Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




La doar 17 ani, un tanar din Iasi a fost gasit carbonizat intr-o rulota, in padure!

publicat 2017-12-30 15:00:04 (CanCan)
La doar 17 ani, un tanar din Iasi a fost gasit carbonizat intr-o rulota, in padure! Un adolescent si-a gasit sfarsitul intr-un mod cumplit. Un baiat din Iorcani, judetul Iasi a murit carbonizat dupa ce rulota in care se afla a luat foc.Tragedia s-a petrecut pe un drum forestier, din padurea de pe raza satului Iorcani. Incendiul a fost descoperit de catre un padurar care a anuntat pompierii, informeaza newspascani.ro. Dupa ce au stins flacarile, ei au facut o descoperire socanta: in rulota se afla o persoana, al carui corp era carbonizat in proportie de 90%. Acesta a fost... ...continuare.

Dezvaluiri in premiera in cazul dublei sinucideri de la Iasi! Ce a facut Bogdan Maleon in noaptea tragediei

publicat 2017-12-30 12:30:30 (Romania-TV)
Dezvaluiri in premiera in cazul dublei sinucideri de la Iasi! Ce a facut Bogdan Maleon in noaptea tragediei Directorul Bibliotecii Universitare din Iasi, Bogdan Petru Maleon, si sotia sa, au fost gasiti morti in locuinta lor, in prima zi de Craciun. Prietenii acestora au facut dezvaluiri cutremuratoare despre casnicia celor doi. ...continuare.

Cati bani aducea in casa Anda Maleon inainte sa ramana somera. Sotia lui Bogdan Maleon avea venituri substantiale

publicat 2017-12-30 12:30:26 (Libertatea)
Noi informatii ies la iveala in cazul sotilor sinucigasi de la Iasi, Bogdan Maleon si partenera sa de viata, Anda Elena. Bogdan Petru Maleon, directorul Bibliotecii Centrale Universitare din Iasi, si sotia sa, Anda Elena, descoperiti morti in locuinta lor din Iasi, sunt victimele unei duble sinucideri. Investigatorii ieseni au stabilit ca femeia a fost […] Post-ul Cati bani aducea in casa Anda Maleon inainte sa ramana somera. Sotia lui Bogdan Maleon avea venituri substantiale apare... ...continuare.

Cati bani aducea in casa Anda Maleon inainte sa ramana somera. Sotia lui Bogdan Maleon avea venituri substantiale

publicat 2017-12-30 12:15:29 (Libertatea)
Noi informatii ies la iveala in cazul sotilor sinucigasi de la Iasi, Bogdan Maleon si partenera sa de viata, Anda Elena. Bogdan Petru Maleon, directorul Bibliotecii Centrale Universitare din Iasi, si sotia sa, Anda Elena, descoperiti morti in locuinta lor din Iasi, sunt victimele unei duble sinucideri. Investigatorii ieseni au stabilit ca femeia a fost […] Post-ul Cati bani aducea in casa Anda Maleon inainte sa ramana somera. Sotia lui Bogdan Maleon avea venituri substantiale apare... ...continuare.

Moarte cumplita pentru un adolescent de 17 ani din Iasi

publicat 2017-12-30 11:45:28 (Realitatea-TV)
Moarte cumplita pentru un adolescent de 17 ani din Iasi Un adolescent si-a gasit sfarsitul intr-un mod cumplit. Un baiat din Iorcani, judetul Iasi, a murit carbonizat dupa ce rulota in care se afla a luat foc. ...continuare.

IASI. La numai 17 ani a ars de viu intr-o rulota

publicat 2017-12-30 08:15:04 (Evenimentul-Zilei)
IASI. La numai 17 ani a ars de viu intr-o rulota Un adolescent si-a gasit sfarsitul intr-un mod cumplit. Un baiat din Iorcani, judetul Iasi a murit carbonizat dupa ce rulota in care se afla a luat foc. ...continuare.

Carmen Harra face dezvaluiri halucinante despre dubla tragedie de la Iasi: "Ea l-a omorat pe el! L-a torturat..."

publicat 2017-12-29 23:45:01 (CanCan)
Carmen Harra face dezvaluiri halucinante despre dubla tragedie de la Iasi: "Ea l-a omorat pe el! L-a torturat..." CANCAN.RO, site-ul nr. 1 din Romania, a aflat de la Carmen Harra ce s-ar fi intamplat in casa sotilor Maleon, din Iasi, care s-au sinucis in seara de Ajun. Dezvaluiri halucinante au iesit la iveala la aproape o saptamana de la gestul cutremurator al celor doi parteneri, care si-au lasat rudele si prietenii sfasiati de durere. (VEZI SI: Dezvaluiri din intimitatea sotilor Maleon! Care a fost cel mai greu moment din viata lui Bogdan)Celebra parapsiholoaga Carmen Harra a dezvaluit pentru... ...continuare.

Bogdan Maleon, profesorul sinucigas din Iasi, cerea reducerea pensiilor fostilor comunisti si securisti

publicat 2017-12-29 16:45:21 (Libertatea)
Bogdan Maleon cerea reducerea pensiilor fostilor comunisti. Bogdan Petru Maleon, profesor universitar si director general la Biblioteca Centrala Universitara "Mihai Eminescu" din Iasi, era implicat si in activitati ale societatii civile.  In urma cu sapte ani, Maleon a semnat – alaturi de alti intelectuali precum Nicolae Manolescu, Gabriel Liiceanu, Victor Rebengiuc si Ana Blandiana – o petitie […] Post-ul Bogdan Maleon, profesorul sinucigas din Iasi, cerea reducerea... ...continuare.

Sex aproape… mortal. Cum au ajuns intr-o prapastie doi tineri din Iasi care faceau amor in masina

publicat 2017-12-29 14:15:21 (Libertatea)
O miscare gresita ii putea costa viata pe doi tineri din Iasi care faceau amor intr-o masina. Autoturismul in care se aflau a ajuns intr-o prapastie, dar cei doi au scapat cu viata.  Incidentul s-a produs in Iasi, in zona Releului Bucium. Potrivit presei locale, cei doi tineri ar fi parcat masina in zona si […] Post-ul Sex aproape… mortal. Cum au ajuns intr-o prapastie doi tineri din Iasi care faceau amor in masina apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

O noua drama la Iasi: Au cazut cu masina in prapastie in timp ce faceau amor. Nu se stie cine a atins frana de mana

publicat 2017-12-29 13:00:24 (Romania-TV)
O noua drama la Iasi: Au cazut cu masina in prapastie in timp ce faceau amor. Nu se stie cine a atins frana de mana Doi tineri indragostiti din Iasi au cazut cu masina 70 de metri, intr-o prapastie, dar, miraculos, au scapat teferi. Se pare ca cei doi erau intr-o clipa de intimitate, iar frana de mana nu ar fi fost trasa cum trebuie. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA