Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Rezultate BAC 2017, sesiunea de toamna - Judetul Bihor - S-au afisat notele! Verifica AICI rezultate

publicat 2017-08-31 21:30:09 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2017, sesiunea de toamna - Judetul Bihor - S-au afisat notele! Verifica AICI rezultate Rezultate BAC 2017, sesiunea de toamna - Judetul Bihor - Apar primele informatii si note ale elevilor care au sustinut examenul de Bacalaureat in cea de-a doua sesiune a anului. ...continuare.

Ministerul Sanatatii si CNAS cer ancheta la Bihor. Bodog a trimis Corpul de control

publicat 2017-08-31 18:45:03 (Click)
Ministerul Sanatatii si CNAS cer ancheta la Bihor. Bodog a trimis Corpul de control Ministrul Sanatatii, Florian Bodog, si conducerea Casei Nationale de Asigurari de Sanatate au cerut directorului CJAS Bihor sa dispuna de urgenta demararea unei anchete administrative prin care sa stabileasca adevarul si sa identifice persoanele vinovate, in cazul Citeste mai departe... ...continuare.

Reactia Ministerului Sanatatii dupa SITUAȚIA pacientilor de la Bihor

publicat 2017-08-31 17:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Reactia Ministerului Sanatatii dupa SITUAȚIA pacientilor de la Bihor Imagini scandaloase cu mai multi bolnavi adusi cu targa la Casa de Asigurari de Sanatate Bihor au revoltat o tara intreaga. Ministerul Sanatatii reactioneaza oficial cu privire la situatia de acolo. ...continuare.

Bolnavi adusi pe targa la CJAS Bihor, premierul cere sanctiuni. Directorul CJAS: Noi am respectat legea, nu stiu ce puteam face altceva

publicat 2017-08-31 16:00:06 (Romania-TV)
Bolnavi adusi pe targa la CJAS Bihor, premierul cere sanctiuni. Directorul CJAS: Noi am respectat legea, nu stiu ce puteam face altceva Barbatul care s-a ocupat de transportul unor pacienti pe targa la CJAS Bihor declara ca informase anterior conducerea institutiei ca acestia nu se pot deplasa personal pentru a obtine adeverinte de asigurat, insa seful Casei Judetene de Asigurari de Sanatate i-a raspuns ca nu-l intereseaza. CJAS spune ca totul a fost regizat ...continuare.

Tudose, REPROȘURI pentru ministrului Sanatatii. Premierul cere DEMITERI

publicat 2017-08-30 19:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Tudose, REPROȘURI pentru ministrului Sanatatii. Premierul cere DEMITERI Prim-ministrul Mihai Tudose i-a solicitat ministrului Sanatatii, Florian Bodog, demiteri in lant, dupa incidentul din judetul Bihor in care mai multe persoane cu handicap locomotor au fost "aduse si abandonate pe un hol" la Casa de Asigurari de Sanatate Bihor. ...continuare.

Pacienti adusi cu targa la ghiseele Casei de Sanatate Bihor. Premierul cere demiteri

publicat 2017-08-30 18:30:10 (Romania-TV)
Pacienti adusi cu targa la ghiseele Casei de Sanatate Bihor. Premierul cere demiteri Doi pacienti imobilizati la pat au fost dusi pe targa la Casa Judeteana a Asigurarilor de Sanatate Bihor pentru ca adeverintele care le atesta calitatea de asigurat, de care au nevoie, se elibereaza doar personal sau cu procura notariala. ...continuare.

Pacienti adusi cu targa la ghiseele Casei de Sanatate Bihor. Premierul cere demiteri

publicat 2017-08-30 18:15:08 (ProTV)
Pacienti adusi cu targa la ghiseele Casei de Sanatate Bihor. Premierul cere demiteri Doi pacienti imobilizati la pat au fost dusi pe targa la Casa Judeteana a Asigurarilor de Sanatate Bihor pentru ca adeverintele care le atesta calitatea de asigurat, de care au nevoie, se elibereaza doar personal sau cu procura notariala. ...continuare.

Avocatul Poporului deschide o ancheta in legatura cu dosarele de pensionare ale romanilor mutati in strainatate

publicat 2017-08-30 16:45:10 (Romania-TV)
Avocatul Poporului deschide o ancheta in legatura cu dosarele de pensionare ale romanilor mutati in strainatate Avocatul Poporului a anuntat, miercuri, ca s-a sesizat din oficiu si va efectua o ancheta in legatura cu situatia din Judetul Bihor, unde romanii mutati in strainatate asteapta cateva luni pentru a li se solutiona dosarele de pensionare. ...continuare.