Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Clauza-surpriza pe care un club vrea sa o introduca daca va da jucatorul la FCSB! "Asta o sa-i zic lui Becali"

publicat 2017-12-06 17:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
Clauza-surpriza pe care un club vrea sa o introduca daca va da jucatorul la FCSB! Asta o sa-i zic lui Becali Valeriu Iftime a anuntat ca este în discutii avansate cu Gigi Becali pentru transferul lui Olimpiu Morutan de la FC Botosani. Oficialul moldovenilor îi va oferi un raspuns patronului de la FCSB în câteva zile. În schimb, patronul celor de la FC Botosani e gata sa-i introduca în contract o clauza anticritica. Ar fi ceva nou pentru fotbalul românesc. ... ...continuare.

Scandal la o scoala din Botosani. Profesoara de romana, acuzata ca paseaza orele bibliotecarei

publicat 2017-12-05 23:45:09 (ProTV)
Scandal la o scoala din Botosani, dupa ce parintii sustin ca profesoara de româna a copiilor lor, care este si directoarea institutiei, nu se prezinta la ore. ...continuare.

"Noaptea, ca plugarii". O firma care produce lenjerie de corp deszapezeste judetul Botosani

publicat 2017-12-05 21:15:09 (Libertatea)
Directia Judeteana de Drumuri si Poduri – Botosani, subordonata Companiei Nationale de Administrare a Infrastructurii Rutiere, a atribuit un contract de peste 28 de milioane de lei pentru deszapezirea a 651,5 kilometri de drumuri. Contractul, un acord-cadru care presupune incheierea de contracte subsecvente, daca situatia o impune, a fost castigat de firme controversate si a […] Post-ul "Noaptea, ca plugarii". O firma care produce lenjerie de corp deszapezeste judetul Botosani... ...continuare.

Liga 1: Concordia Chiajna a invins pe FC Botosani, scor 3-0, in etapa a 20-a

publicat 2017-12-02 22:30:07 (Mediafax)
Liga 1: Concordia Chiajna a invins pe FC Botosani, scor 3-0, in etapa a 20-a Concordia Chiajna a castigat, sambata, scor 3-0, meciul jucat pe teren propriu cu FC Botosani, in etapa a 20-a din Liga 1. ...continuare.

De ce a fost umilita FC Botosani la Chiajna » Analiza lui Costel Enache: "Prezenta subtila pe teren"

publicat 2017-12-02 20:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
De ce a fost umilita FC Botosani la Chiajna » Analiza lui Costel Enache: Prezenta subtila pe teren Costel Enache, antrenorul lui FC Botosani, a vorbit despre înfrângerea categorica suferita pe terenul Concordiei Chiajna, scor 0-3. "Ma supara modul în care am pierdut meciul. Azi n-am mai fost noi. Apar momente de-astea în viata unei echipe. E adevarat ca si adversarul a fost bine organizat, a avut calitate, a fost o echipa rapida. Jocul bun al gazdelor si prezenta noastra subtila pe teren au dus la o victorie clara a Chiajnei. ... ...continuare.

Ion Moldovan stie unde s-a facut diferenta in victoria cu FC Botosani: "Am reusit datorita acestor doua caracteristici"

publicat 2017-12-02 20:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
Ion Moldovan stie unde s-a facut diferenta in victoria cu FC Botosani: Am reusit datorita acestor doua caracteristici Ion Moldovan, antrenorul Concordiei Chiajna, a scos în evidenta punctele forte ale echipei sale dupa victoria lejera în fata lui FC Botosani, scor 3-0. "Știam ca vom întâlni o echipa foarte bine pregatita, cu o strategie foarte buna, mai ales în jocurile din deplasare. Am depus o munca serioasa. Am reusit prin spiritul de echipa si prin calitatile individuale ale jucatorilor, care cred ca au facut diferenta în aceasta seara. ... ...continuare.

Concordia Chiajna invinge categoric FC Botosani

publicat 2017-12-02 20:15:06 (OnlineSport)
Victorie fara drept de apel obtinuta de Concordia Chiajna, sambata seara, pe teren propriu, in fata celor de la FC Botosani, scor 3-0, intr-un meci din etapa a 20-a a Ligii 1 Betano. ...continuare.

De ce a fost umilita FC Botosani » Analiza lui Costel Enache: "Prezenta subtila pe teren"

publicat 2017-12-02 20:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
De ce a fost umilita FC Botosani » Analiza lui Costel Enache: Prezenta subtila pe teren Costel Enache, antrenorul lui FC Botosani, a vorbit despre înfrângerea categorica suferita pe terenul Concordiei Chiajna, scor 0-3. "Ma supara modul în care am pierdut meciul. Azi n-am mai fost noi. Apar momente de-astea în viata unei echipe. E adevarat ca si adversarul a fost bine organizat, a avut calitate, a fost o echipa rapida. Jocul bun al gazdelor si prezenta noastra subtila pe teren au dus la o victorie clara a Chiajnei. ... ...continuare.

Mesaj pentru Gigi de la Botosani: "Nu suntem usor de destabilizat! Batem FCSB pe 10 decembrie!"

publicat 2017-12-02 19:45:02 (CanCan)
Mesaj pentru Gigi de la Botosani: Nu suntem usor de destabilizat! Batem FCSB pe 10 decembrie! Reprezentantii FC Botosani au declarat ca Gigi Becali, finantatorul FCSB nu poate destabiliza gruparea molodava inaintea duelului direct de pe 10 decembrie de la Botosani. La fel ca si pana acum, inaintea jocurilor importante cu adversarii tari din Liga I, Gigi Becali foloseste aceeasi strategie si anunta ca vrea un jucator de la adversari. Cel vizat nu este Olimpiu Morutan pe care latifundiarul il doreste de mai mult timp,ci experimentatul Mihai Roman.Becali sustine ca fostul rapidist a... ...continuare.

CSU Craiova - Viitorul, un meci de 1,X,2!

publicat 2017-12-02 19:45:02 (CanCan)
CSU Craiova - Viitorul, un meci de 1,X,2! Derby-ul etapei a XX-a va avea loc in aceasta seara de la ora 20:45 pe noul OZN din Banie intre CSU Craiova si Viitorul Constanta. Oltenii sunt pe locul 3 in Liga I cu 36 de puncte insa simt presiuneacelor de la Botosani, moldovenii fiind la un punct distanta. O eventuala victorie a elevilor lui Costel Enache astazi la Chiajna coroborata cu un esec al oltenilor pe teren propriu cu Viitorul, ar face ca cele doua echipe sa faca rocada in clasament. De altfel, oltenii vin dupa ce etapa trecuta... ...continuare.