Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




IASI. La numai 17 ani a ars de viu intr-o rulota

publicat 2017-12-30 08:15:04 (Evenimentul-Zilei)
IASI. La numai 17 ani a ars de viu intr-o rulota Un adolescent si-a gasit sfarsitul intr-un mod cumplit. Un baiat din Iorcani, judetul Iasi a murit carbonizat dupa ce rulota in care se afla a luat foc. ...continuare.

Carmen Harra face dezvaluiri halucinante despre dubla tragedie de la Iasi: "Ea l-a omorat pe el! L-a torturat..."

publicat 2017-12-29 23:45:01 (CanCan)
Carmen Harra face dezvaluiri halucinante despre dubla tragedie de la Iasi: "Ea l-a omorat pe el! L-a torturat..." CANCAN.RO, site-ul nr. 1 din Romania, a aflat de la Carmen Harra ce s-ar fi intamplat in casa sotilor Maleon, din Iasi, care s-au sinucis in seara de Ajun. Dezvaluiri halucinante au iesit la iveala la aproape o saptamana de la gestul cutremurator al celor doi parteneri, care si-au lasat rudele si prietenii sfasiati de durere. (VEZI SI: Dezvaluiri din intimitatea sotilor Maleon! Care a fost cel mai greu moment din viata lui Bogdan)Celebra parapsiholoaga Carmen Harra a dezvaluit pentru... ...continuare.

Bogdan Maleon, profesorul sinucigas din Iasi, cerea reducerea pensiilor fostilor comunisti si securisti

publicat 2017-12-29 16:45:21 (Libertatea)
Bogdan Maleon cerea reducerea pensiilor fostilor comunisti. Bogdan Petru Maleon, profesor universitar si director general la Biblioteca Centrala Universitara "Mihai Eminescu" din Iasi, era implicat si in activitati ale societatii civile.  In urma cu sapte ani, Maleon a semnat – alaturi de alti intelectuali precum Nicolae Manolescu, Gabriel Liiceanu, Victor Rebengiuc si Ana Blandiana – o petitie […] Post-ul Bogdan Maleon, profesorul sinucigas din Iasi, cerea reducerea... ...continuare.

Sex aproape… mortal. Cum au ajuns intr-o prapastie doi tineri din Iasi care faceau amor in masina

publicat 2017-12-29 14:15:21 (Libertatea)
O miscare gresita ii putea costa viata pe doi tineri din Iasi care faceau amor intr-o masina. Autoturismul in care se aflau a ajuns intr-o prapastie, dar cei doi au scapat cu viata.  Incidentul s-a produs in Iasi, in zona Releului Bucium. Potrivit presei locale, cei doi tineri ar fi parcat masina in zona si […] Post-ul Sex aproape… mortal. Cum au ajuns intr-o prapastie doi tineri din Iasi care faceau amor in masina apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

O noua drama la Iasi: Au cazut cu masina in prapastie in timp ce faceau amor. Nu se stie cine a atins frana de mana

publicat 2017-12-29 13:00:24 (Romania-TV)
O noua drama la Iasi: Au cazut cu masina in prapastie in timp ce faceau amor. Nu se stie cine a atins frana de mana Doi tineri indragostiti din Iasi au cazut cu masina 70 de metri, intr-o prapastie, dar, miraculos, au scapat teferi. Se pare ca cei doi erau intr-o clipa de intimitate, iar frana de mana nu ar fi fost trasa cum trebuie. ...continuare.

S-au aflat cele 3 motive pentru care sotii Maleon din Iasi s-au sinucis in ziua de Craciun

publicat 2017-12-29 12:00:24 (Realitatea-TV)
S-au aflat cele 3 motive pentru care sotii Maleon din Iasi s-au sinucis in ziua de Craciun In ziua de Craciun, directorul Bibliotecii Central Universitare din Iasi, Bogdan Petru Maleon, in varsta de 41 de ani, a fost gasit spanzurat de o grinda din casa, iar sotia sa, Anda Elena, in varsta de 38 de ani, a fost gasita zacand fara suflare pe podeaua aceleiasi incaperi. ...continuare.

O femeie acuza o firma de curierat ca i-a distrus Craciunul copilului. Ce s-a intamplat cu cadoul

publicat 2017-12-29 11:45:25 (Realitatea-TV)
O femeie acuza o firma de curierat ca i-a distrus Craciunul copilului. Ce s-a intamplat cu cadoul O tanara mama din Iasi a crezut ca face cea mai buna alegere daca ii cumpara copilului sau un cadou de pe Internet. Pentru ca a vazut mai multe jucarii pe un site, jucarii care i-ar fi placut copilului sau si nu le gasea in magazinele din Iasi, a decis sa le comande. Pentru a fi sigura ca le primeste la timp pentru a le oferi fetitei, in perioada Craciunului, a facut comanda din timp, potrivit bzi.ro. In schimb, cadoul a ajuns abia pe 28 decembrie, si nu la timp. ...continuare.

Transgaz a depus, la Chisinau, oferta pentru Vestmoldtransgaz, partenerul proiectului Iasi-Ungheni

publicat 2017-12-29 08:15:22 (Mediafax)
Transgaz a depus, la Chisinau, oferta pentru Vestmoldtransgaz, partenerul proiectului Iasi-Ungheni Transportatorul roman de gaze naturale Transgaz SA a depus, la Comisia pentru Organizarea si Desfasurarea Concursurilor Comerciale si Investitionale de Privatizare a Proprietatii Publice din Chisinau, oferta pentru preluarea societatii Vestmoldtransgaz cu care va construi conducta Iasi-Ungheni. ...continuare.

Mai multi muncitori din Iasi au ajuns la spital dupa ce au taiat o vaca turbata. De ce se tem medicii

publicat 2017-12-28 19:30:22 (Libertatea)
Mai multi muncitori din Iasi au ajuns la spital dupa ce au taiat o vaca turbata. Medicii spun insa ca acestia au ajuns la spital mult prea tarziu si ca vaccinul ar putea sa nu mai aiba efect.  Directorul medical al Spitalului de Boli Infectioase din Iasi, Mihnea Hurmuzache, le-a declarat joi jurnalistilor ca desi […] Post-ul Mai multi muncitori din Iasi au ajuns la spital dupa ce au taiat o vaca turbata. De ce se tem medicii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Mai multi lucratori ai unei ferme din Iasi au ajuns la spital, dupa ce au taiat o vaca turbata, insa ar putea fi prea tarziu

publicat 2017-12-28 19:00:02 (Antena3)
Mai multi lucratori ai unei ferme din Iasi au ajuns la spital, dupa ce au taiat o vaca turbata, insa ar putea fi prea tarziu Mai multe persoane din localitatea Gorban au ajuns la Spitalul de Boli Infectioase "Sfânta Parascheva" din Iasi dupa ce, în urma cu aproape o saptamâna, au luat parte la sacrificarea un... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA