Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Klaus Iohannis si comandantul suprem al fortelor aliate in Europa au discutat cum sa descurajeze si sa apere Flancul Estic al NATO Klaus Iohannis si comandantul suprem al fortelor aliate in Europa au discutat cum sa descurajeze si sa apere Flancul Estic al NATO De ce Putin nu va ramane fara aliati strategici: Rusia exporta cele mai multe reactoare nucleare si isi consolideaza astfel influenta geopolitica. Si-a construit capete de pod in Ungaria si Turcia si ar putea ajunge si in Cehia De ce Putin nu va ramane fara aliati strategici: Rusia exporta cele mai multe reactoare nucleare si isi consolideaza astfel influenta geopolitica. Si-a construit capete de pod in Ungaria si Turcia si ar putea ajunge si in Cehia BREAKING NEWS: Coliziune violenta intre doua autobuze la Satu Mare. S-a activat planul rosu de interventie BREAKING NEWS: Coliziune violenta intre doua autobuze la Satu Mare. S-a activat planul rosu de interventie A fost DAT AFARA din Politie: Klaus Iohannis a semnat ELIMINAREA fostului sef al DIPI, implicat in dosarul lui Gabriel Oprea A fost DAT AFARA din Politie: Klaus Iohannis a semnat ELIMINAREA fostului sef al DIPI, implicat in dosarul lui Gabriel Oprea Cel mai eficient si simplu remediu impotriva insomniei. Tu stiai asta? Cel mai eficient si simplu remediu impotriva insomniei. Tu stiai asta? ADIO, denunturi: Daca nu paraste in cel mult 6 luni, denuntatorul nu scapa de puscarie! Cine spune PENAL risca inchisoare, iar neglijenta in serviciu se abroga ADIO, denunturi: Daca nu paraste in cel mult 6 luni, denuntatorul nu scapa de puscarie! Cine spune PENAL risca inchisoare, iar neglijenta in serviciu se abroga Cutremur in fotbal, dupa victoria controversata a lui Burleanu. Gigi Becali anunta ca se retrage: Nu vreau sa fiu condus de Burleanu. Omul care va prelua conducerea FCSB Cutremur in fotbal, dupa victoria controversata a lui Burleanu. Gigi Becali anunta ca se retrage: "Nu vreau sa fiu condus de Burleanu". Omul care va prelua conducerea FCSB Dezvaluire EXPLOZIVA despre Dedeman! Cine a IMPIEDICAT gigantul sa faca mii de angajari Dezvaluire EXPLOZIVA despre Dedeman! Cine a IMPIEDICAT gigantul sa faca mii de angajari Donald Trump sustine ca va parasi discutiile cu Kim Jong-un daca acestea nu vor fi productive Donald Trump sustine ca va parasi discutiile cu Kim Jong-un daca acestea nu vor fi productive Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu: Regulamentul de sporuri in sanatate trebuie revizuit. Legea salarizarii nu se modifica Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu: Regulamentul de sporuri in sanatate trebuie revizuit. Legea salarizarii nu se modifica Nu mai avem primavara! Meteorologii anunta fenomene meteo periculoase in mai multe zone din tara Nu mai avem primavara! Meteorologii anunta fenomene meteo periculoase in mai multe zone din tara Venezuela anunta ca va relua relatiile diplomatice cu Spania Venezuela anunta ca va relua relatiile diplomatice cu Spania Oficial rus: Raspunsul Moscovei la sanctiunile impuse impotriva Rusiei va fi punctual si dureros Oficial rus: Raspunsul Moscovei la sanctiunile impuse impotriva Rusiei va fi punctual si dureros O tara din Europa a schimbat, peste noapte, sensurile de circulatie. Rezultatul este spectaculos O tara din Europa a schimbat, peste noapte, sensurile de circulatie. Rezultatul este spectaculos Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj. Politia a deschis ancheta Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj. Politia a deschis ancheta

