semnalate in zona de stancarie de pe Vf. Pietroasa 1200m. ...continuare.

Alerta cu bomba in centrul municipiului Satu Mare

publicat 2018-01-24 19:15:26 (Realitatea-TV)
Alerta cu bomba in centrul municipiului Satu Mare Autoritatile au intrat, miercuri, in stare de alarma, dupa ce un barbat a sunat la politie reclamand ca langa o biserica este o valiza suspecta. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro