Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

REZULTATE REZIDENTIAT 2017 CAROL DAVILA: Care a fost cel mai mare punctaj dupa recorectarea lucrarilor LISTA ADMISI BUCURESTI REZULTATE REZIDENTIAT 2017 CAROL DAVILA: Care a fost cel mai mare punctaj dupa recorectarea lucrarilor LISTA ADMISI BUCURESTI HOROSCOP 22 NOIEMBRIE Zi cu planuri si idei bune HOROSCOP 22 NOIEMBRIE Zi cu planuri si idei bune Horoscop, miercuri, 22 noiembrie 2017. Capricornii isi revizuiesc atitudinea fata de unii apropiati pe care i-au neglijat sau respins Presedintele zimbabwian Robert Mugabe a DEMISIONAT Presedintele zimbabwian Robert Mugabe a DEMISIONAT Alegerea Amsterdamului si a Parisului pentru gazduirea agentiilor UE din Londra: un branci dat Europei egalilor promisa esticilor de Juncker Alegerea Amsterdamului si a Parisului pentru gazduirea agentiilor UE din Londra: un branci dat "Europei egalilor" promisa esticilor de Juncker Compania de distributie Aquila din Ploiesti merge spre 1 mld. lei dupa un avans de 20% in primul semestru Bitdefender a mutat din China in Satu Mare productia echipamentului Bitdefender Box. Florin Talpes: Este un vis, o ambitie personala sa putem demonstra ca putem face in Romania lucruri de calitate Desi companiile din indicele BET au raportat un profit total cu aproape 50% mai mare, piata bursiera ramane anesteziata Reteaua de magazine Agroland din Timisoara a ajuns la 250 de unitati si afaceri de 27 mil. euro. "Vrem sa crestem numarul de clienti" CRITICI DURE, indreptate catre Razvan Burleanu. Este un om fals, lipsit de idei proprii. Cred ca se pregateste pentru altceva CRITICI DURE, indreptate catre Razvan Burleanu. "Este un om fals, lipsit de idei proprii. Cred ca se pregateste pentru altceva" Horoscop  Uriasii erau pe pamant in vremurile acelea - Geneza, 6:4 Horoscop "Uriasii erau pe pamant in vremurile acelea" - Geneza, 6:4 Ministrul britanic de Externe urmeaza sa intreprinda o vizita la Moscova in luna decembrie-diplomat rus Ministrul britanic de Externe urmeaza sa intreprinda o vizita la Moscova in luna decembrie-diplomat rus Saad Hariri a revenit la Beirut pentru prima data dupa demisia din functia de premier al Libanului Saad Hariri a revenit la Beirut pentru prima data dupa demisia din functia de premier al Libanului Detalii absolut ridicole aparute din greseala in filme Detalii absolut ridicole aparute din greseala in filme Robotii si smartphone-ul vor rezolva problemele soferilor Robotii si smartphone-ul vor rezolva problemele soferilor

Stiri locale




Enache dupa infrangerea cu Steaua: "Am fost naivi"

publicat 2017-08-27 23:15:07 (OnlineSport)
Costel Enache, antrenorul celor de la FC Botosani, a incercat la finalul partidei cu Steaua sa explice jocul slab al echipei sale. ...continuare.

Antrenorul lui FC Botosani a gasit cauza infrangerii cu FCSB + Un jucator criticat: "Azi a gafat"

publicat 2017-08-27 23:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
Antrenorul lui FC Botosani a gasit cauza infrangerii cu FCSB + Un jucator criticat: Azi a gafat Costel Enache, antrenorul lui FC Botosani, a gasit cauza înfrângerii din meciul cu FCSB, scor 0-2, însa se declara multumit de jucatorii sai. "Am un sentiment de regret. Consider ca am fost putin naivi. Am tratat lejer ocaziile pe care ni le-am creat. Eficienta si-a spus cuvântul, aici a fost diferenta. Învatam dintr-o înfrângere. ... ...continuare.

Schimbarea neasteptata facuta de Dica in prima repriza cu Botosani

publicat 2017-08-27 22:00:14 (Gazeta-Sporturilor)
Schimbarea neasteptata facuta de Dica in prima repriza cu Botosani FCSB a început partida cu FC Botosani de pe teren propriu cu Catalin Golofca printre titulari. În minutul 40, însa, Dica a decis sa-l înlocuiasca pe jucatorul venit de la FC Botosani, desi FCSB conducea cu 1-0 din minutul 18, dupa golul lui Constantin Budescu. În locul lui Golofca a fost introdus Dennis Man, unul dintre jucatorii favoriti ai lui Gigi Becali din ultima vreme. ... ...continuare.