Stiri locale




Ce isi doreste Oana Lis de ziua ei. "Daca mai era Viorel primar… "

publicat 2018-03-06 10:15:20 (Libertatea)
Ce isi doreste Oana Lis de ziua ei. Daca mai era Viorel primar… Ce isi doreste Oana Lis de ziua ei. Sotia fostului primal al Capialei vrea sa isi faca un blog, pentru a comunica mai usor cu admiratorii ei.  Vedeta a postat un mesaj pe contul de socilizare, in dreptul caruia, Mihai Mitoseru i-a lasat un comentariu. Oana Lis vrea ca de ziua ei sa aiba blog. “De […] Post-ul Ce isi doreste Oana Lis de ziua ei. "Daca mai era Viorel primar… " apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

LIVE BLOG. Lazio – Steaua, in 16-imile Ligii Europa (in tur 0-1). Echipele de start. Ștefan Radu nu e in lotul romanilor

publicat 2018-02-22 19:15:27 (Libertatea)
LIVE BLOG. Lazio – Steaua, in 16-imile Ligii Europa (in tur 0-1). Echipele de start. Ștefan Radu nu e in lotul romanilor LIVE BLOG. Lazio – Steaua, in 16-imile Ligii Europa (in tur 0-1). Ștefan Radu a explicat de ce depinde prezenta lui pe teren in meciul de la Roma. Meciul retur din saisprezecimile de finala din Liga Europa este programat, pe 22 februarie, 20.00 (Pro TV, Telekom), pe stadionul "Olimpico". Lazio – FCSB 0-0 Lazio: Strakosha […] Post-ul LIVE BLOG. Lazio – Steaua, in 16-imile Ligii Europa (in tur 0-1). Echipele de start. Ștefan Radu nu e in lotul romanilor apare prima... ...continuare.

Blogger, meseria care nu exista in nomenclator, dar platita cu sute de mii de dolari pe luna

publicat 2018-02-22 12:15:26 (Libertatea)
Blogger, meseria care nu exista in nomenclator, dar platita cu sute de mii de dolari pe luna In ultimii ani, au aparut pe piata muncii din tara noastra mai multe joburi care nu exista in nomenclatorul de meserii, desi sunt foarte banoase. Cea mai cunoscuta: blogger. Oricine poate avea un blog, insa nu oricine face din asta si un stil de viata. Pentru a face din blog o sursa de castig trebuie […] Post-ul Blogger, meseria care nu exista in nomenclator, dar platita cu sute de mii de dolari pe luna apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

LIVE BLOG. Lazio – Steaua, in 16-imile Ligii Europa (in tur 0-1). UEFA a anuntat brigada de arbitri. Ce a spus Simone Inzaghi

publicat 2018-02-21 18:30:26 (Libertatea)
LIVE BLOG. Lazio – Steaua, in 16-imile Ligii Europa (in tur 0-1). UEFA a anuntat brigada de arbitri. Ce a spus Simone Inzaghi LIVE BLOG. Lazio – Steaua, in 16-imile Ligii Europa (in tur 0-1). Ștefan Radu a explicat de ce depinde prezenta lui pe teren in meciul de la Roma.  Meciul retur din saisprezecimile de finala din Liga Europa este programat, pe 22 februarie, la Roma, pe stadionul "Olimpico". ACTUALIZARE 21 februarie. Simona Inzaghi, antrenorul echipei Lazio […] Post-ul LIVE BLOG. Lazio – Steaua, in 16-imile Ligii Europa (in tur 0-1). UEFA a anuntat brigada de arbitri. Ce a spus Simone... ...continuare.

Ce sa mananci in post ca sa nu te ingrasi. 7 reguli de AUR

publicat 2018-02-21 16:00:01 (Antena-1)
Ce sa mananci in post ca sa nu te ingrasi. 7 reguli de AUR Este imposibil sa nu te ingrasi in post? Nutritionistii sustin ca daca avem grija ce mancam nu riscam sa acumulam kilograme in plus. Exista 7 reguli, conform unui blog dedicat vietii sanatoase, de la care nu trebuie sa ne abatem. ...continuare.

LIVE BLOG Romania, la Cupa Mondiala 2018 de tenis de masa. Fetele vor trofeul. Competitia incepe joi

publicat 2018-02-18 19:30:25 (Libertatea)
LIVE BLOG Romania, la Cupa Mondiala 2018 de tenis de masa. Fetele vor trofeul. Competitia incepe joi Romania, la Cupa Mondiala 2018 de tenis de masa. Competitia pentru echipe se desfasoara la Londra, in perioada 22-25 februarie. Fetele pregatite de Viorel Filimon vor trofeul. Elizabeta Samara (28 de ani), Bernadette Szocs (22 de ani), Adina Diaconu (18 ani) si Daniela Dodean-Monteiro (30 de ani) sunt decise sa depaseaca performanta realizata in 1995, […] Post-ul LIVE BLOG Romania, la Cupa Mondiala 2018 de tenis de masa. Fetele vor trofeul. Competitia incepe joi apare prima data in... ...continuare.

Tolontan, mesaj dur pentru Klaus Iohannis: Conferinta de presa de la Cotroceni a fost de nesuportat

publicat 2018-02-17 16:15:02 (Antena3)
Tolontan, mesaj dur pentru Klaus Iohannis: Conferinta de presa de la Cotroceni a fost de nesuportat A ajuns Romania o tara in care sa-ti fie frica sa pui o intrebare unui oficial daca el crede ca e "de partea binelui"?!, scrie Catalin Tolontan, pe blog. Conferinta de presa de la "Cotroceni" a... ...continuare.

LIVE BLOG Dinamo – FCSB (duminica, ora 20.45, Digi Sport, Telekomsport, Look TV). Negoita l-a pus la punct pe Miriuta: "Sa stea pe palierul lui!"

publicat 2018-02-17 12:00:27 (Libertatea)
LIVE BLOG Dinamo – FCSB (duminica, ora 20.45, Digi Sport, Telekomsport, Look TV). Negoita l-a pus la punct pe Miriuta: Sa stea pe palierul lui! LIVE BLOG Dinamo – FCSB (duminica, ora 20.45, Digi Sport, Telekomsport, Look TV). Negoita l-a pus la punct pe Miriuta: "Sa stea pe palierul lui!". Dinamo – Steaua (FCSB) a ajuns la episodul 172. Istoria ne arata un duel super-echilibrat: ambele cluburi au cate 59 de victorii, 53 de meciuri s-au incheiat la egalitate. Doar […] Post-ul LIVE BLOG Dinamo – FCSB (duminica, ora 20.45, Digi Sport, Telekomsport, Look TV). Negoita l-a pus la punct pe Miriuta: "Sa stea pe... ...continuare.

Si-a schimbat stilul de viata si a slabit enorm. Tanara arata acum fabulos

publicat 2018-02-15 12:30:02 (CanCan)
Si-a schimbat stilul de viata si a slabit enorm. Tanara arata acum fabulos Rabdarea este o virtute atunci cand vine vorba despre sanatate, conform unei blogger-ite de fitness care a reusit sa aiba parte de o transformare remarcabila in 2 ani. Chloe Longstaff suferea de dureri de cap incredibile din cauza presiunii ridicate a sangelui, provocate de greutatea mare pe care o avea. Doi ani mai tarziu, femeia a reusit sa piarda 50 de kg intr-un mod sanatos."Nu am slabit prin operatie sau prin pastile minune. Am slabit prin a avea un stil de viata sanatos si echilibrat cu... ...continuare.

LIVE BLOG | ALEGERI la FRH. Anuntul facut de Dedu, Licu si Lecusanu inainte de startul scrutinului VIDEO

publicat 2018-02-14 12:00:26 (Mediafax)
LIVE BLOG | ALEGERI la FRH. Anuntul facut de Dedu, Licu si Lecusanu inainte de startul scrutinului VIDEO "Marele meci" al handbalului romanesc - alegerile de la FRH - se joaca azi, de la 11:00, la Hotelul RIN din Vitan, aflat in proprietatea lui Ionut Negoita, finantatorul clubului Dinamo. Toate momentele importante ale unei zile de foc vor fi prezentate intr-un liveblog pe www.prosport.ro, publicatie care v-a tinut conectati in ultimele doua luni la tensiunea din birourile oamenilor care si-au elaborat programele pentru binele unui sport care ne-a adus faima pe toate meridianele. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro