Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Iulia Vantur a povestit cum l-a cunoscut pe Salman Khan: "Am facut..."

publicat 2017-10-24 17:15:01 (Antena3)
Iulia Vantur a povestit cum l-a cunoscut pe Salman Khan: Am facut... Iulia Vântur petrece foarte mult timp în India.  Dincolo de iubirea pentru cultura acestei tari, dar si de dorinta de a-si construi acolo o cariera de succes în muzica, pe fosta prezentat... ...continuare.

Iulia Vantur a rupt tacerea. Cum l-a cunoscut pe Salman Khan. "Am facut..."

publicat 2017-10-24 17:00:02 (CanCan)
Iulia Vantur a rupt tacerea. Cum l-a cunoscut pe Salman Khan. Am facut... De luni bune, Iulia Vantur a stat mai mult peste hotare, in India. Dincolo de iubirea pentru cultura acestei tari, dar si de dorinta de a-si construi acolo o cariera de succes in muzica, pe fosta prezentatoare TV o leaga de acele meleaguri si relatia cu faimosul actor bollywoodian Salman Khan. "L-am cunoscut dintr-o intamplare. L-am cunoscut intr-un loc, am facut cunostinta ca doi oameni normali. Am tinut legatura, am fost prieteni multa vreme. Intotdeauna am incercat sa tin lucrurile astea... ...continuare.

Dr. Mihaela Bilic, despre un aliment pe care il mananci zilnic: A ajuns sa fie numit "moartea alba"

publicat 2017-10-24 13:45:02 (Antena3)
Dr. Mihaela Bilic, despre un aliment pe care il mananci zilnic: A ajuns sa fie numit "moartea alba" Zaharul a ajuns sa fie numit ”moartea alba”, astfel ca multi dintre ei au ajuns sa îl înlocuieasca cu mierea.  Nutritionistii spun însa ca diferenta între acesti &... ...continuare.

2 milioane de lei, pentru ca detinutii din Alba sa aiba conditii de lux! Vor avea camere intime si club cu internet

publicat 2017-10-24 12:45:03 (CanCan)
2 milioane de lei, pentru ca detinutii din Alba sa aiba conditii de lux! Vor avea camere intime si club cu internet Inspectoratul Judetean de Politie Alba a demarat, luni, analiza tehnica a ofertelor pentru extinderea si modernizarea arestului la sediul institutiei.Astfel, se vor investi doua milioane de lei, pentru camere de detentie modernizate, camere pentru vizite intime, un club cu calculatoare si telefoane, locuri de plimbare si spatii pentru primit vizite.Astfel, dupa modernizare, camerele de detentie vor avea paturi metalice, mese, scaune, spatii de depozitare a lucrurilor, dusuri, lavoare si... ...continuare.

2 milioane de lei, pentru ca detinutii din Alba sa aiba conditii de lux. Vor avea camere intime si club cu internet

publicat 2017-10-24 12:15:13 (ProTV)
Inspectoratul Judetean de Politie Alba a demarat, luni, analiza tehnica a ofertelor pentru extinderea si modernizarea arestului la seiul institutiei. ...continuare.

Lunetista "Alba ca Zapada" a fost lichidata de fortele anti-rusesti din Ucraina

publicat 2017-10-24 11:15:08 (Realitatea-TV)
Lunetista "Alba ca Zapada" a fost lichidata de fortele anti-rusesti din Ucraina Lunetista ucrainianca de 26 de ani Anastasia Slobodyanyuk, cunoscuta sub pseudonimul "Alba ca Zapada", a fost ucisa in orasul Donetk de fortele pro-rusesti. ...continuare.

Ce le cerea Obama celor de la Casa Alba cand apasa butonul rosu! Foarte putini presedinti au mai indraznit sa faca asta

publicat 2017-10-24 10:30:02 (CanCan)
Ce le cerea Obama celor de la Casa Alba cand apasa butonul rosu! Foarte putini presedinti au mai indraznit sa faca asta Biroul Oval de la Casa Alba este, in perceptia generala, locul de unde presedintele american isi exprima puterea si in care se alfa deja celebru buton rosu, potrivit huffingtonpost.com.Barack Obama nu il folosea insa pentru comenzi nucleare, ci pentru ceva mult mai comun decat s-ar putea crede: comanda ceai.Richard Branson, un miliardar american, apropiat al presedintelui Obama, a scris in autobiografia lui "Finding my Virginity" ca l-a vazut chiar el pe presedinte cum cerea ceai folosindu-se... ...continuare.

Iulia Vantur: "Voi fi o mama buna"

publicat 2017-10-23 22:00:07 (Romania-TV)
Iulia Vantur: "Voi fi o mama buna" Prezentatoarea Iulia ...continuare.

Iulia Vantur vrea sa devina mama. "E un lucru care nu depinde doar de noi"

publicat 2017-10-23 18:00:07 (Libertatea)
Iulia Vantur vrea sa devina mama. E un lucru care nu depinde doar de noi Iulia Vantur vrea sa devina mama, insa nu se mai gandeste la casatorie. Vedeta a povestit la tv ca si-ar dori sa aiba un copil, mai ales ca are 37 de ani si simte ca a sosit vremea. Iulia Vantur se afla in Romania unde va petrece timpul cu familia si prietenii apropiati. Aceasta a […] Post-ul Iulia Vantur vrea sa devina mama. "E un lucru care nu depinde doar de noi" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.