FCSB continua lupta pentru jucatorul dorit din Romania: "E monitorizat de foarte multe cluburi din Europa"

publicat 2017-08-27 21:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB continua lupta pentru jucatorul dorit din Romania: E monitorizat de foarte multe cluburi din Europa FCSB îl doreste în continuare pe Olimpiu Morutan (18 ani) de la FC Botosani, însa presedintele moldovenilor Cornel Șfaiter îi avertizeaza pe stelisti ca jucatorul e dorit de mai multe echipe din Europa. Întrebat daca Morutan va ajunge la FCSB, oficialul moldovenilor a raspuns la microfonul TV Dolce Sport: "E posibil orice. Olimpiu are nevoie de Botosani. El e monitorizat de foarte multe cluburi din Europa. Ne bucura acest lucru. ... ...continuare.

liveTEXT de la 21:00 » FCSB - FC Botosani » Derby pentru a prinde CFR-ul! Cu cine ar incepe Nicolae Dica

publicat 2017-08-27 18:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 21:00 » FCSB - FC Botosani » Derby pentru a prinde CFR-ul! Cu cine ar incepe Nicolae Dica FCSB si FC Botosani joaca în etapa a 8-a din Liga 1, de la ora 21:00. Partida e în direct la TV Digi Sport 1, TV Dolce Sport 1 si liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT Ros-albastrii sunt pe locul 6, cu 15 puncte, la 4 lungimi în spatele liderului CFR Cluj. De partea cealalta, moldovenii sunt pe pozitia a 3-a, cu 16 puncte. Costel Enache are dificulatati serioase pentru a bifa regula Under 21 impusa de FRF. ... ...continuare.

STEAUA BOTOSANI ora 21:00. LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGISPORT DOLCESPORT

publicat 2017-08-27 18:00:09 (Romania-TV)
STEAUA BOTOSANI ora 21:00. LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGISPORT DOLCESPORT STEAUA BOTOSANI LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGISPORT DOLCESPORT. STEAUA BOTOSANI se joaca, duminica, de la ora 21:00, LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGISPORT DOLCE SPORT. Meciul STEAUA BOTOSANI conteaza pentru etapa a 8-a din Liga 1. DIGI SPORT si DOLCE SPORT transmit LIVE VIDEO STREAM ONLINE STEAUA BOTOSANI. ...continuare.

Dica nu si-a luat gandul de la Morutan

publicat 2017-08-27 15:45:02 (CanCan)
Dica nu si-a luat gandul de la Morutan Inaintea jocului de pe National Arena cu FC Botosani, Nicolae Dica, antrenorul FCSB a declarat ca nu si-a luat inca gandul de la pustiul minune al moldovenilor, Olimpiu Morutan.Tehnicianul FCSB a recunoscut ca este in continuare interesat de internationalul de tienret al FC Botosani dar si de Kevin Boli de la Viitorul, dar a precizat ca nu vor mai fi deschise negocieri pentru cei doi, cel putin in aceasta perioada de transferuri."Obiectivul nostru principal este sa castigam campionatul acum.... ...continuare.

LIVE Steaua - Botosani

publicat 2017-08-27 15:30:07 (OnlineSport)
De la 21:00 transmitem live text de la Arena Nationala meciul Steaua - FC Botosani din etapa a 8-a din Liga 1 Betano. Click pentru streaming live  INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei). ...continuare.

Problema uriasa pentru FC Botosani inaintea meciului cu FCSB » Antrenorul Costel Enache e pus intr-o situatie-limita

publicat 2017-08-27 12:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
Problema uriasa pentru FC Botosani inaintea meciului cu FCSB » Antrenorul Costel Enache e pus intr-o situatie-limita FC Botosani va juca în aceasta seara pe terenul lui FCSB, dar tehnicianul Costel Enache are dificulatati seriaose pentru a bifa regula Under 21 impusa de FRF. În partida cu CSU Craiova de acum doua etape, Lorand Fulop s-a accidentat si va lipsi timp de sase luni, în timp ce în meciul cu Concordia Chiajna Olimpiu Morutan a fost eliminat. ... ...continuare.

Enache vrea sa-l bata pe Dica cu un junior care nu a mai jucat de un an!

publicat 2017-08-26 14:15:02 (CanCan)
Enache vrea sa-l bata pe Dica cu un junior care nu a mai jucat de un an! Fara Lorand Fulop, accidentat si Olimpiu Morutan, suspendat, antrenorul revelatiei Ligii I va fi nevoit sa mizeze duminica contra FCSB pe un junior care nu a mai evoluat intr-un meci oficial de mai bine de un an de zile. Marian Tarsa, mijlocasul under 21 din lotul FC Botosani pe care Enache va miza din primul minut al meciului cu FCSB de pe "National Arena", a declarat ca are emotii inaintea debutului la FC Botosani."Am emotii ca oricare fotbalist la fiecare meci. Am emotii pentru ca a trecut... ...continuare.