Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Banca Nationala schimba regulile jocului pentru credite, si spune ca decizia luata de milioane de romani are urmari grave 9 lucruri ciudate despre vise. Tu le stiai? 9 lucruri ciudate despre vise. Tu le stiai? Dacian Ciolos isi face partid: Se va desprinde din platforma Romania 100. "Vom fi deschisi colaborarii cu cei cu care putem lucra" A ajuns in Galele X Factor cu ajutorul publicului, iar acum are nevoie din nou de voturile celor de acasa. Francesca, din nou la duel! Regele Mihai. Cea mai emotionanta fotografie. Ramas bun, Majestate! Regele Mihai. Cea mai emotionanta fotografie. Ramas bun, Majestate! Ambasadorul nord-coreean la ONU a ignorat solicitarea SUA privind suspendarea testelor balistice si nucleare de catre Phenian Horoscop, sambata, 16 decembrie 2017. Taurii isi pun in valoare calitatile sociale si devin mai placuti si mai cautati de ceilalti Dezvoltatorii imobiliari au inaugurat in 2017 de trei ori mai putine spatii comerciale decat anul trecut FINALA Vocea Romaniei 2017. Cine a castigat MARELE TROFEU Proiectul legii bugetului de stat pe 2018 a fost adoptat in Comisiile reunite de buget Proiectul legii bugetului de stat pe 2018 a fost adoptat in Comisiile reunite de buget Minunat. Katia a fost ca o stea. Frumoasa de peste Prut l-a facut pe Brenciu sa lacrimeze: "Katia a fost minunata. Merita inca o sansa!" HOROSCOP 2018 MIHAI VOROPCHIEVICI: Cine da lovitura anul viitor. Ce spun runele despre noroc, iubire, sanatate cariera HOROSCOP 2018 MIHAI VOROPCHIEVICI: Cine da lovitura anul viitor. Ce spun runele despre noroc, iubire, sanatate cariera VIDEO Dezvaluirile unei femei care a locuit cu criminala de la metrou. "Era foarte suparata" Horoscop Cum a inceput Razboiul de Independenta. Conjunctiile din anul 2018 par a indica un an bun. Un fost inginer proiectant si sotia lui medic fac 3 mil. euro afaceri cu doua spitale de recuperare in Dolj

Stiri locale




Accident cumplit in Arad. Trei persoane au murit dupa ce un TIR a spulberat un autoturism

publicat 2017-12-01 15:45:01 (Antena3)
Accident cumplit in Arad. Trei persoane au murit dupa ce un TIR a spulberat un autoturism Un tânar care avea avea permis de conducere doar de câteva luni a provocat un accident cumplit pe drumul Arad-Oradea. În urma imapctului, trei persoane si-au pierdut viata. Tânarul a... ...continuare.

Editie speciala "1 Romania". Gabriel Velcu: Mai avem speranta!

publicat 2017-12-01 12:15:01 (Antena3)
Editie speciala "1 Romania". Gabriel Velcu: Mai avem speranta! Gabriel Velcu are 29 de ani, este din Caracal, dar locuieste în Arad, acolo unde e profesor de geografie. Preda la 20 de clase. A terminat ca sef de promotie masteratul la Facultatea de Geografie a Universit... ...continuare.

Accident violent in Arad! Doi oameni au murit striviti, dupa ce masina lor a fost spulberata de un TIR. Imaginile sunt infioratoare

publicat 2017-11-30 19:00:02 (CanCan)
Accident violent in Arad! Doi oameni au murit striviti, dupa ce masina lor a fost spulberata de un TIR. Imaginile sunt infioratoare Doi oameni si-au pierdut viata, iar alti doi au fost grav raniti, dupa ce autoturismul in care erau a fost implicat intr-o coliziune cu un TIR. Incidentul violent a avut loc in aceasta seara, pe Drumul National 79 Arad-Oradea, aproape de intersectia cu Drumul Judetean 792C (Santana-Curtici). In urma accidentului teribil, traficul a fost blocat intre localitatile aradene Simand si Zimandu Nou.Imaginile surprinse la scurt timp dupa accidentul mortal arata cat de puternic a fost impactul. Masina... ...continuare.

Accident grav in judetul Arad: doi morti si doi raniti dupa ce o masina a intrat intr-un TIR | FOTO

publicat 2017-11-30 18:15:08 (Mediafax)
Accident grav in judetul Arad: doi morti si doi raniti dupa ce o masina a intrat intr-un TIR | FOTO Doua persoane si-au pierdut viata, iar alte doua au fost ranite, dintre care una grav, joi seara, in urma unui accident rutier produs pe un drum national din judetul Arad intre o masina si un TIR, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Accident grav intre Arad si Oradea. Doua persoane au murit

publicat 2017-11-30 18:00:06 (Libertatea)
Un accident grav a avut loc joi dupa-amiaza intre Arad si Oradea, doua persoane murind in urma impactului. Un accident grav s-a petrecut joi dupa-masa, in jurul orei 17, pe Drumul National 79 Arad-Oradea, in zona intersectiei cu Drumul Judetean 792C (Santana-Curtici). Din primele informatii de la fata locului se pare ca este vorba despre […] Post-ul Accident grav intre Arad si Oradea. Doua persoane au murit apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Coloana de masini de doi kilometri pe autostrada A1 Arad - Nadlac, la iesirea din tara

publicat 2017-11-30 11:30:10 (Ziarul-Financiar)
Coloana de masini de doi kilometri pe autostrada A1 Arad - Nadlac, la iesirea din tara O coloana de masini de aproximativ doi kilometri s-a format, joi, pe autostrada A1 Arad - Nadlac, la iesirea din tara, din cauza numarului mare de masini. Potrivit IGPR, pe autostrada A1 Arad - Nadlac, la punctul de trecere a frontierei Nadlac II, s-a format o coloana de masini de aproximativ doi kilometri.Coloana s-a format pe sensul de iesire din tara, din cauza numarului mare de masini. Antreprenoarea din Romania cu afaceri de 120 de milioane de lei si 1.200 de angajati: "Vindem in 50 de... ...continuare.

Doliu in lumea sportului. A murit la doar 40 de ani

publicat 2017-11-29 12:45:02 (Antena3)
Doliu in lumea sportului. A murit la doar 40 de ani Judoka Brassay Attila s-a stins din viata la 40 de ani, dupa o lunga suferinta. Sportivul a  început judo la Gloria Arad sub îndrumarea antrenorului Mihai Telechi, informeaza frjudo.ro.... ...continuare.

Scandal la o scoala din Arad. Contabila, repusa in functie dupa ce a sustras 20.000 de lei din bugetul local

publicat 2017-11-29 07:45:10 (ProTV)
Scandal pe holurile unei scoli din judetul Arad. Atât profesorii, cât si parintii elevilor care învata acolo, traiesc într-o continua tensiune dupa ce contabila unitatii de învatamânt a fost repusa în functie, la scurt timp dupa ce a pagubit bugetul local ...continuare.