Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cod galben de inundatii pentru mai multe rauri din tara

publicat 2017-10-07 18:15:06 (Romania-TV)
Cod galben de inundatii pentru mai multe rauri din tara Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis sambata o atentionare Cod galben de inundatii pentru rauri din judetele Dambovita, Prahova, Ilfov, Ialomita, Buzau, Braila, Vaslui, Galati, Constanta si Tulcea, valabila pana luni, 9 octombrie, la ora 09.00. ...continuare.

O NOUA ALERTA in Romania. Cat tine URGIA. Mai bine stati in casa!

publicat 2017-10-07 17:30:02 (Antena3)
Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis sâmbata o atentionare Cod galben de inundatii pentru râuri din judetele Dâmbovita, Prahova, Ilfov, Ialomita, Buzau, Braila, Va... ...continuare.

Ziua Internationala a Educatiei, sarbatorita joi: in Braila, Giurgiu si in Capitala este zi libera; in celelalte judete au loc "manifestari specifice"

publicat 2017-10-05 09:15:01 (Antena-1)
Ziua Internationala a Educatiei, sarbatorita joi: in Braila, Giurgiu si in Capitala este zi libera; in celelalte judete au loc manifestari specifice Ziiua Internationala a Educatiei este sarbatorita joi, in judetele Braila, Giurgiu si in Capitala fiind zi libera, in timp ce in celelalte judete nu se fac cursuri, dar se organizeaza "manifestari specifice" destinate evenimentului. ...continuare.

ZIUA EDUCATIEI: Zi libera in Braila, Giurgiu si in Capitala, in celelalte judete au loc "manifestari specifice" in scoli

publicat 2017-10-05 08:00:24 (Romania-TV)
ZIUA EDUCATIEI: Zi libera in Braila, Giurgiu si in Capitala, in celelalte judete au loc "manifestari specifice" in scoli Ziiua Internationala a Educatiei este sarbatorita joi, in judetele Braila, Giurgiu si in Capitala fiind zi libera, in timp ce in celelalte judete nu se fac cursuri, dar se organizeaza "manifestari specifice" destinate evenimentului. ...continuare.

Panica la un liceu din Braila. Un elev si-a taiat venele in timpul orelor de curs

publicat 2017-10-04 13:45:11 (Romania-TV)
Panica la un liceu din Braila. Un elev si-a taiat venele in timpul orelor de curs Un elev de clasa a IX-a si-a taiat venele in timpul orelor de curs. Totul s-a petrecut la un liceu din Braila. Baiatul a fost dus de urgenta la spital. ...continuare.

Panica intr-o scoala din Braila! Un elev a incercat sa-si taie venele in timpul orelor

publicat 2017-10-04 13:45:10 (Realitatea-TV)
Panica intr-o scoala din Braila! Un elev a incercat sa-si taie venele in timpul orelor Un elev de la Colegiul Economic "I. Ghica" din Braila a provocat agitatie in randul colegilor si profesorilor, dupa ce si-a taiat venele cu o lama. Incidentul s-a petrecut chiar in timpul orelor de curs, imediat dupa pauza de la ora 11.00. ...continuare.

Caz socant in Braila. Un elev si-a taiat venele in timpul orelor de curs

publicat 2017-10-04 13:30:02 (Antena3)
Caz socant in Braila. Un elev si-a taiat venele in timpul orelor de curs Un elev de clasa a IX-a de la Colegiul Economic "I.Ghica" din Braila si-a taiat, cu o lama, venele in timpul orei de geografie.  Potrivit directorul liceului, Doinita Zafiu, incidentul a... ...continuare.

Panica intr-un liceu din Braila. Ce gest a facut un elev in timpul orei de geografie. "O colega a vazut si a inceput sa tipe"

publicat 2017-10-04 13:30:02 (Antena3)
Panica intr-un liceu din Braila. Ce gest a facut un elev in timpul orei de geografie. O colega a vazut si a inceput sa tipe Un elev de clasa a IX-a de la Colegiul Economic „Ion Ghica”, din Braila, si-a taiat venele în sala de clasa, în timpul orei de geografie, potrivit presei locale. „S-a asezat... ...continuare.

Fara pod peste Dunare din cauza politicienilor cu actiuni la bac. Primaria Galati a investit doar intr-un clip de 12 secunde

publicat 2017-10-03 20:30:06 (ProTV)
Episodul 10. Milioane de euro investite aiurea, oameni chinuiti, care stau ore în sir, pentru a trece de pe un mal pe altul al Dunarii, porturi distruse. Este imaginea pe care o întâlnim, la Galati si Braila, pe Dunarea maritima. ...continuare.

Nu bine au inceput scoala, ca au parte si de o minivacanta! Ministerul Educatiei anunta zi libera joi pentru elevii din Bucuresti si din judetele Giurgiu si Braila

publicat 2017-10-03 16:00:01 (Antena-1)
Nu bine au inceput scoala, ca au parte si de o minivacanta! Ministerul Educatiei anunta zi libera joi pentru elevii din Bucuresti si din judetele Giurgiu si Braila Elevii si prescolarii din Bucuresti si din judetele Giurgiu si Braila nu vor face cursuri joi, cu ocazia Zilei Internationale a Educatiei, declarata nelucratoare, in timp ce in institutiile scolare din celelalte judete vor fi organizate activitati extrascolare, anunta Ministerul Educatiei Nationale. ...continuare.