publicat 2018-01-15 17:45:24 (OnlineSport)
Athletic Club Bilbao si FC Viitorul au ajuns la un acord de principiu pentru transferul jucatorului Cristian Ganea la gruparea basca, începând cu data de 1 iulie 2018, anunta site-ul campioanei Romaniei. ...continuare.

Amical istoric cu Suedia

publicat 2018-01-15 17:30:24 (OnlineSport)
Nationala Romaniei va sustine in acest an un meci amical cu Suedia, a anuntat Federatia Romana de Fotbal. ...continuare.

Doua variante surpriza de echipament pentru Halep

publicat 2018-01-15 13:30:26 (OnlineSport)
Aflata in pragul debutului la Australian Open, Simona Halep n-a semnat inca o intelegere cu un sponsor tehnic dupa renuntarea la Adidas. ...continuare.

La un meci de Super Bowl. Cum arata finalele de Conferinta in NFL

publicat 2018-01-15 13:00:22 (OnlineSport)
Duminica seara au avut loc ultimele meciuri din faza Divizionala a playoff-ului NFL, competitie care peste o saptamana isi va desemna castigatoarele de Conferinta si echipele calificate in Super Bowl. ...continuare.

Nadal revine la un obicei mai vechi

publicat 2018-01-15 12:45:23 (OnlineSport)
Liderul mondial Rafael Nadal si-a inceput campania de la Australian Open cu o victorie concludenta. ...continuare.

Baluta refuza din nou FCSB

publicat 2018-01-15 12:00:23 (OnlineSport)
Mijlocasul Alexandru Baluta a vorbit inca o data despre interesul celor de la FCSB pentru transferul sau si spune ca va ramane la Craiova cel putin pana la finalul acestui sezon. ...continuare.

Buzarnescu n-a rezistat in fata lui Wozniacki

publicat 2018-01-15 11:45:22 (OnlineSport)
Ajunsa la Melbourne dupa doar o zi de pauza fata de finala disputata la Hobart, in Tasmania, Mihaela Buzarnescu a cedat in doua seturi in fata danezei Carolinei Wozniacki. ...continuare.

Begu explica revenirea fabuloasa din meciul cu Makarova

publicat 2018-01-15 10:45:23 (OnlineSport)
Fara doar si poate, una dintre performerele primei zile la Australian Open este Irina Begu, jucatoare care a reusit o revenire putin scontata in meciul cu Ekaterina Makarova. ...continuare.

Copil paraseste rapid Australian Open

publicat 2018-01-15 10:30:23 (OnlineSport)
Marius Copil, singurul reprezentant al Romaniei pe tabloul masculin de simplu la Australian Open, a parasit intrecerea de la Antipozi inca din primul tur. ...continuare.

Begu revine formidabil cu Makarova. Ploaia opreste meciul in decisiv

publicat 2018-01-15 04:45:21 (OnlineSport)
Irina Begu a revenit formidabil in meciul cu Ekaterina Makarova de la set pierdut si 0-4 in actul al doilea, pentru a trimite partida intr-un set decisiv intrerupt de ploaie. ...continuare.