Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Tanase il DESFIINTEAZA pe Dragnea: "AMENINTA ca un DICTATOR! I s-a suit la cap si A PIERDUT SIMTUL MASURII!"

publicat 2017-07-14 12:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Tanase il DESFIINTEAZA pe Dragnea: AMENINTA ca un DICTATOR! I s-a suit la cap si A PIERDUT SIMTUL MASURII! Scriitorul, istoricul si analistul politic Stelian Tanase sustine, pe blog, ca Liviu Dragnea e "incoltit si prins in hatisul propriilor lui afaceri si deturnari, intrigi si minciuni", motiv pentru care a ajuns sa ameninte la fel ca dictatorii Erdogan, Lukasenko si Putin. ...continuare.

Radu Tudor: Giurgiuvenizarea aviatiei - se schimba bordurile la Aeroportul Henri Coanda

publicat 2017-07-13 21:00:02 (Antena3)
Radu Tudor: Giurgiuvenizarea aviatiei - se schimba bordurile la Aeroportul Henri Coanda Radu Tudor scrie, pe blog, despre preocuparile din domeniul transporturilor, unul aflat „în mare suferinta în actuala guvernare” si în care, în loc primeze marile probleme... ...continuare.

Radu Tudor: Descoperire senzationala in Manastirea Sfanta Ecaterina din Sinai

publicat 2017-07-12 19:15:02 (Antena3)
Radu Tudor: Descoperire senzationala in Manastirea Sfanta Ecaterina din Sinai Calugarii de la Manastirea Sfanta Ecaterina din Sinai, situata in partea de sud a peninsulei, au facut o descoperire surprinzatoare, scrie Radu Tudor, pe blog. Realizatorul "Punctul de... ...continuare.

Maria Ghiorghiu, femeia care a prezis tragedia de la Colectiv, face un nou anunt:,,Incendiu mare...''

publicat 2017-07-12 18:30:02 (CanCan)
Maria Ghiorghiu, femeia care a prezis tragedia de la Colectiv, face un nou anunt:,,Incendiu mare...'' Clarvazatoarea Maria Gheorghiu, cunoscuta pentru faptul ca a prezis tragedia de la Colectiv, face un nou anunt cutremurator. Femeia a vazut ca va avea loc un mare incendiu, in care vor fi implicati si copii, insa nu a precizat ca ar fi in Romania ,,Dragii mei, Tot in aceasta dupa amiaza,si tot in timp ce scriam aici pe Blog, vad inspre Nord -Vest o strada mai laturalnica, cu sosea asfaltata pe care alergau un grup de copii pana intre 9 si 13 anisori. Copii fugeau pe strada, si strigau... ...continuare.

Ultimul interviu acordat de Augustin Buzura: "Propria-mi glorie e ultimul lucru care ma preocupa!"

publicat 2017-07-10 22:00:01 (Antena3)
Ultimul interviu acordat de Augustin Buzura: Propria-mi glorie e ultimul lucru care ma preocupa! Eveline Pauna publica, pe blog, ultimul interviu pe care i l-a acordat scriitorul si academicianul Augustin Buzura, care s-a stins, luni, la vârsta de 78 de ani. Întrebat ce ar vrea sa contina ultimul... ...continuare.

Omul lui Tariceanu, ipoteza surprinzatoare: 'Niciun sef SRI nu m-a mai intrebat ce mai fac'

publicat 2017-07-08 06:15:06 (Click)
Omul lui Tariceanu, ipoteza surprinzatoare: 'Niciun sef SRI nu m-a mai intrebat ce mai fac' Unul dintre oamenii sefului Senatului, Calin Popescu Tariceanu lanseaza o ipoteza surprinzatoare. Liderul ALDE, Varujan Vosganian dezvaluie pe propriul blog un moment din urma cu 23 de ani si se intreaba de ce nu s-a mai intamplat nimic intre timp. Citeste mai departe... ...continuare.

Cabral a facut accident de masina in Spania! "Am nevoie de ajutor"

publicat 2017-07-04 11:45:02 (Antena3)
Cabral a facut accident de masina in Spania! "Am nevoie de ajutor" Cabral a marturisit pe blog ca a facut accident de masina in Spania. El le-a cerut fanilor ajutorul pentru a repara bolidul chiar si in deplasare. "Am nevoie de ajutor! Cumva, din neatentia unuia, ne-am trezit... ...continuare.

Cristoiu prezinta 'topul neroziilor spuse cu ochii larg deschisi': 'PSD a COMPROMIS si oaia'

publicat 2017-07-02 18:00:05 (Click)
Cristoiu prezinta 'topul neroziilor spuse cu ochii larg deschisi': 'PSD a COMPROMIS si oaia' Ion Cristoiu a prezentat pe blog-ul sau "Topul neroziilor spuse cu ochii larg deschisi", sub motto-ul "Trista mai e Romania noastra"."PSD a reusit sa compromita si oaia!1"Astazi, sigur ca oaia are doar dorinta de a fi inteleasa de toti". Citeste mai departe... ...continuare.

Personaj SURPRIZA, dezvaluiri explozive despre premierul Tudose: 'Nu le are cu spritul, dar...'

publicat 2017-07-01 18:00:06 (Click)
Personaj SURPRIZA, dezvaluiri explozive despre premierul Tudose: 'Nu le are cu spritul, dar...' Un personaj important din adolescenta lui Mihai Tudose a facut o serie de dezvaluiri despre noul premier al Romaniei. Catalin Tolontan a publicat pe blog-ul sau declaratiile profesorului de sport al lui Mihai Tudose din liceul brailean "Panait Cerna". Citeste mai departe... ...continuare.

Radu Tudor: Prima greseala premierului Mihai Tudose

publicat 2017-06-30 14:30:02 (Antena3)
Radu Tudor: Prima greseala premierului Mihai Tudose Radu Tudor a scris, pe blog, ca premierul Mihai Tudose a facut o deja o prima greseala atunci cand a declarat, in contextul accidentului din Arges, soldat cu moartea a trei militari, ca "e... ...continuare.