Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




10 ani de inchisoare pentru femeia din Iasi care si-a ucis bebelusul

publicat 2017-10-24 18:00:08 (ProTV)
O femeie de 39 de ani din comuna Letcani, judetul Iasi, a primit o condamnare de 10 ani de închisoare pentru ca si-a omorât copilasul abia nascut. ...continuare.

Doi morti in Iasi dupa ce BMW-ul condus de o soferita a lovit violent un Logan

publicat 2017-10-24 18:00:08 (ProTV)
O femeie a murit si un barbat este grav ranit, dupa ce doua masini s-au ciocnit în judetul Iasi. ...continuare.

CSM Poli Iasi, prima echipa calificata in optimile Cupei Romaniei

publicat 2017-10-24 18:00:07 (OnlineSport)
Victorie cu 2-1 si calificare in optimile de finala ale Cupei Romaniei pentru CSM Poli Iasi, echipa care a fost condusa de FC Arges in Trivale. ...continuare.

CUPA ROMANIEI | FC Arges - CSM Poli Iasi 0-0, meciul care deschide 16-imile. Programul partidelor de marti

publicat 2017-10-24 17:00:06 (Mediafax)
CUPA ROMANIEI | FC Arges - CSM Poli Iasi 0-0, meciul care deschide 16-imile. Programul partidelor de marti 16-imile Cupei Romaniei debuteaza astazi cu patru meciuri din totalul de 16 care se vor desfasura pe durata a trei zile, de marti pana joi seara. De la ora 16:00, la Pitesti, FC Arges si CSM Politehnica Iasi deschid competitia din care fac parte in acest moment 14 echipe de Liga 1, 12 de Liga 2 si 6 de Liga 3. ...continuare.

Noi DESCOPERIRI si INTERCEPTARI TELEFONICE in dosarul de SPAGA de la Facultatea de MEDICINA

publicat 2017-10-24 14:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Noi DESCOPERIRI si INTERCEPTARI TELEFONICE in dosarul de SPAGA de la Facultatea de MEDICINA Doi tineri au fost arestati, la Iasi, sub suspiciunea ca ar fi intervenit pe langa mai multi profesori de la Universitatea de Medicina si Farmacie din Iasi, ca sa ii determine sa le acorde note de trecere studentilor restantieri. ...continuare.

Gavrilescu: Romania are infringement pentru calitatea aerului din Iasi si Brasov

publicat 2017-10-24 13:00:02 (Capital)
Gavrilescu: Romania are infringement pentru calitatea aerului din Iasi si Brasov Romania este in procedura de infringement pentru calitatea aerului din Iasi si Brasov iar primarii celor doua orase nu doresc sa colaboreze cu Ministerul Mediului astfel incat viata cetatenilor din comunitatile respective sa nu fie pusa in pericol, a declarat marti, ministrul de resort, Gratiela Gavrilescu, intr-o conferinta de profil. ...continuare.

Interceptari in dosarul de spaga de la UFM. Student care a scapat de restanta: "Arabutul asta este magic!"

publicat 2017-10-24 09:30:10 (ProTV)
Doi tineri au fost arestati, la Iasi, sub suspiciunea ca ar fi intervenit pe lânga mai multi profesori de la Universitatea de Medicina si Farmacie din Iasi, ca sa îi determine sa le acorde note de trecere studentilor restantieri. ...continuare.

O tanara din Iasi a incercat sa se sinucida la parastasul bunicii, cu medicamentele ramase de la aceasta

publicat 2017-10-23 21:15:07 (ProTV)
O tânara din Iasi a încercat sa se sinucida în ziua în care participa la pomana de noua zile a bunicii sale, cu pastilele ramase de la aceasta. ...continuare.

In ce tara traim... A mers in vizita la niste prieteni si a parcat in fata blocului. Cum si-a gasit autoturismul barbatul din Iasi - Politistii n-au mai vazut asa ceva vreodata

publicat 2017-10-23 17:00:02 (Antena3)
In ce tara traim... A mers in vizita la niste prieteni si a parcat in fata blocului. Cum si-a gasit autoturismul barbatul din Iasi - Politistii n-au mai vazut asa ceva vreodata Un baiat din Iasi a mers la niste prieteni si a parcat masina in fata bloculuil. Cand a coborat si a vazut ce s-a intamplat cu autotusimul sau a ramas fara cuvinte si a chemat... ...continuare.

Intamplare halucinanta la Iasi. Un tanar si-a gasit masina plina de fecale dupa ce...

publicat 2017-10-23 15:45:02 (CanCan)
Intamplare halucinanta la Iasi. Un tanar si-a gasit masina plina de fecale dupa ce... Reprezentantii Inspectoratului de Politie Iasi au fost sesizati astazi cu privire la o fapta mai putin intalnita. Oamenii legii trebuie sa afle cine a manjit cu fecale masina unui tanar din Iasi, care a cazut victima unor locatari suparati ca li s-a ocupat un loc de parcare. (VEZI SI: Povestea femeii care miroase tot timpul a peste stricat. Ce se intampla cu pielea ei si cum isi castiga existenta)Scenele burlesti s-au petrecut in cartierul iesean Zimbru, proprietarul masinii incercand acum sa... ...continuare.