Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Klaus Iohannis si comandantul suprem al fortelor aliate in Europa au discutat cum sa descurajeze si sa apere Flancul Estic al NATO Klaus Iohannis si comandantul suprem al fortelor aliate in Europa au discutat cum sa descurajeze si sa apere Flancul Estic al NATO De ce Putin nu va ramane fara aliati strategici: Rusia exporta cele mai multe reactoare nucleare si isi consolideaza astfel influenta geopolitica. Si-a construit capete de pod in Ungaria si Turcia si ar putea ajunge si in Cehia De ce Putin nu va ramane fara aliati strategici: Rusia exporta cele mai multe reactoare nucleare si isi consolideaza astfel influenta geopolitica. Si-a construit capete de pod in Ungaria si Turcia si ar putea ajunge si in Cehia BREAKING NEWS: Coliziune violenta intre doua autobuze la Satu Mare. S-a activat planul rosu de interventie BREAKING NEWS: Coliziune violenta intre doua autobuze la Satu Mare. S-a activat planul rosu de interventie A fost DAT AFARA din Politie: Klaus Iohannis a semnat ELIMINAREA fostului sef al DIPI, implicat in dosarul lui Gabriel Oprea A fost DAT AFARA din Politie: Klaus Iohannis a semnat ELIMINAREA fostului sef al DIPI, implicat in dosarul lui Gabriel Oprea ADIO, denunturi: Daca nu paraste in cel mult 6 luni, denuntatorul nu scapa de puscarie! Cine spune PENAL risca inchisoare, iar neglijenta in serviciu se abroga ADIO, denunturi: Daca nu paraste in cel mult 6 luni, denuntatorul nu scapa de puscarie! Cine spune PENAL risca inchisoare, iar neglijenta in serviciu se abroga Cel mai eficient si simplu remediu impotriva insomniei. Tu stiai asta? Cel mai eficient si simplu remediu impotriva insomniei. Tu stiai asta? Donald Trump sustine ca va parasi discutiile cu Kim Jong-un daca acestea nu vor fi productive Donald Trump sustine ca va parasi discutiile cu Kim Jong-un daca acestea nu vor fi productive Dezvaluire EXPLOZIVA despre Dedeman! Cine a IMPIEDICAT gigantul sa faca mii de angajari Dezvaluire EXPLOZIVA despre Dedeman! Cine a IMPIEDICAT gigantul sa faca mii de angajari Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu: Regulamentul de sporuri in sanatate trebuie revizuit. Legea salarizarii nu se modifica Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu: Regulamentul de sporuri in sanatate trebuie revizuit. Legea salarizarii nu se modifica Cutremur in fotbal, dupa victoria controversata a lui Burleanu. Gigi Becali anunta ca se retrage: Nu vreau sa fiu condus de Burleanu. Omul care va prelua conducerea FCSB Cutremur in fotbal, dupa victoria controversata a lui Burleanu. Gigi Becali anunta ca se retrage: "Nu vreau sa fiu condus de Burleanu". Omul care va prelua conducerea FCSB Venezuela anunta ca va relua relatiile diplomatice cu Spania Venezuela anunta ca va relua relatiile diplomatice cu Spania Oficial rus: Raspunsul Moscovei la sanctiunile impuse impotriva Rusiei va fi punctual si dureros Oficial rus: Raspunsul Moscovei la sanctiunile impuse impotriva Rusiei va fi punctual si dureros O tara din Europa a schimbat, peste noapte, sensurile de circulatie. Rezultatul este spectaculos O tara din Europa a schimbat, peste noapte, sensurile de circulatie. Rezultatul este spectaculos Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj. Politia a deschis ancheta Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj. Politia a deschis ancheta Nu mai avem primavara! Meteorologii anunta fenomene meteo periculoase in mai multe zone din tara Nu mai avem primavara! Meteorologii anunta fenomene meteo periculoase in mai multe zone din tara

Stiri locale




BERD acorda un imprumut de 15 milioane de euro catre Libra Internet Bank

publicat 2018-01-31 12:30:04 (Bursa)
BERD acorda un imprumut de 15 milioane de euro catre Libra Internet Bank Banca Europeana pentru Reconstructie si Dezvoltare (BERD) acorda un imprumut de 15 milioane de euro catre Libra Internet Bank, cel mai nou partener din Romania, pentru a creste sprijinul oferit intreprinderilor mici si mijlocii, a anuntat astazi Matteo Patrone, Director Regional BERD pentru Romania si Bulgaria, potrivit Agerpres. ...continuare.

Situatie revoltatoare intr-un liceu. Clasa de elevi olimpici, desfiintata

publicat 2018-01-31 12:00:30 (Romania-TV)
Situatie revoltatoare intr-un liceu. Clasa de elevi olimpici, desfiintata Revolta la un liceu din Mehedinti dupa ce Inspectoratul Scolar a luat decizia de a desfiinta una dintre cele trei clase de a IX a. Mai exact, cea mai buna clasa a liceului, cea cu profilul matematica informatica unde invata elevii olimpici. ...continuare.

Situatia dificila din piata zaharului a intrat in atentia Comisiei Europene. Secretar de stat MADR:" Sectorul zaharului din Romania intampina probleme dupa eliminarea cotelor "

publicat 2018-01-31 11:45:27 (Ziarul-Financiar)
Situatia dificila din piata zaharului a intrat in atentia Comisiei Europene. Secretar de stat MADR: Sectorul zaharului din Romania intampina probleme dupa eliminarea cotelor Alexandru Potor, secretar de stat in cadrul Ministerului Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (MADR) a adus la cunostinta Comisiei Europene situatia dificila cu care se confrunta piata zaharului din Romania, odata cu eliminarea cotelor de zahar de la nivelul UE."Am atras atentia asupra situatiei dificile a sectorului zahar, dupa eliminarea mecanismului cotelor si influentele negative pe care le suporta fermierii nostri. In mod special, ultimele informatii asupra posibilei inchideri a unor... ...continuare.

MADR: Romania nu sustine plafonarea platilor directe si cofinantarea din surse nationale a sumelor platite pe suprafata agricola

publicat 2018-01-31 11:15:27 (Romania-TV)
MADR: Romania nu sustine plafonarea platilor directe si cofinantarea din surse nationale a sumelor platite pe suprafata agricola Romania nu este de acord cu plafonarea platilor directe si respinge ideea cofinantarii din surse nationale a sumelor platite pe suprafata agricola, se arata intr-un comunicat al Ministerului Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (MADR). ...continuare.

Politist impuscat in cap „din joaca”

publicat 2018-01-31 11:15:03 (Cotidianul)
Politist impuscat in cap „din joaca” Un politist de la Serviciul de Combatere a Criminalitatii Organizate (SCCO) Olt a ajuns la spital [...] The post Politist impuscat in cap „din joaca” appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

ara noastra respinge plafonarea platilor directe in agricultura

publicat 2018-01-31 10:45:02 (Bursa)
ara noastra respinge plafonarea platilor directe in agricultura ara noastra nu este de acord cu plafonarea platilor directe si respinge ideea cofinantarii din surse nationale a sumelor platite pe suprafata agricola, se arata intr-un comunicat al Ministerului Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (MADR), publicat astazi pe site-ul institutiei. ...continuare.

Ritualul bizar care se face in Oltenia, la inmormantari. E pagan si interzis de legea crestina!

publicat 2018-01-31 10:30:27 (Realitatea-TV)
Ritualul bizar care se face in Oltenia, la inmormantari. E pagan si interzis de legea crestina! La noi in tara, oamenii respecta cateva obiceiuri specifice atunci cand vine vorba despre inmormantarile ortodoxe. ...continuare.

ULTIMA ORA: Gabriel Predoiu, fratele sefului SIE, recunoscut la DIICOT de catre una dintre victimele retelei de trafic sexual! Fata: "I se spunea Gabi SRI"

publicat 2018-01-31 10:30:03 (Click)
ULTIMA ORA: Gabriel Predoiu, fratele sefului SIE, recunoscut la DIICOT de catre una dintre victimele retelei de trafic sexual! Fata: I se spunea Gabi SRI Categorie: gsp.roImagine: Feed url: http://www.tolo.ro/2018/01/31/ultima-ora-gabriel-predoiu-fratele-sefului-sie-recunoscut-la-diicot-ca-ofiter-sri-de-catre-una-dintre-victimele-retelei-de-trafic-sexual-fata-se-spunea-gabi-sri/?utm_campaign=click-HP-3stiri1&utm_medium=Parteneri&utm_source=click YahoorssAbonamente Celebritatiacum A spus adio fustelor mini, dar nu si decolteului! Chrissy Teigen nu e prietena cu sutienul Sexualitateacum "Orasul iubirii" nu duce lipsa de imaginatie! S-a deschis... ...continuare.

Rasturnare de situatie in cazul politistului impuscat in cap in timp ce era cu iubita lui! Oficialii au confirmat in urma cu putin timp

publicat 2018-01-31 09:30:02 (CanCan)
Rasturnare de situatie in cazul politistului impuscat in cap in timp ce era cu iubita lui! Oficialii au confirmat in urma cu putin timp Cele mai noi informatii in cazul lui Bogdan Dumitrescu, politistul din Olt impuscat in cap, scot din discutie varianta sinuciderii. Se pare ca cea care a tras cu pistolul este chiar iubita lui. Conform unor surse din cadrul IPJ Olt, arma cu care s-a ranit politistul nu era cea de serviciu, barbatul detinand-o legal.Potrivit IPJ Olt, se pare ca iubita lui Bogdan Dumitrescu, angajat la Brigada de Combatere a Criminalitatii Organizate (BCCO) Olt, se juca cu pistolul si, la un moment dat, arma... ...continuare.

EXCLUSIV | Bacsis obligatoriu de 10% in aplicatia Clever Taxi. Utilizatorii se revolta pe retelele sociale. Ce spune compania

publicat 2018-01-31 09:15:22 (Libertatea)
EXCLUSIV | Bacsis obligatoriu de 10% in aplicatia Clever Taxi. Utilizatorii se revolta pe retelele sociale. Ce spune compania Aplicatia Clever Taxi impune utilizatorilor plata unui bacsis obligatoriu de 10% daca vor sa plateasca pentru cursele efectuate cu cardul. Masura a dus la critici din partea utilizatorilor pe pagina de Facebook a companiei, nemultumiti de faptul ca acesta este obligatoriu. Ulterior, sustinatorii taximetristilor au revenit cu propriile pareri, ajungandu-se pana la injurii. Compania spune […] Post-ul EXCLUSIV | Bacsis obligatoriu de 10% in aplicatia Clever Taxi. Utilizatorii se revolta pe... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro